|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mame Čekalicama
27.11.2009 10:24:23   
mamine oci

user posted image
ja mislim da se hodajuci simtom nije najbolje izrazila pa je pogresno protumacena od strane forumasice,jer cesto se desava da bi htjeli napisati ono sto osjecam i birajuci rijeci,recenicu,nenadjemo adekvatan pojam,nije isto kad pricas sa nekim i kad pises,zena nije nista lose mmislila,al tako ispalo,tako drake moje svima se desava da ponekad burno reagujemo al ipak udahnite duboku prije li sta napisete,jer ja razumjem i jedne i druge,neznaci da se uvjek slazem sa svim misljenjima,ali postujem svacije,i forum postoji da bi izosili svoje misljenje,naravno u granicama,normale bez vredjanja,i grubih rijecu,u svakom slucaju tema je ok...

< Poruku je uredio malena27 RR -- 3.3.2010 14:39:08 >


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Mame Čekalicama
27.11.2009 10:32:41   
martajay
sjajna tema, i jos bolji stil user posted image

meni najvise nedostaje sloboda!
opustenost dok se kupam, pisem mailove, gledam film, citam...
i bezbriznost!!!

< Poruku je uredio malena27 RR -- 3.3.2010 14:39:23 >


_____________________________

7.4.2009.

(odgovor članu hodajuci simptom)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Mame Čekalicama
27.11.2009 11:00:56   
teta berta
Joj veselaaaaaaa jesi kraljica, ajmo zajedno na bilijar, muzevi nek cuvaju djecuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu martajay)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Mame Čekalicama
27.11.2009 12:58:05   
Ela78
hodajuci simptom svaka ti castuser posted image
Ja sam trudilica već 100 godina i tvoja tema me ni secunde nije uvrijedila, čak naprotiv toliko me je obradovala jer si je postavila na jedan zaista duhovit način.
Očekivala sam da ću u nastavku texta čitati o smješnim zgodama i nezgodama naših RR mama sa svojim klincima i da ćemo se sve dobro zabaviti ovde. Da ćete se vi mame nama žaliti na kile a mi vama čupati živce kako smo bile  na masaži, yogi, spavale do 12user posted image
Ali ne lezi vraže, odmah slijede prozivanja i moralisanja! Dajte žene šta vam je?! Niko i ništa meni ne može obezvrijediti moju želju za bebačem (niti je to neko ovdje pokušao). Naravno da bi sve na svijetu dala da postanem majka i samo ja znam koliko je ta želja  jaka , koliko nekad boli da je mogu fizički osjetiti, ALI to ne znači da se ne mogu zezati, šaliti pa čak i na taj račun!
Zato što se mene tiče slobodno pišite da mi bude lakšeuser posted image



< Poruku je uredio Ela78 -- 27.11.2009 13:07:01 >


_____________________________

U braku 3 prelijepe godine
JA 31 - ok
MM 32 - oligospermia
2 IUI - 0

********************************************



(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Mame Čekalicama
27.11.2009 13:32:54   
manuela RR
Nedostaje mi neodgovornost,spontani izlasci ne razmišljajući šta će biti sutra ako danas sve novce potrošim na sebe,ili ako ne napravim ručak,ili ne operem veš ili se izležavam pred tv-om cijeli dan,hoću li ili neću stići nešto uraditi.
Sad sve to obavljam u hodu da mi se ne bi razvlačilo mjesecimauser posted image user posted image user posted image user posted image ,novac trošim na igračke i sitnice za bebača,žao mi ga trošiti kao prije baš sve na sebe,ručak pravim svaki dan da bi mi bebica dobro jela,perem peglam redovno,izležavanje pred tv-om sam odavno zaboravila ali rado ga se sjećamuser posted image user posted image user posted image user posted image ,spavanje do podne mi je još samo pusta želja...nisam sebična sad sve podređujem bebi ona mi je broj 1,a tako bi rado bar jedan dan u mjesecu bila sama sebi na prvom mjestuuser posted image user posted image user posted image

a što se spontanih izlazaka tiče oni se sad planiraju danima unaprijed,prvo moram bebu obući,pripremiti joj odjeću,pelene,hranu,flašice igračke i taman kad sam sve to spakovala i krenula da ga ostavim kod mame na čuvanje beba se ponovo ukakila i sve iz početkauser posted image user posted image user posted image user posted image .
Kad sve to konačno završim moj izazak može početi.

Na izlasku samo razmišljam kako se ponaša,da li plače,hoće li dobro jesti,da li će se udariti,hoće li moju mamu slušati........i tako sve u krug a sve zato što sam ja HTJELA DA IZAĐEM!!!!user posted image

i na kraju shvatim da bi najbolje bilo da sam ja ostala sa njim kod kuće ! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio manuela -- 27.11.2009 13:40:38 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Ela78)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Mame Čekalicama
27.11.2009 13:58:07   
acudesa
Mene najviše izluđuje-JA, sama, lično...ponekad toliko izgubim živce sa malim da me strah za sebeuser posted image user posted image to nije do njega, ali frka s vremenom me dotjera do ruba...ne poželim samoću ni tada, iskreno, ali to su baš teški momenti za mene. Kad me nešto vuče na 100 strana, pa još i on počne zajuser posted image .....do maksimuma...imam osjećaj da ću puknutiuser posted image user posted image user posted image ...eto to bi bio neki moj najteži momenat sa deveranjem oko njega...

simptom, tema je dobronamjerna(ono, svaka medalja ima i svoje naličje) i nema šta da se komentariše, ali iskreno mislim da može nekim trudilicama ići na živce naših 5 minuta saosjećanja sa njima....ti možda najbolje znaš kad si bila trudilica kako to izgleda
Trudilice moje, ima teških momenata sa djetetom, ali da se ne lažemo to je najljepši osjećaj koji možeš imati i ja mogu samo iskreno, od srca poželjeti svakoj od vas da vam dragi Bog da da što prije osjetite ovo što i mi neurotične i rastrešene majke osjećamo (govorim u svoje imeuser posted image )
ps-ja ću se za par mjeseci pisati na trudilice, želimo i drugu bejbi ali nam se nešto zanedalouser posted image ali, kako sam čitala još nemam pravo da se prijavljujem, rano jeuser posted image


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu hodajuci simptom)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Mame Čekalicama
27.11.2009 14:21:16   
ena0002
E ovo je bas lijepo receno user posted image
Ja shvatam i Hodajuci simptom ( ne sindrom kako neko rece user posted image ) a shvatam brate i Vjesticu. Ja sam trudilica 3 godine i sve zivo na svijetu bih dala da dozivim to sve o cemu vi pricate user posted image
Da je tesko-jeste sigurno, da vas dijete ponekad ( a neka i malo cesce user posted image ) dovodi do ludila-dovodi, ali mislim da se sve to zaboravi kad vas to isto dijete zagrli ili kad vam se nasmije.
A mislim pola stvari koje navodite da vam nedostaju, nedostaju i nama  trudilicama, jer smo sad udate zene i valjda neke stvari i prevazisle. Pa ne mogu se ja sa 30 godina ponasati kao balavica sa 18 i da su mi samo izlasci i hodanje u glavi, kad imam hiljadu i jednu obavezu user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 3.3.2010 14:39:50 >

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Mame Čekalicama
27.11.2009 14:21:25   
enna
Ehh drage moje kao sto vidite iz potpisa ja sam osjetila i jednu i drugu stranu ipak mislim da je teze trudlicama a mamama su sve slatke brige.
I ja bi volila kako treba otici na kupanje-tusiranje,jesti na miru da ne ustanem od stola po 100 puta,izaci van sa prijateljicama na kafu u bilo koje doba dana,potrositi novac na  neke svoje gluposti,leskariti pred tv,uglavnom sto i vecina mama sanja kada ima bebu i naravno naspavati seeeeeeeeee to ne znam kako izgleda od kada sam ostala trudna a inace nisam neka spavalica.Ali opet tesko jeste obaveza i preko glave ali nema nista ljepse i slade od tih okica koje te gledaju i tog  nevinog osmjeha jednom rijecuju nista ljepse od djeteta(bebe).Kao sto manuela rece i kada izadem mislim dali zeza moju mamu (citaj izlasci kada sam dole u Bosni)dali je zaspala bez cirkusiranja i milion pitanja se vrti po glavi???Ja na srecu ili nesrecu nisam i nemam nicije pomoci ni sada ni prije, ispocetka je mm bio uz nas ali kako radi posao koji je odstan tokom citave sedmice onda imamo njegovu pomoc samo vikendom ali ne zalim se vazno mi je da je ona zdavo,da je sretna djevojcica,da ima sretno djetinjstvo,bilo je i gorih dana i bit ce pa sve uz Boziju pomoc prode.
A nasim drgim trudilicama zelim da dragi Bog uslisi molitve i da sto prije uzmu u narucje svoje pilice pa neka i suvisnih kg i stalnog NE NE i neprostavnih noci ipak su to sve slatke muke!!!

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Mame Čekalicama
27.11.2009 14:21:27   
vila_7
acudesa....samo se ti prijavi...ako si trudilica nije prerano ni 1 mjesec...čak što više,ako ostaneš brzo trudna, i nama daš malo nade sa sretnim vijestima! user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Mame Čekalicama
27.11.2009 14:23:44   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: Ela78

hodajuci simptom svaka ti castuser posted image
Ja sam trudilica već 100 godina i tvoja tema me ni secunde nije uvrijedila, čak naprotiv toliko me je obradovala jer si je postavila na jedan zaista duhovit način.
Očekivala sam da ću u nastavku texta čitati o smješnim zgodama i nezgodama naših RR mama sa svojim klincima i da ćemo se sve dobro zabaviti ovde. Da ćete se vi mame nama žaliti na kile a mi vama čupati živce kako smo bile  na masaži, yogi, spavale do 12user posted image
Ali ne lezi vraže, odmah slijede prozivanja i moralisanja! Dajte žene šta vam je?! Niko i ništa meni ne može obezvrijediti moju želju za bebačem (niti je to neko ovdje pokušao). Naravno da bi sve na svijetu dala da postanem majka i samo ja znam koliko je ta želja  jaka , koliko nekad boli da je mogu fizički osjetiti, ALI to ne znači da se ne mogu zezati, šaliti pa čak i na taj račun!
Zato što se mene tiče slobodno pišite da mi bude lakšeuser posted image



Ja stvarno ne mislim da je stvar u moraliziranju već u obzirnosti...   Naravno, bilo bi simpatično čitati neke konkretne zgode nas mama, one zgode koje počnu s plačem, a na kraju završe sa smijehom, ali ni jedna dosad nije napisala ništa konkretno već samo redom navode ono što fali ama baš svim mamama. Mislim da već i ptice na grani znaju da nam u pokušaju balansiranja izmedju mame, supruge i kućanice fali ono bezbrižno zadovoljavanje vlastitih potreba koje je u nedostatku vremena palo u drugi plan i nemogućnost da se u potpunosti isključiš ne razmišljajući jesu li svi oko tebe siti i zadovoljni!    


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Ela78)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Mame Čekalicama
27.11.2009 15:14:23   
ivana st
Ja sam trudilica nešto manje od tri godine i tema mi je odlična.Simptom cijenim tvoju dobru namjeru i mislim da nema razloga da se tema zatvara.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Mame Čekalicama
27.11.2009 15:22:45   
brzamala
Ma Enci, svaka ti je zlatnauser posted image   Ozbiljno, kao da mi citas misliuser posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 3.3.2010 14:40:54 >

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Mame Čekalicama
27.11.2009 16:36:00   
marinela
Zasto ste takveuser posted image user posted image user posted image Vjestice.lamama znate koliko vas postujem i drage ste mi i druzimo se ...al sto se tice ove teme niste na mjestu...nemam rijeci,cak ste me malo i iznenadile,gledajte stvari i s druge strane a ne samo sa svoje...Bol je svaka teska ma kakva ona bila,netko nije osjetio ono sto ste vi pa nezna(a koliko mi se cini i Hodajuci simptom je bila dugo trudilica)pa mislim ipak da zna kako je vama....

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Mame Čekalicama
27.11.2009 16:58:06   
aidicaa
Ja sam trudilica godinu ipo dana, i zaista mislim da je tema super i da nema potrebe da se tema zatvara....!user posted image

< Poruku je uredio aida/ammo -- 27.11.2009 17:10:09 >


_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu marinela)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Mame Čekalicama
27.11.2009 18:43:05   
anuska08
Hodajući simptom, svaka čast!!!! Mislim da je to ok što god neki mislili! Svaka je dobronamjerna utjeha dobrodošla!user posted image user posted image user posted image Kako se bliži 12mjesec meni će nedostajati izlasci i feštice,jer sam se prošle godine u to vrijeme super provodila!!!! A sad mogu jedino da uzmem svog bebača sa sobom!!!

_____________________________

Vjerujem u anđele jer jedan sniva u mom naručju!


(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Mame Čekalicama
28.11.2009 21:06:20   
Leva
Ako zelite mozete mi zaviditi na gomilama injekcija koje dobijam mjesecno, na cinjenici da svaki mjesec potrosim 1000 KM za ljekara, sto nemam novca da si kupim novu suknju jer ce mi zafaliti novca za tog istog ljekara, sto se ne mogu seksati kada ja zelim nego kada mi ljekar kaze, sto svaki dan idem kod ginekologa, sto se povremeno skoro onesvjestim od bola na postupku...
Doduse imam vremena da pijem kafu sa dragom prijateljicom cetiri sata i da joj od toga tri placem na ramenu jer sam umorna od svega, imam muza koji mi skida zvijezde sa nebesa i mislim da sam uprkos svemu sretna zena.
Tema me uopce ne smeta samo molim vas bez predbacivanja i medjusobnog optuzivanja.Ni jedna od NAS (mislim i na trudilice i na mame) ne zna kako bi se ponasala da se nadje u tudjoj kozi. Ne osudjujte zene koje ne doje, koje idu na abortuse jer nikada ne mozete znati kakvu traumu su one podnijele i podnose zbog toga. Ako mozete pisite o manguplucima svoje djece, anegdotama one me uvijek oraspoloze a ne o onome sto vam nedostaje jer mislim da slicna tema vec postoji.
Sorry ako sam bila preopsirna user posted image
p.s. Nadam se da se ni jedna nije uvrijedila zbog mog nacina razmisljanja.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Mame Čekalicama
28.11.2009 21:30:58   
tikica_69


Ako zelite mozete i meni kao i Levi zavidjeti na gomilama injekcija koje dobijam mjesecno, na cinjenici da svaki mjesec potrosim hrpu para za ljekara, sto nemam novca da si kupim novu suknju jer ce mi zafaliti novca za Maribor, sto se ne mogu seksati kada ja zelim nego kada mi ljekar kaze, sto svaki dan idem kod ginekologa, sto se povremeno skoro onesvjestim od bola na postupku...
I uz to jos odgajam dvoje prekrasnih pubertetlija.
Sto sve to traje 4 godine, vrti se u krug i ni jedna kava mi ne moze zamjeniti nesto sto znam kako izgleda, ni nova haljina, ni vikend u welness centru, a nesto bolno nedostaje jer imam velike decke koji se vise bas i ne zele maziti, samo kad se njima hoce.
Nedostaje mi zagrljaj bespomocnog djeteta koje trazi majcinu paznju i zastitu, smrkavi nosic, rezanje malih noktica, mazanje bolnih ranica od padova. Nedostaje mi i ona nervoza od kronicne neispavanosti.
Debljina mi ne nedostaje jer sam od svih silnih hormona dobila 15 kila.
Nedostaju mi crtezi na panou vrtica koje nitko osim mame ne razumije, predstave na kojoj moje zlato pjeva samo mami i tati....
Imala sam to, imam i sad no ne u mjeri u kojoj bi zeljela......preveliki su za to.
I sad tko ce mi zavidjeti....mame ili trudilice? Cemu uopce zavist? Trebamo jedna drugoj biti podrska!
I u kakvoj god situaciji bile, biti sretne sto oko sebe imamo divne ljude koji su nam podrska, supruga koji nas voli bez obzira na sve i dom u kojem smo sigurni.
Ma koliko god zbog svojih zelja nesretne bile, okrenimo se oko sebe i zahvalimo Bogu sto smo tu i na svemu sto imamo!


_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Mame Čekalicama
29.11.2009 21:15:25   
Starka
Ti si hodajući simptom stvarno genijalna mlada žena puna izvanrednog duha. user posted image Ne odustaj od svog humora, ja uživam u njemu.

< Poruku je uredio malena27 RR -- 3.3.2010 14:42:21 >


_____________________________


I IVF - menopur+gonal, nisam reagovala.
II IVF - klomifen+gonal, punkcija, nema jajnih stanica.
III ICSI femara,gonal-jedna jajna stanica,neoplođena.
IV AIH, beta 0
V ICSI-femara,vraćena dva embrija,beta 0

(odgovor članu hodajuci simptom)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Mame Čekalicama
29.11.2009 21:19:25   
Starka
Ja kao čekalica se divim svim mama koje u današnje vrijeme mogu da usklade posao, kuću, muža i djecu. Svaka čest! Ko zna jeli to uopšte za mene. Ja sam toliko ostarila da nekad ne znam da li bih to mogla. Ma bole me leđa pravo user posted image

_____________________________


I IVF - menopur+gonal, nisam reagovala.
II IVF - klomifen+gonal, punkcija, nema jajnih stanica.
III ICSI femara,gonal-jedna jajna stanica,neoplođena.
IV AIH, beta 0
V ICSI-femara,vraćena dva embrija,beta 0

(odgovor članu Starka)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Mame Čekalicama
29.11.2009 21:21:34   
veeseelaa
sve što te strefi čovjek preživiuser posted image
kako kažu: rodilo se valja ga ninat

< Poruku je uredio veeseelaa -- 29.11.2009 21:22:30 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Starka)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Mame Čekalicama
29.11.2009 21:37:51   
hodajuci simptom
hvala svima koji podrzavaju temu! osmeh na lice, sad sam se vratila sa babina, moja koleginica je u 39. godini rodila zdravu i prelepu curicu, posle 9 godina pokusavanja!!! 

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Mame Čekalicama
29.11.2009 21:40:47   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hodajuci simptom)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Mame Čekalicama
29.11.2009 21:42:01   
manuela RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako je treba pozitivnih vibrica

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu hodajuci simptom)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Mame Čekalicama
29.11.2009 21:46:02   
Leva
Cestitke kolegici user posted image user posted image user posted image
Uzivam u cinjenici da su sve zene nasih kucnih prijatelja trenutno trudne ali sam im obzirno skrenula paznju da sam skoro bankrotirala i da mi sacuvaju robicu za bebu/ bebe user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Podrška trudilicama od bivših trudilica
29.11.2009 22:28:25   
Snjeguljica
Ja bih samo izbacila ovo s dudom, jer je Selena nikada nije htjela, a ostalo sve kao da sam ja pisala. Svaka čast. I za temu svaka čast. I ja sam ta koja je čekala bebu godinama, i koliko god da mi je sad drago što je imam, ipak mi neke stvari nedostaju, upravo sve one koje je teta berta navela. Sve vi čekalice vidjećete šta je i kako kad beba dođe, jer svakom čovjeku je njegov "problem" najveći i ne želi da misli ni o čemu drugom, i upravo zbog toga nečiju najbolju namjeru shvata na pogrešan način, a ne bi trebalo. Samo malo više razumijevanja i tolerancije i stvari bi bile mnogo ljepše i bolje nego što jesu.user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 11.3.2010 8:38:54 >

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *