|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kasni mi, a test negativan
14.9.2013 21:50:01   
Vana_Gal
Jako sam zabrinuta. Znači dobila sam menstruaciju 10.8 i trajala je do 15.8.. međutim imam redovan odnos sa dečkom, ali imala sam odnos sa svojim dečkom bez zaštite, ali on svaki put pazi i svrši izvan mene, imamo povjerenja jedno u drugo, naravno..Međutim trebala sam dobiti 12.9 menstruaciju, te mi kasni dva dana, evo sad i treci dan, prije pet dana mi je bilo muka, ali imam onaj osjećaj malo boli kad trebam dobiti i kao da će svaki tren, ali ništa.. i još nešto imala sam bijeli iscjedak, rastezljiv i pecka me malo desna strana.. Ako mi možete odgovoriti sto prije.. malo sam zabrinuta, da kupim test ili da pričekam još par dana? :) kolike su mogucnosti da sam trudna? jel' netko imao takvu situaciju?

(odgovor članu springgy)
Neposredna veza do poruke: 626
   RE: Kasni mi, a test negativan
15.9.2013 9:14:08   
mykica
Uradi test, nema potrebe da čekaš, već ti dovoljno kasni da bi i test pokazao validne rezultate. A to što opisuješ mogući su znaci trudnoće, a i ne moraju biti. Možda si i pod stresom ili si se i malo nahladila. Sve u svemu, sretno i da bude onako kako bi ti željela.

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu Vana_Gal)
Neposredna veza do poruke: 627
   RE: Kasni mi, a test negativan
19.9.2013 20:08:51   
zelimobebu
Pozz cure i zene , majeke i tek koje ce postat majke. Nadam se da ce mi neka odvas rec nesto novo sto nistam vec procitala... Ovako trudimo se na bebi 2 mjeseca, mjesecnica mi je redovna svakih 30 dana nikad mi ne kasni ni dana cak dolazi i u isto vrjeme. jucer sam trebala dobit 18.9 al nista cjeli dan me trbuh bolio i bio napet kao da ce prokapat svaki cas al nista danas me neoli ni trbuh niti je nadut nista.. danas popodne sam otisla u ljekarn i kupila test vise od znatizelje i nije mi bila prva jutarnja mokraca, test je bio negativan... a moje mjesecnice jos nema pa me zanima dali test moze pogrjesit i kad da ga ponovim

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 628
   RE: Kasni mi, a test negativan
19.9.2013 20:45:18   
Chilli
Draga zelimobebu, da sam na tvom mjestu ja bih kupila jos jedan test i uradila ga sa prvom jutarnjom mokracom pa da vidis na cemu si. Moze se desiti da test pogrijesi ako ti je recimo O bila malo kasnije i test bude negativan.
Mi se druzimo ovdje, pa ako si trudilica pridruzi nam se, dobices jos korisnih savjeta http://www.ringeraja.ba/forum/cekaonica-u-septembru/m_1880657/mpage_60/tm.htm#1907500

_____________________________

Mamin čupa čups - dala si mom životu smisao.
20.07.2014.

(odgovor članu zelimobebu)
Neposredna veza do poruke: 629
   RE: Kasni mi, a test negativan
20.9.2013 9:29:14   
zelimobebu
uradila test jutros i opet negativa a vjestice nigdje... uvjek je tocna kao svicarski sat a sad nista. trebala sam 18.9 dobit danas 20.9 nista...

(odgovor članu Chilli)
Neposredna veza do poruke: 630
   RE: Kasni mi, a test negativan
27.9.2013 20:19:16   
malaaaa
Ja sam juce trebala dobit i nista jos uradila danas test negativan :( ali nije bila prva jutarnja tek oko dva posle podne radila ali probam sutra ujutro uradit ili da sacekam par danauser posted image

(odgovor članu zelimobebu)
Neposredna veza do poruke: 631
   RE: Kasni mi, a test negativan
27.9.2013 20:24:02   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: malaaaa

Ja sam juce trebala dobit i nista jos uradila danas test negativan :( ali nije bila prva jutarnja tek oko dva posle podne radila ali probam sutra ujutro uradit ili da sacekam par danauser posted image

Ja bih sačekala koji dan

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 632
   RE: Kasni mi, a test negativan
27.9.2013 21:59:01   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: malaaaa

Ja sam juce trebala dobit i nista jos uradila danas test negativan :( ali nije bila prva jutarnja tek oko dva posle podne radila ali probam sutra ujutro uradit ili da sacekam par danauser posted image

zavisi i od testa, ako nije onaj 10mlUl kako li vec, sacekaj jos koji dan, mada je moguce i kasnjenje ovulacije, i javi se za koji dan, sretno user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 633
   RE: Kasni mi, a test negativan
27.9.2013 22:20:21   
malaaaa
Uzela sam ovaj Babyrapid 25ml putovalavsam 8 sati mozda i zbog puta kasni ali sacekam koji dan pa vidim ;) hvala

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 634
   RE: Kasni mi, a test negativan
29.9.2013 23:46:29   
malaaaa
Radila i danas opet negativan :( veceras dobiila jake bolove u malom stomaku isto kao i inace kad trebam dobit nakon odnosa sa dragim reko da mi ublazi bolove malo user posted image na kraju vjestica se pojavi jako malo :( ali dobro sad makar znam da je kasnila od stresa ali evo ubrzali smo je samo user posted image

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 635
   RE: Kasni mi, a test negativan
24.10.2013 14:06:59   
zelimobebu
Evoo mene nakon dugo vremena opet sam :( i razocarana jer jos nema user posted image trebala sam dobit 20.10 a nista jedino me trbuh boli kao da ce prokapat svaki cas al nista onak mi je trbuh napet i lagani grcevi... jedini simtom trudnoce mi je to sto sam stalno gladna i jedem jabuke koje inace nevolim i koje nikad nisam jela.... malo prije sam isla ugrad i uzela test sa strahom i napravila ga znaci nije bio prvi jutarnji urin test je negativan... i ja opet razocaranaa... vjestice jos nema pa cu ga ponovit za par dana ako nedode vjestica

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 636
   RE: Kasni mi, a test negativan
30.10.2013 12:27:11   
vilmica
Evo da se i ja pridruzim ovoj temi.
Zadnju M sam imala 23.09., trebala sam dobiti 21.10..
Inace su mi ciklusi redovni, nikad mi nije kasnila a ovo je prvi mjesec kako se suprug i ja ne cuvamo.
Radila sam test 28.10. koji je bio negativan.
Osjecam cesto neki bol u donjem dijelu stomaka, sto nikad ne osjecam kad trebam dobiti M. Vec nekoliko dana me bole ledja, imam i glavobolje, i ponekad mi je muka, ali ne toliko da povracam. Stalno sam gladna, i jedem sve sto mi dodje pod ruku, a obicno imam slabiji apetit.
Bila sam kod ginekologa par dana prije nego sto sam trebala dobiti, i sve je u redu, sve je normalno, ovulirala sam..Nisam pod stresom, ni ja ni suprug ne pijemo, ne pusimo, zivimo zdravim zivotom.
Nikad mi ne kasni M, a bas me zbunjuje taj test koji je negativan, a radila sam prima stick (clearblue) test. Sta vi mislite? Planiram uraditi jos jedan test sutra ili prekosutra, ali bojim se da se ne razocaram,.

(odgovor članu zelimobebu)
Neposredna veza do poruke: 637
   RE: Kasni mi, a test negativan
31.10.2013 10:57:43   
Dadli
Draga Vilmice, mozda bi trebala ipak ponoviti test, ali sacekaj jos par dana. Moja kuma je isto tako radila test i bio negativan, pa nakon dvije sedmice (nakon strasnog bola u grudima i izostanka M) ginekolog joj predlozi da opet uradi test, jer postoji sansa da je ovulirala kasnije nego sto je mislila. Kad ono plus ko kuca. Mozda je to slucaj i kod tebe. Ti opet najbolje poznajes svoje tijelo. Njoj su inace neredovni ciklusi, pa nije bas puno obracala paznju na to sto M ne stize i nakon 40 dana. Ali kad je vec doslo do 50 DC, onda se zabrinula. Znaci, njoj je O bila otprilike tada kada je trebala dobiti M. I sada ceka svoju mrvicu user posted image
Zelim i tebi lijepe vijesti kojima ces i nas obradovati. user posted image

_____________________________

Ovom prolaznom svijetu, mi smo samo osobe više, a jedno drugom, mi smo čitav svijet.

(odgovor članu vilmica)
Neposredna veza do poruke: 638
   RE: Kasni mi, a test negativan
5.11.2013 10:36:56   
vilmica
Radila sam ponovo test, i pozitivan, bila i na pregledu, trudna sam hvala Bogu. Ovulacija se desila 10-tak dana kasnije, tako da test nije mogao odmah pokazati.
Presretna saam, zeliim svima koji rade na bebi da uskoro vidite user posted image . user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dadli)
Neposredna veza do poruke: 639
   RE: Kasni mi, a test negativan
6.11.2013 10:30:05   
Dadli
Cestitam, draga. Zelim ti bezbriznih i najljepsih 9 mjeseci dok cekas svoju novu najvecu ljubav. user posted image user posted image

_____________________________

Ovom prolaznom svijetu, mi smo samo osobe više, a jedno drugom, mi smo čitav svijet.

(odgovor članu vilmica)
Neposredna veza do poruke: 640
   RE: Kasni mi, a test negativan
11.11.2013 23:49:06   
SAMO JA
cao curke ja sam ovdje prvi put ,pa bi sa vama podelila svoju dilemu pa da pocnem.Zadnja menga bila mi je 15.10 imala jako kratko ovulacija mi je bila 29 i nezasticen odnos imala 27 i 28.10 sutra trebam da dobijem i samo osetim bol preko ledja spava mi se i malo mi je mucno...radila sam test pridje 5 dana ali je bio negativan i nije bila prva jutarnja.user posted image

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 641
   RE: Kasni mi, a test negativan
12.11.2013 0:23:49   
malaaaa
Hmm pa dobro nam dosla user posted image mogu ti reci samo da si jako rano radila test ako ti tek sutra treba stici jer tek sutra bi ti mooozda i pokazalo ako je trudnoca u pitanju a naj bolje ti je sacekati najmanje dva dana od kasnjenja zelim ti user posted image user posted image lo kucuuser posted image

(odgovor članu SAMO JA)
Neposredna veza do poruke: 642
   RE: Kasni mi, a test negativan
12.11.2013 14:14:14   
SAMO JA
i ja se nadam da ce bitiuser posted image user posted image jakooo sam nestrpljiva u svakom slucaju javljam vam za sad vestice jos nema drzite mi fige

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 643
   RE: Kasni mi, a test negativan
14.11.2013 12:44:37   
SAMO JA
e sad mi tek nista nije jasno.....jutros rano uradila test i pkazala se jedna srtica i to bleda sto znaci da nisam trudna ,posle minut i druga isto bleda al je odmah nestala ne razumem i sad se vidi samo jedna user posted image user posted image

(odgovor članu SAMO JA)
Neposredna veza do poruke: 644
   RE: Kasni mi, a test negativan
14.11.2013 12:50:57   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: SAMO JA

e sad mi tek nista nije jasno.....jutros rano uradila test i pkazala se jedna srtica i to bleda sto znaci da nisam trudna ,posle minut i druga isto bleda al je odmah nestala ne razumem i sad se vidi samo jedna user posted image user posted image


Kad si gore napisala da je ovulacija bila 29., jel to tačno znaš ili je to po proračunu.

Nije još vrijeme da se razočaraš, napravi ponovo test za 3-4 dana, ako možeš izdržati.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu SAMO JA)
Neposredna veza do poruke: 645
   RE: Kasni mi, a test negativan
14.11.2013 16:49:30   
SAMO JA
racunala sam mada je osetim bole me jajnici budem napaljanauser posted image posto imama samo jedan jajovod bas osetim.a nista drage moje ponovicu za koji dana nadam se user posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 646
   RE: Kasni mi, a test negativan
17.11.2013 22:33:20   
SAMO JA
evo meme opet i dalje nis od user posted image juce sam radila test naravno nerativan samo jedna crtica,al nije bila prva jutarnja i urin je bilo slico kao voda mozda sam trebala ipak jutarnji al mislim da mi dovoljno kasni da bi pokazalo u bilo kojem vremenskom perijodu............moguce da mi je ovulacija bila kasnije stim da sam nezasticen odnos imala 27.10 i 28.10 ....do duse menstruacija mi u zadnjih meseci dolazila cas svaki 28 nekad 32 dan ...ne mogu vise cekati najbolje da odem kod ginekologa...sta vi drage moje mislite user posted image

(odgovor članu SAMO JA)
Neposredna veza do poruke: 647
   RE: Kasni mi, a test negativan
18.11.2013 8:16:42   
anandi
Jutro drage trudnice i trudilice, evo da vam se i ja pridruzim, Ukratko cu vam reci moje stanje i molim vas za misljenje. U septembru sam bila na stimulaciji klomifenima i IUI i pila utrogestan,folacin i aspirin, beta -, u oktobru se pojavi lazna user posted image , 8dan od nje ovulacija i evo i danas dan jos vjestica ne dolazi.Znaci proslo je 39 dana od te lazne user posted image test negativan, a nemam nikakve simptome pms-a. Nikad mi ne kasni, ciklusi su uvijek 30-31dan.
Sta vi mislite da li postoji mogucnost kasnjenja od ovih lijekova?
SAMO JA najsigurnije ti je otici raditi betu i znat ces na cemu si.

(odgovor članu SAMO JA)
Neposredna veza do poruke: 648
   RE: Kasni mi, a test negativan
18.11.2013 10:25:47   
mykica

IZVORNA PORUKA: anandi

Jutro drage trudnice i trudilice, evo da vam se i ja pridruzim, Ukratko cu vam reci moje stanje i molim vas za misljenje. U septembru sam bila na stimulaciji klomifenima i IUI i pila utrogestan,folacin i aspirin, beta -, u oktobru se pojavi lazna user posted image , 8dan od nje ovulacija i evo i danas dan jos vjestica ne dolazi.Znaci proslo je 39 dana od te lazne user posted image test negativan, a nemam nikakve simptome pms-a. Nikad mi ne kasni, ciklusi su uvijek 30-31dan.
Sta vi mislite da li postoji mogucnost kasnjenja od ovih lijekova?
SAMO JA najsigurnije ti je otici raditi betu i znat ces na cemu si.


Meni je od klomifena uvijek kasnila 5-6 dana, odnosno općenito su mi se ciklusi bili malo poremetili, trajali su uvijek duže. U svakom slučaju sretno! Nadam se da je test bio lažno negativan!

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 649
   RE: Kasni mi, a test negativan
18.11.2013 10:58:19   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: SAMO JA

evo meme opet i dalje nis od user posted image juce sam radila test naravno nerativan samo jedna crtica,al nije bila prva jutarnja i urin je bilo slico kao voda mozda sam trebala ipak jutarnji al mislim da mi dovoljno kasni da bi pokazalo u bilo kojem vremenskom perijodu............moguce da mi je ovulacija bila kasnije stim da sam nezasticen odnos imala 27.10 i 28.10 ....do duse menstruacija mi u zadnjih meseci dolazila cas svaki 28 nekad 32 dan ...ne mogu vise cekati najbolje da odem kod ginekologa...sta vi drage moje mislite user posted image


Sad ti kasni negdje 6.-7. dan? Ako ne možeš čekati, otiđi ginekologu. Očekuj da se na ultrazvuku ništa još ne može vidjeti, ali bi ti beta iz krvi trebala dati informaciju o postojanju ili ne postojanju trudnoće.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu SAMO JA)
Neposredna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *