|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
10.11.2009 15:40:09   
Skvo RR
Ja imam Gorenje ugradbeni frizider i nisam nikako zadovoljna, ima cudnu furku ledjenja i samoodledjivanja...zvala sam 10X gorenjev servis, i oni su mi rekli da je "greska" u seriji tih frizidera. Jako sam ljuta jer sam ga poskupo platila, mislila ok, imam dugo garanciju, kupila sam kvalitet, a dobila skalameriju, koja se zna "samoinicijativno" 2X mjesecno sama odlediti, jos zene da vam napisem kako uvijek imam katastrofa posla....znala mi je kuhinja preko noci plivati. Od svega me najvise ljuti, jer nemam adekvatno objasnjenje problema....user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
10.11.2009 15:46:24   
Nunichi
Eto moram se ispraviti. Skvo me vrati u proslost. user posted image
Kad smo tek kupili gorenje fizider imao je strrrasan zvuk. Toliko je brujao da se cuo u spavacoj sobi na spratu. Ali pod garancijom 5 godina, pa je ciko dosao i zamjenio motor. Kao u transportu su ga polozili, pa je motor spao sa drzaca i pokvario se. user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
10.11.2009 16:06:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: juni

Zaboravih pitati, da li neko ima mali kuhinjski usisivac i ako ima da li je koristan? Mislila sam ga kupiti jer sam non stop na podu, kupim mrve i ostalu hranu iza Emila ko kokoska user posted image

i ja isto ovo pitamuser posted image



(odgovor članu juni)
  Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
10.11.2009 16:18:20   
noaa
ja imam kuhinjski usisivac i to vam je spas,inace stalno je bila krpa u ruci.nije neka poznata marka dobila sam ga iz njemacke al sluzi.

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
10.11.2009 16:19:49   
emma.L
Što se tiče kuhinjskog usisivača, mi imamo odličan- kupljen u hipermarketu u Mercatoru za nekih, čini mi se, 70-ak KM. Neki turbo, ali marka nepoznata skroz. Jedina mana je što moraš držati dugme pritisnuto dok usisavaš, nema prekidač, a malo je potežak. Nama služi i za brzinsko usisavanje hodnika i kupatila, a o Eminoj hranilici da ne govorim.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
10.11.2009 16:25:24   
milenium
IZVORNA PORUKA: remzy

IZVORNA PORUKA: juni

Zaboravih pitati, da li neko ima mali kuhinjski usisivac i ako ima da li je koristan? Mislila sam ga kupiti jer sam non stop na podu, kupim mrve i ostalu hranu iza Emila ko kokoska user posted image


joj juni ovo ti je prava stvar!!!
kod mene snaha ima  i upravo ga kupila da nebude "kokoska"!!!
kod nje je BOSCH,brat ga uzeo u Zagrebu



I kod mene je Bosch za mrve 50km.da nije njega neznaš kako bi svaki dan kupila mrve oko hranilice!

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
10.11.2009 16:29:17   
Anoniman
Remzy, zasto ne bi pogledala LG frizidere, ja imam njihov i meni je super, samo mi zao sto nisam veci od ovog iako je i ovaj veliki, odvojeni termostati i sto je najvaznije (meni bar) ima NO FROST sistem, tako da nema vise muke oko odledjivanja, iskljucis i prebrises, ma ekstrauser posted image
Imam ja i kuhinjski usisivac i nije mi bas koristan, bar zasad, vidjecu kad Ajna pocne sa prosipanjemuser posted image , savjet onim koje zele kupiti neka kupe neki jaciuser posted image

(odgovor članu emma.L)
  Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
10.11.2009 16:35:04   
milenium
ja isto savjhetujem jači,mi bili uzeli neki clatronic pa mjenjali ja bosch koji je sto put jači!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
10.11.2009 16:38:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: remzy

IZVORNA PORUKA: juni

Zaboravih pitati, da li neko ima mali kuhinjski usisivac i ako ima da li je koristan? Mislila sam ga kupiti jer sam non stop na podu, kupim mrve i ostalu hranu iza Emila ko kokoska user posted image


joj juni ovo ti je prava stvar!!!
kod mene snaha ima  i upravo ga kupila da nebude "kokoska"!!!
kod nje je BOSCH,brat ga uzeo u Zagrebu



I kod mene je Bosch za mrve 50km.da nije njega neznaš kako bi svaki dan kupila mrve oko hranilice!


ja imam psauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
10.11.2009 17:06:26   
mamabb
Ja bih voljela jednu ovakvu kuhinju imati...ehhh,
da mi je mojih metar sa metar....

user posted image

user posted image

user posted image


user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
10.11.2009 17:42:03   
nikita
IZVORNA PORUKA: juni

Zaboravih pitati, da li neko ima mali kuhinjski usisivac i ako ima da li je koristan? Mislila sam ga kupiti jer sam non stop na podu, kupim mrve i ostalu hranu iza Emila ko kokoska user posted image


to je super stvar, ja sam ga dobila i svaki dan ga koristim, jer vecinom nesto prospem...u mene je Rowenta mislim da je 75 km


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
10.11.2009 17:56:13   
bebbe RR
Obožavam svoju kuhinju! SAma sam je osmislila, napravljena je po mjeri i mojoj želji, imam sve moguće pripomoćke i koristim sve što imam, jer stalno kuham, pečem, pravim slatkiše, zimnicu... I u mojoj je omiljenoj boji  - tamno crvena. 

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
10.11.2009 23:43:18   
Amelaa RR
Remzy ev i mene s odg. sto se tice BEKO frizidera licno ne bih ga preporucila jer malo muljaju garanciju nije cistih 5 godina nego 3+2...to ko ima Beko stvari moze slobodno uzeti garanciju i procitati...i da...bar na nasem prodrucju tj;za Brezu, Ilijas, Kakanj, Visoko, Vares, i jos par gradova je jedan servise tj;jedan covijek da...dobro ste me culi i evo mi imamo problem u par zadnjih mjeseci jer ljudi od prijave kvara znaju cekati i po mjesec dana na servis...a servisni rok je 45dana....tako da licno musterija nema pravo nista vise od prijave kvara sve dok je garancijski rok u toku. Eh sad preporuka...Samsung, LG su extra estetka ali kvalitet i dugotrajnost im je malo upitna..licno frizider nekih 700-800 KM i garancija samo 2 godine...neka hvala...iskrena preporuka je gorenje ili Indesit. Skvo bas me cudi za tvoj taj frizider....cudno jel jos uvijek imas problema s njim.?? Remzy koja velicina ti odg.? Nemoj uzimati s dva termostata jer mogucnost je veca da se pokvari. Evo npr. Indesit Italija...genaralni uvoznik i davalac 5godina ciste garancije je gorenje..tj;general servis...Skoro jedini proizvodjaac koji za trziste BiH salje prozivode iskljucivo A klase.. Vrhunski kvalitetno uradjeno, trista puta bolje od Beka. Eto draga moja...evo ti nekih prijedloga.
user posted image user posted image

BAAN 13
Dimenzije • Visina (cm) : 187.0 • Širina (cm) : 60.0 • Dubina (cm) : 65,5 
Zapremine
Ukupna zapremina (lt): 334 •
Zapremina Frižidera (lt): 218 •
Zapremina Zamrzivača (lt): 116
Osnovne funkcije
Sistem hladjenja: Statički •
Tehnologija odmrzavanje: Samootapajuća
Strukturalne osobine
• Hygiene control
• Boja : bijela
• Promjena smijera otvaranja vrata
• Broj polica u frižideru: 3
• Vrsta polica u frižideru: staklo sa bijelim    profilom 

Oprema • Maksi Boce (za boce od 2l)
• Školjka za jaja  
Performanse • Klasa energetske učinkovitosti : A+
• Klimatska klasa: N,SN,ST
• Zadržavanje temperature kod nestanka    električne  energije (h): 19.0
• Kapacitet zamrzavanja (kg/24h) :6.0 

A+ Novi kombinovani frižideri Indesit pružaju najbolje performanse uz minimalnu potrošnju energije: 25% je ušteda veća u odnosu na druge frižidere A klase.
HYGIENE CONTROL (SUPER HIGIJENA) Specijalni, inovativni element koji se nalazi u filmu koji oblaže unutrašnje zidove frižidera, stvara fizičku barijeru protiv razmnožavanja bakterija, štiteći hranu od napada mikroba i formiranja buđi i čuvajući njenu originalnu svježinu i kvalitet duže.   Ice3 Kako bi ste uštedili prostor, posude za led su integrisene u ladice zamrzivača. Njihov oblik garantuje veču higijenu i bolju praktičnost (npr. Izbjegavanje proljevanja vode unutar zamrzivača) 
user posted image

RK 60350 DW

Hladnjak/zamrzivač A-energetski razred
Funkcije/Način rada
Antibakterijska zaštita u hladnjaku, Automatsko odleđivanje, Prednje nogice namjestive po visini, Mehanički upravljački sklop   Urednost/Preglednost 4 staklene police, 2 posuda za povrće, 1 polica za maslac i sir, 1 uložak za jaja (12), 3 police u vratima, 1 polica u vratima zamrzivača, Prostor za brzo zamrzavanje hrane, 2 ladice za čuvanje zamrznute hrane   Štednja/Sigurnost Lijevo/desno otvaranje vrata, Zaliveni isparivač 

Tehnička svojstva/Dimezije  ·   
Ukupni bruto/neto obujam: 342/316 l ·   
Neto obujam hladnjaka/zamrzivača: 230/86 l ·   
Kapacitet zamrzavanja: 4 kg/ 24 h ·     
Vrijeme čuvanja: 18 h ·      
Potrošnja energije (24 h): 0,93 kWh ·   
Dimenzije aparata (ŠxVxD): 60 x 180 x 64 cm

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 10.11.2009 23:47:07 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
10.11.2009 23:49:32   
Amelaa RR
Sto se tice ovih sjckalica kod mene se imaju kupiti eto ako je ko zainteresovan nek se javi pa vam do dovukljam radoh user posted image user posted image user posted image ili vala bujrum na kafu i po sjackalice...a mozete i bez sjecakalica kako god najveci BUJURM na svijetu sto sste mogle cuti i vidjeti je ubravo sada...BUJRUM

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
11.11.2009 8:02:56   
merima_s
IZVORNA PORUKA: remzy

drage moje ne znam da li sam na pravoj temi,ali mi treba vasa pomoc!!!
vec sam na par mijesta pisala da adaptiramo stan i da uzimamo stvari e htjela bih ovih dana da sa MM uzmemo frizider ,ali smo u dilemi ,koji?
njemu se svida samsung ,meni beko....a i da ima i zamrzivac(komora)

da cujem neke vase savjete i preporuke

izvinjavam se ako nije tema na mjestu!!!!



Iz iskustva bih ti predlozila CANDY frizider, prije nego gorenje. Koristila sam oba i CANDY mi je bio puno bolji.


_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
11.11.2009 8:05:02   
merima_s
Zaboravih napisati da najvise koristim masinu za sudje, pekac za hljeb i mikrovalnu.

I prijavljujem se na tecaj za sarmice, imam spravicu ali nikad je nisam koristila. user posted image


_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
11.11.2009 8:17:40   
bebacha
a kako ne vidi ovu temuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja sam luda za svim sto ima veze s kuhinjom.nemogu se bas pohvalit da imam puno aparata ali imam sve osnovne.jedino sam se pokajala za sokovnik koji sam ja licno kupila.nevjerovatno se tesko cisti i tako da ga slabo koristim.sad planiram kupit blender.imm neki stari al je jadnik punooo ostario pa kad ga upalis kao da tenk prolazi kroz kucu,koliko je bucanuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a poslije blendera planiram(nekad u buducnosti)kupit aparat za kuhanje na paru i aparat za hljeb.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
11.11.2009 8:25:47   
Anoniman


Ovako otprilike izgleda moja kuhinja,desno od stola su kuhinjski elemnti samo što se ne vide,a naravo ovo sam Vam ja hahahha

< Poruku je uredio NEUTJEŠNA -- 11.11.2009 8:26:24 >

(odgovor članu merima_s)
  Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
11.11.2009 8:27:18   
Anoniman
sory zeznulo me slika se nije prikazala,pokušaću ponovo

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
11.11.2009 8:35:27   
Amelaa RR
I Candy nije lose samo servis i garancija im je za podrucje Bosne mislim 2godinee i jakkooo skupi rezervni dijelovi...uzasss(guma za ves masinu 122KM) i sl. Jer ko nema dodira s prodajom bijele tehnike i susret s servisima ne zna sta je to... jer ipak realno kad covijek da npr. za frizider 700-800 KM i nesto krene zafrkavatii..i jos plus servis rasteze pa nikad..pa danas ce, pa sutra ce...eh to je jakoo losa reklama. Gorenje i Indesit su s tog aspekta najbolji...evo u Sarajevskom kantonu izlazak servisa na prijaavu kvara je dan-dva...kod nas na nasem podrucju dolaze svaki cetvratak...sto rece jedna musterija volim kad znam 100% da ce doci u cetvratk a ne da ja svaki dan moram dezurat kad ce on doci...ne mogu ni u "selo"otic user posted image . Koji god draga nek ti bude hairli i s srecom...i uvijek pun bio.
Ako ti bude trebala jos kakva info. slobodno pitaj.


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
11.11.2009 8:46:19   
Anoniman
http://img38.imagefra.me/img/img38/1/11/11/
bubamara/f_4edm_84db3cd.jpg


user posted image


eh evo je ubacih je nekako

< Poruku je uredio NEUTJEŠNA -- 11.11.2009 8:47:41 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
12.11.2009 14:38:55   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: nikita

IZVORNA PORUKA: juni

Zaboravih pitati, da li neko ima mali kuhinjski usisivac i ako ima da li je koristan? Mislila sam ga kupiti jer sam non stop na podu, kupim mrve i ostalu hranu iza Emila ko kokoska user posted image


to je super stvar, ja sam ga dobila i svaki dan ga koristim, jer vecinom nesto prospem...u mene je Rowenta mislim da je 75 km



Kod mene isto,stalno mi je pri ruci jer Emir non stop nešto jede i za sobom mrvi.
On mi je spas :-)))


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
12.11.2009 14:47:10   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: manuela

IZVORNA PORUKA: nikita

IZVORNA PORUKA: juni

Zaboravih pitati, da li neko ima mali kuhinjski usisivac i ako ima da li je koristan? Mislila sam ga kupiti jer sam non stop na podu, kupim mrve i ostalu hranu iza Emila ko kokoska user posted image



to je super stvar, ja sam ga dobila i svaki dan ga koristim, jer vecinom nesto prospem...u mene je Rowenta mislim da je 75 km



Kod mene isto,stalno mi je pri ruci jer Emir non stop nešto jede i za sobom mrvi.
On mi je spas :-)))



ja u zadnje vrijeme jako cesto mislim na taj mali usisivac i hocu da ga kupim


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
12.11.2009 15:01:08   
dana3
user posted image


user posted image



user posted image




supersonicni mali usisivac,turbo hhahahah ubio se za mrve oko stola


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
12.11.2009 15:11:21   
remzy
IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

user posted image

RK 60350 DW

Hladnjak/zamrzivač A-energetski razred
Funkcije/Način rada
Antibakterijska zaštita u hladnjaku, Automatsko odleđivanje, Prednje nogice namjestive po visini, Mehanički upravljački sklop   Urednost/Preglednost 4 staklene police, 2 posuda za povrće, 1 polica za maslac i sir, 1 uložak za jaja (12), 3 police u vratima, 1 polica u vratima zamrzivača, Prostor za brzo zamrzavanje hrane, 2 ladice za čuvanje zamrznute hrane   Štednja/Sigurnost Lijevo/desno otvaranje vrata, Zaliveni isparivač 

Tehnička svojstva/Dimezije  ·   
Ukupni bruto/neto obujam: 342/316 l ·   
Neto obujam hladnjaka/zamrzivača: 230/86 l ·   
Kapacitet zamrzavanja: 4 kg/ 24 h ·     
Vrijeme čuvanja: 18 h ·      
Potrošnja energije (24 h): 0,93 kWh ·   
Dimenzije aparata (ŠxVxD): 60 x 180 x 64 cm



ovaj mi se svida!!!!user posted image
gdje ga ima kupiti i koja mu je cijena?





_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *