|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izgled vagine
17.11.2009 0:44:58   
Hanady RR
šokirana sam...nema me nekoliko sati i toliko patenice koje me nazivaju ničim izazvane ''pojedinom'' napadnu moj stav o istom.

No kada već treba ozbiljnije da se posvetim datoj temi jer zaboga ''ANONIMNOM'' člani treba pomoć želim naglasiti da sam fino rekla da se doktoru obrati. Mene kad uhvati napad žuži i kad me boli idem doktoru a kad sam u nedoumici dali da nakon carskog reza pravim bebu poslije 6 mjeseci ili dvije godine podjelim miškljenja sa vama i to pod svojim nickom a ne krijem se i sigurno nevrijeđam tim tonom ''svjetske žene''. Mi u Bosni kao nemamo pojma za rekonstruktivnu hirurgiju pa je kod nas u našem ''bosanskom'' društvu tema tabu, pa mi valjda vesla sisale nismo vaginu nikad upotrijebile.

I baš nek ste me prozvale milo mi pravo da znam koliko vas ima želju da napadne tuđe mišljenje ja sam anonimnoj na post odgovorila a nisam nikoga od vas ni prozivala ni za svoje mišljenje pitala kako bih ga formirala. Nebih rekla da sam ja postavila temu pa da se o meni raspravlja i mojim postovima a pogotovo da se stvara kritična masa ocjenjivačkih karatktera dali sam ja zaboga to trebala pisat ili ne. Ja imam svoj stav i taj i dalje nakon svih vaših postova glasi:

JEDVA ČEKAM DA VAM ANONIMAN JOŠ JEDNU TEMU POSTAVI, a može i anketu.

Prava zloća zavadi pa vladaj valjda neka teorija nje ili nejga kao ''svjetske ''žene kome tabu tema nije ništa jer zaboga mi žene ''bosanskoga'' društva nešto njoj odnosno njemu zamjeramo.




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Izgled vagine
17.11.2009 0:53:24   
veeseelaa
Hanady šta ti biuser posted image user posted image
što si se naljutila (konstatacija)
a lijepo se kaže ne diraj mečku u .....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Izgled vagine
17.11.2009 0:53:35   
leli§
kolika svadja oko izgleda vagine....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Izgled vagine
17.11.2009 0:53:36   
milenium
ANONIMAN idi ginekologu i pitaj,mi ti ovde ništa ne znamo!!!!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Izgled vagine
17.11.2009 0:56:07   
Hanady RR
ma nije svađa nego me zaista vrijeđa što nemožeš iznijeti svoj stav o postavljenoj temi, ako se nekome nesidi napadne te i umjesto da ženi o kojoj se toliko brinu tj anonimnoj odgovore na temu kao što sam ja odgovorila na temu one bi da moj stav mjenjaju.
ma idi breeeeeeeee....neću više nikada da kažem šta mislim...vidim anoniman je punopšravan član koji ima pravo na svoj stav a ja nemam.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Izgled vagine
17.11.2009 9:16:02   
žana o8
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Da li ste zadovoljne izglednom vaše vagine i da li ste spremne operativnim putem promijeniti oblik? Naime, ja razmišljam već duže vrijeme o tome da operišem vaginu, jer mi se ne sviđa više. Kako prolazi vrijeme sve je drugačija a ja imam sve više i više kompleksa. Čak ni u sexu ne uživam kao ranije. Radi se o tome da su unutrašnje usnice vagine opuštene i da izviruju izvan usana vagine, tako da me to i boli. Valjda gaćice nadraže osjetljivo mjesto pa me zna i boliti. Dajte molim vas da razgovaramo o tome, pišite i pod anonimno, samo da pričamo. Vjerujem da mnogo žena ima ovaj problem ali su ovakve teme još uvijek tabu u našem "bosanskom" društvu. Da li naše bolnice rade ovakve operacije??


Vjerovali ili ne to zaista može biti problem, moja kolegica je nakon poroda imala sličan problem , i smetalo joj je ne samo prilikom sexa , nego upravo kada nosi gaćice ili uske hlače. Njoj se to povuklo za izvjesno vrijeme. Mislim da će tako biti i u tvom slučaju. Ako se to ne desi , razgovaraj sa ginekologom koji će ti vjerovatno preporučiti plastičnog hirurga , jer mislim da je to njihov domen rada.  U svakom slučaju sačekaj još malo da se eventualno samo povuče , odnosno da se vagina nakon poroda oporavi.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Izgled vagine
17.11.2009 10:45:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady

ma nije svađa nego me zaista vrijeđa što nemožeš iznijeti svoj stav o postavljenoj temi, ako se nekome nesidi napadne te i umjesto da ženi o kojoj se toliko brinu tj anonimnoj odgovore na temu kao što sam ja odgovorila na temu one bi da moj stav mjenjaju.
ma idi breeeeeeeee....neću više nikada da kažem šta mislim...vidim anoniman je punopšravan član koji ima pravo na svoj stav a ja nemam.



Iznijela si svoj stav, na koji su mnoge reagvale malo bucnije, vjerovatno ima razlog....Ja nigdje ne vidje na tvom profilu da si ostavila ulicu i broj, ime oca ime majke, rodni list ili bilo sta drugo kako bi razotkrila svoju anonimnost, kao i mnoge od nas....Iza jedne slike moze da se krije bilo ko, ali to je manje vise vazno, sve dok neko nije anoniman...Po tvom bi anonimna trebala da se kresne ..... bla bla bla pa da dobije besplatnu konstukciju....ili bi trebala da objavi svoj nick kako bi ti bila zadovoljna....

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Izgled vagine
17.11.2009 11:03:03   
Amrino
Sto se samog "izgleda" tice mislim da je i tu stvar kao i kod svega ostalog...tj. kod svakog drugog dijela tijela. Nemaju dvije iste na svijetu i kod svake zene je unikatna. Bilo sto se tice oblika, dubine, sirine, boje...I iako se recimo stalno prica o tome kako je muski polni organ (tj. njegov oblik i velicina) na neki nacin "odgovoran" za ugodu tokom seksualnog cina- ista stvar vazi i za zenski polni organ. I to nam, naravno, ne mora niko reci- to je tako logicno.
Ukoliko imas problema sa misicima vagine- moras da poradis na tome radeci Kegelove vjezbe (imas nesto o tome na ovoj temi) a ukoliko si samo nezadovoljna izgledom- vjeruj da je to samo tvoje subjektivno misljenje jer ni sama ne znas kako izgledaju kod drugih zena i dali ti odstupas od nekog prosjeka. Druga stvar je ako zaista imas bolove i ako ti nesto smeta u fizioloskom smislu. Onda, mislim da trebas malo bolje da se raspitas bilo kod ginekologa bilo kod osoba koje su imale slican problem ali koje se ne libe govoriti o tome. Nazalost- njih vjerovatno mozes naci samo putem interneta ali i to je nesto.
Vecina stvari koje se ticu nezadovoljstva nasim izglr+edom poticu iz nesigurnosti tj. iz glave. Ti dobro razmisli i pokusaj shvatiti u cemu je tvoj problem.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Izgled vagine
17.11.2009 14:03:05   
Visnja RR
savjet sa ginekologom...

kad sam ja bila u bolnici pred porod pored mene je lezala zena koju su pri prvom porodu jakoruzno zasili i imala je jako ruzan izgled ( tako ona kaze) ..kad se drugi put porodila dr Puzic ( poznat kao perfekcionista) ju je licno ponovo sasio i malo to hnesto ( e ne znam sta ) korigovao ... znam da ju je drugarica zezala "eto sad moze i "filmove" snimati" - naravno bila je to slobodnija zezancija imzedju prisnih ljudi...
dakle sve se moze korigovati
a znam da dr. Karabeg radi sve (dakle plasticna hirurgija)...

raspitaj se


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Izgled vagine
18.11.2009 8:16:13   
jabuka28
Kada muskarci mogu govoriti o velicini penisa, dan noc...zasto nebi onda zene mogle govoriti o svojoj vagini?
Muskarci se ponose sa tim i hvaleuser posted image
S druge strane nisam za to da se koriguje estetski vagina ako je samo radi izgleda, jer onda mislim da je to nesigurnost i nezadovoljvstvo samog sebe...... nalazi se u glavi.......... i treba da se promjeni samopouzdanje. Ako se samopouzdanje ne promjeni ni jedna operacija na svijetu nece biti dovoljna! Kada je u pitanju bol i smetnja onda se i treba operisati.....

< Poruku je uredio jabuka28 -- 18.11.2009 8:18:36 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Izgled vagine
19.11.2009 15:27:17   
Yuna
Meni je čak doktor dao prijedlog da ako ne želim ožiljak od epiziotomije da ćemo to riješiti. Nisam ga niš pitala, ali mislim da me doživio kao razmaženu i nježnu dušicu. user posted image Tako da sam sigurna da se to može, samo razgovaraj s doktorom.



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Izgled vagine
5.12.2009 13:56:11   
nikita
samo mogu reci, nikad vise kao prije...cekam prvi sex, nadam se da ce s vremenom biti kao prije...

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Izgled vagine
5.12.2009 13:59:31   
milenium
meni je moj gin rekao ''čaša koja se jednom razbije ne može više biti ista,može se zalijepiti al nije ko prije''user posted image user posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Izgled vagine
5.12.2009 14:01:43   
nikita
IZVORNA PORUKA: milenium

meni je moj gin rekao ''čaša koja se jednom razbije ne može više biti ista,može se zalijepiti al nije ko prije''user posted image user posted image


e bas tako, nazalost user posted image user posted image user posted image , ja bi onu staru user posted image user posted image user posted image user posted image a i sina, al ne moze se sve ...


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Izgled vagine
10.12.2009 14:31:01   
Yuna
Hm? Ja stvarno nisam primijetila ni najmanje da mi izgleda drugačije nego prije, čak mi se ni rez od epi ne vidi. user posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Izgled vagine
10.12.2009 14:33:52   
Dida79
Ama zene nema nikakve razlike,nemoj da zovem mm da to potvrdi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Izgled vagine
10.12.2009 14:39:11   
mamaajna
dajjjjj tema je stvarnouser posted image ,poslije prvog poroda sam imala odnos 3mjeseca poslije i sex bolji neg prije,poslije ove cure jedva docekala 40-t dana,sex jos bolji,i muzu i meni,i stvarno me briga kako izgleda,da je ko opanak,kad nas dvoje uzivamo

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Izgled vagine
10.12.2009 14:53:46   
Amrino
IZVORNA PORUKA: mamaajna

dajjjjj tema je stvarnouser posted image ,poslije prvog poroda sam imala odnos 3mjeseca poslije i sex bolji neg prije,poslije ove cure jedva docekala 40-t dana,sex jos bolji,i muzu i meni,i stvarno me briga kako izgleda,da je ko opanak,kad nas dvoje uzivamo


user posted image
I kod mene sex bolji nego prije...Pa ne sluzi ona za "gledanje" user posted image ...nisam je ni prije gledala i zagledala...a vala odmah poslije poroda sve izgleda kao da nije kao prije...a poslije skontas da se ustvarni nista bitno nije promijenilo...Sve dodje na svoje.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Izgled vagine
17.12.2009 13:27:48   
bebica1989
da vas ja pitam nesto,jutros sam primjetila da imam na vagini-velikim usnama jednu bubuljicu koja me boli,evo treci dan kako stavljam med s polenom dole na nju,kontam ako ima kakva infekcija med ce je istjerati,da nije mozda od toga,da ne izvlaci med nesto sto nevalja unutar vagine..ako se je neko susretao s tim molim vas da mi pomognete

samo mi nemojte reci da je smijesno pitanje


< Poruku je uredio bebica1989 -- 17.12.2009 13:32:42 >


_____________________________

Ne vezimo srce za dunjaluk,jer samo tad bice nam lako podnijeti iskusenje.....

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Izgled vagine
17.12.2009 13:39:46   
bebica1989
imal ko da pomogneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne vezimo srce za dunjaluk,jer samo tad bice nam lako podnijeti iskusenje.....

(odgovor članu bebica1989)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Izgled vagine
17.12.2009 13:43:25   
majaaaa
:( Zao mi je,nisam imala nista slicno pa ne znam kako da ti pomognem ,osim mozda da probas ostaviti dan -dva bez mazanja pa da vidis je li od meda ili mozda da posjetis ginekologa.Bar ces biti mirna.Probaj mazati kantarionovim uljem ili svinjskom masti opranom.No,sikiriki ,mozda je samo obicna bubuljica.
Nadam se da ce proci.

_____________________________

Dzana:)
13.09.

(odgovor članu bebica1989)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Izgled vagine
17.12.2009 13:45:13   
majaaaa
Ima li sta u njoj?Jesi li pritiskala?Mozda ce pomoci ako iz nje sta izadje.?Bar tako bude na drugim mjestima kad je bub. u pitanju.

_____________________________

Dzana:)
13.09.

(odgovor članu majaaaa)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Izgled vagine
17.12.2009 13:45:24   
Amrino
Kolika je "bubuljica"? I jesi li sigurna da je bubuljica?
Jedino sto meni pada na pamet je mozda urasla dlacica ili upaljena Batolinijeva zlijezda

< Poruku je uredio Amrino RR -- 17.12.2009 13:46:14 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu bebica1989)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Izgled vagine
17.12.2009 13:46:52   
bebica1989



upaljena Batolinijeva zlijezda


sto me prepade a sto je to,jel opasno

_____________________________

Ne vezimo srce za dunjaluk,jer samo tad bice nam lako podnijeti iskusenje.....

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Izgled vagine
17.12.2009 13:47:51   
avril
Ako je samo bubuljica pokusaj stisnut da vidis hoce li sta izaci, jer ako je obicna bubuljica boljet ce sve dok ne pukne. Mislim da oblogama neces nesto postic. Boli jer i bubuljica boli i na licu samo tu je osjetljivije pa vise boli.

(odgovor članu majaaaa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *