|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
12.11.2009 15:16:42   
w.pooh
hahahahah posjedujem isti samo u drugoj boji user posted image user posted image
nije frižider nego magični usisivač čije slike je dana3 postavilauser posted image


< Poruku je uredio w.pooh -- 12.11.2009 15:17:41 >


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
12.11.2009 15:43:23   
Dinkica

IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Remzy ev i mene s odg. sto se tice BEKO frizidera licno ne bih ga preporucila jer malo muljaju garanciju nije cistih 5 godina nego 3+2...to ko ima Beko stvari moze slobodno uzeti garanciju i procitati...i da...bar na nasem prodrucju tj;za Brezu, Ilijas, Kakanj, Visoko, Vares, i jos par gradova je jedan servise tj;jedan covijek da...dobro ste me culi i evo mi imamo problem u par zadnjih mjeseci jer ljudi od prijave kvara znaju cekati i po mjesec dana na servis...a servisni rok je 45dana....tako da licno musterija nema pravo nista vise od prijave kvara sve dok je garancijski rok u toku. Eh sad preporuka...Samsung, LG su extra estetka ali kvalitet i dugotrajnost im je malo upitna..licno frizider nekih 700-800 KM i garancija samo 2 godine...neka hvala...iskrena preporuka je gorenje ili Indesit. Skvo bas me cudi za tvoj taj frizider....cudno jel jos uvijek imas problema s njim.?? Remzy koja velicina ti odg.? Nemoj uzimati s dva termostata jer mogucnost je veca da se pokvari. Evo npr. Indesit Italija...genaralni uvoznik i davalac 5godina ciste garancije je gorenje..tj;general servis...Skoro jedini proizvodjaac koji za trziste BiH salje prozivode iskljucivo A klase.. Vrhunski kvalitetno uradjeno, trista puta bolje od Beka. Eto draga moja...evo ti nekih prijedloga.
user posted image user posted image

BAAN 13
Dimenzije • Visina (cm) : 187.0 • Širina (cm) : 60.0 • Dubina (cm) : 65,5 
Zapremine
Ukupna zapremina (lt): 334 •
Zapremina Frižidera (lt): 218 •
Zapremina Zamrzivača (lt): 116
Osnovne funkcije
Sistem hladjenja: Statički •
Tehnologija odmrzavanje: Samootapajuća
Strukturalne osobine
• Hygiene control
• Boja : bijela
• Promjena smijera otvaranja vrata
• Broj polica u frižideru: 3
• Vrsta polica u frižideru: staklo sa bijelim    profilom 

Oprema • Maksi Boce (za boce od 2l)
• Školjka za jaja  
Performanse • Klasa energetske učinkovitosti : A+
• Klimatska klasa: N,SN,ST
• Zadržavanje temperature kod nestanka    električne  energije (h): 19.0
• Kapacitet zamrzavanja (kg/24h) :6.0 

A+ Novi kombinovani frižideri Indesit pružaju najbolje performanse uz minimalnu potrošnju energije: 25% je ušteda veća u odnosu na druge frižidere A klase.
HYGIENE CONTROL (SUPER HIGIJENA) Specijalni, inovativni element koji se nalazi u filmu koji oblaže unutrašnje zidove frižidera, stvara fizičku barijeru protiv razmnožavanja bakterija, štiteći hranu od napada mikroba i formiranja buđi i čuvajući njenu originalnu svježinu i kvalitet duže.   Ice3 Kako bi ste uštedili prostor, posude za led su integrisene u ladice zamrzivača. Njihov oblik garantuje veču higijenu i bolju praktičnost (npr. Izbjegavanje proljevanja vode unutar zamrzivača) 
user posted image

RK 60350 DW

Hladnjak/zamrzivač A-energetski razred
Funkcije/Način rada
Antibakterijska zaštita u hladnjaku, Automatsko odleđivanje, Prednje nogice namjestive po visini, Mehanički upravljački sklop   Urednost/Preglednost 4 staklene police, 2 posuda za povrće, 1 polica za maslac i sir, 1 uložak za jaja (12), 3 police u vratima, 1 polica u vratima zamrzivača, Prostor za brzo zamrzavanje hrane, 2 ladice za čuvanje zamrznute hrane   Štednja/Sigurnost Lijevo/desno otvaranje vrata, Zaliveni isparivač 

Tehnička svojstva/Dimezije  ·   
Ukupni bruto/neto obujam: 342/316 l ·   
Neto obujam hladnjaka/zamrzivača: 230/86 l ·   
Kapacitet zamrzavanja: 4 kg/ 24 h ·     
Vrijeme čuvanja: 18 h ·      
Potrošnja energije (24 h): 0,93 kWh ·   
Dimenzije aparata (ŠxVxD): 60 x 180 x 64 cm

Amela neces vjerovati ali ja mjenjala kompletnu kuhinju i kupila sve Gorenje osim frizidera i masine za sudje koji su Indesit i to bas ovaj frizider BAN 13 NF Silver, bas mi je drago da si ga nahvalila, sve mi je stiglo osim njega, trenutno ga nema na stanju (ocekuju), jedva cekam user posted image , gdje ti radis? ako mozes poguraj svoju RR drugaricu da dodje sto prije user posted image , salim se malo, nestrpljiva sam isto ko dijete....

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
13.11.2009 0:58:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dana3

user posted image


user posted image



user posted image




supersonicni mali usisivac,turbo hhahahah ubio se za mrve oko stola


dana imam 'vakiuser posted image , ali začas zaštopa od mojih dlaka... ovaj moj mali user posted image ide za mnom i govori brbrrrrrbrmuser posted image

(odgovor članu dana3)
  Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
13.11.2009 9:05:47   
ziki
Kuhinja nije baš moje omiljeno mjesto u stanu pa je baš i ne posjećujem ali se još uvijek sjećam opremeuser posted image
Ljetos smo mijenjali frižider i uzeli elektrolux, kombinovani zamrzivač, dvije ladice i veći frižider. Ja sam prezadovoljna, frižider ima puno onih džidža, te da polegneš flaše...., puno polica.  El. šporet je Beko, došao u stanu i on mi je ok, fino peče, rerna je prilično velika.  A od moji "snaha" blender mulinex, štapni mikser Philips sa sjeckalicom, i pekač Mulinex sa njma sam prezadvoljna i nebih snahe dala nikako.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
13.11.2009 10:48:12   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: remzy

IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

user posted image

RK 60350 DW

Hladnjak/zamrzivač A-energetski razred
Funkcije/Način rada
Antibakterijska zaštita u hladnjaku, Automatsko odleđivanje, Prednje nogice namjestive po visini, Mehanički upravljački sklop   Urednost/Preglednost 4 staklene police, 2 posuda za povrće, 1 polica za maslac i sir, 1 uložak za jaja (12), 3 police u vratima, 1 polica u vratima zamrzivača, Prostor za brzo zamrzavanje hrane, 2 ladice za čuvanje zamrznute hrane   Štednja/Sigurnost Lijevo/desno otvaranje vrata, Zaliveni isparivač 

Tehnička svojstva/Dimezije  ·   
Ukupni bruto/neto obujam: 342/316 l ·   
Neto obujam hladnjaka/zamrzivača: 230/86 l ·   
Kapacitet zamrzavanja: 4 kg/ 24 h ·     
Vrijeme čuvanja: 18 h ·      
Potrošnja energije (24 h): 0,93 kWh ·   
Dimenzije aparata (ŠxVxD): 60 x 180 x 64 cm



ovaj mi se svida!!!!user posted image
gdje ga ima kupiti i koja mu je cijena?






Kod mene user posted image na akciji 719,* KM

user posted image
Imas i ovaj
Hladnjak RK 60390 DW – samostojeća bijela tehnika
Energetski razred: A
Neto zapremina hladnjaka: 279 l
Neto zapremina zamrzivača: 86 l
Buka: 40 dB(A)
Kapacitet zamrzavanja: 4 kg/24 h
Mehaničko upravljanje
Antibakterijska unutrašnjost
Samostalno otapanje dijela za hlađenje
Ladica za voće i povrće
Staklene police
Promjenjiv smjer otvaranja vrata
Broj ladica ledenice:3
Vrijeme čuvanja kod nestanka el energije:18 h
SN-T +10 °C do +43°C
Godišnja potrošnja energije:361 kWh
Dimenzije aparata (ŠxVxD): 60 × 200 × 60 cm

805,* KM


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
13.11.2009 11:28:16   
babina beba
Sorry AmelaRR gdje kod tebe?

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
13.11.2009 11:40:06   
denny
jeli ovo whirpool?
ako jes, onda i mi imamo ovakav i odličan je. velik, prostran.....

_____________________________

L 21.12.2004.
L 10.10.2008.

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
13.11.2009 11:50:34   
dana3
Breskva-super sve dok ide za tobom.juce ovaj moj se hvatio posla pa istresao sve sto sam pokupila u dnevnoj sobi-hahahahhahah.ja rekoh,samo do kupatila da odem po krpu za pod,stovrio se u sekundi hahah i uhvatio se posla.
ma ovo je otkrice stoljeca pa vi recite sta hocete:
stedi energiju,cuva prirodu,nema ispusnih gasova,ne rasipa prasinu ma superrrrrrrrr

< Poruku je uredio dana3 -- 13.11.2009 11:54:23 >


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu denny)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
13.11.2009 15:48:08   
Anoniman
Pa šta bi s onom spravicom za sarmu,niko ništa ne javlja

(odgovor članu dana3)
  Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
16.11.2009 11:34:36   
Pretty mamma
Pošto nisam upoznata sa čudom od multipraktika, molila bih info koji su najbolji. Bebara će uskoro početi papati gustu hranu pa da budem spremna.

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
16.11.2009 13:23:05   
zagy
Ja imam mulinex-ov multipraktik i super je, nije prevelik, može u mašinu za suđe. E sada, ako ti je samo za bebu i njene hape, nemoj  uzimati multipraktik. Štapni mikser zakon, jer ti praviš male količine hrane, a kasnije i kada budu veće količine, opet može štapni mikser, a uostalom nećeš joj dugo niti blendati hranu. Štapni mikser manje prostora zauzima, jeftiniji, lakše ga održavati i koristiti. Meni multipraktik stoji, onakouser posted image

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
16.11.2009 13:37:05   
denny
ebaš tako, zagy ovo si odlično rekla user posted image user posted image user posted image
mi smo za svdbu dobili onaj neki veliki Clatronik multipraktik i zapravo ga nikad nisam znala niti upalit.-uglavnom onako stoji katastrofa, ne znam uopće što bi snjime user posted image
a za bebache sam kupila sjeckalicu i štapni mikser ...kako se ono zove sa B marka user posted image  
uglavnom malo je skuplje bilo 175 km ali je stvarno zakon
za sve živo
em za kašice, em za luk, mrkvu, ajckanje-miksanje, što god poželiš user posted image

_____________________________

L 21.12.2004.
L 10.10.2008.

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
16.11.2009 22:53:49   
bebbe RR
user posted image

Evo moje kuhinje:) Zapravo, jedan dio...


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu denny)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
16.11.2009 22:56:15   
Skvo RR
Bebbe bas mi se dopada,,,,,user posted image user posted image user posted image user posted image Odoh i ja slikati moju,,,,user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
16.11.2009 23:15:39   
Skvo RR
Evo moje ljubimice!!!!!

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
16.11.2009 23:20:15   
acudesa
Hoćemo li i ovdje pohvaliti fotografauser posted image
Kuhinja ti je mrak, ženo

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
16.11.2009 23:20:56   
acudesa
uredna-10user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
16.11.2009 23:21:38   
Nunichi
Auuu, bas su lijepe obje! user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
16.11.2009 23:22:59   
Skvo RR
Hvala na komplimentuuuuu,,,,,,bas je nesto na cudan nacin volim!!!!! U devetom mjesecu trudnoce, sam gnjavila covjeka sa glupostima koji je radio,,,,,
Ovim putem, hvala "ciko" na strpljenju!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
16.11.2009 23:23:53   
acudesa
a, i kod bebbe, fantazija...ranije postove nisam ni čitala, sorry ako sam koju lijepu kuhinju propustila...nisam ja baš za tog mjesta u stanu, zaobilazim je koliko god moguuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
16.11.2009 23:25:21   
acudesa
IZVORNA PORUKA: skvo

Hvala na komplimentuuuuu,,,,,,bas je nesto na cudan nacin volim!!!!! U devetom mjesecu trudnoce, sam gnjavila covjeka sa glupostima koji je radio,,,,,
Ovim putem, hvala "ciko" na strpljenju!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ma ja, ti emotivno vezana za nju...ali, moram te nešto pitati...kako ti je ovako uredna,kuhaš li ti išta?user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
16.11.2009 23:26:44   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: skvo

Hvala na komplimentuuuuu,,,,,,bas je nesto na cudan nacin volim!!!!! U devetom mjesecu trudnoce, sam gnjavila covjeka sa glupostima koji je radio,,,,,
Ovim putem, hvala "ciko" na strpljenju!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ma ja, ti emotivno vezana za nju...ali, moram te nešto pitati...kako ti je ovako uredna,kuhaš li ti išta?user posted image


Hahhaah, dobra ti ta,,,Nije nego patim od toga,,,,sad sam je slikalauser posted image , tako da je fajrunt pred spavanje! Sto bi se reklo, kuhinja je zatvorena do ujutro!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
17.11.2009 7:52:06   
Anoniman
bebbe super ti je kuhinja,najviše mi se sviđa ovo oko prozora baš neobično user posted image

skvo i tvoja kuhinja je divna ovaj dio gdje ti je korito pa iznad ovo staklo isto kao kod mog brata i snahe samo je kod njih boja trešnje komplet kuhinja i super im jeuser posted image  

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
17.11.2009 8:22:59   
Dinkica
Obje kuhinje su uauuuuuuuu, onako moja po rasporedu dosta lici na skvo kuhinju user posted image , kod mene je vanila - tresnja, tek smo je napravili, kad je stavim u funkciju slikacu.

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Kuhinjski aparati i kuhinja općenito
1.12.2009 8:04:02   
Anoniman
Ne mogu vjerovati da još nije niko rekao ima li kod nas spravica za sarmu,baš mi je sad za Bajram trebala.

(odgovor članu Dinkica)
  Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *