|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: drage moje trudilice ...
17.11.2012 22:30:53   
amila85
bas si me obradovala Visnjice1, nadam se da ce bitiuser posted image

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: drage moje trudilice ...
17.11.2012 22:47:49   
visnjica1
jA TI DRZIM FIGEE DA BUDEEE user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amila85)
Neposredna veza do poruke: 502
   RE: kasni mi, a test negativan
18.11.2012 10:11:15   
vjestica
cure, kad pišete post ne mijenjajte naziv teme
tema se zove kasni mi,a test negativan,a ne drage moje trudilice
i sretno

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu ErminaEnes)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: kasni mi, a test negativan
18.11.2012 23:32:25   
amila85
p.s zaboravih pitati da li je jedan od simptoma trudnoce bol u prsljenovima user posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: kasni mi, a test negativan
18.11.2012 23:38:01   
Teddy Bear
amila85, probaj se maximalno opustiti i sto manje osluskivati te simptome, bit ce ti lakse, a ako ti vec kasni, ponovi test sa prvim jutarnjim urinom, ja sam u prvoj trudnoci imala more nekih simptoma, a u ovoj drugoj samo mi je mjesecnica izostala i to je bilo to ( valjda sto se nisam nadala) user posted image Opusti se draga moja i bit ce jedan user posted image k'o kuca

(odgovor članu amila85)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: kasni mi, a test negativan
18.11.2012 23:48:48   
visnjica1
Vjestice sta ne trebamo pozeljeti srecu buducoj trudnici, zaista te ne kontam

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 506
   RE: kasni mi, a test negativan
18.11.2012 23:53:33   
amila85
hvala Teddy Bear i Visnjice1 nadam se da je i da ce uskoro biti mala user posted image user posted image

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 507
   RE: Kasni mi, a test negativan
22.11.2012 0:02:46   
j_asmina
Ej curke meni kasni 7dana.radila sam test jutros i bio je neg.ja idem sutra kod dr.da vidim šta je.nisam se čuvala iimam sve simptome pms-a.šta još da radim.ludim već

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: Kasni mi, a test negativan
23.11.2012 14:42:38   
amila85
meni kasni 9 dana,test negativan + tupi bolovi u donjem dijelu stomaka...ludim

(odgovor članu j_asmina)
Neposredna veza do poruke: 509
   RE: kasni mi, a test negativan
23.11.2012 15:16:55   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: visnjica1

Vjestice sta ne trebamo pozeljeti srecu buducoj trudnici, zaista te ne kontam


Kad upisuješ post na nekoj temi, pišeš tekst u prostoru za tekst, a ne treba mijenjati naziv teme koji se nalazi u prvom polju prozora u kojem postaš. Npr. kad ovdje postaš ne diraš ništa ovo što piše: RE: kasni mi,a test negativan.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 510
   RE: kasni mi, a test negativan
17.12.2012 23:24:53   
Wish
Pozz svim curama,odnedavno sam na forumu pa me jedna od dragih djevojaka posavjetovala da pišem na ovoj stranici jer moj problem bi se mogao poistovjetiti sa vašima...znači moja user posted image dolazi od prilike od 28-og do 31-og dana ciklusa...što znači da sam trebala dobiti 11.12...međutim do danas ni traga ni glasa od nje,u nedelju 16.12.sam radila tes-pokazao se kao negativanuser posted image ...da li sam možda trebala pričekati još koji dan sa testom?,i šta bi mogao biti uzrok izostanka ako nijeuser posted image ...

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 511
   RE: kasni mi, a test negativan
17.12.2012 23:49:46   
Derya

IZVORNA PORUKA: Wish

Pozz svim curama,odnedavno sam na forumu pa me jedna od dragih djevojaka posavjetovala da pišem na ovoj stranici jer moj problem bi se mogao poistovjetiti sa vašima...znači moja user posted image dolazi od prilike od 28-og do 31-og dana ciklusa...što znači da sam trebala dobiti 11.12...međutim do danas ni traga ni glasa od nje,u nedelju 16.12.sam radila tes-pokazao se kao negativanuser posted image ...da li sam možda trebala pričekati još koji dan sa testom?,i šta bi mogao biti uzrok izostanka ako nijeuser posted image ...



Draga Wish kod mene isti problem, samo sto sam ja radila test vise puta i evo 20 dan kako kasni user posted image

(odgovor članu Wish)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: kasni mi, a test negativan
18.12.2012 0:15:39   
el_muslima
pozdra svima, zelim da pitam nesta, juce sam napeavila betu i izaslo je negativ pravila sam inseminacije proslo je 15 dana a trebalo mi je dodji na 12 a kasni mi vise 7 dana. sta je problem kasni zbog lekove hormonske? ili jos je da cekam ?

(odgovor članu Derya)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: kasni mi, a test negativan
22.12.2012 16:25:13   
kokouli
Mozda je zbog lijekova ,a mozda je jos rano ,pricekaj jos malo .

(odgovor članu el_muslima)
Neposredna veza do poruke: 514
   RE: kasni mi, a test negativan
3.1.2013 22:40:10   
ananas_ze
danas mi je 9.dan kasnjenja user posted image jucerasnji test negativan, da li je rano za posjetu dr?


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 515
   RE: kasni mi, a test negativan
5.1.2013 20:45:01   
ljiljo
Mila Ananas ja bih uradila betu,ona je najpouzdaniji, i odmah imas informaciju da li si trudna ili je u pitanju neka upala. Ja se iskreno nadam da si user posted image , ali ti govorim za betu jer i meni je kasnila 4 dana pa nisam znala sta da mislim i najgore je to razmisljanje jesam li ili nisam sto mi test negativan ... isl. Da sebi olaksas ja bih prvo to uradila i znala bih na cemu sam.

_____________________________

20.01.2009 ispunile sve naše želje

02.11.2013 - 8 sedmica - vanmatericna

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 516
   RE: Kasni mi, a test negativan
10.1.2013 1:28:16   
mima25
POZZ drage moje . evo ja sam nova na ovom forumu ali imam isti problem kao i vi kasni mi a test negativan trebala sam dobiti u ponedeljak i ja uradim test neki "lili " i on negativan evo vec cetvratak i jos nema user posted image e sad neznam sta da radim user posted image zbunjena sam

< Poruku je uredio malena27 RR -- 21.2.2013 9:19:49 >

(odgovor članu ljiljo)
Neposredna veza do poruke: 517
   RE: kasni mi, a test negativan
10.1.2013 12:54:31   
marinčii
mima25 dobro došla kao prvo i ugodno druženje ti želim,jeli imaš inače redovne cikluse?ako si radila test u ponedeljak možda je bilo rano,ponovi danas pa vidi kakav će biti rezultat,koliko znam beta se dupla svaka 3 dana tako da bi sad trebao pokazati test ako je trudnoća u pitanju,sretno.

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu mima25)
Neposredna veza do poruke: 518
   RE: kasni mi, a test negativan
11.1.2013 10:25:48   
erwina
pozz cure ja sam nova imam pitanje radila sam test prije nove g. i bio je negativan nakon toga sam dobila tacnije 2.1 trajalo je dva dana jako slaba . sada desava mi se nesto jako cudno :svako jutro imam slabe mucnine koje se znaju javiti i u toku dana jake bolove u krstima u zadnja 2 dana imam neke cudne bolove u lijevom donjem djelu stomaka ne mogu ni leci ni sjediti ,takodzer mi se jedu ili piju neke stvari koje normalno ne volim .ja imam dvoje djece i poznati su mi simptomi trudnoce mada nisu bili isti u 1 i 2 trudnoci ali ovo sad stanje mi je malo nepoznato posebno ovaj bol u stomaku pozz

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 519
   RE: kasni mi, a test negativan
13.2.2013 11:32:56   
mimi86
Lijepi pozdrav svim forumasicama, nova sam ovde iako vas citam zadnjih par mjeseci. Naime, i ja imam problem, vec godinu i pol muz i ja eadimo na bebi, svaki mjesec je novo razocarenje za sebe, ciklusi mi nisu redovni, pa mi je i malo teze odrediti i plodne dane i sve. Zadnju menstruaciju sam imala 28.12 , obicno mi kasni 3, 4, 5 dana najvise, ali ovaj mjesec je bas ukasnila user posted image onda mi se 12.1 pojavio braon iscjedak, trajao je 3, 4 dana i prestao. Zadnjih 12 dana imam uzasno bolne i otekle grudi, mucnine s vremena na vrijeme, promjene raspoloženja, stomak boli kao da cu svake sekunde dobiti, mali milon puta na wc u toku i dana da i noci...kod moje doktorice sam dobila termin tek pocetkom marta,i onda sam juce uradila test, koji je bio negativan user posted image iako sam ja bila sigurna da cu ugledati user posted image i da sam user posted image ... onda sam planirala test ponoviti za koji dan, mozda sam ga malo prerano napravila user posted image i evo jutros mi se pojavio roza iscjedak, tj. lici na oocetak menstruacije, ali me i dalje grudi bole kao lude, i dalje mucnina...ne snam sta da mislim, cec polako ide i na psihu ovo sve

(odgovor članu erwina)
Neposredna veza do poruke: 520
   RE: Kasni mi, a test negativan
20.2.2013 23:04:43   
wannababy
Pozdrav svima,evo i ja sam novi clan,google me uputio tu user posted image .Isto imam problem kao i vi,dakle-kasno mi 13 dana a test negativan.Vec tri mjeseca se ne cuvam i ovo bi mi trebala biti prva trudnoca.Ja sam uvijek imala predstavu ono kao cim vodis čljubav a ne cuvas se vec si trudan user posted image I tako se ja nadam vec evo 3.mjeseca.Dosad sam imala manja kasnjenja al nikad ovoliko.Test sam kupila neki od 7 KM i uradila ga prekuce -NEGATIVAN.Kao sto sam vec rekla 13 dana mi kasni,nema naznake da cu dobit,grudi me inace bole kad trebam dobit,ono doslovno bole na dodir a sad kao da peku,imam osjecaj kao da imaju temperaturuuser posted image .Imam neki cudan osjecaj u predjelu maternice ponekad i zigne pomalo.Boli me donji dio leda i u maternici mi nesto cvrci,kao creva kad covjek izgladni,samo u maternici.POMOZITE,nisam imala iskustva do sad,Nadam se da je beba upitanju,ali test me ono potpuno razocarao.

Pozdrav svim mamama i onima koje to planiraju postati!
user posted image user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 21.2.2013 9:20:53 >

(odgovor članu amila85)
Neposredna veza do poruke: 521
   RE: Kasni mi, a test negativan
20.2.2013 23:22:59   
mala_sa
Wannababy ne kasni user posted image uvijek samo zbog trudnoce, bilo kakva upala moze da izazova kasnjenje, stres, promjena klime...itd...Nego, ako ne dodje kroz dan - dva ti fino idi doktoru, on ce ti jedini otkloniti sve sumnje...Sretno user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 21.2.2013 9:20:33 >


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu wannababy)
Neposredna veza do poruke: 522
   RE: Kasni mi, a test negativan
21.2.2013 9:16:53   
Lejla Ka
Ako menstruacija kasni preko 10 dana onda bi trudnoću već mogao identificirati kućni test, makar i u slučaju kasnije ovulacije. Tako da kad vam kasni preko 10 dana, a test negativan, krenite lagano ginekologu.

< Poruku je uredio malena27 RR -- 21.2.2013 9:20:09 >


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 523
   RE: Kasni mi, a test negativan
22.3.2013 15:20:51   
aneliii
zdravo svima, menstruacija mi kasni dva dana, test negativan, doduse s poslijepodnevnim urinom, inace su mi tacne u dan...ima li jos uvijek nade za trudnocu, kakva su vasa iskustva

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 524
   RE: Kasni mi, a test negativan
23.3.2013 15:42:25   
vlatkaa
pa ponovi opet test, ali s jutarnjim urinom jer tada najvise ima hormona Hcg koji ti moze potvrditi trudnocu.

(odgovor članu aneliii)
Neposredna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *