|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dijeta sa VMA
18.5.2009 10:54:58   
mamma mumi
i ja spadam u sretnice sto lako dobiju kile, nakon poroda samo stoje 3 kg dole, gore. Uzasno mi smetaju, ali nikako da se prihvatim neke dijete, mozda i zato sto dojim pa neznam da li smijem. Nadam se da ces nam napisati tu dijetu za dojilje. Mislim da cu pokusati sa ovom gore dijetom, pa ako izdrzimuser posted image

(odgovor članu seljo)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Dijeta sa VMA
26.5.2009 17:11:51   
azraj
Ja sam pokusala sa un dijetom i za 10 dana sam skinula 3kg,ali cim sam ju prekinula kile su se vratile i sto je jos gore dobila sam jos 3kg tako da sad imam 6kg viska koje mi jako smetaju.Vec danima se borim da pocnem sa nekom drugom ali mi se nesto neda cim sam gladna uzasno me boli glava i vrti mi se ne znam sto da radim a moram smrsati dosta me to cini nervoznom.Jos mi je bolnija cinjenica da sam prve godine nakon poroda izledala dosta bolje nego sad trecu godinu kile mi se pocinju lijepiti i strah me da necu imati jos vise za skidati pa koce tome onda stati u kraj.Eto probacu ovu VMA pa kud puklo da puklo,pozelite mi srecu.user posted image user posted image user posted image

HAMZA,LAV MAMIN 26.10.2006.

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Dijeta sa VMA
27.5.2009 12:54:30   
Casperica
E ovako ja sam ovdje prvi puta i vidim da ima jako dobrih tema i svega, stranica je odlićna. Ova tema o dijetama me je pravo privukla jer sam na dijeti već 6 sedmica i smršala sam 10kg uz pomoć određenih proizvoda. Jako se dobro osjećam, vadila sam nalaze i oni su super. Do ove dijete sam probala sve moguće i nemoguće dijete, ubijala se treninzima al ućinak vrlo loš ili nikakav. Sada sam sretna i zadovoljna i u nadi da ću skinuti bar još 30 kg jer se radi o velikoj pretilosti. Zato sve koje zanima ili žele pitati neka mi se obrate na e-mail nevoljena@yahoo.com. svima ću rado pomoći i proizvode preporučiti,čak će biti i prezentacija proizvoda u petak 29.05.08 u Tuzli. Tačnu lokaciju mogu preko maila poslati. pozdrav za sve.user posted image

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Dijeta sa VMA
30.5.2009 15:32:17   
azraj
Bila sam tri dana na ovoj dijete,bogami ne ide.Ne osjecam veliku glad uopste mi nije to problem,vec je u pitanju da sam se treci dan jako lose osjecala,a s obzirom da po cijele dane provodim sa djetetom shvatila sam da to nije za mene.Dok sam mladja bila mogla sam bez problema gladovati a da mi ne bude lose a sada kako sam se porodila sve se pobrkalo cim ne jedem dovoljno pocnem se tresti bolje mi je da prekinem.Sta da padnem u nesvjest a dijete kraj mene,pa zar je ista vrijedno zdravlja.Zato bih preporucila svim zenama da se pripaze ipak je ovo stroga dijeta, ja sam mislila da cu moci ali stvarno nije lako.Pokusacu da ne jedem puno tjesteninu i slatkise mozda cu tako uspjeti,jer ne treba mi vise od pet kila da skinem.

_____________________________

Hamza,mamin lav,26.10.2006.

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Dijeta sa VMA
5.7.2009 19:36:04   
asia_26
Zanimljiva mi je ova dijeta pravo jer sam već ćula o njoj i svi se kunu u njenu uspješnost bez jo-jo efekta ako se poslije dijete ponedeljkom prdržavaš jelovnika, ne znam meni je to sve malo sumnjivo jer ipak vjerujem da se kvalitetno kilogrami skidaju promjenom cjelokupne ishrane i kvalitetnim načinom života (puno voća i povrća, bez životinjskih masnoća, manje prezasićenih ugljikohidrata i naravno svakodnevne sportske aktivnosti). Ali ipak ću pokušati jedan tjedan sa ovom dijetom da vidim šta će biti, počinjem sutra pa vam javim rezultateuser posted image

(odgovor članu azraj)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Dijeta sa VMA
12.5.2010 13:50:07   
mila.lucija
user posted image  Polije dugog razmisljanja, juce sam pocela sa ovom dijetom, i nije uopste teska!!! Posto sam od sebe napravila cudo, user posted image  mi nije ravna!!!user posted image  
Curici ce mi za mjesec dana  1. rodjendan, a ja, naravno nemam nista da obucem i ne znam kako cu se smjestiti u zajednicku fotografiju!!!user posted image
Samo bih da pitam, mogu li jaja, paradajz  i salata da se sole obicnom solju?
Ja sam dijetu pocela po vise preporuka, a nekako mi je izdrzljivo po 5 dana, a za UN mi je 3 mjeseca kao vjecnost... POZZZ za sve, cekam odgovor!!!user posted image

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Dijeta sa VMA
16.5.2010 16:25:57   
mila.lucija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
4 kg manje za prvih 5 dana!!!

(odgovor članu mila.lucija)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Dijeta sa VMA
17.5.2010 9:53:17   
mamana
Možeš li mi reči kako si rasporedila obroke. U koliko sati doručak, ručak i večera?

(odgovor članu mila.lucija)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Dijeta sa VMA
18.5.2010 17:46:47   
mila.lucija
dorucak, naravno, CIM OCI OTVORIM  user posted image
to, je obicno oko 7 i po, 8. Sa ruckom obicno krenem oko 12, jer ogladnim, najkasnije do 1, a veceru oko 5 ili najkasnije 6. Ne mogu sve odjednom da pojedem, i ne treba, tako da se rucak, tj. vecera protegnu na sat vremena. Grozno mi je kad treba da jedem ovoliki kupus ili slatatu, ali pojedem koliko najvise mogu. Meni je danas drugi dan od druge ture, prezadovoljna sam user posted image user posted image , jedino se bojim prejedanja kad se dijeta zavrsi!!! MAda, kad god osjetim da sam pretjerala, 5 dana nije nista!!!  Zelim ti svu srecu ako pocnes!!!user posted image

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Dijeta sa VMA
31.8.2010 12:07:03   
Sandra_93
Zdrao Sarah....htela bih da pitam šta se podrazumeva pod kiselom pavlakom,pošto piše jedna šolja? Da li je to pavlaka ili jogurt? Hvala unapred....user posted image

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Dijeta sa VMA
31.8.2010 12:16:48   
M kao Mama
E, sandra sarah vecodavno ne dolazi na forum, a njen post je iz 2008. godine, iskreno se nadam da ce se javit neko ko ce ti dati odgovor na pitanje, mada ja mislim da je to jogurt, nekako mi je pavlaka premasna za dijetu

(odgovor članu Sandra_93)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Dijeta sa VMA
31.8.2010 12:20:06   
malena27 RR
to je pavlaka sa sto manje masnoce i to ona u plasticnoj casi... 


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Dijeta sa VMA
31.8.2010 13:47:55   
mojbebac
ja sam bila na atkinsonovoj dijeti i izgubila 5 kg za 10 dana, ali mi je bilojako lose pa sam morala prestati ..... sad sam pocela trenirati, izbacila hljeb, slatko, grickalice i ne veceram prije sest, drzim i dalje tu kilazu 62, ali ne moze ispod pa bih mozda mogla probati sa ovom dijetom od ponedeljka.... taman pocinjem raditi, pa mi je lakse ...... javim kakav ce biti rezultat ....

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Dijeta sa VMA
31.8.2010 14:42:29   
Sandra_93
Hvala ti mama alma.....htela sam samo još samo da pitam da li se sme nešto piti,npr neki sok ali da nije gaziranuser posted image .....i da,ako si gladan ne smeš ponoviti neki obrok,jel dauser posted image ?? Hvala vam unapred....user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Dijeta sa VMA
31.8.2010 21:01:36   
sarah
Ko kaze da nema sarah? user posted image  
Sto se tice VMA dijete drago mi je da sam uspjela nekome od vas pomoci.
Ja nisam nikad primjenjivala ovu dijetu tako da vam ne mogu puno pomoci oko detalja.
Ali mislim da se pod kiselom pavlakom misli na onu od 12 % mm. Sokovi se ne smiju piti, hrana se moze posoliti.
Dakle, bez puno filozofije, samo se pridrzavati rasporeda user posted image . Zelim vam puno srece.

(odgovor članu Sandra_93)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Dijeta sa VMA
31.8.2010 23:44:36   
Sandra_93
A ako si gladan,npr,sme li uzeti jedan dvopek ili narandu ili paradajz da ti proe glad? user posted image
Krenula sam tek jue na dijetu,pa imam 1000 pitanja,a retko se nae koji odgovor....Hvala Vam puno....user posted image user posted image Javim Vam rezultate... user posted image user posted image

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Dijeta sa VMA
1.9.2010 21:36:44   
sarah
IZVORNA PORUKA: Sandra_93

A ako si gladan,npr,sme li uzeti jedan dvopek ili narandu ili paradajz da ti proe glad? user posted image
Krenula sam tek jue na dijetu,pa imam 1000 pitanja,a retko se nae koji odgovor....Hvala Vam puno....user posted image user posted image Javim Vam rezultate... user posted image user posted image


Ne smije se uzeti nista izmedju propisanih obroka, pa tako ni dvopek, niti bilo sta drugo. Sretno! Drzim ti fige user posted image

(odgovor članu Sandra_93)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Dijeta sa VMA
27.11.2010 23:56:43   
zekoslav
Pozdrav! Mogu potvditi djelotvornost ove dijete jer sam je sama 2x primijenjivala.Prvi put mi je bilo nekako lakše nego drugi,kad umalo nisam odustalauser posted image .Uh....samo jaka motivacija i želja da se uspije i izdržaćete! Ja sam doduše skinula za 15 dana 5 kg ali sam bila oduševljena jer se "baš osjeti". Ali sam primjetila da se pojača žeđ i treba pojačati unos vode....Eto,toliko od mene! Iskreno i ja se ponovo kanim startati ponovo sa istom,ali moram se malo pripremiti "psihički" user posted image Sretno svima koji krenu sa ovom dijetom i želim im da izdrže i da postignu željene rezultate,osmijeh i zadovoljstvo neće izostati u koliko se pridržavate navedenog! Pozzuser posted image

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Dijeta sa VMA
5.10.2011 2:46:01   
LunaLu
Dijeta je odlicna, ja sam uspela da skinem 5 kg, koji su mi ostali od trudnoce i da se skoro vratim u stari konfekcijski broj.
Jako je dobro, sto se tokom vikenda ne drzi dijeta, jer to daje podstrek metabolizmu i lakse se podnese onih 5 dana gladovanja.

(odgovor članu zekoslav)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Dijeta sa VMA
5.10.2011 2:52:21   
LunaLu
Dijeta je odlicna, ja sam uspela da skinem 5 kg, koji su mi ostali od trudnoce i da se skoro vratim u stari konfekcijski broj.
Jako je dobro, sto se tokom vikenda ne drzi dijeta, jer to daje podstrek metabolizmu i lakse se podnese onih 5 dana gladovanja.


(odgovor članu LunaLu)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Dijeta sa VMA
5.10.2011 9:50:12   
ananas_ze
na ovoj dijeti sam bila prije godinu ili dvije, ne sjecam se, ali sam tih dana samo dvopek podrigivala, sto je najzalosnije i dan danas podrignem poslije case vodeuser posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu LunaLu)
Neposredna veza do poruke: 46
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *