|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sanke
19.12.2009 15:31:41   
milenium
IZVORNA PORUKA: Ilhana


IZVORNA PORUKA: teta berta

Ilhana ove su super za male bebe... Eh da hoce past snijeg lako bi ja za sanjkeuser posted image user posted image


ovde gdje sam ja u svedskoj isto ti je ko u hercegovini... rijetko kad da padne snijeg... i ako padne sutradan ga nema vise...


e dobro si valan rekla.jutros metar snijega a sad već kiša pada,a ja se poveselila s bebijom grudvatuser posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Sanke
19.12.2009 15:49:01   
bebacha
U Merkatoru imaju sanke za bebe,plasticne su al su super.Djete se u njima moze svezat,mogu se vuci al i gurat.super su a cjena prva sitnica,samo 183KMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nadam se da ima neko ko bi mogao toliko para dat za sanke user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Sanke
19.12.2009 15:52:12   
milenium
183 ?user posted image od čega su?zlata?šta fali onim s prve str od 18kmuser posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Sanke
19.12.2009 15:53:40   
milenium
user posted image jesu ove 18kmuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Sanke
19.12.2009 15:53:45   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: bebacha

U Merkatoru imaju sanke za bebe,plasticne su al su super.Djete se u njima moze svezat,mogu se vuci al i gurat.super su a cjena prva sitnica,samo 183KMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nadam se da ima neko ko bi mogao toliko para dat za sanke user posted image user posted image user posted image user posted image

Odoh ih odmah kupiti, da ne nestanu!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja odoh u ponedeljak u FIS, pa cu pogledati i tamo cijene!


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Sanke
19.12.2009 15:56:55   
milenium
da nije 18,30 a ne 183 možda je greška,nekako mi nemoguće ,skupo je strašnouser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Sanke
19.12.2009 15:58:10   
bebacha
183KM.komsija kupi curici a ja ih vidjela svojim ocima.jesu dobre uuhuh a cjena user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Sanke
19.12.2009 16:08:48   
mamina cura
Ako hocete kvalitetno - mi smo uzeli sanke u OBI-ju i naslon za njih - kad je Timuru bila skoro godina. Ma pomakle se nisu i redovno ih koristimo svake zime. Drvene sa ispletenim dijelom gdje se sjedi od nekog materijala. Uzeli smo manje - za jedno dijete a sigurno mogu i dvoje sjesti.
Uglavnom su dovoljno male da stanu u gepek, lako se odrzavaju i sto je najvaznije traju :))

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Sanke
19.12.2009 16:13:56   
milenium
Kolko suuser posted image

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Sanke
19.12.2009 16:42:22   
mamina cura
Eh kad bih se ja sjecala user posted image  Timuru je tad bilo skoro godina a sad mu je skoro 6 user posted image  Mislim da je bio naslon oko 18KM a same sanke oko 40user posted image  Nisam sigurna. Upravo nam ih je donio dedo iz vikendice - tamo ljetuju user posted image
user posted image
Timur star 3 god - cuko ga vuce a mm vodi cuku user posted image  Valjda se i sanke dobro vide

< Poruku je uredio mamina cura -- 19.12.2009 16:51:01 >


_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Sanke
20.12.2009 15:00:23   
škorpija
user posted image
user posted image

Evo naših sanki iz didine kućne radinosti, stranice i naslon je napravio od ostataka laminatauser posted image , Ajdinu su pravo udobne i voli se vozikati

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Sanke
20.12.2009 21:59:59   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: škorpija

user posted image
user posted image

Evo naših sanki iz didine kućne radinosti, stranice i naslon je napravio od ostataka laminatauser posted image , Ajdinu su pravo udobne i voli se vozikati


super su,bravo za deduuser posted image   moracemo naruciti da i nama napraviuser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Sanke
20.12.2009 22:38:09   
škorpija
nema problema, sve za imenjakauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Sanke
20.12.2009 22:56:51   
Golubica
I mi smo nakon duze potrage konacno danas kupili sanke, drvene sklopive. Jos samo da naslon napravimo, da budemo sigurniji.

Zanima me da li ste vi vase sanke prije prve upotrebe mazali cime, mislim na donji metalni dio?


_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Sanke
20.12.2009 23:09:32   
škorpija
ako se odozdo nije uhvatila hrđa mislim da nema potrebe mazati, koliko se ja sjećamuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Sanke
21.12.2009 12:17:31   
M kao Mama
Neko napisa 183, to su vjerovatno ELAN-ove ili neke druge markirane, a i mi ćemo večeras akobogda do Robota, sinoć sam ih zvala, kažu ostale im jednio od 39,90, a one su 110 cm, to je super, da može i mama da se sanka.

A, da bolje lete sanke, podmažu se svijećom.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Sanke
21.12.2009 13:19:27   
sarayka
U robotu na socijalnom nikakvih sanki nema...osim plastičnih  bezveze, maloprije mi bili user posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Sanke
21.12.2009 13:48:59   
M kao Mama
Jeste, ja sam zvala juče sve samo u Rajlovcuimaju, ako nisu i danas nestale. 

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Sanke
21.12.2009 14:06:46   
Anoniman
Moj muz je sve trzne centre u subotu obisao trazeci sanke i nije nasao nijedne drvene. Bili smo prinudjeni kupiti plasticne u Robotu(oko 18-19.00KM).

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Sanke
21.12.2009 14:26:16   
Golubica
Pogledajte u KONZUMU. Bile su drvene sklopive tokom vikenda, 110 cm, 45 KM. 

_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Sanke
21.12.2009 14:46:06   
Nedi
Mi kupili drvene haman 40 KM i izdržale su i mamu i tatu. Slične onim neladašnjim elanovim šta sam i ja imala kao dijete. Jedino im je ružna "kanaFa", obični štrik ali to mijenjamo prve prilike.

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Sanke
21.12.2009 20:09:17   
Skvo RR
U FIS-u,

Slab izbor!!!user posted image user posted image user posted image
E ovako drvene I (onako) 56 KM, i
drvene II (gluho bilo, nije ni da se golub sa svojom tezinom vozi) 36 KM

I ima izbora plasticnih, u razno raznim bojama, nisam gledala cijene, jer trazim drvene!!!!


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Sanke
21.12.2009 22:58:49   
Arko
Drvene imaju u TL-u na Ilidzi, u isto trznom, ali radnja "u podrumu", drvene koje su sklopive,te sanki drvenih, takodje ima u OBI-ju

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Sanke
22.12.2009 8:09:56   
M kao Mama
Evo taza informacija, ja vam dpđem ko onaj katalog što izlazi petkom u Avazu, hahahaha

u Konzumu sklopile, 59,90 snižene, a bile 89,90 Izgledaju onako, ne sviđa mi se što su sklopive, pa mi se čine da neće izdržati pojedini dijelo.

U Amko komercu na Mojmilu imaju one standardne, drvene, veće one od 110 cm 55 KM, a one manje 48,55 KM.

U Robotu u Rajlovcu isto one velike od 11 cm su 39,90 ima sigurno 15 komada. Te smo i uzeli. Samo morate otvoriti oči, neke su sa felerom.

U Intereksu imaju male one su 45, 00 ili 49 KM. Tako nešto.

Eto, ponuda je tu, hahahaha.

(odgovor članu Arko)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Sanke
22.12.2009 14:29:10   
M kao Mama
E, svašta ja obišla sve radnje, a niko ništa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *