|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kasni mi, a test negativan
5.5.2010 0:11:57   
kristijana
Vava user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image cestitki i od skopje !!!! Premnogu mi e milo!!!

< Poruku je uredio kristijana -- 5.5.2010 0:13:27 >

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: kasni mi, a test negativan
5.5.2010 8:28:10   
Leva
Prije svega kristijana dobro dosla user posted image
Ne bih da te razocaram jer mislim da je suvise rano da bi osjetila prave simptome trudnoce. Tek u 6. sedmici zene pocnu osjecati mucninu, povracanje, vrtoglavice. Ako si trudna ono sto bi trenutno trebala osjecati su isti oni simptomi PMS-a koje imas svaki mjesec. A to za sekret user posted image  Ne znam mozda si prehladjena, mozda je infekcija...Ako dobijes a ja navijam da budes nasa nova trudnica mozda ne bi bilo lose da odes kod ginekologa da ti napravi papa test i briseve na Clamidiu, Ureaplasmu, Micoplasmu.
Puno pozdrava i obavezno se javi user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu kristijana)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: kasni mi, a test negativan
5.5.2010 12:40:42   
rose
ma ja osim bolnih grudi nisam nista drugo osjecala i evo prodje 13 sedmica...na kontrolu za 8 dana pa da vidimo dokle smo :)..sve smo mi razlicite...elem sacekaj dan kada ocekujes menstruaciju i ako ne dodje...radi test nakon par dana :) nemaju sve zene simptome kao u knjizi :)

< Poruku je uredio rose -- 5.5.2010 12:41:58 >

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: kasni mi, a test negativan
5.5.2010 12:45:59   
kristijana
Leva fala ti mnooogu i od srce!!! pravev pap test i hpv, se mi e vo red, papot mi e super. denes treba da dobijam (ama se nadevam deka nemauser posted image ) me bolat gradite i mi se oteceni isto kako i pred da dobijam. mi se slucuvase da imam vrtoglavica navecer pred da si legnam i sabajle koga ke stana zatoa i resiv da prasam, ama definitivno pricinata bila druga. denovive ke pravam test se molam da vidam user posted image . Mnogu mi e strav, nesakam da se razocaram!!! pozz od Kristijana i naskoro ke vi pisam pak

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: kasni mi, a test negativan
5.5.2010 12:51:16   
kristijana
rose fala ti mnogu i na tebe, devojki premnogu mi znaci ova, sto imam so kogo da razgovaram. imam 20 godini i edvaj cekam da stanam majka dodeka moite drugarki nemozat da se nasitat od nokni zurki i sedenje vo kafani. nemam nikoja bliska osoba koja e bremena za da mozeme da razgovarame i da razmenuvame mislenja, no zatoa ste vie tuka. Fala vi mnoooooogu!!! :)

(odgovor članu kristijana)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Kasni mi, a test negativan
6.5.2010 18:52:04   
koka i po
Imali šta kristijanaaaaaaa?

< Poruku je uredio malena27 RR -- 6.5.2010 18:54:13 >

(odgovor članu kristijana)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Kasni mi, a test negativan
6.5.2010 22:54:54   
kristijana
Trebase da dobijam vcera ama eve do ovoj moment nema nisto user posted image a gi imam site PMS. Se plasam da napravam test user posted image   mislam deka e uste rano, ovulacijata mi bese na 25 ti april, a kako sto procitav na forumot testot se pravi 12-14 dena posle ovulacija. Nemozam da izdrzam sakam da znam... Zdravje utre 7-mi so srekja :) Ke vi pisam utre obavezno sto i da e, samo se molam da vidam user posted image user posted image
Drzete mi srekja user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Kasni mi, a test negativan
10.5.2010 14:28:00   
kristijana
Razocaruvanje... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dobiv pred 2 dena user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sto sega???????????? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kristijana)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Kasni mi, a test negativan
10.5.2010 14:29:42   
medi87
kristijana mnogo mi je zaouser posted image user posted image user posted image , ali novi ciklus - nova nada  za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu kristijana)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Kasni mi, a test negativan
10.5.2010 14:53:49   
koka i po
Žao mi je kristijanauser posted image .Ne brini i ne gubi nadu.user posted image  će doći kada za to dodje vrijeme vjeruj mi.

(odgovor članu kristijana)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Kasni mi, a test negativan
10.5.2010 21:02:59   
kristijana
Se nadevam deka e taka...user posted image user posted image user posted image mislite deka treba da odime i da pravime testovi i jas i maz mi za sterilitet ( NE DAJ BOZE) ?????? Ili e uste rano?????
Premnogu sum tazna ama ne gubam nadez, ke probuvame se dodeka ne vidime user posted image
Mnogu mi bese tesko koga dobiv, do posledno ne veruvav deka ke dobijam, ama...
Dali e mozebi od stres i nervoza??? Odam na fakultet, polagam ispiti, postojano ucam, a se desija i nekoi drugi problemi poradi koi sto bev postojano napnata i nervozna.
Baram i mislam koja e pricinata, ama odgovor ?????????????????????
Pozdravuser posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Kasni mi, a test negativan
10.5.2010 21:33:43   
medi87
Koliko si već u braku, ja sam 16 mjeseci i tek od narednog ciklusa cu raditi testove, naime doktorica mi je rekla da uglavnom treba proci godinu dana od kada se ne cuvas da user posted image pa da mozes raditi testove, ja se nikako dosad nisam cuvala od pocetka braka, ali nema user posted image

_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu kristijana)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Kasni mi, a test negativan
11.5.2010 14:25:12   
Ivies
Hey Kristijana, btw i jas sum od MK...zal mi e sto si dobila, no sekogas postoi sleden pat.
I jas ocekuvav bremenost ovoj mesec, napraviv duri i 2 testa. Sekako, i dvata bea negativni.
Pocuvstvuvav ogromno razocaruvanje koga go vidov rezultatot na vtoriot. Se pocuvstvuvav nesposobna za da ostanam vo drugo stanje.......ali se nadevam deka ke dojde i toj mesec koga testot ke ima user posted image

Ti posakuvam sreka i ocekuvame da ni soopstis pozitivna vest!

(odgovor članu kristijana)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Kasni mi, a test negativan
11.5.2010 19:59:45   
kristijana
Bas mi e zal Ivies :( znaes kako e vo Skopje za vikend, ne mi se odi vo park, gledam majki so kolicki, so bebinja i mi se place :(((
Nema gubenje nadez, prodolzuvame napred!!! Definitivno e rano za testovi ova e samo vtor obid.
Zdravje, se ke si dojde koga treba.
Ivies nemoj da se razocaruvas, ostanuva samo da se nadevame nareden pat deka ke vidime user posted image . I jas napraviv eden test otkako mi kasnese 2 dena i sigurna bev deka e pozitiven, ama nisto... posle nekolku saati dobiv :(
Fala Ivies, mnogu sreka i na tebe i NIKAKO nemoj da se razocaruvas!!!


(odgovor članu Ivies)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Kasni mi, a test negativan
11.5.2010 21:36:44   
za
Zdravo moje forumasiceuser posted image !Posto vidim da ste sve zeljne da postanete mame kao i ja voljela bi da vam kazem da ne klonete tako poslije svakog testa za trudnocu i padate u depresije jer i ja sam sama takva bila.Vec tri god.i ja pokusavam zatrudnjeti ali jos nista ali ne volim kad vidim da se toliko opterecujete oko toga.Savjet moj je da se Dragom Bogu molimo jer On je Svemoguci a onaj ko je strpljen on je  i spasen i nagraden!!!!!!!Znam da je to ponekad jace od samih nas ali trudite se da tako ne bude jer poznajem toliko zena koje nisu imale od 10-15 god djece i kome je receno da ih uopste ne mogu imati ali su uz Allahovu pomoc postale mame onda kad su se najmanje nadale zatoi nemojte moje ljepotice da tugujete!!!Dok god taj dan menge cekamo u iscekivanju to se nece desiti a kad se prestanemo opterecivati jednog dana uz Allahovu pomoc stize i nama Boziji daruser posted image user posted image ljubim vas i volim!!! 

(odgovor članu kristijana)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Kasni mi, a test negativan
13.5.2010 10:29:45   
Ivies
Samo sto mi pomina user posted image i ponovo nov mesec so novi obidi. Ne znam koga ke mi e ovulacija, no ne sakam ni da mislam na toa....ako treba da se desi, ke se desi user posted image
Pozdrav moje forumasice namili

(odgovor članu za)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: kasni mi, a test negativan
31.5.2010 8:23:02   
2004 Maja
Veliki pozdrav svim clanicama ovog edukativnog portala!Ja sam Vasa nova clanica,a portal citam vec par meseci.Kao i svaka nova clanica imam pitanje ako neka od vas ima slican problem?Zadnji ciklus sam imala 15.04. i sredinom ciklusa pojavila mi se braon iscedak koji je trajao sve do juce.Isla sam kog svog doktora jer sam pomislila da nije neka infekcija i rezultat je pokazao da nije,ali tu se nije zavrsila moja neizvesnost.Ocekivala sam ciklus koji se pojavio 30-tog dana,ali je trajao samo 1 dan i posle toga opet braon iscedak,radila sam test koji je bio prvo pozitivan,a sada negativan!Imam po nekada bolove kao da treba da dobijem,grudi su mi otekle i pospanost sto za mene nije uobicajno.Nadam se da razumete moju zabrinutost jer mi nista nije jasno.Zakazala sam pregled za sredu kod svog doktora,ali neizvesnost me jako opterecuje,da li samuser posted image !Veliki pozdrav za sve clanice,i nadam se da cu ovde procitati slicno iskustvouser posted image !

(odgovor članu kristijana)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: kasni mi, a test negativan
1.6.2010 11:20:12   
taurus
Evo i mene na ovoj temiuser posted image user posted image user posted image
Zadnje krvarenje 1. maja i od tada ništa. Test radila u subotu-negativan.
Prethodni ciklusi trajali od 28 do 30 dana, s tim što sam u martu imala ciklus od 34 danauser posted image
danas mi je dakle 32. dan ciklusa i ništa. Nemam simptome ni pms-a a ni trudnoće.
Baš se glupo osjećamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

P.S. Nismo se "čuvali" zadnjih par mjeseciuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2004 Maja)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: kasni mi, a test negativan
1.6.2010 11:25:16   
taurus
Zaboravila sam reći da sam zadnjih 7 dana imala bolove u lijevom jajniku i po dnu stomaka isto kao da trebam da dobijem. Sad mi je i to prestalouser posted image
Možda su mi se hormoni poremetiliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: kasni mi, a test negativan
1.6.2010 11:45:11   
bimba
taurus, iskreno se nadam da si user posted image  ali da sam na tvom mjestu ipak bih sacekala jos malo.

Moji ciklusi isto tako variraju u rasponu od 27-32 i zna se desiti da bude 32 pa opet nista, nema user posted image .

Zadnji put nisam ni sama imala neke simptome samo je dosla sto svakako tebi ne zelim, tebi zelim user posted image .

Sacekaj jos koji dan.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: kasni mi, a test negativan
1.6.2010 11:53:13   
ivana st
Majo ako ideš sutra kod ginekologa onda nema potrebe za još jednim testom jer će ti on već sve reći.Što se simptoma tiče i iscjetka sve to može i ne mora upućivati na user posted image .Javi nam što je bilo kod dr. a ja navijam da bude user posted image ! I dobro nam došla na ringeraju user posted image user posted image user posted image !
Taurus kod mene je tako situacija svaki cikolus jer mi nikada ne dođe u dan, a simptoma uvijek nekih ima, pa se više na njih i ne obazirem.I za tebe navijam da bude user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !Ako ne dođe kroz dva ,tri dana ponovi test, O ti je vjerojatno bila kasnije ovaj mjesec.


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: kasni mi, a test negativan
1.6.2010 12:44:54   
taurus
Hvala drage moje user posted image user posted image user posted image
Nadam se da će biti user posted image

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: kasni mi, a test negativan
1.6.2010 22:15:46   
taurus
Ako sutra ne dobijem test radim prekosutra ponovo

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: kasni mi, a test negativan
1.6.2010 23:23:16   
2004 Maja
Hvala ti na lepim zeljama,i ja se nadam,ali bice sve to Bozija volja!
Sutra cu znati vise i podelicu naravno sa vama lepu vest!Veliki pozdrav
od Maje iz Zürich-a!user posted image

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: kasni mi, a test negativan
1.6.2010 23:33:11   
2004 Maja
Po tvojim recima ja bih rekla da imamo slicnosti,samo sto sam ja imala i iscedak braon koji je prosao,ali se sada ponekad javi,ali samo u vecernjim casovima!Takodje sam radila test koji je prvo bio pozitivan,pa kroz nedelju dana negativan.Znam da te muci neizvesnost kao i mene zato sutra idem kod doktora pa cu znati na cemu sam!Pozdrav i tebi, u nadi da smo obe user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *