|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kasni mi, a test negativan
5.6.2010 11:54:08   
moja barbika
IZVORNA PORUKA: taurus

Kao što vidite jutros sam poranila da uradim testuser posted image user posted image user posted image
I ugledahuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image  sretna sam a istovremeno i zabrinuta.
Nadam se da će ako Bog da sve biti ok, beba prije svega živa i zdrava i naravno DJEVOJČICAuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image Sve najbolje od srca,nek je zivo i zdravo sto god da jeuser posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 5.6.2010 17:56:09 >

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Kasni mi, a test negativan
5.6.2010 19:49:27   
taurus
hvala svima na čestitkamauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu moja barbika)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Kasni mi, a test negativan
7.6.2010 19:53:02   
kristijana
Taurus presrekna sum za tebe!!! Samo pozitivni misli i relaksirano! Ti posakuvam najubava bremenost i mala slatka devojcica user posted image

E sega ke vi raskazam za mojot najuzasen den :(
Na 03.06 vecerta kupiv test i go ostaviv da go pravam utredenta od sabajle. Vecerta mi se slucija nekoi raboti koi tolku mnogu me potresoa i tolku mnogu se voznemiriv sto nemozev da prestanam da placam i da se nerviram. Vecerta zaspav celata uplakana.
Utredenta se razbudiv so strasni bolki vo stomakot. Nemozev da se pomrdnam, edvaj sobrav sila da go razbudam maz mi. Bolkata bese uzasna, prebledev mnogu, pocna da me obleva ladna pot, na momenti se gubev i posle cel cas macenje, bolkata mi pomina otkako ispiv 2 apcinja ketonal forte. Ginekologot mi kaza deka nema nisto, se e vo red i posle pola saat dobiv :((((((((((((
Nikogas ne sum imala bolni ciklusi, mi se slucuva prv par. Dali e vozmozno da imalo nesto pozitivno, pa blagodarenie na mojata nervoza i mojot stres da bilo isfrleno od moeto telo?????? (mislam deka e toa pricina za taa nepodnosliva bolka)
Ako e vozmozno, ova neka bide pouka za site idni majki, koi se obiduvaat da ostanat bremeni.
Premnogu mi e zal i premnogu sum tazna sto se sluci se ova, no ne gubam nadez se dodeka ne vidam user posted image .
Pozdrav i ve saka Kristijanauser posted image


(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Kasni mi, a test negativan
8.6.2010 0:09:52   
Anoniman
Još uvijek kasni...... user posted image   user posted image user posted image

(odgovor članu kristijana)
  Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Kasni mi, a test negativan
8.6.2010 0:13:00   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image

de mala ne trzaj raju...nakon tolikog dojenja ...djete ti po 3 kile dobivalo...nije ni čudo da kasni...sve su to hormoniuser posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 12.6.2010 15:59:36 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Kasni mi, a test negativan
8.6.2010 0:48:05   
taurus
Kristijana stvarno mi je žao i od srca ti želim da što prije ugledaš user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Kasni mi, a test negativan
12.6.2010 15:09:17   
Anoniman
Stigla user posted image  jutros!

(odgovor članu taurus)
  Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Kasni mi, a test negativan
12.6.2010 15:46:04   
mynxlee
Jel'' se lakse dise user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 12.6.2010 16:26:55 >


_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Kasni mi, a test negativan
12.6.2010 20:00:56   
Anoniman
Itekako user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 13.6.2010 2:21:51 >

(odgovor članu mynxlee)
  Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Kasni mi, a test negativan
13.6.2010 15:19:35   
mynxlee
Hajd' jos malo odmori, pa opet jednu malu user posted image

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Kasni mi, a test negativan
28.6.2010 9:35:03   
anitaMO
ja još nisam dobila.kod mene  se to lako prima.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Kasni mi, a test negativan
28.6.2010 21:34:56   
anitaMO
evo ja popodne radila test i negativan.ali ja još nisam dobila.ujutro radim novi.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Kasni mi, a test negativan
28.6.2010 22:43:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mynxlee

Hajd'' jos malo odmori, pa opet jednu malu user posted image



Tek sam sad vidjela ovo user posted image
Hvala T ali ne bih, hvala user posted image user posted image  Ako nekad, nekad, nekad bude........ dobrodošlo, sad za sad no, no, no, nooooooo user posted image


Anita, želim da test bude kakav ti želiš da je user posted image user posted image user posted image user posted image  
Imam osjećaj...... da se nadaš user posted image ...... možda griješim? user posted image  user posted image

< Poruku je uredio enisa_sara -- 28.6.2010 22:44:46 >

(odgovor članu mynxlee)
  Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Kasni mi, a test negativan
28.6.2010 22:47:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anitaMO

ja još nisam dobila.kod mene  se to lako prima.


oho zeno hoce li to biti prinova na kaviuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anitaMO)
  Neposredna veza do poruke: 164
   RE: kasni mi, a test negativan
28.6.2010 22:51:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: taurus

Kao što vidite jutros sam poranila da uradim testuser posted image user posted image user posted image
I ugledahuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image  sretna sam a istovremeno i zabrinuta.
Nadam se da će ako Bog da sve biti ok, beba prije svega živa i zdrava i naravno DJEVOJČICAuser posted image user posted image user posted image user posted image
cestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu taurus)
  Neposredna veza do poruke: 165
   RE: kasni mi, a test negativan
28.6.2010 23:07:49   
anitaMO
ja vam veze nemam šta bi volila sad,kad bolje pogledam bolje da i jesam.opet ujutro radim test.clearblue više nema u ljekarnama dala mi je neki lady.kaže meni cura u ljekarnoj hajde mlada si šta ti fali.jest reko 37 godina.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: kasni mi, a test negativan
28.6.2010 23:10:22   
anitaMO
noa test sam radila na poslu,prvo se popunilo sve ružičastim,da bi na kraju ostala samo jedna linija koja kaže da je negativna,to je cirkus bio na poslu niko ne zna test skontati.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: kasni mi, a test negativan
29.6.2010 6:51:58   
anitaMO
test opet jutros negativan,ja nisam dobila.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: kasni mi, a test negativan
29.6.2010 8:26:29   
malena27 RR
anita, mozda ti se malo pobrkao ciklus....

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: kasni mi, a test negativan
29.6.2010 15:53:52   
anitaMO
dobila sam.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Kasni mi, a test negativan
4.7.2010 13:14:41   
mesec maj
cao svima,
ja sam totalno nova. problem je sledeci: pokusavamo da zatrudnimo oko 5meseci ( koliko vidim, to nije puno...ali..) kasni mi par dana, boli me stomak, ali mi temperatura jutarnja nije velika. nisam jos radila test, sutra cu, jer je danas nedelja i ne rade apoteke.... xaxa
pitanje moje: da li je povisena jutarnja temperatura obavezna ukoliko je trudnoca u pitanju??

(odgovor članu baby girl)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Kasni mi, a test negativan
4.7.2010 18:42:24   
ivana st
Temp. bi ti trebala biti poviošena u odnosu na prvi dio ciklusa, ali ako nisi mjerila cijeli ciklus onda ti mjerenje sada neće puno pomoći. Nekome je povišena temp. 37 , a nekome 36.5 , jer sve ovisi kolika je bila prije ovulacije.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu mesec maj)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Kasni mi, a test negativan
19.8.2010 19:01:15   
amiyca
Pozdrav svima! Ja sam jedna od novih na forumu... Mi se trudimo vise od godinu dana.user posted image kasni 10 dana. Test radila prije 5 dana, negativan... Simptomi manje vise prisutni... Kupila novi test... Ujutro slijedi provjera... Nadam se da ce biti user posted image  

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Kasni mi, a test negativan
19.8.2010 19:05:27   
Mirkica
ja sam oba puta radila anvece test i oba puta je bio pozitivan ako si trudn trudna si , a ako test ne valaj ne valaj ni ujutro ni po podne , u svakom slucaju  zelim ti srecu i javi rezultate , a ako ti vec toliko kasni ako si trudna pokazace u svako doba dana.

< Poruku je uredio malena27 RR -- 20.8.2010 1:43:09 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu amiyca)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Kasni mi, a test negativan
21.8.2010 17:41:41   
amiyca
Juce dosla user posted image ... user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *