|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: okretanje bebine glavice
3.12.2009 12:29:54   
aida84
Stavljate li vi bebe da spavaju na leđima...moja bebica samo spava na strani, i desnoj i lijevoj, ali primjecujem da joj se pojavila kao guta na glavi i kao da bih je trebala stavljati da spava na leđima, a kako?
Bojim se da joj glava ne bude lijepo oblikovana ili ce se to izravnati kad poraste????


_____________________________

28.09.2009. si nam uljepšala život svojim dolaskom!

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: okretanje bebine glavice
3.12.2009 12:33:42   
salmy
ja sam od nedavno pocela da ga stavljam potrbuske,ispocetka se bunio ali sad mu godi.Pokusaj i ti mislim da im je ugodnije na stomaku( jos ako imaju grceveuser posted image ) Na strani jednoj ili drugoj je ok! samo cesto ih mjenjaj

(odgovor članu aida84)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: okretanje bebine glavice
3.12.2009 12:37:29   
Pretty mamma
aida84,
bebica ti je dovoljno velika da ju smiješ stavljati i na leđa, preporuča se prvih mjesec obavezno na boku, a kasnije kako bebici paše. Moja je sama nakon cca mjesec našla položaj, na leđima pajki, glavicu okreće na stranu. Koliko ja vidim, ima lijep oblikuser posted image .
Dakle, ako ti beba spava na leđima, ne znači da će i glavu držati tako, nego će ju okrenuti.
Pusa...

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: okretanje bebine glavice
3.12.2009 12:37:40   
ivanas
moj Dori rodio se 04.09.2009. godine i već odavno ga okrećem na obe strane kao i na stomačić mada za taj položaj negoduje ali šta bi mu mora a spava mi na leđima preko noći jer motamo se u dekicu zato što nam rukice i prstići lete u oči i grebemo se. U suštini ja bez bojaznosti ga okrećme na sve strane 

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: okretanje bebine glavice
3.12.2009 12:40:58   
snijeg
Ja sam svoju bebicu prvi mjesec stavljala na bok, poslije svakog podoja druga strana. Onda je ona postala živahnija, kako god je stavim završi na leđima za glavicom okrenuto desno ili lijevo. Vidim da tako najbolje spava, jedino vodim računa da podrigne prije nego je spustim. Sad joj je 4 mjeseca, glavica je mašallah, a nije ni klempava (ovo je bio moj strah) user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: okretanje bebine glavice
13.12.2009 22:30:09   
marija mara
necu nikoga da prepedam,ali moj bebac je to isto radio,i kad ga presvlacim gleda samo na jednu stranu ili unazad i kad smo otislina prvi pregled pedijatar je rekao da ima tortikolis,asimetriju vrata ili skracen vratni misic,
otorila sam temu tortikolis pa mozete procitati cisto informacije radi,nije na odmet

http://www.ringeraja.ba/forum/tortikolis%2Casimetrija_vrata/m_468947/tm.htm

_____________________________

budi ono sto jesi, a ne ono sto drugi ocekuju od tebe.
I.A

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *