|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: njega kose
23.9.2012 15:48:57   
magbi
daj broj na private ili link te djevojke na fb

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: njega kose
23.9.2012 15:55:06   
pipi_duga_capara
draguljce mozda ti je kosa "zdrava" znam da se kod jako istretirane kose pokazala vise nego odlicna.. moja kosa je u dosta dobrom stanju, ali zelim ovo ulje makadamije zato sto se moze koristiti i u farbama, samponima, regeneratorima, na mokru i suhu kosu..

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: njega kose
23.9.2012 15:55:56   
magbi
ja bi nesto da kosa brze mi raste aaaaaaaaaaa

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: njega kose
23.9.2012 15:57:13   
pipi_duga_capara
ovo na Pik_u ne mogu naci user posted image ima Bihac ali SA ne user posted image

< Poruku je uredio pipi_duga_capara -- 23.9.2012 16:00:59 >

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: njega kose
23.9.2012 16:07:23   
draguljče
Sačekaj malo, sad ću naći i staviću ti link. user posted image

Evo:

KLIK

< Poruku je uredio draguljče -- 23.9.2012 16:09:06 >


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: njega kose
23.9.2012 16:24:32   
pipi_duga_capara
ona kategorija OSTALO user posted image ja trazila u kategoriji njega kose, kozmetika za kosu gdje i treba biti.. hvala svakako, reci mi samo zena online zadnji put bila prije dvije sedmice user posted image radi li jos ili?

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: njega kose
23.9.2012 16:31:24   
draguljče
Pa vjeruj mi da ne znam. I ja sam joj poslala poruku prije 2 dana i još ništa mi ne odgovara. Nadam se da radi.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: njega kose
23.9.2012 17:49:25   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: draguljče

Ja koristim Macadamia proizvode i dobri su, ali mi kosa nije nešto puno drugačija nego sa nekim drugim proizvodima. Pipi, imaš na piku curu koja prodaje te proizvode. Cura je u Sarajevu.
A sad jedno pitanje user posted image
Da li je neko koristio isluge akademije Brezar? Molim iskustva, cijene,...? user posted image



Ima i u svakom vecem CM-u, cijela linija proizvoda.

< Poruku je uredio Nunichi -- 23.9.2012 17:51:09 >

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: njega kose
23.9.2012 18:05:42   
Mya_81 RR
Nunichiiiiiiiiiiiiiiiiii user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(ja sam stvarno morala ići OT)

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: njega kose
23.9.2012 18:14:09   
Nunichi

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Nunichiiiiiiiiiiiiiiiiii user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(ja sam stvarno morala ići OT)



user posted image user posted image

user posted image

Saljem ti pp, imam jednu bitnu info za tebe. user posted image
Ljubac curi!

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: njega kose
23.9.2012 18:26:23   
klemzi
I ja bih da mahnem Nunichiiiii user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: njega kose
23.9.2012 18:36:36   
koka i po
samo djeciji sampon i to kosili.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: njega kose
23.9.2012 18:43:18   
Nunichi

IZVORNA PORUKA: klemzi

I ja bih da mahnem Nunichiiiii user posted image user posted image user posted image


Ooo lijepa moja... user posted image user posted image
Mogle smo kakvu kafu na "po" puta zgotovit, mozda i breskvu namamim, sad je radna zena, nema je ni na mapi. user posted image

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: njega kose
23.9.2012 18:53:12   
klemzi

IZVORNA PORUKA: Nunichi


IZVORNA PORUKA: klemzi

I ja bih da mahnem Nunichiiiii user posted image user posted image user posted image


Ooo lijepa moja... user posted image user posted image
Mogle smo kakvu kafu na "po" puta zgotovit, mozda i breskvu namamim, sad je radna zena, nema je ni na mapi. user posted image
Vidiš Nunichi, ja ne vozim po okolnim gradovima, samo po Gradačcu, i to ne po svim ulicama user posted image user posted image user posted image Ako uspijem Zoe i Mamu debeljucu nagovoriti, onda bismo mogle do Srebrenika user posted image da imam podršku...imaš li fb profil...moderatorka će nas kilnuti user posted image user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: njega kose
23.9.2012 19:20:43   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: koka i po

samo djeciji sampon i to kosili.


I ja koristim ovaj šampon. Prvenstveno jer perem svaki drugi dan, nekad i svaki.


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: njega kose
23.9.2012 19:29:16   
draguljče
Samo da opet pitam da li je neko kroistio usluge akademije Brezar? Kakve su cijene, kako rade,...?
Nunichi, znam i ja da ima u CM-u, ali su prilično skuplji. Neki dan sam za kremu od 60 ml dala 11 KM.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: njega kose
23.9.2012 20:36:58   
damma

IZVORNA PORUKA: klemzi


IZVORNA PORUKA: Nunichi


IZVORNA PORUKA: klemzi

I ja bih da mahnem Nunichiiiii user posted image user posted image user posted image


Ooo lijepa moja... user posted image user posted image
Mogle smo kakvu kafu na "po" puta zgotovit, mozda i breskvu namamim, sad je radna zena, nema je ni na mapi. user posted image
Vidiš Nunichi, ja ne vozim po okolnim gradovima, samo po Gradačcu, i to ne po svim ulicama user posted image user posted image user posted image Ako uspijem Zoe i Mamu debeljucu nagovoriti, onda bismo mogle do Srebrenika user posted image da imam podršku...imaš li fb profil...moderatorka će nas kilnuti user posted image user posted image



znam da odoh ot al moram zbog ovog boldiranog

hajdi skontajte se do srebrenika mogle bi kafu zgotoviti..

al stvarno da se dogovorimo user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: njega kose
24.9.2012 9:21:39   
lost

IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: draguljče

Ja koristim Macadamia proizvode i dobri su, ali mi kosa nije nešto puno drugačija nego sa nekim drugim proizvodima. Pipi, imaš na piku curu koja prodaje te proizvode. Cura je u Sarajevu.
A sad jedno pitanje user posted image
Da li je neko koristio isluge akademije Brezar? Molim iskustva, cijene,...? user posted image



Ima i u svakom vecem CM-u, cijela linija proizvoda.


I ja kupujem u CM-u onom na Brčanskoj ali ima jš nešto malo proizvoda, izgleda da slabo ide pa ne nabavljaju. U onom CM-u u Tušu nema nikakouser posted image
Inače ja sam prezadovoljna, ulje mi je definitivno najbolje. Macadamia je stvarno najbolja stvar za kosu koju sam probala. A i maska Deep repair je fantastična, ali ja nekako više vjerujem u proizvode koji se nanose i ne ispiraju sa kose. Kad se farbam isto pomiješam sa farbom ulje, kosa bude fantastična i tako se sijauser posted image
Cijene jesu malo više ali vrijedi definitivnouser posted image user posted image
user posted image

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: njega kose
24.9.2012 9:23:29   
mala86

IZVORNA PORUKA: magbi

mala 86 jeli kosa bolje raste od njega


meni se pojavila nova kosa,one sitne dlacice nisam imala pravo dugo,uvijek je bila sva ista



_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: njega kose
24.9.2012 9:31:12   
mamabb
ja sam počela da koristim allin šampon kakvi će rezultti biti kod moje kose koja opada i strašno se masti-vidjećemo, rano je za prognoze nakon 15tak dana korištenja.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: njega kose
24.9.2012 9:46:30   
lost

IZVORNA PORUKA: pipi_duga_capara

ovo je definitivno nesto najbolje! nisam vjerovala ali ovo je perfektno, pokusavam naruciti prilicno je skupo pa trazim najpovoljnije, javim kad stigne sve detaljeuser posted image

http://www.sminkerica.com/kosa-nokti/macadamia-natural-oil/



U CM-u su jeftiniji nego na Piku kako ja upratih. Ulje 10ml na Piku 15km a u CM-u 9.90km, Leave in Cream na Piku 16km a u CM-u 10km, maska deep repair na Piku 31km a u CM-u 23
km. Stvarno nije mala razlika

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: njega kose
24.9.2012 10:02:34   
draguljče
user posted image Meni se baš učinilo da je jeftinije. Leave-in cream je 16 KM 250 ml. Mislim da je u CM-u dosta manje pakovanje. Razlika je velika obzirom da su u CM-u sve mala pakovanja.

< Poruku je uredio draguljče -- 24.9.2012 10:04:31 >


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: njega kose
27.9.2012 10:49:56   
lost

IZVORNA PORUKA: draguljče

user posted image Meni se baš učinilo da je jeftinije. Leave-in cream je 16 KM 250 ml. Mislim da je u CM-u dosta manje pakovanje. Razlika je velika obzirom da su u CM-u sve mala pakovanja.


Ja kako sam vidjela na Piku da je ulje 10ml 15 km što je u CM-u 10 km. A za leave in cream nema uopšte navedena količina tj mililitraža kako ja skontah user posted image , a ova iz CM-a je od 150ml 10 km

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: njega kose
27.9.2012 18:27:31   
MicoTico
Ja ne koristim regenerator, nego sprej za kosu Unique 1 od Revlona. Stavim ga na mokru kosu, malo sačekam i pročešljam. Malo je reći da je savršen. Kosa se lako raščešlja, ne umasti je, super miriše. Štiti kosu od fena i pegle. I svojo curici kad joj operem kosu malo krajeve našpricam i super je počešljam, a da je ne počupam.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: njega kose
27.9.2012 19:09:57   
draguljče

IZVORNA PORUKA: lost


IZVORNA PORUKA: draguljče

user posted image Meni se baš učinilo da je jeftinije. Leave-in cream je 16 KM 250 ml. Mislim da je u CM-u dosta manje pakovanje. Razlika je velika obzirom da su u CM-u sve mala pakovanja.


Ja kako sam vidjela na Piku da je ulje 10ml 15 km što je u CM-u 10 km. A za leave in cream nema uopšte navedena količina tj mililitraža kako ja skontah user posted image , a ova iz CM-a je od 150ml 10 km


Leave-in cream je 250 ml kod ove cure.


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *