|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stomak i grudi nakon poroda i dojenja
7.12.2009 19:58:16   
Niobe
Moram vam rec da mi je lakse jer i vi imate strije user posted image

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Stomak i grudi nakon poroda i dojenja
7.12.2009 22:19:54   
malena sharena

IZVORNA PORUKA: Niobe

Moram vam rec da mi je lakse jer i vi imate strije user posted image


user posted image Ja nema gdje ih nemam. I to sve jedna do druge, sva sam u cizama. Navikla sam se, bice mi zao kad pobijele, ovako sam bas specificna user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Stomak i grudi nakon poroda i dojenja
7.12.2009 22:27:00   
teacher75
ja sam jedna od rijetkih sretnica koja sam na porodu imala samo 12 kg vise nego prije trudnoce i nakon poroda imala svoju kilazu, ali sam za ova 2 mjeseca koliko dojim, slabo se krecem i vise jedem dobila neke 3.4 kg. oblacim sve stvari kao prije, samo su malo zategnute oko kukova jer sam se tu rasirila mada mi je guza spala. grudi su super za sad, dojim, mada tek 2 mjeseca pa ne znam kako ce biti kasnije. imam stomaka, a strije nemam uopste.sve u svemu nije lose, samo da skinem ovaj stomak...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Stomak i grudi nakon poroda i dojenja
8.12.2009 0:56:36   
ena23
IZVORNA PORUKA: malena sharena


IZVORNA PORUKA: Niobe

Moram vam rec da mi je lakse jer i vi imate strije user posted image


user posted image Ja nema gdje ih nemam. I to sve jedna do druge, sva sam u cizama. Navikla sam se, bice mi zao kad pobijele, ovako sam bas specificna user posted image


Hm, i to je nacin kako gledati na strije user posted image vala, imam ben iznad usne i to mi je sasvim dovoljno specificno, nisu mi trebale i ove muke od vrata do koljena (jucer sam otkrila dvije "ganci noj" na siki)...user posted image a da to posmatram kao nagradu sto sam bila trudna i rodila i dojila- ne moze brate, imam sina da me nagradjuje za touser posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Stomak i grudi nakon poroda i dojenja
8.12.2009 0:59:35   
veeseelaa
ena i ja imam ben iznad usneuser posted image user posted image user posted image   na koji sam vrlo ponosna user posted image user posted image


http://www.slikomat.com/slika/4134074.htm

< Poruku je uredio veeseelaa -- 8.12.2009 1:02:38 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Stomak i grudi nakon poroda i dojenja
8.12.2009 1:09:23   
Niobe
Vesela, ti si koka i po, imas ti na svasta bit ponosna jos (kad smo kod podilazenja, jelte user posted image )

ja imam strije samo na stomaku, ko da sam izbičevana, a mislila sam da sam najgore prosla.


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Stomak i grudi nakon poroda i dojenja
8.12.2009 1:11:46   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image

Niobe sve ima gore od goreg, ma čemu sekiracija oko malenih strijica, nek ti dragi maže trbu i opet će biti ko novauser posted image  a i da ostane koja ne mari, lijepa uspomenica na trudnoćuuser posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 8.12.2009 1:12:49 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Stomak i grudi nakon poroda i dojenja
8.12.2009 1:16:45   
ena23
http://img21.imageshack.us/img21/3779/66775314.jpg

Samo na drugoj strani user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Stomak i grudi nakon poroda i dojenja
8.12.2009 1:28:26   
veeseelaa
user posted image user posted image  suuuupeeeeruser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Stomak i grudi nakon poroda i dojenja
8.12.2009 1:35:59   
scarlett

Mislim da je super da ima ova tema da se malo izjadamo, ali i utješimo.user posted image user posted image user posted image
Ipak, mislim da bismo svakako trebale imati ovo na umu:

IZVORNA PORUKA: malena sharena

Mene je u trudnoci uzasno opterecivala misao da ce mi grudi biti opustene poslije dojenja. Sve dok nisam na jednom hr forumu procitala post jedne mame koja je ostalim forumasicama porucila da budu sretne sto imaju grudi kakve god da su, jer je ona nakon dojenja otkrila da ima rak zbog cega su joj odstranili hirurski dojku. user posted image




I ja mislim da je najbitniji partner, bez obzira što će žene u većini slučajeva reči ono kao: Meni je to bitno zbog mene da ja budem zadovoljna sa svojim tijelom.
Ja sam imala neke komplekse i mislila sam da će me to cijeli život proganjati, međutim MM me voli onakvu kakva jesam i od trenutka kada sam primijetila da on uzročnike mojih kompleksa ni ne registruje, ja ih više i nemam i ne bih nikada pomislila na plastiku.

Sjećam se jedne epizode Očajnih kučanica, kada je Tom, Linetin suprug htio da zategne lice, jer ima previše bora. Ona je bila protiv toga i kada mu je rekla da će i ona srediti grudi - on se naravno nije pobunio. Međutim ona nije htjela na OP i rekla mu je da ona voli svaku njegovu boru, onu iznad nosa je dobio kada im se rodila prva beba, one pored očiju - kada se Linet borila sa rakom, ...(milovala je njegove bore dok mu je govorila koja je sjećanja vežu za koju njegovu boru - to je bilo tako dirljivouser posted image user posted image user posted image .)
Naravno nakon toga, Tom se predomislio i odustao. Ja vjerujem da bi svaka od nas isto postupila da je naš suprug u pitanju, ne da ga odgovorimo, nego jer zaista to osjećamo i volimo svaki trag koji je vrijeme ostavilo na njegovom tijelu.
Pa ne mora to biti samo na filmovima! Neka i oni nas brate tako utješe (ali da osjetimo da to zaista misleuser posted image ).

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Stomak i grudi nakon poroda i dojenja
8.12.2009 1:40:14   
ena23
Ma sto se tice emem-a cini mi se da on i ne primjecuje razliku "prije" i "poslje"... nikad nista nije rekao, ne ponasa se nikako drugacije i kad ja krenem sama sebe ubijati u pojam uvjek je tu da me ispravi user posted image hvala muzu. 

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Stomak i grudi nakon poroda i dojenja
8.12.2009 14:47:57   
malena sharena

IZVORNA PORUKA: scarlett

Sjećam se jedne epizode Očajnih kučanica, kada je Tom, Linetin suprug htio da zategne lice, jer ima previše bora. Ona je bila protiv toga i kada mu je rekla da će i ona srediti grudi - on se naravno nije pobunio. Međutim ona nije htjela na OP i rekla mu je da ona voli svaku njegovu boru, onu iznad nosa je dobio kada im se rodila prva beba, one pored očiju - kada se Linet borila sa rakom, ...(milovala je njegove bore dok mu je govorila koja je sjećanja vežu za koju njegovu boru - to je bilo tako dirljivouser posted image user posted image user posted image .)
Naravno nakon toga, Tom se predomislio i odustao. Ja vjerujem da bi svaka od nas isto postupila da je naš suprug u pitanju, ne da ga odgovorimo, nego jer zaista to osjećamo i volimo svaki trag koji je vrijeme ostavilo na njegovom tijelu. Pa ne mora to biti samo na filmovima! Neka i oni nas brate tako utješe (ali da osjetimo da to zaista misleuser posted image ).


Dobar onaj Tom svakakouser posted image Ali, ozbiljno, slazem se s ovim boldiranim. To je ljubav.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Stomak i grudi nakon poroda i dojenja
8.12.2009 14:51:48   
hanabanana
Stomak tako tako - pilates rules.
Grudi - tu vrijedi zakon fizike, nema to nikakve veze sa dojenjem. Najveća zabluda je da se grudi opuste radi dojenje - opuste se radi trudnoće i godina.

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Stomak i grudi nakon poroda i dojenja
8.12.2009 14:54:49   
veeseelaa
ja mislim da ima veze genetika sa svim
kad pročitam sve ovo, neugodno mi i napisati kako sam ja prošla
Strija nemam a grudi iste kao i poslije porodauser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 8.12.2009 14:57:52 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Stomak i grudi nakon poroda i dojenja
8.12.2009 16:22:57   
Suzana
Stomak odron, sise dobre. user posted image

_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Stomak i grudi nakon poroda i dojenja
8.12.2009 16:25:15   
manuela RR
Stomak je dobar,strija nemam,a grudi za broj manjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Stomak i grudi nakon poroda i dojenja
8.12.2009 16:32:04   
Hankica
Dosta slican slucaj, stomak OK, bez strija i haman pa ravan user posted image , a sike manje nego prije, nekako su mekanije i nisu, kako da kazem, jedre i pune ko prije. Ali sve u svemu, zadovoljna sam user posted image

_____________________________

Beba je dosla 22. decembra 2008.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Stomak i grudi nakon poroda i dojenja
10.12.2009 9:09:38   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: Suzana

Stomak odron, sise dobre. user posted image



Hahahahahaha! Potpisujem te, Suzi! I moje sise prva liga! Ogromne, sto jeste, jeste, ali nikada ljepse. Ni grudnjak mi ne treba, nosim ga samo da me ne pobjedi gravitacija;) Tiba nije sjajan, ali, od sisa ne dolazi do izrazaja;) Dakle, samo sam ga sama svjesna;) A mm kaze da je lijep. I onda ja kazem, hvala, i tvoj je krasan, i onda zakljucimo da je to tako jer smo bili trudni i dobro se ismijemo:)


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Tijelo nakon poroda i dojenja
6.2.2010 13:40:27   
acudesa
prebačeni postovi
IZVORNA PORUKA: Blue rose

Zanima me kako ste vi uspjele (mislim na mame koje su se već poodavno porodile), da se vratite u staru formu, ukoliko jeste?
Ja sam radila lagane vježbe, ali u posljednje vrijeme primjećujem da mi je stomak i dalje neelastičan, tj. naškim riječnikom rečen malo mlitav.
Moj mužek kaže da se i ne primijeti, ali meni nekako nije kako bi trebao da mi izgleda...ili previše ser..user posted image .
Kako vi to rješavate?
Ja pokušala da vježbam sa kikicom, ali ne mogu od smijeha, jadna ona mene kopira, ali zamislite dvogodišnjakinju sa trbušnjacima, i vježbama istezanja.
do suza me nasmije.



IZVORNA PORUKA: makana

user posted image
hm
mislim da više nikada neću stati u stari konfekcijski broj
još se nisam navikla da više ne nosim 36, eventualno 38 već 41-42 user posted image
međutim, nije ni nešto strašno,
uvijek sam znala da neću ostati sa svim kilama, a u trudnoći sam ih dobila haman 20
dojenje je puno pomoglo, i sada dojim, a user posted image  je napunila godinu
nisam vježbala i ostao je mali, kao što ti reče, mlitavi stomačić, ali za njegovo zatezanje trebaju baš intenzivne i konstantne vježbe, a ja za to nikada nisam imala volje
ipak, uvijek se pridržavam toga da se ne prejedam, da uvijek odustajem kad osjetim da je dosta iako bi "oči gladne" htjele još, više polažem na kvalitet onoga što jedem, pijem puno vode i kad god mogu pojedem voćku
veliki sam slatkaroš i to je čini mi se jedino čega bih se teško odrekla, ali i u tome sada pazim jer sa godinama jednostavno se sve lijepi za tijelo tamo gdje ne bi trebalo
što se tiče vježbanja super je što radiš sa malom, a smijeh i to onaj "do suza" je isto dobar, jer takođe zateže trbušne mišiće user posted image
pozdrav  



IZVORNA PORUKA: moja malena

Draga Makana
ja imam curicu od 18 mjeseci. Do njene 1 godine i ja sam mislila kao ti.
Kad sam pocela raditi jednostavno se sve od sebe istopilo.
Ludi ritam zivota doveo me ponovo u staru garderobu koju san spremila
u vrecice. Sakoi i hlace koje sam nosila prije poroda sad mi stoje puno bolje nego ranije, jer sam mrsavija nego prije poroda.
Vrijeme ce sve ucinitiuser posted image



IZVORNA PORUKA: tanjaa

ah te kile vjecita agonija user posted image ,ja imam osjecaj da se necu nikada vratiti na starao,u prvoj trudnoci sam se udebljala cijelih 30 kg (fuj),za kratko vrijeme sam skinula 26 kg i ostalo mi je 4 kg kojih se nikad nisam rijesila.
u drugoj trudnoci sam dobila 17 kg,beba ima 3 mj,a ja sam skinula 10 kg do sada,ostalo mi je da muku mucim sa ovih 7 kg user posted image
i kod mene je stomak problem,nekako su se misicu opustili skroz,a da vjezbam nemam neke volje i elana,valjda ce i to doci na svoje nekad user posted image




IZVORNA PORUKA: esmi

Evo nikako. Cekam  3 user posted image .I po svakoj bebi ja sam debljija...
Pa i onako pravi sam doctor u mrsavljenju...u zivotu sigurno skinula vec 500 kg a dobila 600...user posted image user posted image
Poslije svakog mrsavjenja ...za neko vrijeme evo mene sa jos vise kila...user posted image



IZVORNA PORUKA: kovrdjava

Ja stim nemam problema valjda zato sto sam disciplinirana,zatrudnila sam sa 53Kg kad sam isla da se porodim imala sam 60Kg ,samo sam u trudnoci dobila 7Kg al ja sam uvjek pazila sta jedem vegeterijanac sam tjesteninu ne jedem,sto vise voca i povrca.Kad sam se porodila izasla sam iz bolnice sa 51Kg i malo mi je trbusic bio mlitav s obzirom da sam se porodila carskim rezom,nisam se smjela vratiti vjezbanju odmah.Al poslije 2 mj sam pocela trcati i u teretanu ici,sad kad sam pocela raditi poslije godinu dana bolovanja ja lijepo ustanem u 6 oden trcati,istegnem se istusiram,nasminkam lijepo obucem i u 7:45h sam na poslu.Samo treba volja i disciplina.Ps imas moje slike s mora ovog ljeta slike su 4mj poslije mog poroda...Pusa i samo volju imaj..user posted image user posted image user posted image





_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 69
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *