|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko ste se udebljale?
12.6.2008 13:01:22   
bezelye
37. sedmica 15 kg

Slazem se sa hanabananom. 4-5 kg mjesecno je besmislica. To je ona "teorija" da se jede za dvoje, pa poslije problem skinuti te kile. Normalno je u mjesec dana dobiti ne manje od 1 kg i ne vise od 2 kg. Naravno tolerisu se manja odstupanja je svaki organizam razlicito zadrzava vodu. Ali ako je voda u pitanju ljekar to fino primijeti po otecenosti pacijentice. Naravno nema dijeta u trudnoci ali se moze paziti na prehranu. Jos na samom kraju trudnoce, negdje nakon 37. sedmice debljanje prestaje. Vidjecemo hoce li to biti slucaj kod mene. Iskreno se nadam da hoce.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: koliko ste se udebljale?
12.6.2008 13:11:14   
ame_la
sada 35 sedmica 20kg.
a u 31- 18kg
znači dobila sam 2 kg. za 4 sedmice
je li to okuser posted image
5,6 i 7 mjesec sam doista dobijala od 4 do 5 kg. mjesečno
pa sam mislila da će se to nastaviti

al evo 35 sam sedmica i doista manje jedem nego prije
mislim da se želudac smanjio zboguser posted image
valjda je slatkiš porastao i zauzima sve više......

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: koliko ste se udebljale?
12.6.2008 16:07:39   
Rabi
I ja da vam se javim i da vam saopstim svoje kilice! Samo mi recite jesam li pretjerala.... 24 sedmica, a udebljala sam se cijelih 10 kg. Nekako se sedmicno udebljam 0,500 kguser posted image  Stvarno se ne prezderavamm jedem kao i prije trudnoce, al nekako se samo lijepi! Stomo mi je masala, pa me svi pitaju jesam li pri krajuuser posted image  Ne znam sta da kazem, a opet neko kaze da sam OK! Stotinu nekakvih komentara! Nekako me strah da se u 8. i 9. mjesecu ne udebljam previse, jer kazu da se tad najvise kile lijepeuser posted image  Pa eto, ima li neka buduca mamica, koja je pri kraju ili ima prethodnog iskustva,  da mi kaze je li istina da trudnica najvise dobije u 8 i 9 mjesecu?Stvarno ne bih voljela da pretjeram, jer to uopste nije zdravo, a i svakako cula sam da se previse ugojene user posted image  teze porode!? 

(odgovor članu ame_la)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: koliko ste se udebljale?
12.6.2008 20:40:13   
lejlaze
evo mene u 27 sedmici, 8-9 kg, zavisi kada se vagam user posted image . mislim da je to ok, mada su me kile spopale zadnjih par sedmica,

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: koliko ste se udebljale?
12.6.2008 20:49:25   
Amer
Ma nije to uopce problem ja sam se u trudnoci udebljala 26 kg, porod mi je bio lagan za pozelit a evo poslije devet mjeseci izgledam kao da se nisam ni porodila.
Dijete je najbolja dijeta i imas redoviti fitnes uz bebu, ne brini se za liniju ako o tome brines.
Pozdrav Zenici iz Kaknja, ja sam rodila u Zenici, ko ti vodi trudnocu?user posted image

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: koliko ste se udebljale?
13.6.2008 7:56:39   
lejlaze
Amer, hvala na pozdravu. Trudnocu mi vodi Dr Granic (i meni i sestri) - (prezadovoljna sam)

(odgovor članu Amer)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: koliko ste se udebljale?
14.6.2008 12:50:26   
lepara
pozdrav svima
evo da i ja podijelim svoje iskusvo s vama
u 37 sam sedmici (prije 2 dana usla sam u 9 mjesec) a udebljala sam se 7 kg.
sve zavisi od osobe do osobe. stomak mi nije pretjerano velik, cak mi niko ne vjeruje da sam usla u 9 mj. a beba se jako lijepo razvija. cak je i krupnija nego sto je normalno
i meni su govorili da u 8 i 9 mj.kile se lijepe ko lude a ja u 8 mj. nisam dobila ni grama.
doduse jesam bila 7 dana u bolnici,prokrvarila, ali sto je najvaznije da se moja princeza normalno razvija i raste.
pusa,i cuvajte se

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: koliko ste se udebljale?
14.6.2008 13:02:23   
Rabi
Uh draga lepara, pa ti si superuser posted image  Tebi je izgleda samo stomo porastao. Tebi ne vjeruju da si u 9, a opet meni ne vjeruju da sam u 6 vecina, kad me vidi misli da sam pri kraju 7. Neki dan u troli me zena pita u kojem sam mjesecu, a kad sam joj rekla zena poce mahati glavom i kaze da sam krupna! Nekako mi je stomak velik i to mozda u zadnjih mjesec je buknuouser posted image Ma nek mi je samo zivo i zdravo, a kad mali bebach stigne kile cemo skidati nekako!

(odgovor članu lepara)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: koliko ste se udebljale?
14.6.2008 13:03:05   
ame_la
JA i ti smo tu ( lepara ) negdje
meni je 35 sedmica
do sada je sve bilo ok
ali u zadnje sam vrijeme primjetila pojak žuti iscjedak na vešu
a da oprostiš imam i gasove čestouser posted image

šta bi to moglo biti dobro se osječam ne bih rekla da je prehlada
da li si imala sl. problema

Sorry znam da nije u vezi s temom
Hvala unaprijed

(odgovor članu lepara)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: koliko ste se udebljale?
14.6.2008 13:17:48   
Nemirna
ja sam u 39 sedmici i imam +9 kg. to bi bilo super da mi je kilaža prije trudnoće bila normalna.

Smiješno mi je kako sam se s prvim djetetom udebljala 30 kg a s drugim ni 10. Jela sam isto, niti s jednim nisam imala mučnine, sve je identično u obje trudnoće osim kilaže... šega-šala što bi moj poznanik rekao user posted image

Neko gore je napisao kako je dobio komentar tipa: prekrupna si... uffff al ja to mrzim. Pogotovu kad ti nepoznata osoba to kaže. Svi se prave stručnjaci i pametnjakovići.









_____________________________

I sine drž' se žena! One su ti kao sol... Može i bez njih al' je bljutavo
---------------------
Martin, 17.05.2005
Nora, 18.06.2008

(odgovor članu ame_la)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: koliko ste se udebljale?
14.6.2008 14:39:32   
_fairy_
dan prije poroda imala sam +17kilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

cijeli život je škola....

(odgovor članu Nemirna)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: koliko ste se udebljale?
14.6.2008 22:17:47   
Shishka
23. i u plusu sam 3 kguser posted image

(odgovor članu _fairy_)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: koliko ste se udebljale?
21.7.2008 15:05:01   
Rabi
Jeste li se to vi drage moje user posted image  prestale debljatiuser posted image
Evo ja nisam.... 30 sedmica i u plusu sam ni manje ni vise od 14 kguser posted image
Sta da se radi? Bas sam se udebeljkilauser posted image  Samo se to nekako ne primjeti!
Svi mi govore da se nisam uopste udebljala, vec mi samo stomak porastao!
A ja dobila 14 kguser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shishka)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: koliko ste se udebljale?
21.7.2008 15:12:14   
ja
ZA vreme trudnoce udebljala sam se 22 kg i jos nisam dosla na svoju kilazu 

_____________________________

emman 17.5.2007

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: koliko ste se udebljale?
21.7.2008 16:03:58   
mamabb
Ja sam 20 sedmica i 5 kg, znači mjesečno otprilike 1-1,5 dosta a stvarno jedem i što je najgore ja večeram ali to nije večera od voća nego da se najedem da izdržim cijelu noć user posted image  - meni samo grudi rastu z 1,5 broja se povećale


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu ja)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: koliko ste se udebljale?
21.7.2008 16:04:37   
emina_h
Ja sam u 21 sedmici i nisam se uopste udebljala,ali sam prije trudnoce bila bucka pa nije bas utjesno,jer sam u prethodnoj trudnoci bila 20 kg laksa pa je nekako sve bilo podnosljivije.

(odgovor članu ja)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: koliko ste se udebljale?
21.7.2008 17:52:30   
suncan_dan
Do kraja trudnoce sam se bila 27kg udebljala :)

(odgovor članu emina_h)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: koliko ste se udebljale?
21.7.2008 19:08:40   
tweety
25.sedmica +3kg

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: koliko ste se udebljale?
24.7.2008 0:03:15   
Okarica
Ja sam sad u 34. sedmici i udebljala sam se 10 kg. Valjda neću više.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: koliko ste se udebljale?
24.7.2008 0:15:27   
Rabi
eh draga ti si super.... pa i da dobijes jos koju nije previse..
nego koje vitamine pijes? ja pijem prenatal svako drugi dan(na svoju ruku)  i mogu ti reci da sam primjetila da onaj dan kad ga popijem, ja sam stalno gladna... cak i po noci kad ustajem u wcuser posted image

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: koliko ste se udebljale?
24.7.2008 0:20:25   
Okarica
Ja ti pijem Pregnacare i Ferum lek i poprilično sam zadovoljna, ni jedno ni drugo ne izaziva glad. Ono što mene muči je užasna žgaravica. Evo ne mogu ni da spavam koliko me muči. Pozdrav!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: koliko ste se udebljale?
24.7.2008 0:24:08   
Rabi
Ma draga ja ti hb nemam nikakvih poteskoca, osim sto me malo u zadnjih nekoliko dana gura i rebra... Nekako teze disemuser posted image
Ne znam sta da radim, htjela sam dr. prosli put pitati za onaj hipp-ov sirup, pa zaboravilauser posted image  Strah me da se ne razvalim u ova zadnja dva mjeseca....
pozzzz

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: koliko ste se udebljale?
24.7.2008 0:26:12   
Rabi
Ja koliko gresaka napravihuser posted image  Nadam se da ces skontatiuser posted image  mrsko mi bilo da provjerim... Ne zamjeriuser posted image

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: koliko ste se udebljale?
24.7.2008 0:26:18   
Okarica
Gledaj da jedeš što više voća. Ja ti baš i nemam neki apetit. Nadam se da se nećeš puno udebljati. Neke žene se u posljednjem mjesecu ne udebljaju ni grama, sve je to individualno. Pozdrav!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: koliko ste se udebljale?
24.7.2008 0:27:18   
Okarica
Sve je ok, bitno je da se razumijemo!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *