|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veš za trudnice
22.5.2011 15:32:17   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Sonja

pa vecinom one idu preko stomaka koliko ja znamuser posted image

A zasto bi gace isle preko stomaka? Pa ne zivimo na Sibiru.user posted image
Zasto onda potkosulja sluzi??user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Veš za trudnice
22.5.2011 15:35:52   
Sonja
ma i meni je to bezze..ja cu uzet broj vece i to je to

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Veš za trudnice
17.7.2011 16:09:46   
Vodolija83
Trudnicke gacice u Alma Ras su predobre,ja sam sebi kupila nekoliko.Imate ih po cijenama od 6(roze boja) i 8,5 KM (bijele i svijetlo plave).Ove od 8,5 KM su dosta bolje,imaju nabore sa strana i onda samo prednji dio navucete na stomak,sekunde ne stezu,kao da ih nemate na sebi uopste,jer dio koji je na stomaku nema apsolutno nikakvu gumu ,niti obrub,samo platno user posted image

_____________________________

Nase maleno sunceto :))) 25.10.2011. 19h

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Veš za trudnice
17.7.2011 16:14:00   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: Sonja

pa vecinom one idu preko stomaka koliko ja znamuser posted image

A zasto bi gace isle preko stomaka? Pa ne zivimo na Sibiru.user posted image
Zasto onda potkosulja sluzi??user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..ah..sto se ismijah...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Veš za trudnice
17.7.2011 16:43:19   
animagical
ova tema bi se trebala zvati: gaca, carapa, potkosuljauser posted image user posted image user posted image ako se ko sjeca onog cike iz prolaza kod sirana...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Veš za trudnice
9.8.2011 8:47:44   
Sensia
Zene, gdje ste vi kupovale te trudnicke tj grudnjake za dojilje? i koliko ih treba?

< Poruku je uredio Sensia -- 9.8.2011 8:48:31 >

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Veš za trudnice
9.8.2011 8:55:45   
emma.L
Ja sam zadnji kupila u Almi Ras u zgradi Papagajka i super je, nosam ga evo par mjeseci već jer mi ništa drugo nije udobno user posted image . Moram još jedan jer su mi stari mali, ali dakle meni su bila dovoljna dva. Svakako ćeš stavljati one blaznice koje upijaju mlijeko, a i mašina mi se vrtila skoro svaki dan i nije bilo potrebe za više.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Veš za trudnice
9.8.2011 9:27:37   
Sensia
Hvala pogledat cu, a ne znam ni koji mi broj treba, vjerovatno broj veci......

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Veš za trudnice
9.8.2011 11:34:30   
emma.L
Pa moje iskustvo je da sam uzela odgovarajući, a kako ima one 'klapne', napravi se tu prostora prvih dana da te ne steže, a kasnije grudi malo ispušu kad se uspostavi ravnoteža ponude i potražnje.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Veš za trudnice
9.8.2011 11:56:44   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: Sensia

Zene, gdje ste vi kupovale te trudnicke tj grudnjake za dojilje? i koliko ih treba?


Na pijaci Ciglane, fini pamučni, 5KM. Da, treba ti broj veća korpa, ali pazi da ti onaj broj koji označava obim ispod grudi bude isti kao sad (probaj zategnuti) jer će se povećati samo grudi, a ne i obim rebara. A ako uzmeš i taj broj veći grudnjak neće držati.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Veš za trudnice
9.8.2011 12:06:19   
Hanady RR
stvrano ženice na cigalana ima grudnjaka baš povoljno i baš kvalitetni...

ja sma prije 6 godina kupila 4 komada po 3 Km...ja dvoje djece na njima odgojila , zaova dvoje, seka jedno i 1 sam poklonila nekorišten jednoj mami u bolnici koja je rodila blizance, a čak je jedna sada kod moje kume koja doji bebu...

Misdlim da cijena nije uvijek u vezi s akvalitetom...imala sma jedna iz lisce od 36 Km na sniženju...za njega ne znam ni gdje jeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Veš za trudnice
9.8.2011 15:57:01   
palachinken
Pijačni grudnjaci zakon! Jos da nadjem crni i mojoj sreci nece biti kraja!

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Veš za trudnice
9.8.2011 16:20:10   
Lejla Ka
Kad sam ja rodila kčer grudnjaka za dojilje je jedino i bilo na pijaci user posted image Za ove u fensi radnjama dojenje nije bilo moderno. E jedino što sam ja teška kategorija pa mi ni najveći sa pijace nije mogao pofatat mljekaru.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Veš za trudnice
9.8.2011 17:25:08   
Super Beba
IZVORNA PORUKA: palachinken

Pijačni grudnjaci zakon! Jos da nadjem crni i mojoj sreci nece biti kraja!


user posted image user posted image user posted image
javi ako nađeš i gdje nađeš :)
A ja još uvijek koristim trudničke gaćice, tako da se osjećam baaaš sexi u svoj toj kombinaciji user posted image


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Veš za trudnice
9.8.2011 17:52:08   
Ilhana RR
Joj imala je jedna na pijaci na Ilidzi i trudnicki donji vesova a i za dojenje brushaltere... sad ne znam koja od njih al mala pijaca lahko bi se naslo ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Veš za trudnice
29.9.2011 8:00:28   
gerberka
ne znam jel neko već spominjao, msrko mi sve citati. Uglavnom Alma ras ima liniju za trudnice. Gacice su 6 KM, predicne su user posted image  i preeeslatttkkeee user posted image  kupila sam i grudnjak i spavacicu..sve je med  medeni user posted image   onaj dio to ide preko stomaka bude i u drugim bojama..npr gacice be ili ljubicas_te  boje,a taj dio roza boje user posted image  mene licno zuljaju ove obicne gace i njihova guma, trebaju mi dva broja vece nego sto nosim da me nebi guma stezala. Trudnicke gace nosim moj broj , a guma fino ide na stomu. i ne mora taj dio ici skroz preko stomaka, ali meni je toplije user posted image user posted image user posted image   da dodam da se u njima osjeam bas sexi user posted image   i uskladu sa stanjem user posted image

< Poruku je uredio gerberka -- 29.9.2011 8:07:54 >


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Veš za trudnice
29.9.2011 8:35:41   
teacher75
IZVORNA PORUKA: palachinken

Pijačni grudnjaci zakon! Jos da nadjem crni i mojoj sreci nece biti kraja!

ja sam u prosloj trudnoci crni bila nasla preko e-bay-a, prije toga sam citav grad bila obisla i nigdje nije bilo. nije bio skupo, koliko se sjecam 15-20km, super, obicni pamucni, a sto se tice trudnickog vesa nisam nista uzimala samo sam nosala veci broj gaca i potkosuljauser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 29.9.2011 8:36:22 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Veš za trudnice
29.9.2011 8:38:04   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Sensia

Zene, gdje ste vi kupovale te trudnicke tj grudnjake za dojilje? i koliko ih treba?

ja sam imala 3, 2 bijela i jedan crni, a najvise sam nosala ovaj crni, pogotovo kasnije kad sam pocela izlaziti

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Veš za trudnice
29.9.2011 15:44:39   
ivannna
Cureee kako se nose strample, mislim najlonke u trudnoći, zbog one gume, jer sad jos malo cini se da ce mi trebati, a ne znam sta cu sa gumom???

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Veš za trudnice
29.9.2011 15:47:24   
gerberka
JA VEC NOSIM STRAMPLE I SKORO SAM KOD SVIH IZVUkla gumu pa se one drze uz pomoc bodija iz jednog dijela..kad se porodim aBda ubacit cu gumu nazad..drugog rjesenja nemam user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu ivannna)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Veš za trudnice
29.9.2011 16:03:17   
ivannna
Greberka to je super ideja, samo sto ja ne nosim bodije, nikako mi ne pašu, al ako to bude jedino rješenje pretrpit ću se :)

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Veš za trudnice
29.9.2011 16:32:42   
animagical
mislim da imaju i strample za trudnice, neko je spominjao jednom, dodje raspar broj nogu i struka....ako ne rekose da je bio u onoj radnji s gacama i carapama cini mi se kao sarajevo tekstil da je, kod ulaza u sirano, nikad usla nisam unutra... a ako te zuljaju ma samo spusti skroz ispod stome gumu, ne navlaci...ili odrezi gumu skroz

(odgovor članu ivannna)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Veš za trudnice
29.9.2011 17:10:35   
Hannica
Ja imam dva grudnjaka od prve trudnoce,dobila sam ih od sestre,a ona dobila od zaove iz Austrije.Sad ih nosim po kuci,jer su stvarno super,pamuk 100%,ma predivni,a ne vjerujem da su skupi bili. Kad sam zadnji put bila u FIS-u kupila sam jedaan grudnjak za dojenje da probam valja li,cijena je 4,5 KM,ali ja nesto nisam zadovolna,nije pamuk 100%,bas ne volim onaj materijal.Morat cu otici do pijace da vidim kakvi su ti pijacni.user posted image
Eh,u FIS-u sam vidjela i neke od 15 KM,cini mi se da su oni 100% pamuk i mislim da je bilo crnih,ali mi puno 15 KM za te grudnjake,bar dok ne vidim kako ce nam ici dojenje,ako budem dojila 40 dana kao Hanu ne treba mi nikakav.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Veš za trudnice
11.10.2011 15:29:16   
Manuele
Pozdrav svima .Samo da podijelim svoje iskustvo.Ranije sam sve najlonke rezala ko luda u stomaku sad ih vise ne nosim.U Harisu sam nabavila 5,6 helanki (naravno većih za dva broja)a koje su oko 7 km, ali mekanih na dodir. Divne su a ako je guma jaka isparam samo nju.Griju me po stanu jer ih nosim ispod trenerke, spavam u njima i udobne su mi. Ja se sa čarapama ne peglala.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Veš za trudnice...
2.12.2011 18:07:44   
daca8282
planiram sebi uskoro tamo grudnjak kupiti.Cijene nisu jeftine ali nadam se kvalitetu!

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *