|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  126 127 [128] 129 130   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 13:58:18   
Finepex

IZVORNA PORUKA: ladyblue

ko ti je servira? ja sam, vjerovatno, mnogo starija od tebe i jedna od najstarijih prvorotki ovdje na forumu pa sam poslije trudnoće bila ista kao i prije a sada još i bolja.



Ono sta svaka trudnica treba da zna sto se tice njezinog tijela, da nepadaju u postporodjajnu depresiju radi izgleda. I bas spominje da se figura itekako promijeni..pogotovo dojke ako majka doji dijete.

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 3176
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 13:58:46   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: bebaa

Bome meni i posle trudnoce stoje ko puska zapete....

a dok si dojila? Jesul se promijenile?

Ne,sad su jos bolje nego prije.....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 3177
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 13:59:25   
MicoTico
Ono što svaka trudnica treba da zna jeste da razmišlja pozitivno i da ne čita ovakve postove koje joj ti Finipex plasiraš.
J

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 3178
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 14:02:28   
Finepex
IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: Finepex

IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: Finepex

Sta je s strijama? Ili s kozom koja postane kao kod narandze.

Ja nemam ni strije ni kožu ko kod narandže, 3 trudnoće, 2 poroda. Bez operacija, bez tretmana...
I nisam izrod, takvih žena je koliko hoćeš i ovdje na forumu.

A ti malo dođi sebi, ako nemš kome... I ne prepadaj ostale trudnice.



Zasto bi ih prepadala kada nam se takva prica servira.user posted image Zbog toga i ne dozvoljavaju da se debljamo. Kao da bi debljina uticala na dijete.user posted image


Apsolutno bi uticala - visok pritisak, dijavbetes, teži porod koji z sobom vuče more komplikacija...
I ovdje samo ti tu priču serviraš ( a strije, a narandža, a sise koje vise...)
Imaš li ti djece? Jesi li se porodila?




Procitaj malo o postporodjajnoj depresiji, covjek treba da je o svemu u toku


http://www.bebe-i-mi.com/trudnoca-i-porod/36-trudnoca-i-porod/366-postporodajna-depresija

http://www.maminsvijet.com/trudnoca-i-dojenje/trudnoca/grudi-u-trudnoci-i-nakon-poroda-do-kojih-promjena-dolazi


< Poruku je uredio Finepex -- 5.5.2015 14:03:09 >


_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 3179
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 14:03:55   
magicalani

IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: ladyblue

ko ti je servira? ja sam, vjerovatno, mnogo starija od tebe i jedna od najstarijih prvorotki ovdje na forumu pa sam poslije trudnoće bila ista kao i prije a sada još i bolja.



Ono sta svaka trudnica treba da zna sto se tice njezinog tijela, da nepadaju u postporodjajnu depresiju radi izgleda. I bas spominje da se figura itekako promijeni..pogotovo dojke ako majka doji dijete.

Lutko posporodjanu depresiju ne mozes dobiti nakon dvije godine, koliko rece da ces dojiti, a nakon cega se grudi eventualno opuste...nakon poroda su fantasticne, a jos bolje sto nisu Bog zna ni bitne. Ti si nama ovdje blago nezanimljiva, a to sto pokusavas da zatrolas citav forum...ne znas ti nas...meni jos nije doslo na zivce u svakom slucaju.

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 3180
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 14:04:12   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: ladyblue

ko ti je servira? ja sam, vjerovatno, mnogo starija od tebe i jedna od najstarijih prvorotki ovdje na forumu pa sam poslije trudnoće bila ista kao i prije a sada još i bolja.



Ono sta svaka trudnica treba da zna sto se tice njezinog tijela, da nepadaju u postporodjajnu depresiju radi izgleda. I bas spominje da se figura itekako promijeni..pogotovo dojke ako majka doji dijete.


sise su najmanji problem i koji se rješava sa nekoliko hiljada KM.
u glavi je stvar.
i da, desi se debljanje, nekima celulit i sve se to da riješiti pravilnom prehranom i vježbom.
strije se daju spriječiti redovnim mazanjem.

zašto bi žena koja je imala urednu trudnoću, rodila zdravo dijete i koja nije "jela za dvoje" pala u depresiju? porod prošao, dijete zdravo, tijelo će se vratiti u formu sa jako malo truda....

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 3181
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 14:05:01   
LieToMe RR
IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: ladyblue

ko ti je servira? ja sam, vjerovatno, mnogo starija od tebe i jedna od najstarijih prvorotki ovdje na forumu pa sam poslije trudnoće bila ista kao i prije a sada još i bolja.



Ono sta svaka trudnica treba da zna sto se tice njezinog tijela, da nepadaju u postporodjajnu depresiju radi izgleda. I bas spominje da se figura itekako promijeni..pogotovo dojke ako majka doji dijete.


Meni se figura nista nije promijenila nakon prvog poroda, cak sta vise izgledam bolje nego prije poroda (tako mi bar kazu a meni je to ipak neko mjerilo). Dojila sam godinu dana i sike su odlicne, stoje kao da sam bila na kakvoj plasticnoj operaciji user posted image  nemam strija, nisam nigdje popucala.

Trudnica treba da zna da treba da se krece, seta, da ne pusi, ne pije, da se zdravo hrani, da unosi sto vise tekucine, voca, povrca. Debljanje je individualno, neko se udeblja minimalno a ima trudnica za koje se lijepe kile, bore se sa gestacijskim dijabetesom, visokim tlakom... Ali treba voditi racuna o sebi i o bebi. Vec ti neko rece, prekomjerno debljanje nije preporucljivo zbog bebe i zbog tebe prvenstveno.

Sad sam u sestom mjesecu tacnije 24+1 na +4 kg...sva sam u pupi i sikama user posted image

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 3182
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 14:05:18   
Medić*
Finepex pitah te na jednoj temi, da nisi iz Hadzica mozda ?

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 3183
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 14:05:30   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: Finepex

Procitaj malo o postporodjajnoj depresiji, covjek treba da je o svemu u toku

Ja nemam potrebe, samo ti, ....čitaj, guglaj, samo ostale ne smaraj...
U najboljoj namjeri, prvo hormone prekontroliši malo, pa ako je tu sve OK , onda psihologu, on će te rado saslušati.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 3184
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 14:07:27   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: MicoTico
Imaš li ti djece? Jesi li se porodila?


Pitah te Finepex...


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 3185
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 14:07:42   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: Finepex


Procitaj malo o postporodjajnoj depresiji, covjek treba da je o svemu u toku


http://www.bebe-i-mi.com/trudnoca-i-porod/36-trudnoca-i-porod/366-postporodajna-depresija

http://www.maminsvijet.com/trudnoca-i-dojenje/trudnoca/grudi-u-trudnoci-i-nakon-poroda-do-kojih-promjena-dolazi



a ti si ovdje došla sa misijom da nas sve educiraš, naučiš o depresiji, grudima, imenima, porodičnim odnosima itd.?
ima nas ovdje koje majke možemo biti jednom broju forumašica, žena čija djeca su već na fakultetima....ne znam zašto misliš da ćeš nas ti prosvijetliti linkovima i citatima koje postavljaš?
mi smo sve to prošle i ne treba nam google da nas prosvijetli, a ti još manje.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 3186
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 14:08:08   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: Medić*

Finepex pitah te na jednoj temi, da nisi iz Hadzica mozda ?

Ma ona bona uopšte ne odgovara, ja je pitam ima li djece, a ona meni nakači link o postporođajnoj depresijiuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 3187
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 14:09:16   
Medić*

IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: Medić*

Finepex pitah te na jednoj temi, da nisi iz Hadzica mozda ?

Ma ona bona uopšte ne odgovara, ja je pitam ima li djece, a ona meni nakači link o postporođajnoj depresijiuser posted image


Imam ja jos pitanja, a imam i strpljenja user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 3188
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 14:10:33   
Bella.88

IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: Finepex

Ako cemo iskreno ne moze imati istu figuru prije i nakon poroda.


naravno da može. i još bolju nego prije trudnoće.

Može,može i te kako
znaju me neke ženice sa foruma,pa znaju kako sam izgledala između prve i druge trudnoće
iako sam zatrudnila nakon samo 16mj.i u prvoj dobila 31kg.(što je previše)
nakon godinu dana ja sam(samoj sebiuser posted image )bila kao da sam sišla s piste,pa ti vidi
strija malo imam po zadnjici,ali ne imala ih kad sam dobila ovoliko kg.


_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 3189
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 14:11:14   
Finepex
IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: ladyblue

ko ti je servira? ja sam, vjerovatno, mnogo starija od tebe i jedna od najstarijih prvorotki ovdje na forumu pa sam poslije trudnoće bila ista kao i prije a sada još i bolja.



Ono sta svaka trudnica treba da zna sto se tice njezinog tijela, da nepadaju u postporodjajnu depresiju radi izgleda. I bas spominje da se figura itekako promijeni..pogotovo dojke ako majka doji dijete.


sise su najmanji problem i koji se rješava sa nekoliko hiljada KM.
u glavi je stvar.
i da, desi se debljanje, nekima celulit i sve se to da riješiti pravilnom prehranom i vježbom.
strije se daju spriječiti redovnim mazanjem.

zašto bi žena koja je imala urednu trudnoću, rodila zdravo dijete i koja nije "jela za dvoje" pala u depresiju? porod prošao, dijete zdravo, tijelo će se vratiti u formu sa jako malo truda....

Slazem se ja s tobom. Bitno je da je dijete zdravo, ali ako je sok zena da tokom trudnoce tako naglo se udebljaju, nemoguce je da nakon trudnoce nebude soka. Uostalom, nikoji doktor tebi nece doci i pricati bitno da je dijete zdravo, iako je to najbitnije, hvala Bogu, nego ce ti svojim zvocanjem dignuti pritisak . Ja zaista ne vidim u meni problem, sto sam se ja udebljala kilu, ali eto, doktorica je vidjela. Jos mjesec dana. Ona je vec predvidjela da cu se ja 10 kg udebljat. I sta sada ja da radim? Svaki put da se vagnem da se nebi slucajno udebljala. Da procijenim hocul moci zeni otici na oci. Ljudi to je Nidzara, ona nije od jucer. Jos ja izbjegavam secer, upravo iz straha da mi dijete ne bude dijabeticar, Nidzara je spomenula da je moguce da dijete fasuje secer ako majka stalno jela nesta slatko, pa makar i da su banane ili grozdje u pitanju.

Izbjegavam cak i kahvu iako mi je nizak pritisak.

< Poruku je uredio Finepex -- 5.5.2015 14:12:22 >


_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 3190
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 14:13:51   
Bella.88

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Ono što svaka trudnica treba da zna jeste da razmišlja pozitivno i da ne čita ovakve postove koje joj ti Finipex plasiraš.
J

user posted image user posted image

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 3191
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 14:13:59   
Medić*
Izbjegavas i oggovore neke :)

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 3192
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 14:14:23   
LieToMe RR
Ja odoh po neki slatkis i vodu (vidim zakuhalo se) user posted image user posted image user posted image  taman je i posla manje mogu lijepo citati user posted image

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 3193
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 14:15:27   
Finepex

IZVORNA PORUKA: Bella.88


IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: Finepex

Ako cemo iskreno ne moze imati istu figuru prije i nakon poroda.


naravno da može. i još bolju nego prije trudnoće.

Može,može i te kako
znaju me neke ženice sa foruma,pa znaju kako sam izgledala između prve i druge trudnoće
iako sam zatrudnila nakon samo 16mj.i u prvoj dobila 31kg.(što je previše)
nakon godinu dana ja sam(samoj sebiuser posted image )bila kao da sam sišla s piste,pa ti vidi
strija malo imam po zadnjici,ali ne imala ih kad sam dobila ovoliko kg.




ma mene to nemouci, nego ono covjek cita da bude spreman. To je tako, promijene se dogadjaju, kod nekoga ne dogadjaju. Treba biti spreman.user posted image

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 3194
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 14:15:36   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: Medić*

Izbjegavas i oggovore neke :)


izbjegava svaki ..... ali zato citira k'o velika user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 3195
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 14:16:23   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: Finepex

Treba biti spreman.user posted image


ti k'o da ćeš u rat pa se spremaš user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 3196
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 14:16:58   
Finepex

IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: Finepex


Procitaj malo o postporodjajnoj depresiji, covjek treba da je o svemu u toku


http://www.bebe-i-mi.com/trudnoca-i-porod/36-trudnoca-i-porod/366-postporodajna-depresija

http://www.maminsvijet.com/trudnoca-i-dojenje/trudnoca/grudi-u-trudnoci-i-nakon-poroda-do-kojih-promjena-dolazi



a ti si ovdje došla sa misijom da nas sve educiraš, naučiš o depresiji, grudima, imenima, porodičnim odnosima itd.?
ima nas ovdje koje majke možemo biti jednom broju forumašica, žena čija djeca su već na fakultetima....ne znam zašto misliš da ćeš nas ti prosvijetliti linkovima i citatima koje postavljaš?
mi smo sve to prošle i ne treba nam google da nas prosvijetli, a ti još manje.

Ja samo kazem zasto nesta mislim, ja uopste nisam rekla to tako mora biti, nego da covjek bude spreman. Da ne bude "lupanje" iz glave, citiram link. user posted image

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 3197
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 14:17:31   
Finepex

IZVORNA PORUKA: Medić*

Izbjegavas i oggovore neke :)

Koje, sta sta si pitala?user posted image

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 3198
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 14:18:40   
bebaa
Ne kaze se nikoji doktor....nego nijedan...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 3199
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 14:18:43   
Finepex

IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: MicoTico
Imaš li ti djece? Jesi li se porodila?


Pitah te Finepex...


Ja cijelo vrijeme pricam o svojoj trudnoci, ti mene pitas imam li djece. user posted image

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 3200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  126 127 [128] 129 130   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  126 127 [128] 129 130   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *