|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kasni mi, a test negativan
5.8.2013 17:38:21   
springgy
zaboravila sam reći da sam zadnja 3 dana mjerila temperaturu i uvijek je 36,8 a inače je jedva 36. nadam se da je to dobar znak :)

(odgovor članu springgy)
Neposredna veza do poruke: 601
   RE: Kasni mi, a test negativan
5.8.2013 20:34:18   
Andy_Bec23
Svi se razlikujemo, ja sam u obje trudnoce od 10 dpo imala bolne grudi i natecene , a vec od 5 sedmice mucnine, povracanje i nista mi od mirisa nije smetalo. Zato ima nade da si trudna jer se sve razlikujemo.....

Moj savjet ti je da odes doktoru ili izvadis betu hcg ona ce ti odmah pokazat jesi li trudna ili ne a ja ti od srca zelim da jesi. Javi nam ishod user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu springgy)
Neposredna veza do poruke: 602
   RE: Kasni mi, a test negativan
7.8.2013 15:55:11   
springgy
napravila sam još jedan test (opet ne sa jutarnjim urinom, nisam imala strpljenja čekati do jutra) i opet je negativan :( grudi su mi još uvijek otežale, kao i u prethodne 3 trudnoće. prve dvije su nažalost završile vrlo rano, već u 7 tjednu što sam odmah osjetila po tome da vi grudi više nisu otežale. zato sam se sada nadala pošto još uvijek jesu da možda test griješi (ovih dana sam pročitala stranice i stranice raznih foruma gdje ne navode primjeri lažno negativnih testova, čak više njih).

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 603
   RE: kasni mi, a test negativan
20.8.2013 12:46:33   
LILLO
Zdravo svima, i ja sam novi kolacic na ovom forumuuser posted image i takođe želim bebacauser posted image , malo sam se zabrinula jer sam trebala dobiti 15.08. evo do danas nista , 35 mi je dan ciklusa. 17.08.2013 sam uradila test u toku dana da vidim da nije slucajnouser posted image međutim nista nije pokazao test, osim one kontrolne linije...Grudi mi pucaju, cak me i obican pamucni top vrijeđa..Ja sam visoka 176, 58 kg, mrsava, pa i nemam neke grudi, ali su mi ovih dana ogromne...kad mi je i suprug primjetio, izgledaju kao silikoniuser posted image , stomak me ne boli vac imam neki osjecaj kao da sam naduta..uzasno sam pospana, evo sad dok pisem( na poslu sam) mogla bi odrjemati dobra 2 sata, imam blago povisenu temperaturu 36,5. radila sam krvnu sliku 18.08.redovni nalaz krvi i urina, nalazi odlicni cak mi je zeljezo koje je prije bilo odgovorno za moj umor( prosli nalaz prije 4 mjeseca zeljezo 4) sada je 23,5...tako da sam anemiju otpisala....Imala sam odnose prosli mjesec u periodu ovulacije, malo smo eksperimentisali sa pozama zbog moje matericu u RVF, po preporuci ginekologa...ovulaciju sam pratila trakicama i mjerila temperaturu...i bila je zaista..e sad da li smo potrefili to ne znam jer mi je to bio prvi puta da mjerim temperaturu i trakice...

Sta vi mislite da cekam jos koji dan pa da ponovim test...ili??jel bolje ujutro uraditi test ili moze i u toku dana...kupujem one testove u dm drogerijama...

Taman sam zbavila upitnice za nalaze hormona i stitne i treba da idem 3 dan m, i sad je nema...mislim nadam se da je user posted image ako nije ...user posted image onda na remont opet....

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 604
   RE: kasni mi, a test negativan
20.8.2013 12:56:06   
ananas_ze
LILLO koliko dana ti je proslo od O? u mojoj prvoj T,tek 7dana nakon kasnjenja imala sam pozitivan test,a u ovoj T,dan nakon ocekivane M,tako da ti savjetujem da pricekas jos koji dan,testova sto se tice preporucujem bas iz DMa onaj od 7,5KM i javi nam rezultatuser posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu LILLO)
Neposredna veza do poruke: 605
   RE: kasni mi, a test negativan
20.8.2013 13:09:14   
dandi84
LILLO poprilično ti kasni i mislim da bi ti onaj test iz DM-a sto ti je Ananas preporučila pokazao tačan rezultat sa prvim jutarnjim urinom...Meni je uvijek pokazivao tačan rezultat dan nakon neočekivane vještice...Bilo kako bilo zelim ti sreću i da sto prije dođete do user posted image ...Javi nam rezultat ponovnog testiranja...Dođi nam u Čekaonicu da se družimo i zajedno isčekujemo svoje plusiće..user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 606
   RE: kasni mi, a test negativan
20.8.2013 13:37:13   
LILLO
Cure hvala vam mnogo na lijepim zeljama i pozitivnoj energiji...i ja se nadamuser posted image , i ako bude odmah javljam...i ako ne bude...ako bog da bit ce...covjek samo treba biti pozitivan i ne gubiti vjeru..po iskustvima drugih dama mogu samo zakljuciti, opustimo se da nam jajovodi prodisu...sto kaze moj ginekologuser posted image user posted image ...ah to svakako da cu doci...Ja sam sad u fazi finalni pretraga ostali su mi hormoni...najbitniji naravno...ali ako me neka srecica preduhitri...dobro je dosla....

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 607
   RE: kasni mi, a test negativan
20.8.2013 15:00:29   
LILLO
Ananas ze, po trakicama i temp.-ovulacija mi je bila izmedu 2 i 3 avgusta na 17 dan, pa od ovulacije je proslo malo vise od 2 sedmice...mjerim temperaturu vec par dana, i imam od 36,5 do 37,5, varira...7 dana prije odnosa za vrijeme ovulacije, suprug i ja smo apstinirali jer mi je ginekolog tako rekao, kao da sperma bude gušća i da je ima više...veca je vjerovatnoca za zacece...pa eto vidjet cemo...user posted image

user posted image

(odgovor članu LILLO)
Neposredna veza do poruke: 608
   RE: kasni mi, a test negativan
21.8.2013 8:37:52   
LILLO
cureeeeeeeeeeeeeeeeee imam user posted image ...radila sam sinoc u 17,45 prvi test i jarke dvije linijice nakon 1 minute....jos ne mogu da vjerujem...i jutros uradim na jutarnju mokracu i opet user posted image .....smijala sam se i plakala u isto vrijeme...to je neopisiv osjecaj zaista....user posted image user posted image user posted image , samo se nadam da je sve uredu sa mojom mrvicom i da se fino smjestila u maminu pupu...zvala sam doktora da zakazem termin i cim odem naredne sedmice javim vam sve .......ovo je moja prva trudnoca...user posted image

dame moj savjet samo pozitivno razmisljajte bez obzira na sve...i ja sam tako bez obzira kakve su mi sanse bile...ne kazem covjek se slomi..ali meni je vjera u boga vratila snagu, i kada sam se uzdala samo u njega..nikakve doktore..uvijek me je pogledao..prosla sam i ja svasta i ako mi je 27 godina(pa relativno mlada)...ljubim vas i grlim sve i zelim vam mnogooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image ....

< Poruku je uredio LILLO -- 21.8.2013 8:39:22 >

(odgovor članu LILLO)
Neposredna veza do poruke: 609
   RE: kasni mi, a test negativan
21.8.2013 13:11:13   
malaaaa
cestitam nek ti je sa srecom mozes da uzivas akobogda u trudnoci user posted image

(odgovor članu LILLO)
Neposredna veza do poruke: 610
   RE: kasni mi, a test negativan
22.8.2013 17:51:15   
milash
pozdrav svima na forumu!user posted image po prvi put sam ovde i nadam se da ce me neko od vas iskusnih posavetovati:) muz i ja smo od nedavno poceli raditi na bebici,danas 22.08 bi trebala da dobijem ali jos nista,inace mi je redovno na 28 dana,3 dana pre ocekivane menstruacije mi se pojavio sekret braonkaste boje to je trajalo uvece jedna kap i sutradan ujutru isto,pa ceo dan nista ..test sam radila 10 dana posle ovulacije i jakoooo bleda druga crtica ,skoro ne vidljiva :) da li neko zna sta znaci taj sekret jel moguce da je trudnoca upitanju?

(odgovor članu Lina85)
Neposredna veza do poruke: 611
   RE: kasni mi, a test negativan
22.8.2013 18:26:10   
gargamel
ako ti se uopce pojavila crtica na testu, onda je itekako moguce. sjecam se kad sam ja radila, bila sam trudna mozda 10-tak dana, crtica je bila jedva vidljiva, med. sestra me posavjetovala da sacekam 10-tak dana, pa da ponovo uradim. poslusala sam i tada je vec bila jako vidljiva pozitivna crtica. ako mozes sacekati, najbolje sacekaj.

(odgovor članu milash)
Neposredna veza do poruke: 612
   RE: kasni mi, a test negativan
22.8.2013 18:30:46   
muhica7
pozdrav ja sam imala smeckasti iscjedak par dana poslije ocekivane menstruacije i trajalo nekoliko dana i bolio me stomak ja kontala dobicu i nista ,uradim test blijeda crta i sad imam bebicu od 13mjeseci

(odgovor članu gargamel)
Neposredna veza do poruke: 613
   RE: kasni mi, a test negativan
22.8.2013 18:37:59   
gargamel
ja sam nisamnimala skoro nikako iscjedak,ali jesam blijedu crticu na testu, ocekujem svog bebaca svaki dan..user posted image

(odgovor članu muhica7)
Neposredna veza do poruke: 614
   RE: kasni mi, a test negativan
22.8.2013 18:45:30   
milash
hvala vam na odgovorima ;) jako sam nestrpljiva da saznam jesam li trudna, nikad mi do sada nije kasnilo pa cu sa testom pokusati ponovo za par dana ako nedobijem do tada..ne znam sta je sa tim braon sekretom, da li je to normalno ako je trudnoca?

(odgovor članu gargamel)
Neposredna veza do poruke: 615
   RE: kasni mi, a test negativan
22.8.2013 18:51:20   
milash
a od ostalih simptoma pospanost i osetljive grudi u donjem delu stomaka osetim neko "zujanje" user posted image kao da vibrira nesto

(odgovor članu milash)
Neposredna veza do poruke: 616
   RE: kasni mi, a test negativan
22.8.2013 18:51:23   
gargamel
menstruacija ti je najvece mjerilo, medjutim, ako test pokaze imalo pozitivnosti, onda vise nije, znam zene koje su u prvim mjesecima trudnoce imale pravu menstruaciju.. iz iskustva znam kako se osjecas, u svakom slucaju, ne nadaj se previse, jer ako se poslije ispostavi da nisi trudna, tesko ce ti biti, bar je meni bilo..(muz i ja smo se trudili oko 6 mjeseci)

(odgovor članu milash)
Neposredna veza do poruke: 617
   RE: kasni mi, a test negativan
22.8.2013 18:52:58   
gargamel
i da, meni su grudi odjednom puuunooo narasle i malo me boluckale.

(odgovor članu gargamel)
Neposredna veza do poruke: 618
   RE: kasni mi, a test negativan
22.8.2013 18:53:33   
Teddy Bear
milash, sutra uradi test sa jutarnjim urinom, cuvam fige da je trudnoca, i taj braon iscjedak moze znaciti trudnocu,,, javi nam rezultate, imam i ja blijedu crticu 4 dana prije ocekivane mjesecnice test radjen, i evo sad crtica ima 2 god i 3 mj,,, sretno user posted image user posted image user posted image i obavezno javi rezultat

(odgovor članu milash)
Neposredna veza do poruke: 619
   RE: kasni mi, a test negativan
22.8.2013 18:55:16   
milash
mi smo tek poceli, muz mi isto kaze da se ne opterecujem previse ali ja ipak ocekujem da to odmah bude :) nadam se + a vama hvala na savetima i podrsci ,stvarn mi je potrebna sad kada iscekujem :*

(odgovor članu gargamel)
Neposredna veza do poruke: 620
   RE: kasni mi, a test negativan
22.8.2013 18:56:44   
milash
javljam sutra rezultat ;)

(odgovor članu milash)
Neposredna veza do poruke: 621
   RE: kasni mi, a test negativan
22.8.2013 19:00:32   
gargamel
nekim parovima uspije odmah,nekim malo poslije,ja sam imala malo zdravstvenih problema pa smo se malo duze "trudili", ali sve u svemu sad sam pred porodom. ako se psihicki preopteretis, i to moze uticat, ali zelim ti puno srece i plusic..

(odgovor članu milash)
Neposredna veza do poruke: 622
   RE: kasni mi, a test negativan
23.8.2013 20:15:35   
milash
test negativan a ja upravo dobila user posted image

(odgovor članu gargamel)
Neposredna veza do poruke: 623
   RE: kasni mi, a test negativan
23.8.2013 21:05:44   
dandi84

IZVORNA PORUKA: milash

test negativan a ja upravo dobila user posted image

Ne sikiraj se...Tek ste počeli raditi na bebi...Ne ide to bas tako brzo...Polako mozda je sledeci mjesec vaš...Isprati user posted image pa u nove pobjede...user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu milash)
Neposredna veza do poruke: 624
   RE: kasni mi, a test negativan
23.8.2013 21:34:42   
gargamel

IZVORNA PORUKA: milash

test negativan a ja upravo dobila user posted image


draga,bas mi je zao.. ali nemoj se brinuti, kao sto dandi84 rece, tek ste poceli, trudnoce odjednom postoje samo u filmovima, imaj strpljenja i ne opterecuj se previse, pa da te akobogda sljedeci mjesec docekaju dvije crtice na testu..user posted image

(odgovor članu milash)
Neposredna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *