|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izgled vagine
17.12.2009 13:48:40   
Mirkica
bebice na ovom polju ti nemogu pomoci jer stavrno neznam sta bih ti rekla jedino IDI DOKTORU 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu bebica1989)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Izgled vagine
17.12.2009 13:48:58   
Super dada
Ukoliko ti je oteklo, crveno i boli radi se o infekciji lokalnoj i najcesce je to zapaljenje korijena dlake. Ako je vece od 0.5 cm najbolje da odes u neku ambulantu da ti se to otvori i ocist da izadje gnojni sadrzaj.
Ukoliko ces se sama boriti sa tim, dezinfikuj jodom i pospi bivacinom.

Pozz i da se sto prije toga rijesis.


_____________________________

Car mamin je stigao 13.8.2009.

(odgovor članu bebica1989)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Izgled vagine
17.12.2009 13:50:49   
bebica1989
evo sad sam probala da vidim hocel sta da izađe,tek pocelo se malo pocelo gnjojiti,sazrijevati,,i bas boli kad pritisnem,

_____________________________

Ne vezimo srce za dunjaluk,jer samo tad bice nam lako podnijeti iskusenje.....

(odgovor članu avril)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Izgled vagine
17.12.2009 13:52:24   
bebica1989

IZVORNA PORUKA: Super dada

Ukoliko ti je oteklo, crveno i boli radi se o infekciji lokalnoj i najcesce je to zapaljenje korijena dlake. Ako je vece od 0.5 cm najbolje da odes u neku ambulantu da ti se to otvori i ocist da izadje gnojni sadrzaj.
Ukoliko ces se sama boriti sa tim, dezinfikuj jodom i pospi bivacinom.

Pozz i da se sto prije toga rijesis.


nije oteklo izgleda kao obicna bubuljica,ona potkozna,hvala vam drage moje mnogo

_____________________________

Ne vezimo srce za dunjaluk,jer samo tad bice nam lako podnijeti iskusenje.....

(odgovor članu Super dada)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Izgled vagine
17.12.2009 13:54:20   
majaaaa
Vjerovatno ce proci.Zato je bolje malo ocistiti i ostaviti bar dok se ne napuni pa pukne.Proci ce ako Bog da.
U svakom slucaju mozes i do doktora.
Lijep pozdrav.

_____________________________

Dzana:)
13.09.

(odgovor članu bebica1989)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Izgled vagine
17.12.2009 13:55:32   
bebica1989

IZVORNA PORUKA: majaaaa

Vjerovatno ce proci.Zato je bolje malo ocistiti i ostaviti bar dok se ne napuni pa pukne.Proci ce ako Bog da.
U svakom slucaju mozes i do doktora.
Lijep pozdrav.

hvala ti mnogo draga

_____________________________

Ne vezimo srce za dunjaluk,jer samo tad bice nam lako podnijeti iskusenje.....

(odgovor članu majaaaa)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Izgled vagine
17.12.2009 13:59:12   
majaaaa
Nema na cemu.Mi smo tim:)

_____________________________

Dzana:)
13.09.

(odgovor članu bebica1989)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Izgled vagine
17.12.2009 14:00:36   
bebica1989

IZVORNA PORUKA: majaaaa

Nema na cemu.Mi smo tim:)

naravno draga mojauser posted image user posted image

_____________________________

Ne vezimo srce za dunjaluk,jer samo tad bice nam lako podnijeti iskusenje.....

(odgovor članu majaaaa)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Izgled vagine
17.12.2009 14:27:09   
Super dada
Nema na cemu. Proci ce to vec ubrzo, sobzirom da kazes da nije veliko.
pozz


_____________________________

Car mamin je stigao 13.8.2009.

(odgovor članu bebica1989)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Izgled vagine
17.12.2009 14:31:17   
Amrino
Stavi obloge od Acidi borici ili Rivanola. Bice to ok!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Super dada)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Izgled vagine
17.12.2009 17:15:24   
vjestica
Bebice pa zar ti jo nisi oišla ljekaru user posted image user posted image
toliko imaš ginekoloških problema i pokušavaš ih riješiti čajevima i medom user posted image
to ti očigledno ne pomaže, idi konačno ljekaru, neće te pojesti


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Izgled vagine
18.12.2009 10:46:47   
bebica1989

IZVORNA PORUKA: vjestica

Bebice pa zar ti jo nisi oišla ljekaru user posted image user posted image
toliko imaš ginekoloških problema i pokušavaš ih riješiti čajevima i medom user posted image
to ti očigledno ne pomaže, idi konačno ljekaru, neće te pojesti



idem draga sljedece sedmice jer cekam muzica da idem s njim,a znam da nejedu,znas da sma rekla da idem ovaj mjesec


_____________________________

Ne vezimo srce za dunjaluk,jer samo tad bice nam lako podnijeti iskusenje.....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Izgled vagine
16.4.2010 21:55:41   
Husic10
Protiv toga sam da mjenjas izgled vagine pa ne gleda ti je niko osim muza i tebe to mi je bezveze bas , a ako vec imas neki problem ginekoloski potvrdjen onda svakako sam za to da ga rjesavas operacijom ili kako god....

Cudno skroz da neko hoce da operise dole samo zato sto ti se vise ne svidja izgled...user posted image user posted image pa godine prolaze draga normalno da ce se promjenuti moras to prihvatiti , sad kad bi se operisale zbog svega sto ce se promjenuti godinama ne bi nas bilo nigdje...hmmmuser posted image

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu bebica1989)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Izgled vagine
17.4.2010 10:51:19   
vjestica
IZVORNA PORUKA: Husic10

Protiv toga sam da mjenjas izgled vagine pa ne gleda ti je niko osim muza i tebe to mi je bezveze bas , a ako vec imas neki problem ginekoloski potvrdjen onda svakako sam za to da ga rjesavas operacijom ili kako god....

Cudno skroz da neko hoce da operise dole samo zato sto ti se vise ne svidja izgled... pa godine prolaze draga normalno da ce se promjenuti moras to prihvatiti , sad kad bi se operisale zbog svega sto ce se promjenuti godinama ne bi nas bilo nigdje...hmmm

tebi je čudno, ženi nije i šta sad?
žena ima razlog što hoće da se operiše i šta tebe to briga?
ti nemoj mjenjati ništa na svom tijelu, ako nećeš, ali pusti druge da mjenjaju na svom tijelu šta žele
zaista ne kontam ovo petljanje u nečije odluke user posted image user posted image user posted image
pa svako za sebe odlučuje, žena tražila savjet gdje može uraditi a dobija prodike kako to ne treba raditi user posted image user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Izgled vagine
8.12.2011 19:42:34   
Alma_27
Zene, je li neka radila ili je cula za naknadno popravljanje sava od epiziotomije (sigurno iam i strucni termin ali ne da mi se sad ganjati)?

Naime, nakon prvog poroda rana nije pravilno zarasla ali, hajde, nije boljelo i nije predstavljalo problem. necu, rekoh, na izlozbu user posted image
sad, na drugom porodu je beba bila malo veca (4,5 kg i 58 cm) pa su malo zarezali po starom rezu ali doktorica je nakon sivanja primjetila hematom pa ga je morala sanirati i ponovo siti cijelu ranu.
doktor na prvom pregledu poslije poroda (juce) mi je rekao da opet nije dobro zaraslo i ja ga pitam moze li se to kako popraviti a on kaze da moze ali tek nakon sest mjeseci. mozda do tada stanje bude bolje... i ne radi to on nego njegova kolegica. sad mene zanima da li to bude stvarno uspjesno ili ne. mozda da kontaktiram plasticnog hirurga? jos ja budala uzela ogledalo i gledala user posted image
vani je sav dobar i skoro da se ne vidi. kao da je iznutra sasiveno ali unutra ovaj je katastrofa! sve je uzasno rebrasto i nejednako. eto, opisala sam kako izgleda user posted image user posted image
user posted image



bilo kakva iskustva vezana za ovaj moj problem ce mi dobro doci

< Poruku je uredio Alma_27 -- 8.12.2011 19:46:07 >

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Izgled vagine
9.12.2011 8:16:17   
Alma_27
anybody? bas sam se zadeverala :)

nemojte da i ovdje budem temoubica user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Izgled vagine
9.12.2011 8:30:08   
mamabb
Ja ne znam nikog ko je radio ispravke. Ali evo slučaj kod meneuser posted image Moja beba je takođe bila krupna, popucala sam a i rezali su me imala sam šavove na tri strane (s lijeve i desne strane i prema anusuuser posted image ), jedan konac mi je pukao i to tako zaraslo, samo što meni odgovara sad je malo većauser posted image a bila sam uska tako da zbog sexa ne mislim na njen izgled, jer ovo prvo mi je mnogo važnije a mužek se ne buni. Kad sam išla ginekologu on je rekao da je vse uredu a na sljedećem porodu da će mi uraditi korekciju, ako budem htjela.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Izgled vagine
9.12.2011 8:31:00   
sirnica
Alma_27, ja imam poznanicu koja je imala isti problem, beba bila krupna, epiziotomija i pucanje se poslije inficirali, ožiljak bio poružan. Bebi je bio poveliki, možda godinu dana, njen joj ginekolog to popravio. Znam da je ležala u bolnici tri dana i da je zadovoljna rezultatom. Sretno!

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Izgled vagine
9.12.2011 8:35:27   
ElmaB
IZVORNA PORUKA: Alma_27

Zene, je li neka radila ili je cula za naknadno popravljanje sava od epiziotomije (sigurno iam i strucni termin ali ne da mi se sad ganjati)?

Naime, nakon prvog poroda rana nije pravilno zarasla ali, hajde, nije boljelo i nije predstavljalo problem. necu, rekoh, na izlozbu user posted image
sad, na drugom porodu je beba bila malo veca (4,5 kg i 58 cm) pa su malo zarezali po starom rezu ali doktorica je nakon sivanja primjetila hematom pa ga je morala sanirati i ponovo siti cijelu ranu.
doktor na prvom pregledu poslije poroda (juce) mi je rekao da opet nije dobro zaraslo i ja ga pitam moze li se to kako popraviti a on kaze da moze ali tek nakon sest mjeseci. mozda do tada stanje bude bolje... i ne radi to on nego njegova kolegica. sad mene zanima da li to bude stvarno uspjesno ili ne. mozda da kontaktiram plasticnog hirurga? jos ja budala uzela ogledalo i gledala user posted image
vani je sav dobar i skoro da se ne vidi. kao da je iznutra sasiveno ali unutra ovaj je katastrofa! sve je uzasno rebrasto i nejednako. eto, opisala sam kako izgleda user posted image user posted image
user posted image



bilo kakva iskustva vezana za ovaj moj problem ce mi dobro doci


Karabeg ti uspješno radi dekorativne zahvate za takve probleme uz konsultacije sa kinegologom. Obrati se njemu i on ti ti sigurno može kvalitetno uraditi, naravno košta. Ne znam da li možeš to uraditi na klinici, pa ne bi bilo loše da se raspitaš. Kod njega privatno, možeš sigurno.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Izgled vagine
9.12.2011 8:51:46   
lilix
Alma_27 ja imam donekle sličan problem; nakon drugog poroda isti je rez dijelom rađen preko stare epiziotomije; rana nije zašivena kako treba, konci se se rašili što sam primjetila, išla sam radi toga na GAK ali su me pregledali i rekli da je sve to OKuser posted image user posted image  kao ne treba ništa dirati... na kontoli kod ginekologa rečeno mi je da ću morati na korekciju "gospođe" jer nisam zašivena kako treba pa sam zbog toga sklonija upalama, bukvalno mi je ovako rečeno-"to ti je kao usta i sad zamisli da ti je pola usana zatvoreno a drugo pola zjapi otvoreno" ; na samu pomisao da me dole opet neko reže i šije diže mi se kosaa na glavi, ali s obzirom da u posljednje vrijeme nikako da zaliječim upale, zadnji papa test je pokazao CIN, gin. mi savjetuje da to što hitnije uradim i sve mi se čini da ću ipak morati to da uradim.Meni su rekli da to mogu tražiti i na GAK-u da mi urade al mi se gore baš ne ideuser posted image

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Izgled vagine
9.12.2011 10:18:00   
Alma_27
hvala, cure, na savjetima! mislila sma da sam jedina koja mora raditi ponovno sivanje :)


i ja se najvise brinem zbog upala i bolova. imam osjecaj da ce na jednom dijelu jos malo puknuti mada dokro kaze da nece. bitno je meni da se to moze popraviti nekako pa cu vidjeti gdje cu. karabeg je u sarjevu a ja u tuzli. ne znam kako bih se autom u sjedecem polozaju vratila kuci nakon zahvata. naci cu cu nekoga u ovdje

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Izgled vagine
4.6.2012 10:36:38   
veeseelaa
Izgleda bolje nego prije bar tako kaže stručnjak koji mi je zašio pa pozvao mog mm da vidi kako je bolja nego što je prije bil


jel ovo ozbiljno? user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Izgled vagine
4.6.2012 10:40:24   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: Husic10

Protiv toga sam da mjenjas izgled vagine pa ne gleda ti je niko osim muza i tebe to mi je bezveze bas , a ako vec imas neki problem ginekoloski potvrdjen onda svakako sam za to da ga rjesavas operacijom ili kako god....

Cudno skroz da neko hoce da operise dole samo zato sto ti se vise ne svidja izgled... pa godine prolaze draga normalno da ce se promjenuti moras to prihvatiti , sad kad bi se operisale zbog svega sto ce se promjenuti godinama ne bi nas bilo nigdje...hmmm

tebi je čudno, ženi nije i šta sad?
žena ima razlog što hoće da se operiše i šta tebe to briga?
ti nemoj mjenjati ništa na svom tijelu, ako nećeš, ali pusti druge da mjenjaju na svom tijelu šta žele
zaista ne kontam ovo petljanje u nečije odluke user posted image user posted image user posted image
pa svako za sebe odlučuje, žena tražila savjet gdje može uraditi a dobija prodike kako to ne treba raditi user posted image user posted image


i ja bi malo sredila svoju user posted image ne znam šta je tu čudno, pukla sam i radjena mi je epi, nije sad nešto ružno, seksi je ko voli ožiljke user posted image al baš, baš imam ožiljak, vidljiv
no ne smeta mi i ne žulja me, mada mi se u početku nakon što je rana zarasla znalo desiti da me gaćice žuljaju i stvaraju nelagodu user posted image vjerovtano je šav gaćica žuljao rez
sad me ne žulja ništa al kažem ožiljak je povelik, jako vidljiv iz prve


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Izgled vagine
4.6.2012 14:05:56   
bebbe RR
Vesela, malo šale - misliš li da je vrijem za anketu - Smatrate li svoju vaginu lijepom?!:)

A ozbiljno - ja podržavam svaki oblik samopomoći, pa ako je to i "sređivanje" vagine nakon epiziotomije. I ja imam ožiljak, star sada već 17,5 godina, ali mi ne predstavlja problem. Da predstavlja, pa da je samo mentalni problem, tražila bih pomoć.

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Izgled vagine
4.6.2012 14:11:14   
veeseelaa
ma opet bi sve rekle da smatraju
neću više takve ankete postavljati, zamal ne napisah takve vagine user posted image

inače ako rodiš prirodno a još krupna beba rezanje i pucanje  ne gine, kako će to sve izgledati na kraju eeee
bitno je da ožiljak ne smeta, ne žulja i sl....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *