|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište Mostar
29.6.2013 16:18:06   
Snovolovka
Meni trudnoću vodi dr Vajdana Tomić i ja sam super zadovoljna s njom. Prije sam išla kod raznih ginekologa i svi imaju svoje mane i vrline, al na kraju sam se odlučila za nju. Uglavnom idem privatno, mada me je dva puta naručivala u bolnicu. Uvijek je ljubazna, nasmješena i spremna odgovoriti na milion mojih pitanja. Uvijek mi uredno izmjere tlak i izvagaju me, a i nalaze vadim redovno, kad ona kaže.
U 12. tjednu sam prokrvarila i završila u bolnici. Na smjeni je bio dr Mišić koji mi je poprilično šutljiv. Prenjeli su joj da sam u bolnici i odmah je ujutro došla da me vidi i odvela me na pregled.
Sve u svemu, meni je ona skroz ok i nadam se da će me i poroditi.

(odgovor članu tedy bear)
Neposredna veza do poruke: 976
   RE: Porodilište Mostar
15.7.2013 12:18:17   
deniii
pozzz curke,
vidim odavno nema nikoga na ovoj temi, pa evo pošto mi trebaju informacije da je malo podignem!!! Trebala bi za nekih 3-4 tjedna na cr u Mostar ( klinička bolnica to je valjda ova na bijelom brigu????) pa me zanima ako ima koja svježa mama s carkog reza il čak i prirodno da je rodila lijepo ju moliiiiiiiiiiiiiiiiim da mi javi šta treba za bolnicu???????? Čitala sam tu jedni kaže treba sve dr ne treba ništa, pa sad neznam ni sama kakva je sad situacija, a ne živim ni blizu Mostara pa mi neću imat nikoga za zivkat svako malo da mi nešto donesu. Eto unaprijed hvala i nadam se da će se javit neka mamica :-)

_____________________________

http://lbdf.lilypie.com/qdU4p1.png

(odgovor članu Snovolovka)
Neposredna veza do poruke: 977
   RE: Porodilište Mostar
15.7.2013 18:13:46   
Snovolovka
Deniii,
Dok se ne javi neka svježa mama s carskog, evo da ti kažem kakva je situacija u SKB (bolnica na Bijelom Brijegu).
Nemaju ništa i u dugovima su do grla, tako da ko ti je god rekao da treba sve - nije pogriješio.

Ja sam u 11. tjednu završila u bolnici zbog krvarenja i tad sam se i sama uvjerila kakvo je stanje...znači bukvalno od toalet papira pa do lijekova, sve moraš ponijeti sama. Hrana je isto očajna i minimalistička tako da se nadam da će ti bar netko imati što donijeti za pojesti.

Išla sam još dva puta u bolnicu na pregled i nisu imali ni papira da se obrišem poslije UZV i sreća pa sam imala maramice u torbi. Poslije su mi rekli da idući put ponesem papir na pregled.

Nažalost, situacija nam je takva kakva je i zato pripremi unaprijed sve što treba i za sebe i za bebicu!

(odgovor članu deniii)
Neposredna veza do poruke: 978
   RE: Porodilište Mostar
19.7.2013 11:16:37   
deniii
ajme katastrofa user posted image
rekla mi je dr da možda ipak obave carski tu u našoj bolnici pa se sad nadam da bude tako!!! ja sam stvarno mislila da je Mostar ipak ono sređenije!!!!!!!! A niš znači nosi sve i to je to, a jel možda zna netko jel oni bebice motaju u one njihove krpe il moram i za nju robicu svoju nosit?????????

_____________________________

http://lbdf.lilypie.com/qdU4p1.png

(odgovor članu Snovolovka)
Neposredna veza do poruke: 979
   RE: Porodilište Mostar
19.7.2013 11:19:35   
elmaL

IZVORNA PORUKA: deniii

ajme katastrofa user posted image
rekla mi je dr da možda ipak obave carski tu u našoj bolnici pa se sad nadam da bude tako!!! ja sam stvarno mislila da je Mostar ipak ono sređenije!!!!!!!! A niš znači nosi sve i to je to, a jel možda zna netko jel oni bebice motaju u one njihove krpe il moram i za nju robicu svoju nosit?????????

Ne treba ti odjeća za bebu, smao pelene, krema i bivacin za pupak, oni imaju svoju odjeću.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu deniii)
Neposredna veza do poruke: 980
   RE: Porodilište Mostar
19.7.2013 19:33:47   
mama_mo
Ja sam nedavno rodila u SKB na Bijelom brijegu i mogu potvrditi što su ti Snovolovka i ElmaL rekle, sve je tako nažalost, nemaju ništa, sve ti treba osim robice za bebu. Sretno!

_____________________________

L. 2010. mamina ljubav najveća
V. 2013. mamina sreća najveća

(odgovor članu deniii)
Neposredna veza do poruke: 981
   RE: Porodilište Mostar
19.7.2013 19:58:59   
deniii
hvala vam cure od srca lakše mi je kad znam šta kako i gdje!!!!!!!!
i u pravu ste žalosno je da je u jednoj od "većih"bolnica ovakvo stanje al šta da radimo
pa jesu bar sestre ljubazne,ako ništa drugo da bar znam da će mi pomoć oko bebe, dojenja i svega ako se ne budem mogla maket? user posted image ovo mi je prva (7 g čekana) trudnoća i hvala Bogu sve je bilo više manje super sad samo da i do kraja sve bude u redu s ovim porodom

_____________________________

http://lbdf.lilypie.com/qdU4p1.png

(odgovor članu mama_mo)
Neposredna veza do poruke: 982
   RE: Porodilište Mostar
19.7.2013 20:07:27   
Almuccia
Kakvo je stanje u Brankovcu? Meni je on blize a i tamo vodim trudnocu. Meni se cini da nigdje nije sjajno.

_____________________________

Loading... neki pametan potpis ali nikako da skontam sta :P

(odgovor članu deniii)
Neposredna veza do poruke: 983
   RE: Porodilište Mostar
19.7.2013 20:38:08   
lela89
prije dva mjeseca rodila na carski na brijegu i sve ovo sto su ti dosad rekle vazi u potpunosti, osim standardne opreme dobro se treba naoruzati higijenskim potrepstinama, od papira, sapuna, dezinfekcijskim vlaznim maramicama, medicinsku traku jer nemaju ni to da ti drzi braunilu, pa moras sam mjenjati,one jednokratne gace , morala sam i sama kupovati antibiotike izaslo me 100 km i jos par puta injekciju fragmina a one kapi ergometrin se podrazumjeva da trebas sam kupiti, a treba ponijeti i injekcije voltarena ili analgina jer ni to nemaju slazu od bruke da su ti dali a u biti tece ti samo fizioloska u venu, tek kad sam dala svoje voltarene njih su mi davali i onda me pustala bol............
a sta da kazem, sestre su koliko toliko u redu s obzirom na to kako se sve moraju snalaziti jer nemaju nista, jedino jos rusmiru sanjam koliko me muzla da je bol od reza bila macji kasalj user posted image , uglavnom nista ti nece biti na odmet, i mozda jos svoj toplomjer bi bilo pametno, ja sam poslije carskog lezala 14 dana tako da .......... nista sto ti padne na pamet da poneses nece biti viska
uglavnom gdje god da se odlucis sretno !!user posted image

(odgovor članu Almuccia)
Neposredna veza do poruke: 984
   RE: Porodilište Mostar
19.7.2013 22:14:59   
Ben 10
Lela ,mozes li mi reci molim te ,a sto si lezala toliko ,jeli bilo komplikacija ,jer se inace ne lezi toliko.Ja poslije 2 carska nisam lezala ni nepuna 4 dana.

Bolnica na bijelom brijegu je toliko u dugovima da to nije normalno ,jer su doktori toliko pokrali ,od 82 miliona duga u hercegovacko neretvanskom kantonu u zdrastvu ,samo bolnica na brijegu je u dugu 62 miliona.

Ja sam se porodila u brankovcu i nista mi nije trebalo ,jeste da je to bilo prije vise od 5 godina ,ali mislim da je i sada takva situacija.
Vec sam pisala o tome u predhodnim negdje postovima.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu lela89)
Neposredna veza do poruke: 985
   RE: Porodilište Mostar
19.7.2013 22:29:49   
lela89
lezala prvo 7 dana dobivala terapiju antibiotika zbog problema sa srcem, taman izasla dobila temperaturu 40 i odmah se vratila i jos 7 dana lezala opet dobivala po tri antibiotika svako 4 sata, nemam vise vena za cijeli zivot user posted image , sad se mogu smijat a tad sam plakala itekako,ko mala beba, braunila max pola dana, jednom su me uboli 16 puta za jednu barunilu da mi uguraju od silnih antibiotika povukle mi se vene , nisu se nikako vidjele user posted image , po njima navodno tempratura od mastitisa a i kao bilo je nesto malo ostalo u maternici, ma ja njima vise nista ne vjerujem

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 986
   RE: Porodilište Mostar
20.7.2013 20:19:05   
Snovolovka
Deniii,
Hajde molim te kad dođeš sebi poslije poroda javi se da znamo kako je sve prošlo. Vjerovatno ću i ja na carski nekad u devetom mjesecu pa me zanimaju detalji, a pogotovo kolko se dugo leži. Znam da žene koje rode prirodno sad puštaju nakon 48 sati, a i ja bih (ako sve bude u refu) voljela izaći što prije...užasavam se bolnica!

Lela89...žao mi je što si imala tako loše iskustvo...nadam se da si sad dobro!

(odgovor članu lela89)
Neposredna veza do poruke: 987
   RE: Porodilište Mostar
21.7.2013 14:29:40   
deniii
budem draga nema problema,

sad kad ovo čitam molim Boga da me ipak ne šalju u mostar, kod nas se renovira rodilište pa još neznaju točno šta i kako rade tu. Nije ni u nas zlatno al bar su mi moji blizu za bilo šta što zatreba,. Valjda je jedini problem šta se nema di ležat, a briga me nek me odmah treći dan izbace ako sve bude ok hahaha

_____________________________

http://lbdf.lilypie.com/qdU4p1.png

(odgovor članu Snovolovka)
Neposredna veza do poruke: 988
   RE: Porodilište Mostar
21.7.2013 14:50:00   
ellene
Ja se isto trebam poroditi u Mostaru na bijelom brijegu. Ma nije mi problem sve ponijeti što treba, mene je više strah da će sestre bit neljubazne, da mi niko neće pomoć, ono ni pogledat... toga me strah user posted image

_____________________________

11.02.2013. imamo dvije crtice!!!
04.03.2013. srce kuca i naša bebica je duga skoro čitav cm.
28.03.2013. sad smo već narasli na 4 cm, na uzv se vide i prstići...
27.05. već smo veliki i težimo 270 g

(odgovor članu deniii)
Neposredna veza do poruke: 989
   RE: Porodilište Mostar
21.7.2013 17:50:04   
sunašce_moje
Ja sam rodila carskim rezom prije mjesec i pol na Bijelom brijegu.
Prvo što mogu reći je da su sve sestre ok, snalaze se s tim što imaju a to je gotovo pa ništa.
A što se tiče toga što ponijeti, SVE.
I svoju spavaćicu, jer se zna dogoditi da nema čistih, inekcije voltarena za bolove, ergometrin kapi, ja sam kupovala i fragmine, jer ih tada nije bilo, a zna sedogoditi da nekad ima, za osobnu higijenu sve, toalet papir, sapun, ubrusi, vl.maramice, jednokratne gaćice, oni su imali svojih uložaka pa smo mogli te koristiti.
Nije loše ubaciti i izdajalicu, da ne bi došlo do upale ako previše navali mlijeko,
Za bebu trebaju pelene, vl.maramice, bivacin.
Mislim da je to to.
Što se tiče izlaska iz bolnice, prvi dan je nulti dan, ne računa se, a puštaju šesti dan, ja sam rađena četvrtkom, srijedom izašla.
Nadam se da sam pomogla!

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 990
   RE: Porodilište Mostar
21.7.2013 17:56:53   
sretna sam jako
Od svega navedenog ja sam morala i da kupim trakice za secer bebama jer oni nisu imali!

(odgovor članu sunašce_moje)
Neposredna veza do poruke: 991
   RE: Porodilište Mostar
21.7.2013 18:01:25   
Snovolovka
Sunašce,
Tko ti je radio carski? Koliko se leži na intenzivnoj? Nakon koliko si mogla ustati iz kreveta?
Neko mi reče da ako su i majka i beba ok, možeš potpisati da te puste četvrti dan...jesi čula za to il su to samo priče?

(odgovor članu sunašce_moje)
Neposredna veza do poruke: 992
   RE: Porodilište Mostar
22.7.2013 12:12:08   
milenium
nakon carskog se izlazi 6 ili 7 dan ovici kako se mama i beba osijecaju,to znam jer sam posjecivala zene u sobama koje su rodile na carsk pa mi tako rekose. ja sam rodila prirodno,a za osobnu higijenu se nosi sve svoje,kao što se nosilo i u starom rodilištu. sestre su sve ok,pogotovo što se tiče dojenja sve su spremne objasnit,pomoć.netko je spomenuo da je hrana loša,to nije točno.ne možaš u bolnici očekivar,pite pizze i bureke,krana ko hrana,zna se kakva je bolnička hrana,juha ima svaki dan,rižot s piletinom,makaroni sa sirom ,saftom,biža,jogurt,čokol poding itd.za doručak standard,čaj,mlijeko i uz to med ili marmlada,maslac,salama itd posjta ti uvijek može donijeti šta ti poželiš.ččisto je a temperatura je savršeno podešena,meni je bilo jako ugodno,mogao si hodat i gol.nekad oni ostave veliki paket uložaka u sobu.a za bebu ti treba pelene,krema,maramice i bivacin(a i to ovisi od smjene-nekad dođe jedna sestra za bebe i traži sve a nekad dođe druga i kaže ne treba ništa samo pelenauser posted image )kupovala sam ergometrin jer lijekove sam kupuješ.
ali nagledala sam se žena svakakvih,ode u wc i uložak bez pardona ostavi na sred poda rastvorenog a kanta za smeće par cm do,nisam se mogla načudituser posted image

pošto rodilište ima status prijatelja djece,bebe sada mogu biti od 0-24 s mamama što je meni savršeno,ali ima mama koje su željele da im se bebe odvedu jer se one žele malo odmoriti pa sam ih lijepo nalijepila i kad je sestra pitala,gospođo želite li da i vašu odvedemo,ako treba i nahranimo(jer ima mama koje su željele da ih oni nahrane jer misle da one nemaju mlijeka) lijepo sam im rekla,ne treba hvala ja se bolje odmaram i oporavljam uza svoju bebuuser posted image

< Poruku je uredio milenium -- 22.7.2013 12:20:11 >

(odgovor članu Snovolovka)
Neposredna veza do poruke: 993
   RE: Porodilište Mostar
23.7.2013 18:11:48   
sunašce_moje
DR. Bušić mi je radio carski četvrtkom, u subotu sam prešla sa intezivne u sobu, a odmah u petak sam tražila da mi izvade kateter, jer mi je užasno smetao i bolilo me.
A četvrti dan sigurno ne puštaju, možeš se ti potpisat i otić. Ako je beba na pedijatriji puste te peti dan da prijeđeš dolje, a ukoliko baš inzistiraš mogu te pustit i kući peti dan, ali rijetko, uglavnom je to šesti dan.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 994
   RE: Porodilište Mostar
26.7.2013 16:44:33   
mama_mo
Ja sam 2010. rodila na carski i bila sam 6 dana i koliko se sjećam nije nijedna od tih žena što su bile sa mnom u sobi otišla kući prije 6. dana. Sve smo primale terapiju do zadnjeg dana, do izlaska. Zadnji taj dan vadili nam konce. Drugi put prirodno, kontam kući sam za 48h, pa ostala opet 6 dana, jer mi je bebica poslana na pedijatriju. Moje iskustvo sa sestrama oba puta je pozitivno, ne znam nijednu osobno, ali sve su stvarno ok bile i pomognu svakoj ženi koliko mogu.

_____________________________

L. 2010. mamina ljubav najveća
V. 2013. mamina sreća najveća

(odgovor članu sunašce_moje)
Neposredna veza do poruke: 995
   RE: Porodilište Mostar
27.7.2013 16:37:21   
ellene
Drago mi je čut neke pozitivne stvari, a ne samo negativne user posted image

_____________________________

11.02.2013. imamo dvije crtice!!!
04.03.2013. srce kuca i naša bebica je duga skoro čitav cm.
28.03.2013. sad smo već narasli na 4 cm, na uzv se vide i prstići...
27.05. već smo veliki i težimo 270 g

(odgovor članu mama_mo)
Neposredna veza do poruke: 996
   RE: Porodilište Mostar
31.7.2013 15:02:58   
Snovolovka
Evo me izvještaj s lica mjesta...nažalost jučer dobila jake bolove i otvorila se jedan prst pa me jutros hospitalizirali.
Odjel za porodilje skroz fin, soba jako čista, kreveti i namještaj ok.
Hrana nije loša (za sad sam ručak vidjela) a i sestre su mi ok. Znači, sve u svemu ok.
Jedino i dalje stoji to da nema ništa od hig.potrepština pa ponesite sve svoje. Lijekovi kako koji...ponešto se nađe a ponešto kupiš.

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 997
   RE: Porodilište Mostar
19.8.2013 0:16:14   
Mostarka*
Pozz
Moze li mi neko pomoci u vezi s laparoskopijom u Mo? Gdje se moze uraditi, koliko kosta, iskustva, bilo sta?
Bila sam kod Sarica i rekao mi je da imam cistu(fuj dlakavu) Koja je velika i preporucio operaciju za iduc mjesec. Lapar... se moze uraditi kod njega ili u bolnici. Zanima me bilo kakva inf. o tome, nije bitno je li to Brankovac, BB, privatno.

< Poruku je uredio Mostarka* -- 19.8.2013 0:17:31 >


_____________________________

Najvazniji dani u zivotu 11.01.2009. god- rodjenje mog prvog malog bebaca i drugog bebaca 31.07.2014, god,

(odgovor članu Snovolovka)
Neposredna veza do poruke: 998
   RE: Porodilište Mostar
24.8.2013 23:00:08   
Snovolovka
Ima li neko tko se porodio na BB carskim u zadnja 2-3 mjeseca? Trebaju mi neke informacije.
Hvaaaalauser posted image

(odgovor članu Mostarka*)
Neposredna veza do poruke: 999
   RE: Porodilište Mostar
25.8.2013 17:06:18   
mostarka82
ja sam prošle godine imala carski pitaj sve što te zanima

(odgovor članu Snovolovka)
Neposredna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *