|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Laskanje iliti podilazenje
6.12.2009 14:57:37   
akica b
IZVORNA PORUKA: dafri

Meni je neugodno kada mi se neko ulizuje,dok pričam sa takvom osobom ne mogu je gledati u oči jer je mene sramota zbog lažne patetike.Nastojim što manje komunicirati sa takvim osobama,e ,ali takve osobe imaju razlog zašto se ulizuju,i oni nastoje da ostvare svoje ciljeve i da što više laskaju. I onda dolazimo u neugodnu situaciju,ja pokušavam pobjeći a ta me osoba pokušava impresionirati laskanjem.
Ja ne znam laskati,tek to bi me bilo sramota.
I ja sam skoro vidjela sličnu situaciju kao Niobe,gdje je glavnokomandujući Općine pričao nebuloze a svi se oko njega grohotom smijali,kikotali,grcali od smijeha,ma mislila sam da će se utušitiuser posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Laskanje iliti podilazenje
15.1.2010 15:00:56   
veeseelaa
Onaj ko govori samo lijepe rijeci ima loš karakter.


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Laskanje iliti podilazenje
15.1.2010 15:08:40   
tea lana
user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Laskanje iliti podilazenje
15.1.2010 16:05:23   
milenium
ne podilazim nikome niti se imam potrebe ulizivat.
a najgore mi je kad na fb vidim komentare ''slatko''divno'',''ma prekrasna si'' (ono samo radi reda),a ovamo bi ti oči iskopalauser posted image user posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Laskanje iliti podilazenje
15.1.2010 16:10:14   
ivana st
IZVORNA PORUKA: milenium

ne podilazim nikome niti se imam potrebe ulizivat.
a najgore mi je kad na fb vidim komentare ''slatko''divno'',''ma prekrasna si'' (ono samo radi reda),a ovamo bi ti oči iskopalauser posted image user posted image


Potpisujem u potpunosti! Moja mama  uvijek kaže  "Čuvaj se onih što pune slade"


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Laskanje iliti podilazenje
15.1.2010 16:13:37   
milenium
uh dašta!al vidi se to na čoviku.vidi mu se u licu u očima kad se ulizuje.i to mi je tako jadnooooooo.

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Laskanje iliti podilazenje
15.1.2010 16:16:50   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: milenium

...a najgore mi je kad na fb vidim komentare ''slatko''divno'',''ma prekrasna si'' (ono samo radi reda),a ovamo bi ti oči iskopalauser posted image user posted image


Zato meni FB služi samo za PRIJATELJE.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 82
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *