|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
1.12.2009 8:42:21   
bebbe RR
Skvo, lijepa ti je kuhinja. I ja, poput tebe, stvarno volim svoju kuhinju, rado je cistim, lickam, kuham... 

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
1.12.2009 16:29:13   
Anoniman
Ja vremena u kući što provedem to je u kuhinji,uvijek nešto trljuckam,slažem ono suđe,a solanice obavezno svaki dan operem,to mi je bolna tačka ako su mi dozeri za začine masni ili prljavi.

(odgovor članu bebbe RR)
  Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
25.12.2009 12:01:53   
dzeny_2103
Nesto ste mi zakazale na ovoj temi, mora da ste sada malo višea aktivnije u drugom djelu stana kuceuser posted image
Interesuje me da li neka od vas ima ovakav ili slican mikser http://www.pleasanthillgrain.com/bosch_mixer_comp_2.jpg  i kakav je , sta se mutite na njega, kako se održava , je li praktica



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
25.12.2009 12:02:23   
dzeny_2103
Sada imaju neka sniženja u MErkuru pa ima slican snižen

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
25.12.2009 12:41:09   
merima_s
Nedavno je na carsiji otvorena radnja sa stvarcicama iz Malezije i Tajlanda. Nalazi se pored badem butika. E sinoc sam tu vidjela rice-cooker.Ja ga vec imam i toplo bih preporucila svima, ekstra je spravica, riza se nikad ne lijepi, kad bude gotova sam se iskljuci...ma milina jedna. Cijena je 60 KM.

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
25.12.2009 12:46:01   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: dzeny_2103

Nesto ste mi zakazale na ovoj temi, mora da ste sada malo višea aktivnije u drugom djelu stana kuceuser posted image
Interesuje me da li neka od vas ima ovakav ili slican mikser http://www.pleasanthillgrain.com/bosch_mixer_comp_2.jpg  i kakav je , sta se mutite na njega, kako se održava , je li praktica





Ja imam ovaj mikser, to je ustvari multipraktik, ima i one dodatne sjeckalice, rende itd., je li to taj? Ja sam preprezadovoljna, ne da je dobar, nego odlican!!! Sve sam muti, i nista ne ostane sa strane kao kod nekih "samomutecih"user posted image miksera, a i oni dodaci su ekstra, prakticni, i zacas se postavi, ma ja bih ovu spravu svakome preporucila, moja ocjena 10!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
25.12.2009 15:42:01   
dzeny_2103
Ivana neznam da li je to taj isti, ovaj na sniženju dodje oko 120,00 KM ali nema tih dodatnih pomagala mada se može naknadno uzeti ja mislim, ali ovaj od 350,00 KM ima i te djeliće, ali neznam da li su ta dva ista naravno kada se oduzmu ti dodatni djelovi.Od koliko je vati taj tvoj

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
26.12.2009 13:03:05   
IvanaTz

Ja sam ovaj dobila na poklon pa nisam sigurna koja mu je cijena, mislim da je oko 300 KM, 550 W, evo slika:

user posted image

user posted image
Samo mi ovaj dodatak bas nije isti ovakav al' ne mogu sad da nadjem sliku... Isti je to princip, ja sam svoj dobila prije 4 godine pa mozda su ovo sad noviji modeli.


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
10.2.2010 17:40:20   
Atarka
Ne volim previse karafeka u kuhinji. Pogotovo ne one sjeckalice i chopere. Dok operem sve dijelove, brze bih rucno isjeckala sta vec treba. Najvise volim ostar noz i dobru dasku za rezanje. A od pomagala obavezno koristim mikser i po potrebi multipraktik.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
10.2.2010 17:55:15   
Ilhana RR
IvanaTz to je moja pomocnica u kuhinji... sve sa tim radim... svakodnevno je koristim... extra je

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
10.2.2010 17:58:09   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: Ilhana

IvanaTz to je moja pomocnica u kuhinji... sve sa tim radim... svakodnevno je koristim... extra je


A ja se ubi trazeci tu gospoju Bosch al nemaaaaaaauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
10.2.2010 18:06:06   
Atarka
Amela, jesi li gledala u Merkuru na Stupu? Mi smo tamo kupili Bosh multipraktik, malo jednostavniji model od ovoga prije 1,5 godinu, mozda sad imaju nesto novije.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
10.2.2010 23:19:25   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: Ilhana

IvanaTz to je moja pomocnica u kuhinji... sve sa tim radim... svakodnevno je koristim... extra je


I ja isto! Svaka cast onome ko ovo izmisli...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
10.2.2010 23:21:25   
Ilhana RR
u mene je pola stvari offline sto bi se reklo... koliko koristim moram kupiti nove mutilice i tako toga hehehe

Amela, jel ima jos onaj salon tehnike u Avazu?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
4.3.2010 15:04:40   
bebacha
Ovi dana kontam kupit sebi multipraktik pa mi treba vas savjet.koji preporucujete al da nije bas neka punooo velika cjenauser posted image user posted image user posted image i sta imaju kao pratecu opremuuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
13.3.2010 16:14:05   
Anoniman
pa dajte žene gdje možemo naći onu spravicu za sarmu

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
6.7.2010 11:33:58   
milenium
IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Remzy ev i mene s odg. sto se tice BEKO frizidera licno ne bih ga preporucila jer malo muljaju garanciju nije cistih 5 godina nego 3+2...to ko ima Beko stvari moze slobodno uzeti garanciju i procitati...i da...bar na nasem prodrucju tj;za Brezu, Ilijas, Kakanj, Visoko, Vares, i jos par gradova je jedan servise tj;jedan covijek da...dobro ste me culi i evo mi imamo problem u par zadnjih mjeseci jer ljudi od prijave kvara znaju cekati i po mjesec dana na servis...a servisni rok je 45dana....tako da licno musterija nema pravo nista vise od prijave kvara sve dok je garancijski rok u toku. Eh sad preporuka...Samsung, LG su extra estetka ali kvalitet i dugotrajnost im je malo upitna..licno frizider nekih 700-800 KM i garancija samo 2 godine...neka hvala...iskrena preporuka je gorenje ili Indesit. Skvo bas me cudi za tvoj taj frizider....cudno jel jos uvijek imas problema s njim.?? Remzy koja velicina ti odg.? Nemoj uzimati s dva termostata jer mogucnost je veca da se pokvari. Evo npr. Indesit Italija...genaralni uvoznik i davalac 5godina ciste garancije je gorenje..tj;general servis...Skoro jedini proizvodjaac koji za trziste BiH salje prozivode iskljucivo A klase.. Vrhunski kvalitetno uradjeno, trista puta bolje od Beka. Eto draga moja...evo ti nekih prijedloga.
user posted image user posted image

BAAN 13
Dimenzije • Visina (cm) : 187.0 • Širina (cm) : 60.0 • Dubina (cm) : 65,5 
Zapremine
Ukupna zapremina (lt): 334 •
Zapremina Frižidera (lt): 218 •
Zapremina Zamrzivača (lt): 116
Osnovne funkcije
Sistem hladjenja: Statički •
Tehnologija odmrzavanje: Samootapajuća
Strukturalne osobine
• Hygiene control
• Boja : bijela
• Promjena smijera otvaranja vrata
• Broj polica u frižideru: 3
• Vrsta polica u frižideru: staklo sa bijelim    profilom 

Oprema • Maksi Boce (za boce od 2l)
• Školjka za jaja  
Performanse • Klasa energetske učinkovitosti : A+
• Klimatska klasa: N,SN,ST
• Zadržavanje temperature kod nestanka    električne  energije (h): 19.0
• Kapacitet zamrzavanja (kg/24h) :6.0 

A+ Novi kombinovani frižideri Indesit pružaju najbolje performanse uz minimalnu potrošnju energije: 25% je ušteda veća u odnosu na druge frižidere A klase.
HYGIENE CONTROL (SUPER HIGIJENA) Specijalni, inovativni element koji se nalazi u filmu koji oblaže unutrašnje zidove frižidera, stvara fizičku barijeru protiv razmnožavanja bakterija, štiteći hranu od napada mikroba i formiranja buđi i čuvajući njenu originalnu svježinu i kvalitet duže.   Ice3 Kako bi ste uštedili prostor, posude za led su integrisene u ladice zamrzivača. Njihov oblik garantuje veču higijenu i bolju praktičnost (npr. Izbjegavanje proljevanja vode unutar zamrzivača) 
user posted image

RK 60350 DW

Hladnjak/zamrzivač A-energetski razred
Funkcije/Način rada
Antibakterijska zaštita u hladnjaku, Automatsko odleđivanje, Prednje nogice namjestive po visini, Mehanički upravljački sklop   Urednost/Preglednost 4 staklene police, 2 posuda za povrće, 1 polica za maslac i sir, 1 uložak za jaja (12), 3 police u vratima, 1 polica u vratima zamrzivača, Prostor za brzo zamrzavanje hrane, 2 ladice za čuvanje zamrznute hrane   Štednja/Sigurnost Lijevo/desno otvaranje vrata, Zaliveni isparivač 

Tehnička svojstva/Dimezije  ·   
Ukupni bruto/neto obujam: 342/316 l ·   
Neto obujam hladnjaka/zamrzivača: 230/86 l ·   
Kapacitet zamrzavanja: 4 kg/ 24 h ·     
Vrijeme čuvanja: 18 h ·      
Potrošnja energije (24 h): 0,93 kWh ·   
Dimenzije aparata (ŠxVxD): 60 x 180 x 64 cm


nisam znala da su candy tako skupi djelovi.imali smo gorenje(fresh&cool),sad bi isto gorenje.ali stvar je u tome što oni gorenje znaju zujati user posted image

< Poruku je uredio milenium -- 6.7.2010 11:41:19 >

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
6.7.2010 11:43:51   
Amelaa RR
Milenium ....svi koji su no frost tj: na freon zuje.....Na nekim frizderima tipa Samsung bude naljepnica s strane da je normalno ako se frizider cuje. Kod gorenje No frost to pise u upustvu..
Ovaj je dobar 60350DW... nije no frost a samo otapajuci je ...zamrzne namjernicu koja se stavi u zamrzivac al ne stvara led, a ne zujeuser posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 6.7.2010 11:47:26 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 143
   [Obrisana poruka]
9.7.2010 15:24:00   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Amelaa RR)
  Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
9.7.2010 15:29:35   
hanabanana
Ako je vlaga, a kažeš da jeste, to nema veze s pločicama.
bilo bi isto i da je parket iz elemenata.
Koliko sam upratila kuća je skoro sagrađena (?!), moraš zračiti.
Ako ti je prozor uz el.štednjak, nije ti bitna napa.
Mada napa izbacuje vlagu, to je tačno.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 145
   [Obrisana poruka]
9.7.2010 16:06:25   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
9.7.2010 16:11:06   
koka i po
Raspitaj se po prodavnicama u Sa.Postoji posebna kutija za izvlačenje vlage iz zidova.Italijanska proizvodnja.Super je.Ja sam se pomoću nje riješila i vlage i smrada.Radi na principu posebnih kristalića koji izvlače vlagu iz zraka i kondenzuju je u kutiju.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
9.7.2010 16:13:06   
hanabanana
Morate uraditi izolaciju nanovo.
Očito nije dobro uradjena.
Ali treba i vremena kad se kuća napravi da se sve ugrađeno osuši.
Stara narodna kaže:
napravi kuću, a onda
- prvu godinu daj neprijatelju da zivi
- drugu prijatelju
- a ti useli treću


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
9.7.2010 16:16:03   
Trnoruzica
Isti slucaj. Kupili napu, ali ne onu na filter, nego onu koja vuce u sebe, i izbacuje napolje. Puno manje "kapljica" po plocicama, i puno manje vlage user posted image
Ali je i do izolacije isto

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 149
   [Obrisana poruka]
9.7.2010 16:29:25   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Trnoruzica)
  Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *