|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kasni mi, a test negativan
15.5.2013 11:19:16   
Leptiri
Dadili duso ja isto danas ocekujem user posted image , jucer i danas bazalna je 36,8 navecer se popne i do 37,2. maloprije sam radila test i negativan je. Ja i dalje kao loptica, napuhana, imam sve iste simptome kao i ti. Nista te ne kosta da uradis tetstic, ako si user posted image bar znas da ne cekas user posted image , a ako je minus (sto ti od srca ne zelim) onda cekaj jos dva tri dana do novog testa, ja ci barem tako cekati.

(odgovor članu Dadli)
Neposredna veza do poruke: 551
   RE: Kasni mi, a test negativan
15.5.2013 11:27:52   
anja anjica
Leptircicu. A ja se bas pitam jelmima sta novo kod tebe, pozdrav mila

(odgovor članu Leptiri)
Neposredna veza do poruke: 552
   RE: Kasni mi, a test negativan
15.5.2013 11:45:22   
Dadli
ja vise nisam cak ni napuhnuta... bas se nekako cudno osjecam. da bar dodje pa da znam da je redovno user posted image
za sada nista. ne znam vrijedi li mi sada odraditi test, s obzirom da sam promasila jutro user posted image


_____________________________

Ovom prolaznom svijetu, mi smo samo osobe više, a jedno drugom, mi smo čitav svijet.

(odgovor članu anja anjica)
Neposredna veza do poruke: 553
   RE: Kasni mi, a test negativan
15.5.2013 12:14:28   
Leptiri
Anja Anjica user posted image tu sam ja
Dadili dusice nisam nije sa prvom jutarnjom radila, ne znam kako to i izvesti jer cijelu noc hodam po wc.u
Obavezno javi ishod ako uradis testic, ja ti od srca zelim user posted image .


(odgovor članu Dadli)
Neposredna veza do poruke: 554
   RE: Kasni mi, a test negativan
15.5.2013 12:16:54   
Dadli
hvala draga user posted image
idem sada odraditi pa ti se javljam. drzi fige user posted image

_____________________________

Ovom prolaznom svijetu, mi smo samo osobe više, a jedno drugom, mi smo čitav svijet.

(odgovor članu Leptiri)
Neposredna veza do poruke: 555
   RE: Kasni mi, a test negativan
15.5.2013 12:19:45   
Leptiri
Cekam te user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dadli)
Neposredna veza do poruke: 556
   RE: Kasni mi, a test negativan
15.5.2013 12:30:57   
Dadli
Vracam ti se jos zbunjenija user posted image
Odradila test. Kontrolna crtica normalna i jako vidljiva, a tamo ko T ima mala crvena tackica kao da se linija pocela formirati, ali nista. Tako stoji ta tackica... Ali ovo je prvi put da se bilo sta pojavilo. Odradila sam pregrst testova i nikad se nista nije pojavilo osim kontrolne linije.
Sta sada? user posted image Dodje mi da uslikam ovo i da ti posaljem da vidisuser posted image

_____________________________

Ovom prolaznom svijetu, mi smo samo osobe više, a jedno drugom, mi smo čitav svijet.

(odgovor članu Leptiri)
Neposredna veza do poruke: 557
   RE: Kasni mi, a test negativan
15.5.2013 12:35:25   
Leptiri
Nista ne brini, sutra ujutro ponovi test, moguce je da je user posted image a testi ti star. Samo polahko, opusteno. Ako user posted image ne dodje do jutra ponovis testic sa prvom jutarnjom i eto ga.

(odgovor članu Dadli)
Neposredna veza do poruke: 558
   RE: Kasni mi, a test negativan
16.5.2013 7:30:07   
Dadli
Jutros odradila novi test i negativan je. user posted image jos ne dolazi, temperatura niska (35.9) i donji dio stomaka rastura...

_____________________________

Ovom prolaznom svijetu, mi smo samo osobe više, a jedno drugom, mi smo čitav svijet.

(odgovor članu Leptiri)
Neposredna veza do poruke: 559
   RE: Kasni mi, a test negativan
16.5.2013 9:02:14   
Lejla Ka
Dadli koji test radiš, mislim koje proizvođač?

Tebi sad kao kasni 2 dana? Istina je da ovi kvalitetniji pokažu i nakon jednog dana izostanka, pa i prije ali to sve zavisi i od organizma žene i stvarnog datuma ovulacije ... Znam da se opustiti ne možeš, ali makar se strpi. Ja sam sebi uvijek nekako postavljala granicu kašnjenja onoliki broj dana koliko bi trajala da sam je dobila, i tek bi tad radila test.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Dadli)
Neposredna veza do poruke: 560
   RE: Kasni mi, a test negativan
16.5.2013 9:07:43   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Dadli

Vracam ti se jos zbunjenija user posted image
Odradila test. Kontrolna crtica normalna i jako vidljiva, a tamo ko T ima mala crvena tackica kao da se linija pocela formirati, ali nista. Tako stoji ta tackica... Ali ovo je prvi put da se bilo sta pojavilo. Odradila sam pregrst testova i nikad se nista nije pojavilo osim kontrolne linije.
Sta sada? user posted image Dodje mi da uslikam ovo i da ti posaljem da vidisuser posted image


test koji sam radila za moju treću trudnoću je bio vidljiv i ne vidljiv user posted image
kao im druge linije, kao čini mi se
ujutru ponovim i negativan , dva dana poslije ponovim u sred dana i vidljiv +

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dadli)
Neposredna veza do poruke: 561
   RE: Kasni mi, a test negativan
16.5.2013 9:15:51   
Leptiri
user posted image evo i mene sa istim problemom, trebala sam jucer dobiti ali nista, vec cetvrti dan bazalna je 36,8 uvecer se popne do 37,2 user posted image
Jucerasni test od 25 mjernih jedinica pokazao je minus ko kucu.user posted image

< Poruku je uredio Leptiri -- 16.5.2013 9:16:33 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 562
   RE: Kasni mi, a test negativan
16.5.2013 9:17:19   
veeseelaa
inače mjesečnica ti je redovna?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Leptiri)
Neposredna veza do poruke: 563
   RE: Kasni mi, a test negativan
16.5.2013 9:22:24   
Leptiri
Da, redovna je, svaka 24 dana dolazi, sa tim da je prosla dosla pet dana ranije...inace moze samo ranije doci...ne kasni...i dan prije temp.mi padne bas nisko 36,0 tu negdje...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 564
   RE: Kasni mi, a test negativan
16.5.2013 9:24:17   
veeseelaa
pa onda se nadaj user posted image
sačekaj koji dan i ponovi test
znam da je teško strpiti se al probaj
sretno

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Leptiri)
Neposredna veza do poruke: 565
   RE: Kasni mi, a test negativan
16.5.2013 9:25:39   
Leptiri
Mislila sam do subote cekati, mislis da je to dovoljno? Jucer sam radila test, na dan ocekivane...koliko bi ti cekala?

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 566
   RE: Kasni mi, a test negativan
16.5.2013 9:48:19   
Dadli
Ja sam se trudila da sacekam, ali jace od mene. Meni je inace neredovna user posted image jer imam PCOS, ali zadnjih par mjeseci nije nikako prelazila 28 dan. Danas mi je 29 DC, nije to nesto zabrinjavajuce, ali ovi simptomi su mi cudni.
Radila sam oba puta neki UNITEST. Pise da mu je vjerovatnoca 98% Vidjecemo hoce li doci. Boricemo se i dalje user posted image
Leptiri nasa... Ja mislim da kod tebe mozda i bude nesto. Temperatura ti je bas visoka, a jos ako ti je inace redovna... Ne bih bas odustajala da sam na tvom mjestu i drzim ti fige da ugledas user posted image
Ostale zenice user posted image

_____________________________

Ovom prolaznom svijetu, mi smo samo osobe više, a jedno drugom, mi smo čitav svijet.

(odgovor članu Leptiri)
Neposredna veza do poruke: 567
   RE: Kasni mi, a test negativan
16.5.2013 9:49:03   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka
Znam da se opustiti ne možeš, ali makar se strpi. Ja sam sebi uvijek nekako postavljala granicu kašnjenja onoliki broj dana koliko bi trajala da sam je dobila, i tek bi tad radila test.


Strpljenje nam ni jednoj očito nije jača strana kad se nadamo user posted image user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 568
   RE: Kasni mi, a test negativan
16.5.2013 9:52:02   
Leptiri
Dadli meni je ono stvarno izgledalo kao pozivitan test, ipak zasto bi postojala reakcija na onom dijelu testa, ali dobro moramo biti jake i cekati svoje user posted image .
Meni se cini realno da cekam do subote pa da opet ponovim testic. Ne znam, ne nadam se bas. Nekako mi se cini da je mozda neka upala, dok mi je temp.visoka. Sta ja znam, valkda ne volim razocarenja, pa se ne nadam previse.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 569
   RE: Kasni mi, a test negativan
16.5.2013 9:59:00   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Leptiri

Mislila sam do subote cekati, mislis da je to dovoljno? Jucer sam radila test, na dan ocekivane...koliko bi ti cekala?



3-4 dana
ako bi test ponovo bio negativan, otišla bi na ginekolški pregled
mislim sve ovo obzirom da nikad mjesečnica ne kasni i da imam eventualne trudničke zeze, bol u donjem dijelu stomaka, nateknute grudi, često mokrenje i sl.....



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Leptiri)
Neposredna veza do poruke: 570
   RE: Kasni mi, a test negativan
16.5.2013 10:08:40   
Leptiri
Hvala ti od user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 571
   RE: Kasni mi, a test negativan
16.5.2013 18:06:27   
Leptiri
user posted image ipak stigla

(odgovor članu Leptiri)
Neposredna veza do poruke: 572
   RE: Kasni mi, a test negativan
20.5.2013 11:31:44   
Dadli
danas 33 DC i nema user posted image
nekih posebnih simptoma nema. radila 2 testa, pokazalo - ... imam PCOS, ali su user posted image bile prilicno redovne. osjecam se nekako cudno. jajnici me zignu s vremena na vrijeme. osjetim nekad bol u ledjima (dnu ledja) i to u jutarnjim satima uglavnom... nekih drugih simptoma i nema. sve se nekako nadam da je ipak u pitanju user posted image , ali me strah opet raditi test..

_____________________________

Ovom prolaznom svijetu, mi smo samo osobe više, a jedno drugom, mi smo čitav svijet.

(odgovor članu Leptiri)
Neposredna veza do poruke: 573
   RE: Kasni mi, a test negativan
21.5.2013 14:03:24   
niki83
I meni po ko zna koji put test pokaza - a user posted image kasni 3 dana.. Prosli put dosla 25 dan ciklusa, a ona prije toga na 33 dan. Ljute me ove nepravilnosti, ali najvise ljutim sama sebe sto nikako da idem ginekologu. Ustvari ne znam ni kad je pametno otici!? Kad kasni ili kad dodje pa prodje!? user posted image
Sad bih se najradije odmah narucila..ali sve cekam da dobijem..

_____________________________

N&N

(odgovor članu Dadli)
Neposredna veza do poruke: 574
   RE: Kasni mi, a test negativan
21.5.2013 22:41:32   
marinčii
niki83 možda je još rao za testić,jel znaš otprilike koliko ti je prošlo dana od O,Ttrebalo bi najmnanje 12 dana proći da bi test mogao pokazati.A za pregled najbolje ti je otići posle menzesa,ili ako oćeš da provjeriš imaš li O lijepo se naručiš oko 14 dana ciklusa i eto ga ,koliko dugo već radite na T?

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Selo ili grad(gdje zivite)
sporty mamaa

Zivim na:

selu (21%)

u gradu (60%)

u predgradu (19%)


Broj svih glasova: 53

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *