|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kasni mi, a test negativan
25.9.2012 11:38:21   
ErminaEnes
cao cure,e i ja da se javm ovdje imam jedan problemcic menga mi kasni 2 dana ,juce sam radila test za trudnocu pokazao je negativno pa me zanima koliko je dana potrebno da pokaze pozitivno,inace ja i moj muz radimo na bebi pa smo jako nervozni sad zbog toga,,sto kasni a test negativan,,,sta mi preporucujete sta da radim..jako zelim bebicu jednu malu,,radimo na tome ve 5mj,i nista a sad kasni inace su mi sve redonve cini mi se u sat dodje user posted image tacno a sad je nema...nemam nikakve siptome da cu dobit nista me ne boli,jedino me malo grudi bole na dodir..a stomak nista inace se raspadam kad trebam da dobijem...a kroz sredinu ledja osjetim neko probadanje kad sjedim i puno se krecem...jako zelim one dvije user posted image da se pokazu...nestrpljiva sam jako...

(odgovor članu baby girl)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: kasni mi, a test negativan
25.9.2012 12:57:36   
*JJ*
ErminaEnes ja mislim da ce bi ti odmah pokazalo,jer ti vec kasni 2 dana,a moze biti i da test nije ispravan,sacekaj jos nekolika dana,ako ne dodje user posted image radi opet,ako je negativan i drugi,kod ginica,
a sto je tice kasnjenja,meni je uvijek bila tacna,tacno 24-ti dan,ujutru,odkako smo poceli raditi na bebici,sve se poremetilo,sada samo nagadjam kada bi trebala doci,al svakako ti zelim da bude user posted image razlog kasnjenja (ili ti nedolaska) user posted image user posted image

(odgovor članu ErminaEnes)
Neposredna veza do poruke: 477
   RE: kasni mi, a test negativan
25.9.2012 13:10:28   
ErminaEnes
nista cekam jos para dana ako ne dodje idem po drugi mada bi ja sad odma isla po drugi,,el neka cekam jos malo,,stvarno me sad kopka sta se desava...user posted image dodje svaki 28 dana tacno u sat a sad je negdje zastala samo molim boga da ne dodje nikako,,,da se odmorim bar jedno 9 mjeseci bez nje..user posted image

(odgovor članu *JJ*)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: kasni mi, a test negativan
25.9.2012 21:48:46   
grozđe

IZVORNA PORUKA: ErminaEnes

cao cure,e i ja da se javm ovdje imam jedan problemcic menga mi kasni 2 dana ,juce sam radila test za trudnocu pokazao je negativno pa me zanima koliko je dana potrebno da pokaze pozitivno,inace ja i moj muz radimo na bebi pa smo jako nervozni sad zbog toga,,sto kasni a test negativan,,,sta mi preporucujete sta da radim..jako zelim bebicu jednu malu,,radimo na tome ve 5mj,i nista a sad kasni inace su mi sve redonve cini mi se u sat dodje user posted image tacno a sad je nema...nemam nikakve siptome da cu dobit nista me ne boli,jedino me malo grudi bole na dodir..a stomak nista inace se raspadam kad trebam da dobijem...a kroz sredinu ledja osjetim neko probadanje kad sjedim i puno se krecem...jako zelim one dvije user posted image da se pokazu...nestrpljiva sam jako...



Zelim ti od srca da si trudna, da ti test pokaze user posted image
meni su menstruacije svako 28 dana, odmah sam napravila test navecer i pokazao mi je user posted image ...pokusaj sa novim testom, testovi su pouzdani....

(odgovor članu ErminaEnes)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: kasni mi, a test negativan
29.9.2012 18:58:33   
anaP
pisala sam i na drugoj temi. ali evo i ovdje:
kasni mi vec 10 dana, sinoc sam radila test i negativan je. inace mi kasni svega 2-4 dana, nikad ovako dugo. ali imam znakove trudnoce, osim kasnjenja, npr. zatvor, cesto piskim, stomak me boli.. imala sam odnos 7 dana nakon pocetka mens. i nije svrs. unutra.
postoji li sansa idalje?

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: Kasni mi, a test negativan
5.10.2012 10:29:19   
malena27 RR
AnaP, dobro dosla na forum. Trebas otici ginekologu na uzv pregled, mozda je razlog kasnjenja neka cista ili hormonalni poremecaj.
Ako je test negativan nakon 10 dana kasnjenja, najvjerovatnije nisi trudna.

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu anaP)
Neposredna veza do poruke: 481
   RE: kasni mi, a test negativan
10.10.2012 16:22:50   
ErminaEnes
odgovor da postavim napokon nakon 5 mj,trudenja i da se pokazu user posted image ove dvije crte ..za 10 sam abd u 2 mj.trudnoce ..od <3 zelim da se svima koji cekaju user posted image sto prije pokazu, ja ne da sam sretna vec sam presretna...

(odgovor članu *JJ*)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: kasni mi, a test negativan
11.10.2012 14:35:47   
enaaa
Pozdrav svima, nova sam na ovoj temi user posted image
Imam pitanje za vas, za one koje znaju da mi odgovore bila bih vam jako zahvalna. Na user posted image ja i MM radimo tek 2 mjeseca. Prvi mjesec sam pratila plodne dane ( onaj plivin kalendar), al user posted image je dosla ranije 2/3 dana, mozda zbog promjene klime jer smo tada bili na moru. Prosli mjesec user posted image je dosla 14.09. kasno na vece, prvo je bilo smedje pa tek sutra dan je bila prava user posted image Moje user posted image su mislim redovne, jer biljezim svaki mjesec, znaci dodje 26/27 dan. Po mom racunanju meni je danas 28 dan, a user posted image jos nema user posted image . Vec par dana imam mucnine, koje su podnosljive, i imam ih i po danu a i kada legnem na vece. Stomak me od juce ujutro boli, vec odavno ne mogu da spavam na stomaku, a tako sam uvijek spavala, grudi samo bujaju user posted image
Jutros sam prvi put u zivotu radila test , i na moju zalost bio je negativan user posted image Prije dan/dva jela sam nenormalno, stalno sam osjecala glad. Da li mislite da sam mozda test radila prerano? Mene jos uvijek stomak boli, kao da ce da procuri user posted image sto ne zelim, kao i mnoge od vas sto ne zelite. Mislila sam test opet raditi za 2/3 dana, al posto imam jos jedan, najvjerovatnije cu ga uraditi opet ujutro, ako do tada user posted image ne dodje, jer sam nestrpljiva user posted image
Sve vas pozdravljam, i da se nama svima ubrzo pokazu user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ErminaEnes)
Neposredna veza do poruke: 483
   RE: kasni mi, a test negativan
11.10.2012 16:33:10   
Teddy Bear
Draga enaa, ipak je rano za test, strpi se jos par dana pa onda ponovi, od srca ti zelim user posted image

(odgovor članu enaaa)
Neposredna veza do poruke: 484
   RE: kasni mi, a test negativan
11.10.2012 18:28:36   
*JJ*
enaaa..kao prvo dobro dosla...sto se tice pracenja dana po tim kalendarima,ja tome nisam bas naklonjena,oni pokazu kako bi normalno trebalo da bude,odprilike kada bi trebala da imas O. ali svaka zena je razlicita,i nekima pokaze nekima ne,ja sam isto pratila 8 mjeseci te kalendare,kada sam uradila trakicu pokazalo da nije tada nego posle nekolika dana,stres i promjena klime...sve to na neki nacin moze da utice user posted image ja sam pre imala redovne,svaki 24-ti dc,a od kako radimo na bebi sve se poremetilo,sto se tice simptoma user posted image ja ih imam svaki mjesecuser posted image to moze da bude zbog toga sto zelis bebu pa i da umislis kao i mi ostale...budi strpljiva,i nemoj da sebi redis stres ili nervozu,i to moze da odgodi dolazak user posted image ja bih ti preporucila da sacekas 3-4 dana,ako ne dodje,tek onda tes,sada je mozda pre rano,moguce da pokaze pogresan rezultat,abd ugledacemo nekada svi nase user posted image probaj se opustiti i sacekati malo,pa onda testici,
ja ti od user posted image zelim da razlog zakasnjenja budu user posted image ako ipak ne onda uskoro ..
user posted image

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: kasni mi, a test negativan
11.10.2012 21:54:47   
enaaa
Teddy Bear, *JJ* hvala vam na odgovoru user posted image
Ja imam osjecaj da moja user posted image nece doci, jer me stomak bolio bas kao kada mi dodje user posted image , a nje ni na mapi user posted image . Inace me stomak ovako boli prvi i drugi dan mjesecnice. Sto se tice testa i ja mislim da sam ga uradila prerano, pa se nisam toliko ni razocarala. Nadam se da nije neka upala u pitanju ili nesto drugo user posted image Sacekat cu jos par dana, ako mognem izdrzati user posted image , pa vam javim sta je test pokazao user posted image Puno srece i vama, i da sto prije ugledate user posted image

(odgovor članu *JJ*)
Neposredna veza do poruke: 486
   RE: kasni mi, a test negativan
18.10.2012 14:24:49   
ismira8
cao djevojke, nova sam na forumu. imam mali problemcic, muz i ja radimo na bebi, kasni mi 6 dana radila sam test prije 2 dana ni onaj najftiniji, ni najskuplji, srednja zalost i bio je negativan, grudi mi rastu, stomak takodje, inace imam ravan stomak pa sam odmah primjetila promjenu, cesto idem u wc, cak mi se 3-4 dana kafa gadila, a inace jako volim piti kafu po 4,5 puta dnevno, apetit mi se smanjio, sta mi savjetujete veliki poz od mene

(odgovor članu ErminaEnes)
Neposredna veza do poruke: 487
   RE: kasni mi, a test negativan
18.10.2012 14:27:00   
felix
javi se ginicu mozda se sam poremetio ciklus a mozda si i trudna neceš drugacije saznat neg da odeš do ginica sretno.

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu ismira8)
Neposredna veza do poruke: 488
   RE: kasni mi, a test negativan
18.10.2012 14:33:09   
ismira8
sacekacu i nekoliko dana pa cu otici, a nemam nikakvih znakova da cu dobitit jer sam inace nervozna i jedem ka luda sve sto dodje pod ruku

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 489
   RE: kasni mi, a test negativan
18.10.2012 14:37:15   
felix

IZVORNA PORUKA: ismira8

sacekacu i nekoliko dana pa cu otici, a nemam nikakvih znakova da cu dobitit jer sam inace nervozna i jedem ka luda sve sto dodje pod ruku

sretno

iskreno ja bi se ucrvala user posted image a inace po prirodi sam jako nestrpljiva osoba .


_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu ismira8)
Neposredna veza do poruke: 490
   RE: kasni mi, a test negativan
18.10.2012 14:46:10   
ismira8
hvala puno, uraditi cu opet test z 3 ili 4 dana i ako bude negativan i nedodjeuser posted image otici ciginicu

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 491
   RE: Kasni mi, a test negativan
18.10.2012 14:55:34   
malena27 RR
Zamolicu forumasice da ne mijenjaju naziv teme prilikom postiranja.

LP, RR Tim user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu ismira8)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: Kasni mi, a test negativan
24.10.2012 13:02:38   
lili23
Drage moje,prvi puta sam ovdje na forumu.. jako sam zabrinuta.. naime ciklusi su mi uvije 28.dana,medutim ja i mm radimo na bebici vec 6mj , do sada mi nije kasnila.. user posted image sam trebala dobiti 21.10 ali jos uvijek je nema :) imam bolove u stomaku i bolne bradavice . radila sam 2 testa 22. i 23. ali su oba negativna.. neznam sto da mislim,, vidim da vi imate dosta iskustva pa vas molim za pomoc ,, pozzz

(odgovor članu baby girl)
Neposredna veza do poruke: 493
   RE: Kasni mi, a test negativan
25.10.2012 20:13:02   
budućamama
Draga Lili, u istoj smo situaciji, s tim da sam ja trebala dobiti 22-gog nakon ciklusa koji prosječno traje 27-28 dana.
Ono što možeš je sačekati još par dana pa ponovo uraditi test jer je moguće da je O kasnila pa se kasnije desila i oplodnja, pa je svakako potrebno još vremena da se hcg nakupi u urinu.
Drugo što možeš učiniti je uraditi nalaz krvi na prisustvo bete hcg.
Ako ovi testovi budu negativni, potrebno je otići kod ginekologa da se utvrdi razlog kašnjenja.
Nadam se da će te već sutradan obradovati user posted image  ili user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu lili23)
Neposredna veza do poruke: 494
   RE: kasni mi, a test negativan
25.10.2012 20:35:56   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: ismira8

cao djevojke, nova sam na forumu. imam mali problemcic, muz i ja radimo na bebi, kasni mi 6 dana radila sam test prije 2 dana ni onaj najftiniji, ni najskuplji, srednja zalost i bio je negativan, grudi mi rastu, stomak takodje, inace imam ravan stomak pa sam odmah primjetila promjenu, cesto idem u wc, cak mi se 3-4 dana kafa gadila, a inace jako volim piti kafu po 4,5 puta dnevno, apetit mi se smanjio, sta mi savjetujete veliki poz od mene


Povećanje stomaka se dešava tek 3-4 mjesec trudnoće, a kod nekih žena slabo se šta primjeti i kasnioje. Tako da to nije baš neki znak za trudnoću. Sakako sačekaj još koji dan pa ponovi test.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu ismira8)
Neposredna veza do poruke: 495
   RE: kasni mi, a test negativan
26.10.2012 10:45:18   
nedzla.
meni ne kasni, ali znate li kada se može test raditi poslije inseminacije?

_____________________________

Gospodaru Milostivi,
hvala Ti za ova 2 najljepša poklona u mom životu....
lijepi mamini blizanci A&A

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 496
   RE: kasni mi, a test negativan
6.11.2012 21:26:48   
Ena85
Drage moje, evo i kod mene jedan problemcic.. Mengu sam trebala dobiti juce koja nije stigla. Radila sam test juce i naravno negativan user posted image ... Znam da mi nemozete odgovoriti dali sam trudna ili ne, ali sam htjela da podjeli ovo sa vama. Ja i Muz inace radimo na user posted image tako da zeljno cekamo user posted image . Inace sam ovaj mjesc bila prehladjena mozda je i ti razlog. Ali cudi me jedna stvar, prije nekoliko dana sam osjecala da cu procuriti svaki cas, a sad me samo ziga na ljevoj strani, koda su jajnici. Nemam nikakvi simptoma trudnoce a ni m.. Sta vi mislite? :-*

(odgovor članu nedzla.)
Neposredna veza do poruke: 497
   RE: Kasni mi, a test negativan
6.11.2012 21:29:47   
Ena85
Nedzla, ja prvi put kad sam ostala trudna ( nazalost zavrsilo spontanim) tad mi je test polazao user posted image na dan kad sam trebala dobiti. A evo sad kasni mi dan a pokazao negativno. Nemam ti odgovora :-)

< Poruku je uredio malena27 RR -- 14.11.2012 8:59:59 >

(odgovor članu Ena85)
Neposredna veza do poruke: 498
   drage moje trudilice ...
17.11.2012 20:25:53   
amila85
Nova sam na forumu i imam pitanje za vas drage moje,da li je moguce da sam trudna,kasni mi,sto nikad nije,cesto idem da mokrim u zadnjih sedmicu dana,osjecam ponekad pritisak u donjem dijelu trbuha i pokoji zig u jajnicima, sad samo imam bijeli mlijecni iscjedak! Da li je neka od vas imala ovakve simptome,a ostala trudna? test je negativan---4 dana mi kasni! user posted image

(odgovor članu Ena85)
Neposredna veza do poruke: 499
   RE: drage moje trudilice ...
17.11.2012 20:47:19   
visnjica1
Amila meni je kasnilo 3 dana uradila sam test i bio je pozitivan ali jedva vidljiva druga crta, imala sam te simptome s tim da me je ciju noc bolio stomak jajnici kao da cu dobiti ujutru sam uradila test i bio je user posted image , s tim da sam uvijek imala redovne menstruacije u dan, Ja se nadam da ces ugledati user posted image ili otidji kod dr za par dana ako ne dobijes mengu.
Sretno

(odgovor članu amila85)
Neposredna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *