|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Perut???
11.5.2010 19:51:04   
jasmin
Ja sam probala mnogo sampona protiv peruti,najpoznatije marke,medjutim,najbolji mi je Clear-ov.Uz redovno sisanje i susenje kose fenom uspjela sam se rijesiti bijelih napasti.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Perut???
13.5.2010 12:53:06   
sarisari
Dobro je za perut nakon posljednjeg ispiranja kose razmutiti jedan cep vinskog sirceta na 1l vode hladne i to utrljati u tjeme i isprati kosu sa tim rastvorenim sircetom, sirce ce do jutra izlapiti i nece se osjetiti, a pomaze

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Perut???
13.5.2010 13:18:24   
mala86
meni je frizerka preporucila RECEPT i pomogo mi je brzo nakon pocetka koristenja!samo ga treba utrljat u kosu,da bude bar minut na glavi,ja prezadovoljna

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Perut???
13.5.2010 13:48:47   
Ben 10
IZVORNA PORUKA: helena_7

http:''www.beauty-mania.rs'censura'images'product'5'''00''1c04a79.jpg<'a>

evo ti slika

['quote]

Sada vidjeh  link,hvala ti...
Kod mene se perut ne vidi,to je ona masna pri koži koja užasno svrbi...


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Perut???
13.5.2010 14:02:04   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: koka i po

Meni se doktorica smijala kada sam svoju perut definisala kao "velike suhe hljope".Nešto slično kao tjemenjača  i strašno svrbi.Poslije pranja kose ostajale su male ranice.Eto ako ti to izgleda poznato onda bi u ovaj šampon sigurno pomogao.


e ovako je nesto i kod mene.... meni je vichy stvarno pomagao, nisam imala perut jest da mi je kosa bila maaasnaa morala sam je prati svako 2 dana.... ali sto se peruti tice on je jedini koji mi je pomagao, sad poslije poroda ni on mi ne pomaze.... pokusacu i ja sa ovim orozol, da vidim sta ce se desiti


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Perut???
13.5.2010 14:06:07   
koka i po
Oronazol frenkoza.Odličan je user posted image .Samo se moraš držati uputstva.

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Perut???
13.5.2010 14:08:44   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: koka i po

Oronazol frenkoza.Odličan je user posted image .Samo se moraš držati uputstva.


orozol user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hahahahaha... vidim ja nesto mi malo slova.... hahahahahauser posted image user posted image user posted image ORONAZOL hahahahaha


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Perut???
27.2.2013 16:44:11   
amra_sa
Već tri mjeseca nikako da se otarasim peruti, probala razne šampone i ništa. Evo večeras kontam staviti maslinovo ulje i jaja na kosu prije pranja, a čitala sam da i jabukovo sirće pomaže. Stvarno nije humano koliko mi se "guli" tjeme, ne znam zbog čega i zašto ? Kosu perem svaki drugi dan zato što se brzo mast, četkam je redovno. I prije sam imala perut koja bi se povremeno pojavljivala i nestajala ali sad nikako da je se riješim, već me strašno počela nervirati. Ima li ko dobar savjet ?

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Perut???
27.2.2013 18:19:56   
sheri
amra_sa, kupi u apoteci rekonazol sampon, ustvari kao neki losion. ja sam u jesen imala uzasne porbleme, bukvalno me bilo stid koliko je sipala perut s glave. ne znam jel mi bilo kriticnije kad je oprana, ili kad je prljava kosa bila, ali ovo kako koristim nema je. s tim da sam nakon 2 sedmice pranja s ovim losionom , nastavila tako da jednom perem s njim, jednom s bekutan baby samponom. ti naravno mozes koji god, samo da je neki blazi. sretno!

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Perut???
27.2.2013 18:30:00   
MicoTico
Može li se rekonazol kupiti bez recepta (ja sam čula da ne može)user posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Perut???
27.2.2013 18:40:35   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: amra_sa

Već tri mjeseca nikako da se otarasim peruti, probala razne šampone i ništa. Evo večeras kontam staviti maslinovo ulje i jaja na kosu prije pranja, a čitala sam da i jabukovo sirće pomaže. Stvarno nije humano koliko mi se "guli" tjeme, ne znam zbog čega i zašto ? Kosu perem svaki drugi dan zato što se brzo mast, četkam je redovno. I prije sam imala perut koja bi se povremeno pojavljivala i nestajala ali sad nikako da je se riješim, već me strašno počela nervirati. Ima li ko dobar savjet ?



najbolje je da posjetis dermatologa ... jer cesto peres...isusujes tjeme ... eto peruti... moze biti i neka bakterijica koja izaziva perut.... moze biti dosta toga... savjet idi dermatologu...



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Perut???
27.2.2013 18:49:23   
amra_sa
Evo ja kupih taj REKONAZOL pa da probam, 8.5 maraka u apoteci. Kosu odavno perem svaki drugi dan, tako mi se masti da bi nekad čovjek rekao da je ne perem po mjesec dana a u stvari tri dana je nisam oprala. Trenutno me boli glava, nisam odspavala poslijepodne, pa ću večeras da probam ovaj šampon. MicoTico, može bez recepta.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Perut???
27.2.2013 18:51:54   
sheri
i kod nas u Ze moze rekonazol bez recepta


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Perut???
27.2.2013 18:54:08   
M kao Mama
JA koristim Asebon, za suhu perut, ima i za masnu, košta oko 10 KM, ima ga u svim apotekama

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Perut???
27.2.2013 18:54:44   
MicoTico
Sad ću mm-a poslati da mi kupi rekonazol.
Meni se perut pojavila prije par mjeseci. Inače mi se kosa brzo masti. Kad sam se kratko ošišala, počela sam je i češće prati, skoro svaki drugi dan. Moguće da sam isušila tjemeuser posted image

< Poruku je uredio MicoTico -- 27.2.2013 18:56:52 >


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Perut???
27.2.2013 18:55:48   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

JA koristim Asebon, za suhu perut, ima i za masnu, košta oko 10 KM, ima ga u svim apotekama

Ja ga probala, apotekarka mi preporučila, ali sam žive rane dobila po glavi od njega.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Perut???
27.2.2013 18:56:37   
M kao Mama
svašta, ja ga koristim več tri mjeseca i zaista mi je odličan, čak sam ga i mužu prebacila,

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Perut???
27.2.2013 18:58:57   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

svašta, ja ga koristim več tri mjeseca i zaista mi je odličan, čak sam ga i mužu prebacila,

ja sam ovaj plavi kupila i bacila ga
http://www.atlantic.hr/static/images/misc/proizvodi/zdravlje/asebon_skupna1_crop.jpg

Inače ja imam osjetljivu kožu i problem sa ekcemima, pa je možda zato na mene djelovalo takouser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Perut???
27.2.2013 19:08:34   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Sad ću mm-a poslati da mi kupi rekonazol.
Meni se perut pojavila prije par mjeseci. Inače mi se kosa brzo masti. Kad sam se kratko ošišala, počela sam je i češće prati, skoro svaki drugi dan. Moguće da sam isušila tjemeuser posted image


Vjeruj mi da je meni toliko dozlogrdilo ovo pranje i sve kontam i ja da se na kratko ošišam i to baš kao ti negdje sam ti vidjela fotku i svidjela mi se tvoja zurka. Kod mene je isto sad neka kao masna perut, nekad bude i suha ali sad je masna. Svrbi li tebe glava zbog peruti ?

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Perut???
27.2.2013 19:09:57   
amra_sa
Mico javi kad opereš kako je prošlo, a i ja ću. Evo me kona zove na kafu, idem pa ću poslije da perem kosu. user posted image Javim rezultate.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Perut???
27.2.2013 19:14:40   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: amra_sa


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Sad ću mm-a poslati da mi kupi rekonazol.
Meni se perut pojavila prije par mjeseci. Inače mi se kosa brzo masti. Kad sam se kratko ošišala, počela sam je i češće prati, skoro svaki drugi dan. Moguće da sam isušila tjemeuser posted image


Vjeruj mi da je meni toliko dozlogrdilo ovo pranje i sve kontam i ja da se na kratko ošišam i to baš kao ti negdje sam ti vidjela fotku i svidjela mi se tvoja zurka. Kod mene je isto sad neka kao masna perut, nekad bude i suha ali sad je masna. Svrbi li tebe glava zbog peruti ?

Ma svrbi katasrofa, isto nekad masna nekad suha perut. Još neki dan ulazim u lift na poslu i jedna cura što radi kod nas, sva onako tip-top nafrakanauser posted image potapša me po ramenu i zajedljivo: Sva si od peruti! Ma kad je ne pregrizoh u onom liftu. Sva sreča bio moj spratuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Perut???
27.2.2013 19:19:47   
maxus svratila
Muz je imao perut i to gadnu perut.
Nema koje nismo sampone uzimali, izmedju ostalih i rekonazol, i vichijev, nista mu nisu pomogli, jos su mu vise isusili tjeme.
Rekonazol pogotov, od njeg mu je tjeme bilo tako crveno kao upaljeno.
I onda damo sansu fitovalu, i fala Bogu nema vise ni trunke peruti.
Prvo smo uzeli ono malo pakovanje, a sad koristi ono vece pakovanje (ono malo je da izlijeci i kad nestane perut nastavlja sa sa ovim vecim)...

_____________________________

Sve što sam starija to udobnije gaće biram!

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Perut???
27.2.2013 19:21:31   
sheri
i ja sam se bila skroz kratko osisala zbog peruti,ali nije nista drugacije bilo, cak i gore, sve se vidjelo i bez sipanja iste. uh, uzas samo kad se sjetim. i kod mene je bila iskljucivo suha perut, i pomogao mi je taj rekonazol. nadam se da ce i vama
p.s. meni se perut pojavila u dva navrata, i oba puta sam bila pod stresom velikim, a stres je inace plodno tlo za perut. za bilo sta tacnije user posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Perut???
27.2.2013 19:23:24   
MicoTico
Ja nisam imala perut kad sam imala dugu kosu. Doduše, rjeđe sam je prala nego sad.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Perut???
27.2.2013 23:01:18   
amra_sa
Evo oprala sam i osušila kosu ovim šamponom, kad staviš na kosu 3-5 minuta onako držiš na kosi i poslije ispereš vodom. Mogu reći da škripi pod rukama kad sam prala kosu, što mi se sviđa. Volim inače da škripi bilo da perem kosu, ruke, posuđe, u svim tim slučajevima znam da je čisto samo kad škripi user posted image
Nego u mom slučaju moguće da je i stres tj. napetost ali mi više nekako vuče na pad imuniteta, a stres ga izaziva - logično.
Ma ja sam koristila i Fitoval ali ništa. Inače, najviše kosu perem Palmolive plavim šamponom protiv peruti ili Fruktisovim - protiv peruti.
A za taj svrab, to me toliko iritira, jedno vrijeme ispočetka počeh sumnjati da nemam kakve podstanare, pa sam satima češljala kosu i gledala ali hvala Bogu ništa. Ne'do Bog da su podstanari to bi me do ludnice dovelo, mrzim te bajke, uhhhhhhhh ježim se od same pomisli. I tako dok sam kosu češljala i gledala primijetih koliko sam probeharala u zadnje vrijeme user posted image


_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *