|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kasni mi, a test negativan
25.1.2012 21:50:18   
Lulu_08
Ma utice naravno i onda se nadas da je to to a ono sipak, pa ti dodatno ubije moral i tako u krug. Ali vjeruj psiha cini cuda, jer sam ja sada skontala da naravno "nece nista biti" i bas nastojala uzivati sa MM i eto uspjelo je!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu nara)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Kasni mi, a test negativan
25.1.2012 22:45:38   
malen@89

IZVORNA PORUKA: marsupilami

pa malena što ne vičeš na sav glas user posted image user posted image user posted image user posted image , razumijem tvoj strah, i ja sam prije 3 mj. imala spontani u 12 tjednu, tak da se nisam ni oporavila kako treba,a prekjučer sam trebala dobiti, jučer ujutro radila test neg. a nezz šta bih ti rekla, i mene boli stomak već 5-6 dana a ne boli me inače pred m, maloprije sam se skoro onesvjestila od boli u leđima donji dio, grudi me ne bole kao inače samo su bradavice malo potamnile i osjetljive, želudac mi je kao u grlo se popeo, takav osjećaj,pa sad nez šta je ovo, možda najgori pms dosad, nervozna sam jako, i prehladila sam se pa može biti da mi zbog toga kasni, a nije kod mene rijetkost to da mi kasni par dana. Koji su kod tebe simptomi?


pa i meni je isto tako bilo,vec sam ti pisala,tek nakon 7 dana kasnjenja test mi je pokazaouser posted image ,sto se tice simptoma zadnja dva dana su me pocela boliti ledja i stomak ono ko pred menzes i primjetim da su mi grudi osjetljivije ...a sto se tice trudnoce ja neznam il bi se smijala il bi plakala, jos uvjek mi ti bolovi traju pa sam u nekom stalnom grcu....a vidjeces ti da ce i u tebe bitiuser posted image stvarno imam neki predosjecaj

(odgovor članu marsupilami)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Kasni mi, a test negativan
25.1.2012 22:51:10   
malen@89
draga nara mislim da ce ti svaki test pokazati trudnocu ukoliko je ima,tako da i ta svijetla crtica znaci nesto.slazem se s curkama da je najbolje izvaditi bhcg jer on ti je 100% siguran......sretno

(odgovor članu nara)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Kasni mi, a test negativan
26.1.2012 22:43:04   
malen@89
marsupilami imal sta novo,jesil dobila????iskreno se nadam da je odgovor negativan......

(odgovor članu malen@89)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Kasni mi, a test negativan
6.2.2012 13:14:19   
Sunčica11
Zdravo svima...user posted image Odmah da vam kazem da mi kasni evo vec 12 dana. Bila sam kod ginekologa pre jedno 10 dana i dao mi je lutestrol za izazivanje menstruacije i rekao da cu posle terapije da dobijem za par 3 do 4 dana i evo vec nista. Radila saam testove i negativni su. Nisam pod nekim stresom i nesto slicno... Inace cilkus mi je na 30 do 33 dan. Zaista ne znam sta moze da bude u pitanju, ako ima neko neko iskustvo? Bila sam pre 15 dana i na uzv i nema nista od user posted image , sve u redu.Mm i ja radimo na bebi vec duze. Hvala! user posted image

(odgovor članu malen@89)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: kasni mi, a test negativan
3.3.2012 9:10:41   
Katarina3
Zdravo svima,nova sam ,pre 3 meseca ja i muz smo radili na bebici i meni je kasnila dva dana menstruacija sva uzbudjena u apoteci sam kupila test i uradila ga,na testu su se pokazala dve linije dok je ova druga bila svjetlija ali opet se videla,sva sam srecna bila ali sutra dan sam dobila menstr.i isplakala sam se,jos uvek nisam zatrudnila pokusavam i sa merenjem bazalne temperature ali nista , i ovaj mesec smo bili u akciji ali sada ne osecam ni simptome pms-a niti nazanaka od moguce trudnoce,imali ijedna slicno iskustvo da mi pomogne ? izvinite na predugom sadrzaju.lep pozdrav za sve i hvala unapred

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: kasni mi, a test negativan
3.3.2012 18:00:39   
malen@89
nisi nam napisala kad bi trebala dobiti,a ja sam imala iste simptome ko kad trebam dobiti,samo malo zakasnjele....nadamo se da ce biti lijepe vijesti...l

(odgovor članu Katarina3)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: kasni mi, a test negativan
3.3.2012 18:09:18   
Katarina3
Trebala bi da dobijem 8-og,pila sam i macinu travu kazu da je dobra, menstruacije su mi prije bile redovne ali prosli mesec kasnila mi je dva dana i opet sam dobila,a znam da unapred 1o dana me pocnu grudi da bole,zeljela bi da znam da li su simptomi trudnoce slicni pms-u i kada pocinju poslije ili pre kasnjenja menstruacije ?? pozz

(odgovor članu malen@89)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: kasni mi, a test negativan
3.3.2012 18:24:27   
malen@89
ja nisam osjecala nikakve simptome do dan-dva pred menstruaciju,i kad su me poceli boliti stomak i ledja bila sam ubjedjena da cu dobiti,naravno razocarala se,cak i nosala uloske u gacamauser posted image

(odgovor članu Katarina3)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Kasni mi, a test negativan
5.3.2012 9:06:45   
Katarina3
Samo da te pitam da li si imala nekakv sekret tih dana kada si ocekivala menstruaciju a ustvari si bila trudna i kakav je sekret u pocetku trudnoce , jer ja sada imam jedan dan neki providan sekret gacice mi budu samo mokre kao da sam se upiskila a drugi dan mi bude kao sirast tj bijel ali nerastezljiv,na dan kad trebam dobiti user posted image imam nenormalan sekret bas ga puno ima ali on bude rastezljiv nemoguce da mi je ovulacija na taj dan??? molim te da mi odgovoris ??? izvinte ako sam dosadna :)user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 5.3.2012 20:51:58 >

(odgovor članu malen@89)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: kasni mi, a test negativan
6.3.2012 15:50:39   
felix

IZVORNA PORUKA: malen@89

ja nisam osjecala nikakve simptome do dan-dva pred menstruaciju,i kad su me poceli boliti stomak i ledja bila sam ubjedjena da cu dobiti,naravno razocarala se,cak i nosala uloske u gacamauser posted image

nadjo se u ovom poštu user posted image user posted image

Meni dva dana kasni, test juce radila neg . jutros me stomak bolio i ništa nema .,Ja mislila procurice kad ništa i dalje sam na cekanju pa šta Bog da.
Katarina , šta ima kod tebe ?

(odgovor članu malen@89)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: kasni mi, a test negativan
6.3.2012 16:16:18   
Katarina3
ma nema nista jos,nedobijam nikakve odgovore kakv je sekret na pocetku trudnoce,kakv je kod tebe sad sekret ? da li imas simptome trudnoce bolne grudi ili slicno,mene su grudi od juce pocelel nenormalno boljeti i narasle su tako mi uvek bude nazalost pred menstruaciju :///

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: kasni mi, a test negativan
6.3.2012 16:19:33   
felix
iskreno ne secam se ,sekreta pred trudnocu a znam da pms i trudnoca isto ti je malte ne tako da zna zavarati .
Ja sam sa prvom mislila dobicu stomak me bolio, grudi ma sve pms po obicaju dan kasnilo tad smo radili na trudnoci i odma mi pokazalo + .
Mozda glupo zvuci al opusti se , ako mozes bit ce abd . neznam sta drugo da ti kazem jer nemozes tacno znat po grudima bolnim, stomaku sve ti je to isto kao i pms znaš
sretno.

(odgovor članu Katarina3)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: kasni mi, a test negativan
6.3.2012 16:22:17   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: felix


IZVORNA PORUKA: malen@89

ja nisam osjecala nikakve simptome do dan-dva pred menstruaciju,i kad su me poceli boliti stomak i ledja bila sam ubjedjena da cu dobiti,naravno razocarala se,cak i nosala uloske u gacamauser posted image

nadjo se u ovom poštu user posted image user posted image

Meni dva dana kasni, test juce radila neg . jutros me stomak bolio i ništa nema .,Ja mislila procurice kad ništa i dalje sam na cekanju pa šta Bog da.
Katarina , šta ima kod tebe ?



Pa ti se uspanicila zbog dva dana a meni kasni dva mjeseca user posted image Test jos nisam radila sve se nadam da su u pitanju moji jajnici. Uff ja sikirancije.Muka s tabletama muka bez njuh. Ja vam svima drzim fige da bude onako kako vi zelite

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: kasni mi, a test negativan
6.3.2012 23:07:42   
malen@89
felix vec sam prije pisala,meni je test tek 6-ti dan pokazao +,a vjeruj mi radila sam ga svaki dan,moguce je da je doslo do kasnije ovulacije,tako da jos uvjek trudnoca nije iskljucnauser posted image

katarina pisala sam ti na pp,no sikiriki sve ce to biti ok

pcelice pa nemogu da vjerujem da nisi jos test uradila,sta ako si nam cica trudnica ,a da i neznasuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: kasni mi, a test negativan
6.3.2012 23:11:11   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: felix


IZVORNA PORUKA: malen@89

ja nisam osjecala nikakve simptome do dan-dva pred menstruaciju,i kad su me poceli boliti stomak i ledja bila sam ubjedjena da cu dobiti,naravno razocarala se,cak i nosala uloske u gacamauser posted image

nadjo se u ovom poštu user posted image user posted image

Meni dva dana kasni, test juce radila neg . jutros me stomak bolio i ništa nema .,Ja mislila procurice kad ništa i dalje sam na cekanju pa šta Bog da.
Katarina , šta ima kod tebe ?



Pa ti se uspanicila zbog dva dana a meni kasni dva mjeseca user posted image Test jos nisam radila sve se nadam da su u pitanju moji jajnici. Uff ja sikirancije.Muka s tabletama muka bez njuh. Ja vam svima drzim fige da bude onako kako vi zelite

nemoj se ljutiti molim te...ali si jako neozbiljna u vezi sa svojim zdravljem...
uardi test...ako si trudna Ok...a ako nisi podhitno doktoru mila...
2 mjeseca nije malo...za to postoje razloziuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: kasni mi, a test negativan
7.3.2012 8:15:14   
felix
danas treci, dan kako meni još uvjek nije došla user posted image . Neznam dal da ak danas u toku dana ne dodje, dal da sutra ujutro prvo se sprememim odem ginicu , il da opet ponavljam test .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Kasni mi, a test negativan
7.3.2012 8:17:12   
chuci
još nije došla felix user posted image
da se nisi šta prehlađivala ovaj mjesec ili sikirala ili slično
može i od stresa da kasni

držim fige da sve bude u redu

< Poruku je uredio malena27 RR -- 7.3.2012 17:22:22 >


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: kasni mi, a test negativan
7.3.2012 8:19:37   
felix
neznam vise ništa neznam , slabo sam spavala skroz budila sam se prevrtala ništa me ne boli.
odo sutra ginicu abd.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: kasni mi, a test negativan
7.3.2012 8:40:06   
ajnur
Meni je u prvoj trudnoci tek 10ti dan pokazalo user posted image

_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: kasni mi, a test negativan
7.3.2012 11:13:40   
felix
evo hb . došla menga user posted image sad baš me stomak bolio razvaljivo malo rec mora da sam imala upale il šta vec dok je kasnila samo Bog zna, al odma posle menge odo ginicu na pregled .
Koje olakšanje boze me oprosti .

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: kasni mi, a test negativan
7.3.2012 11:18:21   
Lady26
Zato od sad pamet u glavu i koristite zastitu!
user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: kasni mi, a test negativan
7.3.2012 15:56:51   
malen@89

IZVORNA PORUKA: felix

evo hb . došla menga user posted image sad baš me stomak bolio razvaljivo malo rec mora da sam imala upale il šta vec dok je kasnila samo Bog zna, al odma posle menge odo ginicu na pregled .
Koje olakšanje boze me oprosti .


  Odštampaj
ne kontam,sto olaksanje ja sam shvatila da bi ti vojela da si user posted image

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: Kasni mi, a test negativan
7.3.2012 16:01:33   
Lady26
Ne bi, to je problem hihihihi.... user posted image
Nije vrijeme....

< Poruku je uredio malena27 RR -- 7.3.2012 17:22:41 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu malen@89)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: kasni mi, a test negativan
8.3.2012 16:53:36   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: felix


IZVORNA PORUKA: malen@89

ja nisam osjecala nikakve simptome do dan-dva pred menstruaciju,i kad su me poceli boliti stomak i ledja bila sam ubjedjena da cu dobiti,naravno razocarala se,cak i nosala uloske u gacamauser posted image

nadjo se u ovom poštu user posted image user posted image

Meni dva dana kasni, test juce radila neg . jutros me stomak bolio i ništa nema .,Ja mislila procurice kad ništa i dalje sam na cekanju pa šta Bog da.
Katarina , šta ima kod tebe ?



Pa ti se uspanicila zbog dva dana a meni kasni dva mjeseca user posted image Test jos nisam radila sve se nadam da su u pitanju moji jajnici. Uff ja sikirancije.Muka s tabletama muka bez njuh. Ja vam svima drzim fige da bude onako kako vi zelite

nemoj se ljutiti molim te...ali si jako neozbiljna u vezi sa svojim zdravljem...
uardi test...ako si trudna Ok...a ako nisi podhitno doktoru mila...
2 mjeseca nije malo...za to postoje razloziuser posted image



Ne vjerujem da sam trudna jer nemam ama nikakvih simptoma, a i znam sta mi je . Moja dijagnoza su policisticni jajnici i oni mi prave probleme, a ove tablete koje sam pila mi nisu odgovarale i prestala sam ih piti i odmah mi se ciklus poremetio.Ja sam kod ginekologa ko predplacena. Sad ce mi ponovo ukljuciti primolut nor i najvjerovatnije da cu promijeniti pilule koje sam pila.Ja sam htijela da ugradim spiralu ali mi dr rce da to na ove moje jajnike ni pod razno Elem ostaje mi da se trujem hormonima i da kavasam ko hljeb user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *