|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kasni mi, a test negativan
24.4.2012 22:27:58   
Amam
IZVORNA PORUKA: mala_sa


IZVORNA PORUKA: klemzi

Drage moje, user posted image mi kasni 6 dana, četiri urađena testa su negativni user posted image Ne znam šta da mislim. Zbog čega još može M kasniti. Nisam bila izložena stresu, nisam promijenila tjelesnu težinu, za hormone ne znam, mada s njima do sad nisam imala problema. Može li ovo značiti nešto ozbiljno? user posted image user posted image


Mozda je ovulacija bila nesto kasnije, samim tim i oplodnja. Meni je nakon 10 dana kasnjenja user posted image na testu bila jedva vidljiva druga crtica (samo sam je ja vidjela). Zato pricekaj jos koji dan, i InshAllah da nam javis lijepe vijesti user posted image


Meni je s E 10 dan bio test neg,tek 15. dana slabo vidljiva crtica....Nadam se da ces se obradovati,a onda i nas insallah

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Kasni mi, a test negativan
24.4.2012 22:30:37   
Medić*
Lijepa moja da bude inshAllah ono sto zeljno ocekujete user posted image , ocekujemo user posted image

< Poruku je uredio medic slatki -- 24.4.2012 22:31:00 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Kasni mi, a test negativan
24.4.2012 22:33:07   
reallove
Klemzi,mila,sretno,da nam se sto prije javis sa lijepim vijestimauser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Kasni mi, a test negativan
24.4.2012 22:33:28   
Lady26

IZVORNA PORUKA: klemzi

Drage moje, user posted image mi kasni 6 dana, četiri urađena testa su negativni user posted image Ne znam šta da mislim. Zbog čega još može M kasniti. Nisam bila izložena stresu, nisam promijenila tjelesnu težinu, za hormone ne znam, mada s njima do sad nisam imala problema. Može li ovo značiti nešto ozbiljno? user posted image user posted image

aBd da je lazno negativan i da budes user posted image
user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Kasni mi, a test negativan
24.4.2012 22:41:53   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: klemzi

Drage moje, user posted image mi kasni 6 dana, četiri urađena testa su negativni user posted image Ne znam šta da mislim. Zbog čega još može M kasniti. Nisam bila izložena stresu, nisam promijenila tjelesnu težinu, za hormone ne znam, mada s njima do sad nisam imala problema. Može li ovo značiti nešto ozbiljno? user posted image user posted image

aBd da je lazno negativan i da budes user posted image
user posted image


Inasha'Allah da za neki dan bude pozitivan test !Meni su 2 testa bila negativna,doktor ne pregledao vaginalno i uradio vaginalnu UZV,kaze nema trudnoce(16 dana kasnilo)!Dobijem tabletice,veli ako ne dobijes ciscenje.i psihicki se pripremala za ciscenje.ja popila tabletice,nisam dobila..uradim test on pozitivan,hvala Bogu !Navijam da je i kod tebe samo rijec o kasnoj ovulaciji pa su testovi negativni user posted image


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Kasni mi, a test negativan
24.4.2012 22:42:54   
klemzi
Joj, ja prouzrokovah pometnju...user posted image Hvala vam cure moje, mada ne nadam se previše. Iz opravdanih određenih razloga user posted image user posted image mm i ja smo imali odnose podavno user posted image Vjerujem da je bila ovulacija tada...ali do sad je trebala biti implantacija a ko je trudnoća, i onda bi test trebao pokazati trudnoću. Pošto je test neg, biće da je upitanju nešto dr. Koliko nakon implantacije betaHCG počinje rasti dovoljno visoko da bi ju test prepoznao? Kod mene je test onaj koji prepoznaju 20 ono nešto betaHCG user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Kasni mi, a test negativan
24.4.2012 22:47:26   
mala_sa
Meni je beta bila 125, a test jedva pokazao drugu crticu. MIslim da beta pokazuje vec od 5, tj odmah par dana nakon oplodnje.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Kasni mi, a test negativan
24.4.2012 22:51:31   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: klemzi

Joj, ja prouzrokovah pometnju...user posted image Hvala vam cure moje, mada ne nadam se previše. Iz opravdanih određenih razloga user posted image user posted image mm i ja smo imali odnose podavno user posted image Vjerujem da je bila ovulacija tada...ali do sad je trebala biti implantacija a ko je trudnoća, i onda bi test trebao pokazati trudnoću. Pošto je test neg, biće da je upitanju nešto dr. Koliko nakon implantacije betaHCG počinje rasti dovoljno visoko da bi ju test prepoznao? Kod mene je test onaj koji prepoznaju 20 ono nešto betaHCG user posted image



nemoj ti nama "nesto drugo" user posted image mi sutra cekamo vijesti user posted image

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Kasni mi, a test negativan
25.4.2012 7:56:08   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: klemzi

pa trudnoca je ozbiljna stvar
user posted image
Eee Alma, da te dragi Bog čuje user posted image
Skvo ne koristim nikakve lijekove, pijem samo folnu kiselinu.
Mirkice, da dragi Bog da user posted image



AMIN JA RABBI da bude trudnoca i dodje na svijet ziva i zdrava bebaca AMINuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Kasni mi, a test negativan
25.4.2012 14:10:22   
pepika
klemzi mila cuvam fige da je to to user posted image i od srca navijam.

_____________________________

Covjek snuje ,Bog odredjuje.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Kasni mi, a test negativan
29.4.2012 21:18:34   
klemzi
Joj drage žene, moja user posted image još nije došla user posted image user posted image Testovi i dalje negativni. Mislim, da se razumijemo, ja na trudnoću više ne računam. Sutra planirala dr, ali ne mogu, imam obaveze u školi. user posted image Onda idu praznici. Bože dragi, šta li je upitanju user posted image user posted image Kasni mi deset_ dana.Test bi morao pokazati do sad user posted image user posted image

< Poruku je uredio klemzi -- 29.4.2012 21:19:20 >


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu pepika)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Kasni mi, a test negativan
29.4.2012 21:30:28   
reallove

IZVORNA PORUKA: klemzi

Joj drage žene, moja user posted image još nije došla user posted image user posted image Testovi i dalje negativni. Mislim, da se razumijemo, ja na trudnoću više ne računam. Sutra planirala dr, ali ne mogu, imam obaveze u školi. user posted image Onda idu praznici. Bože dragi, šta li je upitanju user posted image user posted image Kasni mi deset_ dana.Test bi morao pokazati do sad user posted image user posted image

Ne znam mila,jedino da jos odes dr.user posted image

drzimo figeuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Kasni mi, a test negativan
29.4.2012 21:32:18   
Lulu_08
Draga klemzi ja molim Boga da bude "isto" kao i kod hatesput i Mirkice, koje su jednako tako "kasnije" saznale da su ustvari trudne hihih, aBd inshAllah!!!!!!!!!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Kasni mi, a test negativan
29.4.2012 21:33:29   
Medić*
IZVORNA PORUKA: klemzi

Joj drage žene, moja user posted image još nije došla user posted image user posted image Testovi i dalje negativni. Mislim, da se razumijemo, ja na trudnoću više ne računam. Sutra planirala dr, ali ne mogu, imam obaveze u školi. user posted image Onda idu praznici. Bože dragi, šta li je upitanju user posted image user posted image Kasni mi deset__ dana.Test bi morao pokazati do sad user posted image user posted image


Klemzi meni je prije izvjesno vrijeme kasnila 1,5 mj, 4 negativna testa. Odlucim da ujutru idem radim betu, i to isto jutro stigne user posted image . Medjutim ja sam prije toga bila prehladjena i pila antibiotike, pa je to sve i poremetilo.

Kako bi bilo da sutra nadjes vremana i des uradis betu. Ujutru cim ustanes pa onda zavrsava skolske obaveze user posted image

< Poruku je uredio medic slatki -- 29.4.2012 21:35:30 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Kasni mi, a test negativan
29.4.2012 21:33:47   
riba78
Klemzi najsigurnije je da uradiš betu ,ja navijam za trocifrenu aBduser posted image user posted image user posted image

_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Kasni mi, a test negativan
29.4.2012 21:38:24   
klemzi
Ma uradila bih ja betu, ali to radim u Tz, ne mogu u ovoj svojoj kasabi user posted image
Ali sve i da idem u Tz, niti imam uputnicu, niti mogu sutra izostati iz škole...Sutra izlet i moram voditi svoj razred na izlet user posted image Hvala vam na lijepim željama, ali ja stvarno ne mislim da je trudnoća (ne mislim više) jer testovi bi pokazali...ipak kasni deset dana, a niti jednog jedinog simptoma nemam.
Medić ja sam čitala na netu neke od mogućih razloga kašnjenja i ni jednog nemam kod sebe, znači ništa što bi moglo uzrokovati kašnjenje...osim eto, što bih trebala raditi status hormona. Možda se tu šta pobrkalo user posted image
Samo mi je još ova sikiracija falila user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Kasni mi, a test negativan
29.4.2012 21:44:01   
Medić*
Pa hajde draga nemoj se nista sekirati, daj Boze da bude ono sto svi zeljno iscekujemo. Sutra imas obaveze, pa poslije praznika ako u medjuvremenu ne stigne user posted image . Opusti se stvarno, ja sam isto tako pisala i panicarila sta mi je, 1,5 mj kasni, testovi negativn. Bez veze samo. Drzimo ti palceve da bude ono najbolje user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Kasni mi, a test negativan
29.4.2012 21:52:26   
D_K

IZVORNA PORUKA: klemzi

Joj drage žene, moja user posted image još nije došla user posted image user posted image Testovi i dalje negativni. Mislim, da se razumijemo, ja na trudnoću više ne računam. Sutra planirala dr, ali ne mogu, imam obaveze u školi. user posted image Onda idu praznici. Bože dragi, šta li je upitanju user posted image user posted image Kasni mi deset_ dana.Test bi morao pokazati do sad user posted image user posted image



sa hajrom da bude, sta je god... ako je trudnoca zelim ti da sto prije otkrijes da se mozes pripremati (prenatal, folna itd.) a ako nije da sto prije dobijes da znas na cemu si.. sa hajrom da bude, ja navijam za ovo prvo ali Bog zna najbolje.. ljubim te, cekamo razvoj situacije user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Kasni mi, a test negativan
29.4.2012 22:11:10   
mama_debeljuca
klemzi, nemoj da se sekiraš. Ja se nadam da ćeš ti nas obradovat najljepšim vijestima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Kasni mi, a test negativan
30.4.2012 12:28:45   
vila_7
klemzi sunce nase ja navijam za trudnocu - to je kod tebe garant slucaj kako kod Mirkice i Hate! hehehhe

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: Kasni mi, a test negativan
30.4.2012 12:35:28   
felix
klemzi neka je sa srecom od srca najvijam da bude trudnoca al da jest mozda bi dosad sigurno ijedan test pokazao bar malo blijedu liniju da nisu se hormoni pobrkali il je upala u svakom slucaju sretno od srca , da bude + .

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: Kasni mi, a test negativan
30.4.2012 16:51:31   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: vila_7

klemzi sunce nase ja navijam za trudnocu - to je kod tebe garant slucaj kako kod Mirkice i Hate! hehehhe

ti si meni navikala hahahah hajde da bude i Klamezi nasoj user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: Kasni mi, a test negativan
3.5.2012 21:24:52   
klemzi
Evo da vas "izvijestim"...bila sam kod dr danas. Ovako, gleda on, gleda u onaj monitor i ćuti. Ja umrla, nema šta mi nije prošlo kroz glavu. Kaže da vidi žuto tijelo, što znači da je ovulacija bila. Pregleda svu "aparaturu"...sve ok. I traži od sestre da mi donese test da uradim tu u bolnici. Uradim, test negativan. Da mi dabroston, kaže da pijem deset dana i da ću nakon toga dobiti. Kad menstruacija prođe, idem na folikulometriju. Uglavnom, meni je najvažnije da je sve ok "dole" user posted image user posted image
Trudnoća ć doći, akoBogda. Pitala sam ga da radim hormone, on mi reče kao ti nemaš problema sa zatrudnjivanjem, nećemo ih odmah raditi user posted image Samo mi nije jasno što je tražio da radim test u bolnici, ipak kasni 16 dana,ja radila 1.5. zadnji test, dosad bi i onaj najnekvalitetniji pokazao. Eto, sad pijem dabroston i čekam. Da, dao mi je i Natal complex da se pripremam user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: Kasni mi, a test negativan
3.5.2012 21:53:28   
muaaa

IZVORNA PORUKA: klemzi

Evo da vas "izvijestim"...bila sam kod dr danas. Ovako, gleda on, gleda u onaj monitor i ćuti. Ja umrla, nema šta mi nije prošlo kroz glavu. Kaže da vidi žuto tijelo, što znači da je ovulacija bila. Pregleda svu "aparaturu"...sve ok. I traži od sestre da mi donese test da uradim tu u bolnici. Uradim, test negativan. Da mi dabroston, kaže da pijem deset dana i da ću nakon toga dobiti. Kad menstruacija prođe, idem na folikulometriju. Uglavnom, meni je najvažnije da je sve ok "dole" user posted image user posted image
Trudnoća ć doći, akoBogda. Pitala sam ga da radim hormone, on mi reče kao ti nemaš problema sa zatrudnjivanjem, nećemo ih odmah raditi user posted image Samo mi nije jasno što je tražio da radim test u bolnici, ipak kasni 16 dana,ja radila 1.5. zadnji test, dosad bi i onaj najnekvalitetniji pokazao. Eto, sad pijem dabroston i čekam. Da, dao mi je i Natal complex da se pripremam user posted image

Naravno da ce doci,strpljen spasen...samo se ti opusti i ne brigaj nista....user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: Kasni mi, a test negativan
3.5.2012 23:28:26   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: klemzi

Evo da vas "izvijestim"...bila sam kod dr danas. Ovako, gleda on, gleda u onaj monitor i ćuti. Ja umrla, nema šta mi nije prošlo kroz glavu. Kaže da vidi žuto tijelo, što znači da je ovulacija bila. Pregleda svu "aparaturu"...sve ok. I traži od sestre da mi donese test da uradim tu u bolnici. Uradim, test negativan. Da mi dabroston, kaže da pijem deset dana i da ću nakon toga dobiti. Kad menstruacija prođe, idem na folikulometriju. Uglavnom, meni je najvažnije da je sve ok "dole" user posted image user posted image
Trudnoća ć doći, akoBogda. Pitala sam ga da radim hormone, on mi reče kao ti nemaš problema sa zatrudnjivanjem, nećemo ih odmah raditi user posted image Samo mi nije jasno što je tražio da radim test u bolnici, ipak kasni 16 dana,ja radila 1.5. zadnji test, dosad bi i onaj najnekvalitetniji pokazao. Eto, sad pijem dabroston i čekam. Da, dao mi je i Natal complex da se pripremam user posted image


Znaci ista,ali potpuno ista situacija ko' kod mene !Duso moja od srca ti zelim da dabroston samo pomogne da se ta mrvica ucvrsti u maminom tibi.Znas da je meni rekao da ako ne dobijem moram na "ciscenje" .nisam dobila i nisam isla na ciscenje nego sam imala pozitivan test,hvala dragom Bogu !


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *