|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kasni mi, a test negativan
11.3.2012 18:53:52   
Katarina3
Hej zene ja sam trebala dobiti 9-etoga,ali jos nema nista,na dan menstruacije sam imala obilniji sekret kao i kad trebam dobiti ali sad je sve normalno nema nista,neznam grudi su mi malo nabujale ali nebole me jako,neznam cekala bi jos 7 dana pa napravila test sta vi mislite ??? :)

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: kasni mi, a test negativan
11.3.2012 19:08:13   
Hurma
IZVORNA PORUKA: Katarina3

Hej zene ja sam trebala dobiti 9-etoga,ali jos nema nista,na dan menstruacije sam imala obilniji sekret kao i kad trebam dobiti ali sad je sve normalno nema nista,neznam grudi su mi malo nabujale ali nebole me jako,neznam cekala bi jos 7 dana pa napravila test sta vi mislite ??? :)

nema potrebe za 7 dana... test i prije menzisa moze pokazati trudnocu, a kamoli nakon par dana, ja sam u prvoj trudnoci ga koristila na tacan dan kad je trebao biti menzis 5. januara... a 6. mi rođendan i sama sebi poklonila najljepši dar :) user posted image
tako da ako si trudna, test mora pokazati i sada....

(odgovor članu Katarina3)
Neposredna veza do poruke: 402
   RE: kasni mi, a test negativan
12.3.2012 8:22:15   
Katarina3

IZVORNA PORUKA: Hurma

IZVORNA PORUKA: Katarina3

Hej zene ja sam trebala dobiti 9-etoga,ali jos nema nista,na dan menstruacije sam imala obilniji sekret kao i kad trebam dobiti ali sad je sve normalno nema nista,neznam grudi su mi malo nabujale ali nebole me jako,neznam cekala bi jos 7 dana pa napravila test sta vi mislite ??? :)

nema potrebe za 7 dana... test i prije menzisa moze pokazati trudnocu, a kamoli nakon par dana, ja sam u prvoj trudnoci ga koristila na tacan dan kad je trebao biti menzis 5. januara... a 6. mi rođendan i sama sebi poklonila najljepši dar :) user posted image
tako da ako si trudna, test mora pokazati i sada....

Da li si imala neke simptome tih dana ili si ih tek kasnije dobila ???

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 403
   RE: kasni mi, a test negativan
12.3.2012 8:39:29   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: felix


IZVORNA PORUKA: malen@89

ja nisam osjecala nikakve simptome do dan-dva pred menstruaciju,i kad su me poceli boliti stomak i ledja bila sam ubjedjena da cu dobiti,naravno razocarala se,cak i nosala uloske u gacamauser posted image

nadjo se u ovom poštu user posted image user posted image

Meni dva dana kasni, test juce radila neg . jutros me stomak bolio i ništa nema .,Ja mislila procurice kad ništa i dalje sam na cekanju pa šta Bog da.
Katarina , šta ima kod tebe ?

sacekaj ako ne dodje doktoru ja sam radila test bio negativan a kasnila mi menga par dana isla na UZ nista a beba vec bila tu tek otrkili sa 11 sedmica user posted image user posted image user posted image user posted image nek je kako zelis da bude a neke odluke je najbolej da donosi sudbina za nas :)))

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 404
   RE: Kasni mi, a test negativan
17.3.2012 21:08:54   
m@lena
Bokic svima,ja sam nova na forumu,citam vas vec veoma dugo,jako ste drage i kako samo pruzate potporu jedna drugoj.. moje bi pitanje bilo drage mame i one koje ce to biti ubrzo, imala sam odnos treci dan od prestanka user posted image i vec zadnjih nekoliko dana im neobjasnjive bolove u donjem djelu trbuha, imam mucnine, cigarete mi bas i ne idu, a inace sam strastveni pusac,grudi su jos normalne, prije mjesec dana sam bila na pregledu jer mi se javio bio sukrvav iscjedak i ginekolog mi je rekao da mi je zadebljana desna strana maternice.. sada sam skroz zbunjena,al prerano bi bilo radit test jer ju moram dobit za tjedan dana, ako mi imate kakav savjet ili ako je koja imala slicne simptome neka mi se javi, hvala vam puno unaprijed.. zao mi je zbog dugackog posta user posted image user posted image

(odgovor članu baby girl)
Neposredna veza do poruke: 405
   RE: Kasni mi, a test negativan
17.3.2012 21:13:36   
Lulu_08
m@lena, mila nema druge osim cekanja, ipak morat' ces sacekati da vidis jesu li promjene hormonskog tipa, kao PMS ili slicno, ili je pak mala mrvica se zakacila, sretno u svakom slucaju!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu m@lena)
Neposredna veza do poruke: 406
   RE: Kasni mi, a test negativan
15.4.2012 9:19:45   
Cenzura83
Drage moje, trebala sam dobit 12, nisam, radila sam testove samo jedna crtica, drugu ja vidim ali mislim da je to ipak fabrički napravljeno, pa se može vidjet, to je više kao ispod da je mogu vidjet. Ovaj mjesec sam mjerila i BT nakon O mi je bila 36,8, pa 36,7, jutros 36,9. Radila sam uni test. Ne znam šta da mislim. Par dana nakon O sam 2 dana imala smećkasti iscjedak i bolove u stomaku. Ne znam šta da mislim?

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 407
   RE: Kasni mi, a test negativan
15.4.2012 10:20:09   
Leva
Uradi nalaz Beta HCG sutra ako ne dobijes u medjuvremenu, test na trudnocu registruje beta HCG tek nakon 25 jedinica (u vecini slucajeva). Druga i treca opcija su poremecaj hormona ili cista a za to ces morati kod ginekologa ako Beta bude negativna a ti ne dobijes za koji dan.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Cenzura83)
Neposredna veza do poruke: 408
   RE: Kasni mi, a test negativan
15.4.2012 18:11:11   
Cenzura83
Draga Leva, hvala ti. Sad idem doktoru, pa ću vidjet šta će mi dr. reć, valjda će nešto znat :)
Ne mogu još da se nadam, malo prije sam radila test ponovo i ima druga crtica.

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: Kasni mi, a test negativan
15.4.2012 20:45:54   
patrizia
cenzura sta kaze dr,jel za slatke?Ja se nadam da jest i cuvam fige..

_____________________________

7 IUI ,1X beta 50-biokemijska trudnoča ,ostale bete 0

25.04.2012. ICSI
-07.05. beta 177
-09.05. beta 464
STIGAO SAV MOJ SVIJET 31.12.2012.
HVALA TI BOŽE NA USLIŠENIM MOLITVAMA !!!

(odgovor članu Cenzura83)
Neposredna veza do poruke: 410
   RE: Kasni mi, a test negativan
15.4.2012 21:08:45   
Cenzura83
Pa ko veli moglo bi biti user posted image user posted image user posted image
Još se ništa ne vidi, kaže test jest pozitivan,nosila joj da joj pokažem, ali još uvijek je rano da se išta vidi. Endometrij je zadebljan, oplodnja se jest desila, ali nije još se to smjestilo, ona konta da bi to trebalo bit oko 4 nedjelje. Balićki sam naručena u četvrtak, pa ću vidjet šta mi ona kaže.
Još uvijek ne vjerujem, sve mi je malo nestvarno. I ne radujem se, jer me strah, pošto se ne vidi još.

(odgovor članu patrizia)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: Kasni mi, a test negativan
15.4.2012 22:21:25   
Leva
Pozitivan test je pozitivan test user posted image Od srca ti zelim uspjesnu implantaciju na pravom mjestu user posted image Obavezno se javljaj nakon pregleda, navijamo za tebe!

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Cenzura83)
Neposredna veza do poruke: 412
   RE: Kasni mi, a test negativan
16.4.2012 8:37:49   
Cenzura83
Hvala mila puno, aBd da to bude sve ok. Samo da prođe ovih 7 dana, da vidi jel to to. Malo me strah jer je rekla, da nije sigurna da je to još uvijek stiglo iz jajovoda, pa me strah.

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 413
   RE: Kasni mi, a test negativan
24.4.2012 20:48:15   
klemzi
Drage moje, user posted image mi kasni 6 dana, četiri urađena testa su negativni user posted image Ne znam šta da mislim. Zbog čega još može M kasniti. Nisam bila izložena stresu, nisam promijenila tjelesnu težinu, za hormone ne znam, mada s njima do sad nisam imala problema. Može li ovo značiti nešto ozbiljno? user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Cenzura83)
Neposredna veza do poruke: 414
   RE: Kasni mi, a test negativan
24.4.2012 21:23:40   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: klemzi

Drage moje, user posted image mi kasni 6 dana, četiri urađena testa su negativni user posted image Ne znam šta da mislim. Zbog čega još može M kasniti. Nisam bila izložena stresu, nisam promijenila tjelesnu težinu, za hormone ne znam, mada s njima do sad nisam imala problema. Može li ovo značiti nešto ozbiljno? user posted image user posted image


sta da ti kazem meni ni UZ nije pokazao trudnocu a kasnilo mi 8 dana a sad evo ebbac udara , tako da sacekaj i sretno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 415
   RE: Kasni mi, a test negativan
24.4.2012 21:33:27   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: klemzi

Drage moje, user posted image mi kasni 6 dana, četiri urađena testa su negativni user posted image Ne znam šta da mislim. Zbog čega još može M kasniti. Nisam bila izložena stresu, nisam promijenila tjelesnu težinu, za hormone ne znam, mada s njima do sad nisam imala problema. Može li ovo značiti nešto ozbiljno? user posted image user posted image



pa trudnoca je ozbiljna stvar user posted image

ako si zdrava, ne vjerujem da moze biti nesto drugo. sutra ti pravac doktoru. kakva sam ja, otisla bih odmah nakon treceg dana user posted image

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 416
   RE: Kasni mi, a test negativan
24.4.2012 21:35:17   
Skvo RR
Klemzi pijes li ti sta od lijekova, oni znaju ometati pouzdanost testa?

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 417
   RE: Kasni mi, a test negativan
24.4.2012 21:42:16   
klemzi
pa trudnoca je ozbiljna stvar
user posted image
Eee Alma, da te dragi Bog čuje user posted image
Skvo ne koristim nikakve lijekove, pijem samo folnu kiselinu.
Mirkice, da dragi Bog da user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 418
   RE: Kasni mi, a test negativan
24.4.2012 21:45:00   
nanika
Klemzi bice to aBd dobro i ti ces nas obradovati sauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 419
   RE: Kasni mi, a test negativan
24.4.2012 21:47:46   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: klemzi

pa trudnoca je ozbiljna stvar
user posted image
Eee Alma, da te dragi Bog čuje user posted image
Skvo ne koristim nikakve lijekove, pijem samo folnu kiselinu.
Mirkice, da dragi Bog da user posted image



Amin!

Javljaj cim sta saznas

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 420
   RE: Kasni mi, a test negativan
24.4.2012 21:48:09   
tekja
klemzi, inshAllah, inshAllahuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 421
   RE: Kasni mi, a test negativan
24.4.2012 21:48:18   
mama_debeljuca

IZVORNA PORUKA: klemzi

Drage moje, user posted image mi kasni 6 dana, četiri urađena testa su negativni user posted image Ne znam šta da mislim. Zbog čega još može M kasniti. Nisam bila izložena stresu, nisam promijenila tjelesnu težinu, za hormone ne znam, mada s njima do sad nisam imala problema. Može li ovo značiti nešto ozbiljno? user posted image user posted image



Ono najozbiljnije inshAllah!! user posted image user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 422
   RE: Kasni mi, a test negativan
24.4.2012 21:51:26   
muaaa
Klemzi moja,Amiin Jarabi,nesmijem se ni radovati...nego mila sutra betu hcg ona je najispravnija.

Da Allah dauser posted image ,Amin

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 423
   RE: Kasni mi, a test negativan
24.4.2012 22:06:29   
Skvo RR
Samo bi se pridruzila iskrenim zeljama da nam se obradujes mila.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 424
   RE: Kasni mi, a test negativan
24.4.2012 22:21:48   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: klemzi

Drage moje, user posted image mi kasni 6 dana, četiri urađena testa su negativni user posted image Ne znam šta da mislim. Zbog čega još može M kasniti. Nisam bila izložena stresu, nisam promijenila tjelesnu težinu, za hormone ne znam, mada s njima do sad nisam imala problema. Može li ovo značiti nešto ozbiljno? user posted image user posted image


Mozda je ovulacija bila nesto kasnije, samim tim i oplodnja. Meni je nakon 10 dana kasnjenja user posted image na testu bila jedva vidljiva druga crtica (samo sam je ja vidjela). Zato pricekaj jos koji dan, i InshAllah da nam javis lijepe vijesti user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *