|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kasni mi, a test negativan
12.2.2010 17:11:21   
aidicaa
Vava cestitam user posted image  user posted image  user posted image
Amelic draga pa tebi kasni user posted image ...haj da bude na hajr i da ugledas akb user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 25.4.2010 0:12:04 >


_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu Vava74)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: kasni mi, a test negativan
12.2.2010 17:58:21   
sarayka
dana8 i ja sam u pocertku punoo mokrila i spavala... sa srecomuser posted image user posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: kasni mi, a test negativan
12.2.2010 18:09:52   
ena0002
Vava iskrene cestitke user posted image user posted image user posted image
Dana sretno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: kasni mi, a test negativan
13.2.2010 13:53:30   
AMELIC
Aidice kasnila 4 dana i peti došlauser posted image ...bila sam tužna al Bože moj moramo nastaviti dalje u borbi zauser posted image  inshallah ugledaćemo i mi jednomuser posted image ...

Dana 08 nadam se da će tvoj test biti pozitivam!!!

< Poruku je uredio AMELIC -- 13.2.2010 13:54:16 >


_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: kasni mi, a test negativan
12.3.2010 20:35:21   
za
cao moje forumasice!ja sam vas novi clan i nadam se da cemo se lijepo druziti i dijeliti iskustvauser posted image .U braku sam dvije godine i zeljno iscekujem bebu.MM je imao problem sa VARINCOCELOM ali je odklonjena operacijom.Prvi puta poslije godinu dana mi kasni mengauser posted image  a inace je redovna u dan.Radila sam test i bio je negativan pa sam se obratila svom ginekologu koji ma je uradi U.Z. i rekao da pijem DOBRASTON deset dana te da bi od njih trebala biti menga ili ako se radi o skorijem vremenu trudnoca.Molim vas  da mi pise neka od vas ako je imala slican problem.PUSA ZABRINUTA!!!!

(odgovor članu baby girl)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: kasni mi, a test negativan
12.3.2010 20:43:49   
za
Draga moja i ja sam nova na forumu i imam slican problem sem vanmatericne trudnoce i meni kasni a test je bio negativan pa sam od dok.dobila dobroston tablete od njih trebam ili dobiti ili se radi o ranoj trudnoci.Nadam se da ce nam se sreca osmijehnutiuser posted image user posted image

(odgovor članu baby girl)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: kasni mi, a test negativan
12.3.2010 20:59:13   
ena0002
Za dobro dosla user posted image
Koliko ti kasni ? Mozes uraditi i betu ona je 100% sigurna ili probaj opet za par dana uraditi test.
sretno user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu za)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: kasni mi, a test negativan
13.3.2010 9:58:57   
andjela1980
Drage,ovo mi je prvi put da pisem,ali moram da se obratim nekome.
Prosli mesec mi je kasnila m 15-tak dana,dobila sam,trajalo je nesto krace nego inace,imala sam odnoSe i pre toga i posle i sada mi se u organizmu desva nesto cudno.Jako sam nervozna,spavam cim dodjem sa posla (sto za mene nije obicaj), grUdi su mi porasle,nadut stomak,koji se cak i povecaO,radial sam test ,ali je negativan,pre nedelju dana,Da li je mozda test pokAzao netacno i da li sa mmozda trudna?Ako neko ima slicna iskustava,molim za pomoc.

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: kasni mi, a test negativan
13.3.2010 10:29:22   
maja78 RR
andjela1980 mozda nebi bilo lose da odes kod ginekologa, ovo su simptomi trudnoce sto si ti nabrojala, ali za svaki slucaj idi doktoru
test moze pogrijesiti


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu andjela1980)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: kasni mi, a test negativan
13.3.2010 10:31:00   
brzamala
pa znam zene koje su radile test, i bile trudne  a on pokazao negativno. Nekima bila kasnija inplatacija, nekima dovoljno nije rastao HCG pa ga test nije mogao detektovati...Nista ili ponovi testiranje ili uradi betu, i znat ces na cemu si. Sretno

(odgovor članu andjela1980)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: kasni mi, a test negativan
13.3.2010 16:22:53   
andjela1980
hvala vam puno,javljam se sl.nedelje kad dodjem od lekara,
Bas bi bilo lep da ste u pravu...

(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: kasni mi, a test negativan
13.3.2010 17:16:00   
za
ponovo ja pusica svima i dalje menge nemauser posted image user posted image i nadam se da nece ni doci.Puno mi znaci sva vasa podrska i nadam se da ce nam se ostvariti zelje da i mi osjetimo sta znaci biti majkauser posted image user posted image

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: kasni mi, a test negativan
13.3.2010 17:21:59   
za
Draga moja ANDJELA 1980 mnoge zene cak i u mojoj porodici su imala iskustva da i pored trudnoce redovno imaju cikluse a moje iskustvo je takode test negativan a kasni mi 13 dana pa pijem dobroston tablete koje su jako dobro i za plod ali takode i za regulaciju menge iako se ja nadam da mi nece doci jer i ja gotovo dvije i pol godine pokusavam zanijetiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andjela1980)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: kasni mi, a test negativan
22.3.2010 11:04:36   
za
Drage moje forumasice da vam javim da sam dobila mengu i jako sam tuzna jer mi je prvi put kasnila 23 dana i bila sam gotovo sigurna da je to to ali....user posted image user posted image user posted image ALLAH JE NAJVECI I POMOCE MI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: kasni mi, a test negativan
24.3.2010 6:51:44   
ena0002
Za zao mi je user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu za)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: kasni mi, a test negativan
24.3.2010 7:35:59   
nella
Za zao mi je, ali idemo dalje user posted image

_____________________________

sve ce se ovo jednom zvati juce

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: kasni mi, a test negativan
17.4.2010 17:57:38   
medi87
Drage moje jedno pitanjce... Već mi kasni user posted image peti dan, ali još nisam radila test na trunoću, strah me da se ne razocaram...
Pa da Vas pitam nakon koliko dana kašnjenja je poželjno uraditi test.
Hvalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: kasni mi, a test negativan
17.4.2010 17:59:55   
myb@by
Ja sam test uradila nakon 4 dana kasnjena i bio je pozitivan.Sretno nadam se da se neces razocarati.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu medi87)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: kasni mi, a test negativan
17.4.2010 18:02:42   
medi87
Nadam se i ja da se neću razocarati...

_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: kasni mi, a test negativan
17.4.2010 20:06:11   
/MMK/
medi nije toliko bitno koliko kasni nego koliko dana je od ovulacije proteklo.
Test u slučaju trudnoće bude nakon 14 d od ovulacije pozitivan ( meni nakon 12) e sada meni je to bilo 2 dana prije očekivane M.
U principu ako su ciklusi uredni i redovni 28 dana(+/-2) na dan očekivane M bi test trebao biti pozitivan, i to onaj najobičniji od 3,5 KM ili sa inteneta.


< Poruku je uredio malena27 RR -- 18.4.2010 0:09:57 >


_____________________________

09.2010.

(odgovor članu medi87)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: kasni mi, a test negativan
21.4.2010 18:29:53   
rose
IZVORNA PORUKA: medi87

Drage moje jedno pitanjce... Već mi kasni user posted image peti dan, ali još nisam radila test na trunoću, strah me da se ne razocaram...
Pa da Vas pitam nakon koliko dana kašnjenja je poželjno uraditi test.
Hvalauser posted image user posted image user posted image


meni je kasnila 3 dana ...javi nam ima li novosti

(odgovor članu medi87)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Kasni mi, a test negativan
21.4.2010 21:22:10   
medi87
ma stigla je nazalostuser posted image nakon 6 dana kasnjenja, sad sam u onoj fazi depresije ponovo, ne znam ni ja sama vise sta da radim


< Poruku je uredio malena27 RR -- 6.5.2010 18:55:12 >


_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 97
   Kasni mi, a test negativan
25.4.2010 0:05:27   
malena27 RR
Razgovore nastavite na temi: KLIK

Napominjem vas da iste postove ne postavljate na vise tema razlicitih tema i da ne mijenjate nazive istih.

LP, RR tim


< Poruku je uredio malena27 RR -- 25.4.2010 0:14:14 >


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu za)
Neposredna veza do poruke: 98
   Kasni mi, a test negativan
4.5.2010 8:49:19   
malena27 RR
prenos postova :

IZVORNA PORUKA: kristijana

Imam 20 godini i sum od Makedonija. Mislam deka vie ke mi pomognete i ke mi odgovorite na nekolku prasanja... Koga mozam da napravam baby test, a da mi pokaze tocni rezultati??? minatiot mesec mi kasnese 10 dena, napraviv mnogu baby testovi i site rezultati bea negativni. Posle 10 dena dobiv. Se nadevam deka ovoj mesec nema da bide taka tuku deka ke ima pozitivni rezultati! Treba da dobijam na 5 ti maj. Kako mozam da prepoznaam koga sum trudna, a koga imam PMS ???? Koga e najdobro da napravam baby test a da ne se razocaram????
Fala premnogu se nadevam deka naskoro ke stanam clen vo mama klubot



IZVORNA PORUKA: koka i po

Dobrodošla kristijana.Kašnjenje menstuacije se toleriše do deset dana.Poslije deset dana kašnjenja može se sumnjati na trudnoću.Postoje testovi za rano otkrivanje trudnoće ali svi su oni manje više sigurni ako se urade nakon izostanka menstruacije.Ja lično sam test uradila dva dana od izostanka men.i pokazao je pozitivan rezultat što znači ako je trudnoća prisutna ne moraš čekati da prodje više vremena.Testovi mogu pogriješiti ako je u pitanju neki veći hormonalni poremećaj.Simptomi trudnoće se razlikuju od žene do žene s tim da je prvi simptom izostanak men.Drugi simptomi prije izostanka(to su bili kod mene):gadjenje prema odredjenoj hrani,pojačano čulo mirisa,nabreklost dojki i areola oko njih,bolovi u stomaku.porculanska boja kože lica,jutarnje mučnine,emocionalna osjetljivost.Ja sam nabrojala one koji su kod mene bili prisutni mada to sve zavisi od žene do žene.Što se tiče pms-a simptomi su slični  samo što se kod mene javlja izražena nervoza,nesanica i nakupljanje tečnosti u organizmu tj.oticanje ruku i nadutost.Eto nadam se da sam ti  pomogla onoliko koliko je u mojoj moći,a ovo sve imaš lijepo opisano na našem forumu pod temom"Simptomi trudnoće".Nadam se da ćeš ubrzo i ti postati buduća mama i želim ti sve najbolje.


IZVORNA PORUKA: medi87
Nadam se da ces ubrzo postati mama kao i sve ostale trudilice


IZVORNA PORUKA: kristijana

fala vi mnogu!!! Imam uste edno prasanje... koga ti se pojavija tie simptomi??? posle kolku vreme od obidot??? ova e vtor pat kako probuvame da ostanam bremena. oteceni mi se gradite, od vreme na vreme imam mala bolka vo stomakot koja brzo mi pominuva.  zgolemeno tecenje na sekret, sto ima mn poinakov miris, nemozam a da ne nosam dnevna vloska. nekolku pati imav vrtoglavica koga stanuvam sabajle od spienje. neznam dali da napravam test, nesakam da se razocaram ako ispadne negativen. dali e rano za test??? treba da dobijam na 5 ti maj, a imav odnosi so maz mi vo plodnite denovi od 19 ti do 24 ti april spored vasiot kalendar za plodni denovi . neznam sto da pravam, nesakam da se razocaram, premnogu sakam da bidam majka i da imam edno pa i poveke prekrasni angelcinja
pozdrav i fala vi odnapred






_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu medi87)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Kasni mi, a test negativan
4.5.2010 12:56:07   
kristijana
Zdravo na site mamicki i idni mamicki user posted image Jas sum od Makedonija imam 20 godini. Blagodarnost do ringeraja, nauciv prekrasni raboti, preubavi strucni soveti koi sega mi se i te kako potrebni! No imam edno prasanje... koga se pojavuvaat prvite simptomite na bremenost??? Posle kolku vreme od obidot??? Ova e vtor pat kako probuvame da ostanam bremena. Oteceni mi se gradite, od vreme na vreme imam mala bolka vo stomakot koja brzo mi pominuva.  Zgolemeno tecenje na sekret, sto ima mn poinakov miris, nemozam a da ne nosam dnevna vloska. Nekolku pati imav vrtoglavica koga stanuvam sabajle od spienje. Neznam dali da napravam test, nesakam da se razocaram ako ispadne negativen. Dali e rano za test??? Treba da dobijam na 5 ti maj, a imav odnosi so maz mi sekako bez zastita vo plodnite denovi od 19 ti do 24 ti april spored ringeraja kalendarot za plodni denovi . neznam sto da pravam, nesakam da se razocaram, premnogu sakam da bidam majka i da imam edno pa i poveke prekrasni angelcinja
pozdrav i fala vi odnapred  

(odgovor članu baby girl)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *