|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Laskanje iliti podilazenje
4.12.2009 14:45:30   
ena23
U pravu si. Skoro sam citala da ako zelite znati da li vas neko laze obratite paznju na rjeci poput "zaista, najiskrenije, bez sumnje.." jer ososba koja ne laze nema potrebu koristiti rjec "najiskrenije"... isto tako ako osoba ne koristi vlastita imena laze. Najocitiji primjer: "Nisam spavao s tom zenom"... umjesto da je reko "Nisam spavao s Monikom Levinski" user posted image Malo off topic al nije na odmet da se zna... jelde? user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Laskanje iliti podilazenje
4.12.2009 15:08:41   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: ena23

U pravu si. Skoro sam citala da ako zelite znati da li vas neko laze obratite paznju na rjeci poput "zaista, najiskrenije, bez sumnje.." jer ososba koja ne laze nema potrebu koristiti rjec "najiskrenije"... isto tako ako osoba ne koristi vlastita imena laze. Najocitiji primjer: "Nisam spavao s tom zenom"... umjesto da je reko "Nisam spavao s Monikom Levinski" user posted image Malo off topic al nije na odmet da se zna... jelde? user posted image


žene obratite pozornost

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Laskanje iliti podilazenje
4.12.2009 15:18:14   
Nedi
A nisam bio tamo....  ili
Nisam svratio u kladionicu po povratku kući

Treba li odmah user posted image


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Laskanje iliti podilazenje
4.12.2009 15:36:48   
veeseelaa
ma odmahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Laskanje iliti podilazenje
4.12.2009 15:37:33   
ena23
I to je to. Znaci svako izbjegavanje imenovanja predmeta, osobe, mjesta...

Ima jos dosta toga ali se ne mogu sjetiti, bila sma popamtila sve user posted image zlu ne trebalo user posted image


< Poruku je uredio ena23 -- 4.12.2009 15:38:50 >


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Laskanje iliti podilazenje
4.12.2009 15:39:19   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: ena23

I to je to. Znaci svako izbjegavanje imenovanja predmeta, osobe, mjesta...


enić ima sad da lagim, ne može me provalitiuser posted image

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Laskanje iliti podilazenje
4.12.2009 15:39:30   
Nedi
Sa ovom informacijom će biti jako teško komunicirati sa nekim ljudima, pa oni slažu čim zinuuser posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Laskanje iliti podilazenje
4.12.2009 15:46:24   
ena23
Knjiga se zove "zasto muskarci lazu a zene placu". Nastavak je knjige "zasto muskarci ne slusaju a zene ne umiju da citaju mape". Toplo preporucujem obje user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Laskanje iliti podilazenje
5.12.2009 12:14:00   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Šta mislite o ovome? o ljudima koji to rade? o ljudima koji vole da im se laska? jesmo li svjesni kad nam neko laska odnosno podilazi iz nekog razloga? zasto to ljudi rade?
Šta se želi poručiti laskanjem?
da li ljudi laskaju da bi se dodvorili nekome? ostvarili neki ciljuser posted image koji su to uglavnom ciljevi?
jel laskanje postalo svakodnevnica?
imate li oko sebe poznanike/prijatelje/komšije koji vam laskaju a iza ledja govore ružno o vama?
šta inače mislite o takvim ljudima?


Prema mome mišljenju, Vesela, takvih je ljudi posvuda, na svakom koraku.
U lice ti se smiju, a čim okreneš glavu od čiste zavisti ogovaraju. Osobno mi se gade i izbjegavam takve ljude. I znam razlikovati izmedju dobro odgojenih, pristojnih ljudi koji se ponašaju uljudno i ove kategorije.


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Laskanje iliti podilazenje
5.12.2009 18:39:08   
dana3
MA ja sma radila u takvom kolektivu gdje je direktoru tako guza bila glatka od lizatora da je to bilo auuuuuuuuuuuuu,a kad se oni okrenu ili direktor fuj sta svasta jedni o drugima.ja sam otovorena i iskrena osoba i znam da istina boli ali je ja bogami prostrem jer dok sam cutala svasta je sa mnom bilo i onda kad stavis tacku na I sve ide kao podmazano.Mrzim ama tacno mrzim osobe koje me iz bilo kojeg raloga tapsu po ledjima-fuj takve su mi najvise zla donijele u zivotu.Cim osjetim laskanje i to podilazenje,pitam-sta hoces?
Ma idi tamo sta mi se imas tu liskati.UH!
Sad kako se  ne druzim uopste s tim ljudima i miljama smo daleko,ma sve je super!

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Laskanje iliti podilazenje
5.12.2009 18:42:39   
noaa
dana3 imas od mene jedno tapsanje po ramenuuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Laskanje iliti podilazenje
5.12.2009 18:44:54   
dana3
udavim te kasnije hhaahaah


dijete me zove sad cu ja

< Poruku je uredio dana3 -- 5.12.2009 18:45:20 >


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Laskanje iliti podilazenje
5.12.2009 21:04:00   
acudesa
IZVORNA PORUKA: dana3

MA ja sma radila u takvom kolektivu gdje je direktoru tako guza bila glatka od lizatora da je to bilo auuuuuuuuuuuuu,a kad se oni okrenu ili direktor fuj sta svasta jedni o drugima.ja sam otovorena i iskrena osoba i znam da istina boli ali je ja bogami prostrem jer dok sam cutala svasta je sa mnom bilo i onda kad stavis tacku na I sve ide kao podmazano.Mrzim ama tacno mrzim osobe koje me iz bilo kojeg raloga tapsu po ledjima-fuj takve su mi najvise zla donijele u zivotu.Cim osjetim laskanje i to podilazenje,pitam-sta hoces?
Ma idi tamo sta mi se imas tu liskati.UH!
Sad kako se  ne druzim uopste s tim ljudima i miljama smo daleko,ma sve je super!

slažem se sa tobom...koliko si mi pomogla kad sam ono bila nasekirana baš iz ovog tvog navedenog razlogauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Laskanje iliti podilazenje
5.12.2009 23:20:05   
dana3
acudesa-tacno sam jedno vrijeme pratila takve osobe a j abudala sta god mi na dusi blablabla a oni zabij noz kroz ledja da srce odmah izadje pola metra van!kome cu se zaliti a ja mami pa placi!nasikiram zenu a tata skoro umro!Ma jednom se otresem budala i kazme sama sebi-ruku cu da mu slomim ko me bude tapsao!Moja kona jaaaaaaaaaaaako dobra sa mnom danas ne prica uopste jer se fakticki izderala na mene i rekla da koliko god se trudila ne uspijeva da bude kao jauser posted image .Ja ostala PAF.

ali imamiglice sad i cim neko klapa po ledjima , ja ko jez-e edo sad na onu temu koja sam zivotinjka hahahahahahahahahahhahhahaaha

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Laskanje iliti podilazenje
5.12.2009 23:24:00   
acudesa
lafica brateuser posted image user posted image
znaš šta, ja sam i dalje iskrena, ali kad zube pokažem, malo više gledaju kako će sa mnom...dobar i juser posted image  na istoj daredži

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Laskanje iliti podilazenje
5.12.2009 23:26:00   
reallove
daredži acudesa zna arapski user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Laskanje iliti podilazenje
5.12.2009 23:28:11   
dana3
znam ia ja reci shuf
znam reci bezune-macka je li?
okli -jedi , ha je li ista tako ,guadi sjediuser posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Laskanje iliti podilazenje
5.12.2009 23:29:59   
reallove
IZVORNA PORUKA: dana3

znam ia ja reci shuf
znam reci bezune-macka je li?
okli -jedi , ha je li ista tako ,guadi sjediuser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
sve si pogodila samo ovo jedi ide kulli,a okil-jedem

< Poruku je uredio reallove -- 5.12.2009 23:31:18 >


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Laskanje iliti podilazenje
5.12.2009 23:42:33   
dana3
bravo ja ha ha bravo ja
i ne podilazim ti s ebogami da znasuser posted image user posted image user posted image user posted image
bome si ti lijepa,ma jordanke nula bodova- ne laskam bogami

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Laskanje iliti podilazenje
5.12.2009 23:50:52   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove

daredži acudesa zna arapski user posted image user posted image

a, to je taj arapski
dano, ja kontala ti stranicu napislauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Laskanje iliti podilazenje
5.12.2009 23:52:02   
acudesa
IZVORNA PORUKA: dana3

bravo ja ha ha bravo ja
i ne podilazim ti s ebogami da znasuser posted image user posted image user posted image user posted image
bome si ti lijepa,ma jordanke nula bodova- ne laskam bogami

oke plave kad zatrepću-ma ima da joj se muž  istopi u lokvicuuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Laskanje iliti podilazenje
5.12.2009 23:55:06   
reallove

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: dana3

bravo ja ha ha bravo ja
i ne podilazim ti s ebogami da znasuser posted image user posted image user posted image user posted image
bome si ti lijepa,ma jordanke nula bodova- ne laskam bogami

oke plave kad zatrepću-ma ima da joj se muž  istopi u lokvicuuser posted image user posted image

hvala puno drage moje...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Laskanje iliti podilazenje
6.12.2009 1:08:58   
veeseelaa
...postoje tri velike strasti, alkohol, kocka i vlast. Od prve dvije ljudi se nekako mogu izlijeciti, od trece nikako. Vlast je najveci porok. Zbog nje se gine, zbog nje se gubi ljudski lik. Neodoljiva je, kao carobni kamen, jer pribavlja moc. Ona je duh iz Aladinove lampe, koji sluzi svakoj budali koja ga drzi. Odvojeni ne predstavljaju nista; zajedno, kob su ovog svijeta. Postene i mudre vlasti nema, jer je zelja za moc bezgranicna. Covjeka na vlasti podsticu kukavice, bodre laskavci, podrzavaju lupezi, i njegova predstava o sebi uvijek je ljepsa nego istina... Dervis i smrt

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Laskanje iliti podilazenje
6.12.2009 1:15:41   
Niobe
Jucer sam sjedila u jednoj kafani, igrom slucaja u blizini načelnika opcine i Ive mire Jovića, te 15 njihovih poltronskih satelita user posted image Tim ljudima samo stopala vire iz njihovih guzica!
Bas mi se to gadi user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Laskanje iliti podilazenje
6.12.2009 12:37:52   
dafri
Meni je neugodno kada mi se neko ulizuje,dok pričam sa takvom osobom ne mogu je gledati u oči jer je mene sramota zbog lažne patetike.Nastojim što manje komunicirati sa takvim osobama,e ,ali takve osobe imaju razlog zašto se ulizuju,i oni nastoje da ostvare svoje ciljeve i da što više laskaju. I onda dolazimo u neugodnu situaciju,ja pokušavam pobjeći a ta me osoba pokušava impresionirati laskanjem.
Ja ne znam laskati,tek to bi me bilo sramota.
I ja sam skoro vidjela sličnu situaciju kao Niobe,gdje je glavnokomandujući Općine pričao nebuloze a svi se oko njega grohotom smijali,kikotali,grcali od smijeha,ma mislila sam da će se utušitiuser posted image


_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *