|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kasni mi, a test negativan
23.3.2013 16:16:16   
*andjela*
Anelii pa moze biti da je ovulacija bila kasnije i da je bilo prerano za test...mozes ga ponoviti za koji dan ako ne dodje,sa prvim jutarnjim urinom da budes sigurnija,i kod mene slicna situacija...33 dc obicno dodje oko 29-30 ...pa eto najdalje je bilo do 35...juce uradila test negativan
nikakvih simptoma da cu dobiti,a ove sedmice malo malo primjetim pomalo trag krvi,vise sukrvica pa do braonkasto-smedje boje,ne obilno vrlo malo..user posted image nista me ne boli...inace umirem od stomaka kad user posted image dolazi..
sad sam iscitala vasa iskustva....da vam je test pokazivao negativno a ipak bila trudnoca,samo neznam sta da mislim za ovo tackasto krvarenje,da nije neki disbalans hormona user posted image

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu vlatkaa)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: Kasni mi, a test negativan
27.3.2013 15:52:52   
Tamara1000
Poštovani/e


Imam jedno pitanje i iskreno se nadam da bi mi neko mogao pomoći . Menstruacija mi kasni 8 dana. I prije je bila neredovna . U zadnih pola godine imam redovne sexualne odnose da dečkom , ne koristimo često kondom , ali on uvijek ejakulira izvan mene . Uradila sam test oko 15:00 h , i bio je negativan . Znači da je mala vjerovatnost da sam trudna . Bila bih zahvalna kad bi dobila vaše mišljenje . Inaće , imam 19 godina .

Hvala unaprijed.

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: Kasni mi, a test negativan
27.3.2013 15:58:19   
ljiljo
Tamara draga moja nije bas tako lahko ostati u drugom stanju kao sto ti mislis tako da je najvjerovatnije ako je test negativan da nisi trudna

_____________________________

20.01.2009 ispunile sve naše želje

02.11.2013 - 8 sedmica - vanmatericna

(odgovor članu Tamara1000)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: Kasni mi, a test negativan
27.3.2013 16:49:36   
bebacha92
Evo da se i ja javim :) Poslijednju menstruaciju sam imala 16-og februara i jos uvijek nisam dobila.Radila sam dva testa,oba negativna.Isla sam u ponedeljak ginekologu,ona me samo narucila na ultrazvuk i nista mi nije rekla konkretno sta bi moglo biti uzrok kasnjena.Jedino sto mi je rekla jeste da ako ne dobijem za 7 dana dodjem opet kod nje...Pozz

(odgovor članu ljiljo)
Neposredna veza do poruke: 529
   RE: Kasni mi, a test negativan
3.4.2013 15:43:13   
vlatkaa
e cao cure, evo da se i ja malo pridruzim..... kasni mi vec 27 dana, imam neke simptome trudnoce, i jako bi volila da je u pitanju trudnoca ja i MM radimo na user posted image vec 6 mjeseci, naime predprosli mjesec sam 8.2.2013 dobila user posted image koja je trajala samo tri dana, sto dosad nikad nije bila je oskudna, citala sam nesto o tome i misila sam da se radi o implantaciji, pa sam pricekala drugu user posted image koja jos nije ni dosla..... kada mi je kasnilo 11 dana otisla sam kod ginica i on mi nije mogao vidjeti trudnocu. a imala sam do tada sve simptome trudnoce, no otada su se neke i smanjile jos me drze mucnine i podrigivanje non-stop.... i ponekas bas cesto obavljam malu nuzdu...... pa bila bi zahvalna ako je "mozda" vec netko imao slicnu situaciju da mi da savjet sta dalje..... unaprijed hvalaaa

(odgovor članu bebacha92)
Neposredna veza do poruke: 530
   RE: Kasni mi, a test negativan
3.4.2013 15:44:51   
Medić*
Da li si radila testove za utvrdjivanje trudnoce ?

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu vlatkaa)
Neposredna veza do poruke: 531
   RE: Kasni mi, a test negativan
3.4.2013 15:48:36   
vlatkaa
jesam do nekih 11 dana kasnjenja i bili su negativni, tako da vise nisam ih radila, a da napomenem prosle god sam bila trudna 8 tjedana ali nazalost nije dobro proslo imala sam spontani..... i tada sam radila testove i svi su bili negativni dok mi doktor nije potvrdio trudnocu, tak da vise ne vjerujem testovima

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 532
   RE: Kasni mi, a test negativan
3.4.2013 15:50:32   
Andy_Bec23
Vlatkaa uradi beta hcg iz krvi i znat ces. Od srca ti zelim da si trudna ako ti to zelis naravno :-)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu vlatkaa)
Neposredna veza do poruke: 533
   RE: Kasni mi, a test negativan
3.4.2013 15:55:24   
vlatkaa
Naravno da zelim, hvala na odgovoru..... uradit cu je za koji dan.. nadam se da ce biti pozitivnaauser posted image user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 534
   RE: Kasni mi, a test negativan
3.4.2013 15:56:36   
Medić*

IZVORNA PORUKA: vlatkaa

Naravno da zelim, hvala na odgovoru..... uradit cu je za koji dan.. nadam se da ce biti pozitivnaauser posted image user posted image


Onda betu uradi. Zelim ti pozitivne rezultate :)

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu vlatkaa)
Neposredna veza do poruke: 535
   RE: Kasni mi, a test negativan
3.4.2013 16:00:34   
vlatkaa
Hvala..... ali jos me nesto kopka, mislim ako i jesam trudna zasto mi doktor nije mogao vidjeti trudnocu preko UZ, a kasnilo mi 11 dana?????

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 536
   RE: Kasni mi, a test negativan
3.4.2013 16:15:22   
ljubičica 28

IZVORNA PORUKA: vlatkaa

Hvala..... ali jos me nesto kopka, mislim ako i jesam trudna zasto mi doktor nije mogao vidjeti trudnocu preko UZ, a kasnilo mi 11 dana?????


Ni meni dr. nije mogla vidjeti user posted image nakon desetak dana kašnjenja user posted image . Tek za nekih 15-ak dana se vidjela gestacijska vrećica i tek tad mi je potvrdila user posted image . Doduše, meni su testovi bili pozitivni pa sam čekala samo potvrđenje od dr.

I ja bih ti savjetovala da uradiš betu. Ona će ti dati najbolje rezultate u slučaju user posted image . I sretno user posted image

_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu vlatkaa)
Neposredna veza do poruke: 537
   RE: Kasni mi, a test negativan
3.4.2013 16:34:35   
vlatkaa
Hvala ti na odg, naravno da cu uraditi betu da se rijesim vise ove dileme, i da budem sigurna...... javim se kada uradim betu.... pozz...

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 538
   RE: Kasni mi, a test negativan
12.4.2013 0:36:01   
volim tebe
Cao nova sam na forumu pa ko moze da mi da odgovor prije odnapred hvala. 25.03 imala sam poslednu minstuaciju, 29 i 30 imala sam nezasticen odnos so MM. posle toa immam bolki u predelu jajnike,zelju za odredjenu hranuuser posted image isto taka imam i povecani sekret mirise nekako drugcije i svaki put kad vidim gacice skroz vlazne? moze li mi nekoj rjeci da li je ovo neki simtom na bremenost ili je neka infekcija?

(odgovor članu vlatkaa)
Neposredna veza do poruke: 539
   RE: Kasni mi, a test negativan
12.4.2013 13:07:37   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: volim tebe

Cao nova sam na forumu pa ko moze da mi da odgovor prije odnapred hvala. 25.03 imala sam poslednu minstuaciju, 29 i 30 imala sam nezasticen odnos so MM. posle toa immam bolki u predelu jajnike,zelju za odredjenu hranuuser posted image isto taka imam i povecani sekret mirise nekako drugcije i svaki put kad vidim gacice skroz vlazne? moze li mi nekoj rjeci da li je ovo neki simtom na bremenost ili je neka infekcija?


Zavisno od dužine tvojih redovni ciklusa, bol u jajniku bi mogo biti simptom ovulacije jer je danas neki 19. dan ciklusa. U svakom slučaju jako je rano da bi imala neke simptome trudnoće, kao i da možeš provjeriti. Mogu ti reći samo ono što žene koje žele trudnoću najviše mrze user posted image , strpi se još desetak dana.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu volim tebe)
Neposredna veza do poruke: 540
   RE: Kasni mi, a test negativan
13.4.2013 11:59:23   
vlatkaa
Cao svima evo da se javim, nisam radila betu hcg, nego sam opet otisla kod ginekologa naime otisla sam sa sumnjom da sam trudna, ali nazalost nisamuser posted image . dijagnosticirao mi je PCOS i dao mi je tablete Provera da potaknem user posted image pijem vec dva dana ali jos je nemam.... eto htjela sam samo da se javim... pozz svima, nadam se da cu i ja jednog dana postatii mama user posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 541
   RE: Kasni mi, a test negativan
14.4.2013 18:35:48   
malena29
Prije svega pozdrav,,,,a ako može samo odgovor,,, i da nemoj te mi se smijati :) sve znam kako se prave bebe ,,naravno ne donose ih rode :)...ali već duže vrijeme imama odnose bez zaštite i u plodne dane i sve ,.-zaista negledamo to da se pazimo,.-ali isto tako ne ejakulira u mene,,,,samo me zanima dali postoji ikakva šansa da zatrudnim tako,.-ŠTO KAŽU OMAKLO SE :) JA BI BILA NAJSRETNIJA NA SVIJETU KAD BISE TO MENI DESILO ZAISTAAA --TREBAM DOBITI,.- 16.04--I BOLE ME GRUDI,.- GLAVA I JAKO SAM OSJETLJIVA,,,trenuotno sam gledala tv i počela plakat i kad sma skontala da plačem za glupost sam se malo zapitala šta mi je zato sam postavila ovo pitanje ,,to plakanje me drži evo 3 dana,,, pa me zanima jeli to pms ili :)

(odgovor članu vlatkaa)
Neposredna veza do poruke: 542
   RE: Kasni mi, a test negativan
16.4.2013 13:06:02   
volim tebe
malena 29 pa eve danas 16 i sta ces nam reci jesi li dobila? ako nisi sacekaj jos dva dana pa uradi test trudnocu.. Drzim ti srecu user posted image

(odgovor članu malena29)
Neposredna veza do poruke: 543
   RE: Kasni mi, a test negativan
19.4.2013 11:55:30   
mala sobica
evo da vam se prodruzi jos jedna trudilica kojoj user posted image kasni. inace imam "redovne" cikluse 29-30 dc uvijek dobijem. a danas mi je 35-ti dan i user posted image jos uvijek nema user posted image . juce sam radila test i bio je negativan. user posted image
pozzz...

(odgovor članu volim tebe)
Neposredna veza do poruke: 544
   RE: Kasni mi, a test negativan
20.4.2013 7:50:18   
mala sobica
Jutros sam uradila jedan test i bio je user posted image user posted image

(odgovor članu mala sobica)
Neposredna veza do poruke: 545
   RE: Kasni mi, a test negativan
20.4.2013 7:53:28   
mala sobica
Pa sam onda iz ladice izvukla jos jedan,
od drugog proizvodjsca koji je takodjer bio
user posted image
dakle user posted image

(odgovor članu mala sobica)
Neposredna veza do poruke: 546
   RE: Kasni mi, a test negativan
20.4.2013 10:44:32   
sirnica
Čestitam mala sobice, pridruži nam se na temi http://www.ringeraja.ba/forum/razgovori-u-ocekivanju-bebe--april_1693269.html

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu mala sobica)
Neposredna veza do poruke: 547
   RE: Kasni mi, a test negativan
20.4.2013 13:12:17   
nanika

IZVORNA PORUKA: mala sobica

Jutros sam uradila jedan test i bio je user posted image user posted image

user posted image cestitkeeeeuser posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu mala sobica)
Neposredna veza do poruke: 548
   RE: Kasni mi, a test negativan
21.4.2013 8:15:22   
mala sobica
hvala vam. Ovaj plusic sam cekala 2,5 god. Presretna sam...user posted image

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 549
   RE: Kasni mi, a test negativan
15.5.2013 10:59:46   
Dadli
Drage moje... Htjela sam sa vama podijeliti svoje iskustvo, a ujedno saznati i vase misljenje vezano za ovu situaciju. Nekoliko dana osjecam nekakvo titranje u donjem dijelu stomaka. Cesto osjetim i nekakve tupe bolove u jajnicima (posebno lijevom). Danas mi je 28DC, a ako cemo gledati na prosli mjesec (koji je bio savrsen, skolski) , danas bih trebala dobiti. Ovo mi je drugi ciklus kako mjerim bazalnu T koja i nije bas nesto visoka (36.3), tako da je to jedan od glavnih razloga zasto se ne nadam user posted image , a jedva ih cekam.
Imam PCOS, neredovne cikluse, u smislu tacnog dana, ali svaki mjesec user posted image ipak stigne (uglavnom oko 28-32 dana)... Ne znam sta da mislim. Dva testa stoje u ladici i strah me je uraditi ih jer se uvijek razocaram. Cekam ovako da vidim hoce li kasniti i koliko... Cudno mi je sto temepratura niti raste niti opada... tako negdje na sredini. Nit' je znak da user posted image dolazi, niti da se nadam user posted image . Ova neizvjesnost je najgora. Znam da cete me posavjetovati da uradim test i da vadim betu. Sve znam sta treba da radim, ali cekam... Cekam jer sam vec par puta bila jako razocarana rezultatom, pa sam sama sebi obecala da cu sledeci put biti strpljivija i da cu cekati. Valjda jednog dana i ja docekam svog Godoa user posted image user posted image
Vec par dana, pored tog titranja u donjem stomaku, primjetila sam i vodenkast sekret. Prosli mjesec su me grudi jako boljelje, a ovaj nista. Budim se sa glavoboljama vec par dana i osjetim s vremena na vrijeme neku mucninu (ali nista specijalno).
Htjela bih jos napomenuti da redovno pijem vrkutu i da sam do O pila macinu travu. Sve u nadi da jednom i ja budem vesela user posted image
Da li je neka od vas imala slicno iskustvo?
Svima koje cekaju user posted image user posted image drzim palceve da sto prije ostvare svoje zelje. A srecnim mamama puno ljubavi i lijepih trenutaka sa njihovim user posted image user posted image

_____________________________

Ovom prolaznom svijetu, mi smo samo osobe više, a jedno drugom, mi smo čitav svijet.

(odgovor članu mala sobica)
Neposredna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *