|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moj sin Denis
20.6.2010 21:23:45   
Medić*
IZVORNA PORUKA: nevenkagaragic

55 meseci…

user posted image

“SECANJA ZIVE ZAUVEK … POSLE MENE SECANJA CE OSTATI”
Denis – Kazanče, 27.05.2005.godine

http://img'''.imageshack.us/img'''/7278/besmrtna27052005.png


Draga gospodjo  Nevenka, svaka rijec liba bi suvisna user posted image , jedino sto mogu reci i pozeljeti je da vam draig Bog olaksa i podari vam  puno snage i hrabrosti da istrajete u svakodnevnom zivotu user posted image

           Nema boli u rijecima vec u nasem cutanju user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu nevenkagaragic)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Moj sin Denis
20.6.2010 21:31:01   
jasmin
Postovana Nevenka!
Vjerujem da tvoju tugu ne moze nista ublaziti,i pomalo me i stid da ti bilo sta kazem,jer niko od nas ne moze iskazati ono sto se tebi desilo.Zaista mi je jako zao i molim Boga da ublazi tvoju tugu,jer On je Taj koji sve moze. :(

"Boze,ja sam pobijedjen...Ti se osveti!"

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Moj sin Denis
20.6.2010 21:41:50   
klemzi
Draga Nevenka, šta da ti kažem...Tužno,pretužnouser posted image user posted image user posted image  Ja sam 10.4. ove godine izgubila svog sina,svoju bebicu od mjesec i 24 dana user posted image user posted image user posted image  Ne preostaje nam ništa drugo  nego da vjerujemo da im je tamo gdje su otišli lijepo,svijetlo...Ljubim te mila moja! Ne znam šta reći!!

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Moj sin Denis
20.6.2010 21:48:19   
Mirkica
ja ne volim ovu temu tuga me spuca , Nevenka jako mi je zao zbog tvoje sudbine ,
klemezi takodje poslala sam ti pp,

zivot ide dalje i mi s njim.




_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Moj sin Denis
20.6.2010 22:04:27   
klemzi
Hvala Mirkice.Imaš i ti pp!

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Moj sin Denis
27.6.2010 9:53:39   
nevenkagaragic
IZVORNA PORUKA: klemzi

Draga Nevenka, šta da ti kažem...Tužno,pretužnouser posted image user posted image user posted image  Ja sam 10.4. ove godine izgubila svog sina,svoju bebicu od mjesec i 24 dana user posted image user posted image user posted image  Ne preostaje nam ništa drugo  nego da vjerujemo da im je tamo gdje su otišli lijepo,svijetlo...Ljubim te mila moja! Ne znam šta reći!!

Istina, draga moja klemzi, cini se da im je tamo GORE bolje nego ovde...
Nadam se samo da necu dugo cekati da budem sa svojim zlatom...


_____________________________

Pravda za Denisa

http://nevenkagaragic.blogger.ba/

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Moj sin Denis
27.6.2010 9:56:49   
nevenkagaragic
IZVORNA PORUKA: jasmin

Postovana Nevenka!
Vjerujem da tvoju tugu ne moze nista ublaziti,i pomalo me i stid da ti bilo sta kazem,jer niko od nas ne moze iskazati ono sto se tebi desilo.Zaista mi je jako zao i molim Boga da ublazi tvoju tugu,jer On je Taj koji sve moze. :(

"Boze,ja sam pobijedjen...Ti se osveti!"


"Boze,ja sam pobijedjen...Ti se osveti!"
Tako jednostavno, a tako istinito!

Iako nisam vernik, cudno je to...neka VISA sila se vec "pobrinula" za deo pravde za mog Denisa...


_____________________________

Pravda za Denisa

http://nevenkagaragic.blogger.ba/

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Moj sin Denis
27.6.2010 9:58:44   
nevenkagaragic
PRAVDA ZA GARAGIC DENISA -I dio (BNTV 2007)

http://www.youtube.com/watch?v=KLkwWj30cRA

PRAVDA ZA GARAGIC DENISA -II dio (BNTV 2007)

http://www.youtube.com/watch?v=Ka35AxHpf48

Snimak price o Denisovoj tragediji koju je 2''.09.2007.godine u emisiji "Crno na bijelo" emitovala BN televizija u sklopu emisije "Crno na bijelo", a '' TV kuca iz FBiH precutale (zasto-zna se), nedavno je nestao sa You Tube.

Zahvaljujuci mojoj virtualnoj sarajevskoj prijateljici (nismo se jos upoznale) 

http://gordanasi.blogger.ba/
 
snimak je ponovo postavljen. Beskrajno sam joj zahvalna.

< Poruku je uredio nevenkagaragic -- 27.6.2010 10:00:44 >


_____________________________

Pravda za Denisa

http://nevenkagaragic.blogger.ba/

(odgovor članu nevenkagaragic)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Moj sin Denis
27.6.2010 21:11:10   
Apotekarka
Nemam rijeci procitala sam sve ovouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Moj sin Denis
4.7.2010 10:00:16   
nevenkagaragic





DENIS – DUSA ZIVI

_____________________________

Pravda za Denisa

http://nevenkagaragic.blogger.ba/

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Moj sin Denis
21.7.2010 7:58:50   
nevenkagaragic
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Nemam rijeci procitala sam sve ovouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

I ne moze se imati...

Konacno se u Tuzli "probudila" Komisija za borbu protiv korupcije (za ne poverovati)...
Kazu da u Tuzilastvu TK postoji debela korupcija, ma nije moguce...DOBRO JUTRO!
Nazalost, ne samo u TK, ne samo u tuzilastvima...pa kompletno pravosudje je DNO DNA.
To tvrdim (argumentovano) vec 5 godina, samo nema se u BiH kome?
A SIPA, a VSTV? Hmmm..."iver ne pada daleko od klade"... sve je to ista skola, isti krug...

Avdić: ˝U Tužilaštvu TK postoji ˝debela˝ korupcija˝

_____________________________

Pravda za Denisa

http://nevenkagaragic.blogger.ba/

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Moj sin Denis
21.7.2010 9:02:02   
veeseelaa
Draga Nevenka stalno pratim ovu temu na RR neizmjerno mi je žao i suosjećam s Vama! Prosto nemam riječi koje bi napisala, znam da je Vaša tuga golema, znam po mojoj mami jer je i ona izgubila sina
Znam da se često pitate kako se mogu uopće više smijati, jesti i živjeti dalje, znam jer i to se moja mama pita! Ja i moj drugi brat nastojimo svim silama da joj nadomjestimo gubitak ali........
Razumijem vas u potpusnosti i molim Boga da vam olakša kako Vama tako i svim majkama ovog svijeta koje su izgubile svoju djecu, jer nema veće tragedije od teuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu nevenkagaragic)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Moj sin Denis
25.7.2010 23:00:13   
nevenkagaragic
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Draga Nevenka stalno pratim ovu temu na RR neizmjerno mi je žao i suosjećam s Vama! Prosto nemam riječi koje bi napisala, znam da je Vaša tuga golema, znam po mojoj mami jer je i ona izgubila sina
Znam da se često pitate kako se mogu uopće više smijati, jesti i živjeti dalje, znam jer i to se moja mama pita! Ja i moj drugi brat nastojimo svim silama da joj nadomjestimo gubitak ali........
Razumijem vas u potpusnosti i molim Boga da vam olakša kako Vama tako i svim majkama ovog svijeta koje su izgubile svoju djecu, jer nema veće tragedije od teuser posted image user posted image user posted image


Draga moja veeseelaa, da je stotinu dece...svako dete je jedno jedino, posebno, to Vasa majka najbolje zna, nazalost. Kad sam bila mala, cesto sam se pitala KAKO majka uopste moze preziveti smrt deteta?
Danas sam cula jedan odgovor :
"Covek je tvrd kao kamen i mekan kao ljuska jajeta".

_____________________________

Pravda za Denisa

http://nevenkagaragic.blogger.ba/

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Moj sin Denis
25.7.2010 23:10:11   
nevenkagaragic
user posted image


"Prepoznaces me po cutanju.Vecni ne razgovaraju."


_____________________________

Pravda za Denisa

http://nevenkagaragic.blogger.ba/

(odgovor članu nevenkagaragic)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Moj sin Denis
16.8.2010 12:46:50   
nevenkagaragic
Da, sve se moze kad se HOCE i AKO se hoce! Nisu svi doktori "banda nezainteresovana", srecom!
Ali, ovo je mostarska bolnica, ovo su mostarski lekari, profesionalci koji su blagovremeno reagovali!
U pitanju je bio zivot mladog coveka! Svaka vam cast doktori!


Dječak Jozo Čuljak uspješno operiran na Rebru
objavljeno: 16. 08. 2010

- Nisam mogla ići s njim… Nije bilo mjesta u helikopteru, tek sam stigla jutros u Zagreb. Vidjela sam svoje dijete. Dobro je… Ujutro će ga liječnici buditi iz umjetne kome, i ako Bog da, sve će biti u redu. Još uvijek ne mogu sebi doći. Proljetos sam izgubila muža, a sada ovo… Još sam u šoku. Ne znam ni tko je sve sudjelovao u tome da mi se sin prebaci u Zagreb, ali svima im od srca zahvaljujem. I dr. Anti Kvesiću, dr. Tomiću, medicinskim sestrama, cijelom osoblju mostarske bolnice, kao i zagrebačke. Kao i naravno, predsjedniku Josipoviću. Svima im od srca hvala i svima im želim stisnuti ruku i upoznati ih jer su meni i mome sinu uistinu pomogli. Sada je sve u Božjim rukama…, kazala nam je vidno potresena Jozina majka Vera Čuljak, koja u Zagrebu čeka da se njen sin probudi i da ga napokon odvede doma, u Široki Brijeg.

U mostarskoj bolnici je otkriveno kako dječak ima aneurizmu na mozgu veličine 22 milimetra te da je nužno prebaciti ga u Zagreb jer mu se samo tako može spasiti život.

- “Sletjeli” smo do Mostara. Marko Radoš je zajedno s dr. Kordićem i ekipom inženjera koji su došli od kuće napravio angiografiju koja se kao takva prvi put radila u Mostaru. I našli smo jednu veliku aneurizmu promjera 22 milimetra na mozgu. Nakon konzultacije s prof. Josipom Paladinom, jednoglasni zaključak je bio da bi operacija na tom mjestu u Mostaru bila neizvediva i pada odluka da dijete mora ići u Zagreb. Ali ne može automobilom. Drama počinje tek tada, prepričava nam dr. Ante Kvesić događaje od subote poslijepodne.

Više od 400 poziva

U idućih nekoliko sati Kvesić i Radoš su obavili oko 400 poziva. Na noge je podignut bh. i hrvatski državni vrh, tražio se način da se dječak što prije prebaci u Zagreb. – Gradonačelnik Bešlić je hitno otvorio Zračnu luku Mostar. Ali hrvatski predsjednički zrakoplov nije mogao sletjeti jer je pista mala. Mirko Grbešić nam je ponudio četiri zrakoplova svojih prijatelja, ali nisu imali opremu za noćno letenje. Trebao nam je helikopter. BiH nema helikopter koji može letjeti po noći. Na kraju je hrvatski predsjednik Josipović odobrio uporabu hrvatskog vojnog helikoptera, priča nam dr. Kvesić. Odobrenje za ulazak helikoptera iz RH se tražilo na sve strane. Ministar vanjskih poslova BiH Sven Alkalaj, ministar pravosuđa Bariša Čolak, ravnatelj Granične policije Vinko Dumančić su samo neki koji su odobrili slijetanje helikoptera u Mostar. U rješavanje problema se uključila i hrvatska premijerka Jadranka Kosor.

Prekinuta utakmica

Helikopter je sletio u Mostar na stadion i prekinuo utakmicu Zrinjskog i Slavije. – Igračima nije bilo jasno što se događa, samo su se sklonili – rekao je sudac Edin Golać.
U međuvremenu vrijeme nad Zagrebom se pogoršalo, pa je helikopter morao ići u Split, gdje je dječaka čekao predsjednički zrakoplov. Oko 22.30 Jozo Čuljak je bio na Rebru. U ponoć je ušao u operacijsku dvoranu. Operacija je prošla bez problema. (Marko Karačić, Ivana Mikulić, VLM)
(tuzlalive.ba)
http://tuzlalive.ba/portal/2010/08/djecak-jozo-culjak-uspjesno-operiran-na-rebru/

Nazalost, pre 5 godina, u "slavnom" UKC-u Tuzla 4 diletanta su 3 dana hladno i nezainteresovano "posmatrali" mog Denisa...sve do smrti pred njihovim ocima. Tek tada su se setili da su njegovi simptomi upozoravali na aneurizmu aorte (sto je i obdukcija pokazala).
A sta kaze "slavni" sudski "vestak" Zdenko Cirhlaz? Kaze da bi Denis SVAKAKO umro!!??? 
Hipokratov krivokletnik i on i Mario Krizic, Salih Azapagic, Samira Hasic i Fahir Barakovic!
Eh, UKC - jad i cemer! Citajte jadnici kako se spasava zivot!


A moj sin Denis bi danas napunio 31 godinu...otisao je zauvek ne napunivsi ni 26...

BEZ ISTRAGE PROTIV LJEKARA, JER BI DENIS GARAGIĆ SVAKAKO UMRO?!
objavljeno: 24. 08. 2007
http://tuzlalive.ba/portal/2007/08/bez-istrage-protiv-ljekara-jer-bi-denis-garagic-svakako-umro/

_____________________________

Pravda za Denisa

http://nevenkagaragic.blogger.ba/

(odgovor članu nevenkagaragic)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Moj sin Denis
16.8.2010 12:50:29   
Trnoruzica
Ovo j pretuzno user posted image

Nevenka user posted image user posted image

(odgovor članu nevenkagaragic)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Moj sin Denis
1.9.2010 22:58:25   
nevenkagaragic
Crna mrlja na bh pravosudju

Ovo je jedan je od mnogih naslova u poslednje vreme izazvan skandaloznom optuznicom novinara Damira Kaletovica koji je radeci svoj posao dobio verbalni metak u celo (potkrepljen originalnim video snimkom) od Vitomira Popovica, tadasnjeg (ni manje ni vise) ombudsmena za ljudska prava (koje li ironije "ljudska prava"!).

"Na zapadu nista novo" , rekla bih. Pravosudje u BiH je inace isarano "crnim mrljama". No ova poslednja mrlja je toliko smesna, skandalozna, neverovatna i jadna da je bilo koji komentar cak suvisan.
Ono sto je jos jadnije jeste danasnje oglasavanje u banjaluckim "Nezavisnim novinama", nikoga drugog do Branka Perica! A Branko Peric (za one koji ne znaju) je :
-sudija Suda BiH,
-kandidat (iz petnih zila) za Predsednika Suda BiH,
-bivsi Predsednik VSTV-a,
-bivsi novinar (povratnik)...

Evo sta kaze Branko Peric:

Orvelovska odbrana slobode medija - Branko Peric, sudija Suda BiH

Da covek ne poveruje, bez obzira na katastrofalno stanje u pravosudju.
Cudno, kako je Peric zaboravio  spomenuti (samo)  jednu "sitnicu" - "METAK U CELO" ispaljen iz usta ombudsmena za ljudska "prava"! Koji odron, koji jad i beda!
Kako to da NIKO iz BH pravosudja nije postupio po SLUZBENOJ DUZNOSTI i to istog momenta kad je "metak u celo" izleteo iz Vitomirovih usta?

Eto...kome sam se ja obracala trazeci pravdu - pravdu za Denisa - NIKOME!

KOLIKO KOSTA ZIVOT DOKTORE? A ISTINA I PRAVDA TUZIOCE?

user posted image

Prosla je godina dana, a ja jos cekam odluku Ustavnog suda BiH.
"Predmet je u postupku"...pise...
A i kod njih je bilo i ima "crnih mrlja"...

_____________________________

Pravda za Denisa

http://nevenkagaragic.blogger.ba/

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Moj sin Denis
26.9.2010 17:52:15   
nevenkagaragic
 Cekam i dalje...PRAVDU...dokle?

user posted image

_____________________________

Pravda za Denisa

http://nevenkagaragic.blogger.ba/

(odgovor članu nevenkagaragic)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Moj sin Denis
26.9.2010 18:29:28   
Romali
Nevenka, ne dajte seuser posted image
Ja bih svako malo ovdje nesto napisala, ali jednostavno nemam snage, sumnjam da bih zvucala pametno.

Vi ste jedna posebna zena. Molim Boga da vam da snage za dalje...


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu nevenkagaragic)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Moj sin Denis
27.9.2010 0:13:44   
iv@ncica
slazem  se  s  Romali,  tesko  sta  mogu  dodati,  drzite se, uz  Vas  smouser posted image user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Moj sin Denis
16.10.2010 23:26:48   
nevenkagaragic
IZVORNA PORUKA: iv@ncica

slazem  se  s  Romali,  tesko  sta  mogu  dodati,  drzite se, uz  Vas  smouser posted image user posted image

Hvala vam drage obema. Ja potpuno shvatam...
I ja mnogo toga citam i podrzavam, a ne komentarisem.
Dovoljno je to sto ste uz mene, a to se vidi po broju citanja.
Hvala vam svima.



_____________________________

Pravda za Denisa

http://nevenkagaragic.blogger.ba/

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Moj sin Denis
16.10.2010 23:31:18   
nevenkagaragic
Nadjoh danas jedan tekst u "Blic"-u :

"Pucanje aneurizme sprecava samo rani odlazal lekaru"

Denis je dosao NA VREME u tuzlansku crnu rupu (Internu kliniku UKC-a), no diletanti su diletanti : od njih cetvero za tri dana ne bese ni jedno LEKAR...

DENIS - ANEURIZMA - DZELATI I NJIHOVI SAUCESNICI


< Poruku je uredio nevenkagaragic -- 16.10.2010 23:32:08 >


_____________________________

Pravda za Denisa

http://nevenkagaragic.blogger.ba/

(odgovor članu nevenkagaragic)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Moj sin Denis
23.10.2010 22:11:06   
nevenkagaragic
Ovo su oni pravi Hipokratovi sledbenici! Skromni i predani svom pozivu. Ne (samo)hvalisu se, vec rade SVOJ posao koji su odabrali, a takvih je sve manje.
Sve cestitke upucujem ovim mostarskim lekarima!

Ipak, ovaj clanak govori...MNOGO...
O ljudima, odnosno vise o Hipokratovim sledbenicima i njihovoj sujeti (koja je ubila mog Denisa-DA!)...

Pasus koji citiram iz celokupnog teksta je potpuno tacan , nazalost :

..."To sto su izostale reakcije ljekara iz ostalih bh. medicinskih centara ne cudi previse jer su "ljudi u bijelom" poznati kao neshvatljivo sujetna ljudska bica. U tudjem oku ne vide ni balvan ukoliko on predstavlja uspjeh, a klade u vlastitim ocima, koje svjedoce o njihovoj nesposobnosti, arogantno pretvaraju u slamcice.
Njihov ego, kojeg hrane i pacijenti svojim snishodljivim i gotovo bogobojaznim ponasanjem, ne dopusta izricanje nikakvih pohvala na racun uspjesnih doktora Hercegovaca. Odjednom se podrazumijeva da ljekari spasavaju a ne unistavaju ljudske zivote, odjednom je to rutina koja ne zavredjuje nikakve komentare. Istini na volju, ni mostarski medicinari nisu lili suze radosnice kada su njihove kolege iz Tuzle, Sarajeva i Banjaluke nizale uspjehe u svom poslu, a bilo ih je.
Presutni je dogovor da se konkurenciji ne odaje priznanje, ali i da se ne talasa kad se ta ista konkurencija oglusi o profesionalnu etiku, pa nezakonito naplati uslugu ili pacijenta ubije tokom rutinske operacije koja se neocekivano iskomplikovala.
Ljekari su jednako dosljedni kad treba ignorisati znanje svojih kolega, ali i kad je pametno presutjeti i zataskati neznanje nekog brata po struci, koje je trebalo dobiti sudski epilog."...

Neki drugi Mostar

_____________________________

Pravda za Denisa

http://nevenkagaragic.blogger.ba/

(odgovor članu nevenkagaragic)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Moj sin Denis
23.10.2010 22:18:42   
klemzi
Kako istinito i tužno. Ne dajte se draga Nevenka user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu nevenkagaragic)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Moj sin Denis
23.10.2010 22:24:23   
Apotekarka
Nevenka pratim vas redovno,ne dajte se zeno draga,ima Boga on sve vidi i cuje...vjerujte mi...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *