|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Carobna corbica / Kupus dijeta
24.10.2009 23:28:28   
NUR
Drage moje,
upravo sam poela sa kupus dijetom. To je ona što se stalno jede orba od kupusa i još ponešto zavisno od dana. Pošto pokušavam zatrudniti, zanima me vaše mišljenje o tome je li pametno da budem na dijeti. Inae, ova dijeta uopće nije štetna, osim što se mnogo jede ove kupus supe i nema slatka i hljeba. Meni se ak ini da je ovakva ishrana zdravija od sendvića koje svakodnevno jedem na poslu, pa makar i u trudnoći.
Vaše mišljenje?

< Poruku je uredio Visnja RR -- 28.1.2011 14:41:26 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kupus dijeta
24.10.2009 23:32:02   
anitaMO
mislim da je u redu ako nisi trudna.ali ako jesi nemoj da ti pada na pamet nikakva dijeta.
ja bih isto probala s tom kupus čorbom ,jer treba da smršam barem 5-6 kg.javi je li bila uspješna.


_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu NUR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kupus dijeta
24.10.2009 23:35:06   
NUR
Pa znaš šta, ovulacija mi je bila u nedjelju (i pokušavali smo :)), a ja bih na dijeti bila jednu sedmicu. Inače, koristi se i za pročišćavanje organizma. Znači, ne mogu znati da li sam zatrudnila. A kada dođe vrijeme da dobijem svakako neću više biti na dijeti.
A svi kažu da je učinkovita. Za sedmicu se može izgubiti 3 kg i pofino očistiti organizam.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kupus dijeta
24.10.2009 23:38:45   
NUR
Naravno da cu nastaviti piti folnu kiselinu. Ovako mi se ne čini da će išta nedostajati organizmu. A ipak me strah.

(odgovor članu NUR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kupus dijeta
25.10.2009 1:00:29   
Visnja RR
Ja sam nekad davno bila dva puta na toj dijeti

Prvo put izdrzala 6 od 7 dana i smrsala 4 kg...
Drugi put izdrzala 3 dana smrsala 2 kg... cetvrti dan mi je bilo toliko lose da sam je morala prekinuti...

od tada mi se zgadile kupus corbice user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu NUR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kupus dijeta
25.10.2009 2:29:47   
veeseelaa
user posted image user posted image ako sam ja dobro skuzila kad si na ovoj dijeti samo možeš jesti kupus????
salata, kuhani??? jel može biti začinjeno?
i za doručak kupususer posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kupus dijeta
25.10.2009 17:29:18   
reallove
moze li mi neko objasniti kakva je to dijeta,kako ide,pleaseeeeeeeeeuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kupus dijeta
25.10.2009 19:12:56   
Visnja RR
a ma ne user posted image

kupus dijeta se zove jer najvise ima kupusa
inace je poznatija kao Magicna supa

potrebno:

3 glavice crvenog luka
limenka od 300 g pelata
1 glavica kupusa
2 paprike
1 struk + korjen celera
3 mrkve

Sve izrezati, dodati vode i 1 kocku za supu... kuhati 20 min u pretisu

Supa se jede svaki dan - sto vise...(kad se potrosi napraviti opet)

Uz supu se jede jos:

1. dan - samo voce osim banana
2. dan - samo povrce - svjeze ili kuhano osim graska, graha, krompira, kukuruza...
3. dan - voce i povrce
4. dan - 5 banana i 2 litra mlijeka
5. dan - junece meso - 300g sa rostilja i 2 paradajza
6. dan - junece meso i povrce
7. dan - integralna riza, povrce i sok bez secera...

sretno! user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 25.10.2009 19:13:40 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kupus dijeta
25.10.2009 23:59:38   
reallove
hvala visnjauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kupus dijeta
26.10.2009 20:36:51   
Aldyy
Ja sam našla sličnu dijetu na netu i planiram da počnem s njom...samo me zanima da li bih smjela jer dojim bebca...a ne bih voljela prestati s dojenjem...da li mi je uopšte zdravo držati dijetu dok dojim...please help...jeli itko od vas držao dijetu dok

:s:s:s:s:suser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

:) Mahir :)
Mamino sunce zasijalo 05.08.2009. u 6:45

Volimo se, mazimo se, pazimo se....

Kako je brzo godina prošla od najsretnijeg dana...a mama ga svakim danom sve više voli :):)

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kupus dijeta
26.10.2009 20:37:11   
Aldyy
KUPUS DIJETA  
Skuhati juhu od: 
3 velikih glavica luka
2 zelene paprike
1 ili 2 konzerve cijelog paradajza
1 svezanj celera
1 velika glavica kupusa
1 kocka za supu

Zaliti vodom da pokrije i kuhati dok povrce ne omeksa. Ova supa se moze jesti kad god osjecas glad, i koliko god hoces.
STO VISE JEDES VISE CES DA SMRSAS. Uz ovu supu mozes jos da jedes sljedece:
PRVI DAN:Svo voce osim banana. Lubenice i dinje imaju najmanje kalorija
od ostalog voca.Jedi samo supu i voce. Za pice moze nezasladjen
caj, nezasladjenu crnu kafu, vodu,
DRUGI DAN: Svo povrce. Jedi koliko hoces da nisi gladan.Pokusaj da jedes
lisnato povrce, a izbjegavaj buraniju, grasak,kukuruz
itd. Za veceru nagradi sebe sa jednim velikim pecenim krumpirom na maslacu. NE JEDI VOCE.
Ne zaboravi da jedes i supu.Minimum jednom dnevno
TRECI DAN: Jedi supu, voce i povrce koliko hoces.NEMOJ DA JEDES
PECENI KRUMPIR. Ako si se pridrzavao uputa, i nisi varao za ovih tri dana vidjet ces da si izgubio 2-3 kilograma.
CETVRTI DAN: Pojedi  3 -4 banane u toku dana, supu, i pij nemasno mljeko
koliko hoces. Banane imaju puno kalorija i ugljikohidrata, a takodje i mljeko,
i ovaj dan tvoje tjelo ce trebati kali i ugljikohidrate.
NEZABORAVI DA JEDES I SUPU
PETI DAN: Govedina i paradajz. Mozes da pojedes 300-600 grama govedine i
da pojedes do 6 paradajza. Pokusaj da pijes 6-8 casa vode, da isperes mokracnu kiselinu iz tvog tjela. NEZABORAVI DA JEDES BAR JEDNOM I SUPU. SESTI DAN: Govedina i povrce. Mozes da jedes koliko hoces govedine i povrca.Naravno NEZABORAVI I SUPU
SEDMI DAN: Smedju rizu i povrce. Pij nezasladjen vocni sok. Mozes da jedes koliko hoces rize i povrca. Obavezno JEDI I SUPU. Na kraju sedmog dana, ako si se pridrzavao uputa izgubit ces 4.5-7.5 kilograma. Ako si izgubio vise od 7 kilograma, pauziraj sa dijetom dva dana prije nego pocnes ponovo ispocetka. Ova sedmodnevna dijeta moze se koristiti onoliko dugo koliko hoces. Cinjenica je ako se pridrzavas dijete, ocistit ces svoje tjelo od necistoca, i osjecat ces se kao nikad prije.
Poslje samo sedam dana, ne samo sto ces izgubiti kilazu, vec ces biti
i pun energije. Ova dijeta brzo sagojijeva masnocu, i tajna je u tome da ce vise da sagori kalorija,nego sto ces da unese. Ova dijeta NE DOZVOLJAVA da pijes  ALKOHOLA. Moras da prestanes sa dijetom najmanje 24 sata
prije nego pocnes da pijes alkohol. Posto svako ima drugaciji probavni sistem, ova dijeta nece imati na svakoga isti efekat. Poslje treceg dana vidjet ces da imas vise energije.  
DEFINITIVNO ZABRANJENO: Kruh, alkohol, pica na bazi uglikohidrata( ukljucuje se i dijet sokovi)
DRZI SE: vode, nezasladjenih cajeva, crne kafe, nezasladjenih vocnih sokova i nemasnog mljeka. Bilo kakvi ljekovi nece stetno djelovati na tebe u toku ove dijete.   Za sve sto vam nije jasno, i zeljeli bi da me pitate mozete mi pisati na moj


< Poruku je uredio Visnja RR -- 20.1.2011 1:28:42 >


_____________________________

:) Mahir :)
Mamino sunce zasijalo 05.08.2009. u 6:45

Volimo se, mazimo se, pazimo se....

Kako je brzo godina prošla od najsretnijeg dana...a mama ga svakim danom sve više voli :):)

(odgovor članu Aldyy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kupus dijeta
27.10.2009 11:50:54   
Suzana
IZVORNA PORUKA: Aldyy

Ja sam našla sličnu dijetu na netu i planiram da počnem s njom...samo me zanima da li bih smjela jer dojim bebca...a ne bih voljela prestati s dojenjem...da li mi je uopšte zdravo držati dijetu dok dojim...please help...jeli itko od vas držao dijetu dok

:s:s:s:s:suser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Aldyy, ja sam ti već odgovorila na forumu DOJENJE da nipošto nije preporučljivo ići na dijetu dok dojiš, pogotovo tako intenzivno, obzirom da je tvojoj bebi tek 3 mjeseca...
Opet ponavljam, poredaj svoje prioritete kako treba, prvo tvoje dijete, a kile ćeš skinuti kada njemu pružiš sve što mu treba.
Hrani se zdravo, a izbaci junk food, i to je već nešto.



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Aldyy)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kupus dijeta
27.10.2009 14:13:02   
Aldyy
hvala na savjetima....u svakom slučaju beba mi je prioritet,tako da ću nešto već pokušati kad prestanem dojiti...:)
a do  tada ću samo da hranimm mog malog poguziju...:):)


_____________________________

:) Mahir :)
Mamino sunce zasijalo 05.08.2009. u 6:45

Volimo se, mazimo se, pazimo se....

Kako je brzo godina prošla od najsretnijeg dana...a mama ga svakim danom sve više voli :):)

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kupus dijeta
27.10.2009 17:06:58   
Dinkica
Joj kad vidjeh ovu temu odmah mi naumpade vic koji sam neki dan cula na tv.
" Kakva je to kupus dijeta? Jedes sve osim kupusa. " user posted image
Ne zamjerite zene na malo sale.
Eto pazite samo da mrsate polako jer nedavno je MM smrsao za 5 dana 5 kg, ne znam kako se zove dijeta ali vratio je sve to u roku 10 dana, tako da su bolje lagane dijete a ne ove brzinske.

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Aldyy)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kupus dijeta
29.10.2009 19:57:12   
reallove
ja sutra aBd pocinjem sa kupus dijetomuser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kupus dijeta
29.10.2009 22:46:36   
leli§
sretno svima koji pocinju sa dijetom!!! nadam se da cete istrajati i da ce rzultati biti ocigledni... ja ne bih mogla ovu supu niz grlo svuci nema parauser posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kupus dijeta
30.10.2009 17:03:12   
reallove
pocela sam sa kupus dijetom,jutros sam pojela jednu supu i od nje mi je vec muka tako da citav dan nisam jela nista...sad mi je jasno kako za 7 dana izgubis toliko kguser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kupus dijeta
30.10.2009 21:25:54   
Aldyy
Draga puno sreće i da istraješ ...:):)

Obavezno se javljaj svaki dan da vidimo kako ide..:):)

Držim ti figeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

:) Mahir :)
Mamino sunce zasijalo 05.08.2009. u 6:45

Volimo se, mazimo se, pazimo se....

Kako je brzo godina prošla od najsretnijeg dana...a mama ga svakim danom sve više voli :):)

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kupus dijeta
30.10.2009 21:29:30   
reallove
ma joj vjeruj da mi je muka jos ako nastavi ovako morat cu da prekinem

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Aldyy)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kupus dijeta
30.10.2009 21:31:16   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove

ma joj vjeruj da mi je muka jos ako nastavi ovako morat cu da prekinem

hajde, bona, šte se mučiš džabauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kupus dijeta
30.10.2009 21:39:52   
reallove
e draga hvala sto me tjesiuser posted image user posted image ma necu vise fujjj nemogu doci sebi,imate li kakvu drugu dijetu,bez kupusauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kupus dijeta
30.10.2009 21:43:55   
Aldyy
Ma ima ih na netu koliko hoćeš samo ipak je najzdravije,barem sam se ja uvjerila što više fizičke aktivnosti...ja već 3 dana šetam jako mnogo hem što se osjećam mršavije a i zdravije.....a ni više sexa nije na odmetuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

I to sam svrstala u fizičku aktivnost..):)user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

:) Mahir :)
Mamino sunce zasijalo 05.08.2009. u 6:45

Volimo se, mazimo se, pazimo se....

Kako je brzo godina prošla od najsretnijeg dana...a mama ga svakim danom sve više voli :):)

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kupus dijeta
30.10.2009 21:45:36   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove

e draga hvala sto me tjesiuser posted image user posted image ma necu vise fujjj nemogu doci sebi,imate li kakvu drugu dijetu,bez kupusauser posted image user posted image user posted image

e, jesi mekušac, čuj muka joj od kupusa
drži se dijete i ne zezaj-bebela

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kupus dijeta
30.10.2009 21:49:17   
reallove
hehe aldy ja cu tu dijetu probati pusti kupususer posted image user posted image samo da mm jos ne smrsa nebi mu valjalouser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kupus dijeta
30.10.2009 21:51:35   
reallove

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: reallove

e draga hvala sto me tjesiuser posted image user posted image ma necu vise fujjj nemogu doci sebi,imate li kakvu drugu dijetu,bez kupusauser posted image user posted image user posted image

e, jesi mekušac, čuj muka joj od kupusa
drži se dijete i ne zezaj-bebela

e jesi ti dobila obje moje slike,jesam li puno bebelauser posted image ma bona imam fitness club kuci samo nemam vremena da se POPNEM NI NA STOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *