|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  213 214 [215] 216 217   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiljska naknada
30.1.2013 14:33:35   
nenojka
ne mora znaciti da necete dobiti danas jer meni je prije 5 min dosao a prosli put je pozvonio u 4 popodne tako da nada zadnja umire:) a jeste ovo uzas,samo vam toplo preporucujem svima uzmite broj od postara kad vam dodje na vrata i onda ne morate sjediti u kuci i cekati

(odgovor članu DooRaa)
Neposredna veza do poruke: 5351
   RE: Porodiljska naknada
30.1.2013 14:43:05   
medaaaa
Meni je ovo prva naknada zato nisam imala priliku
uzeti broj ali sada ako dodje odmah broj uzimam jer cu ovako izluditi.I ako mislim da
danas nece biti a mozda uzalud cekam mozda nisam na spisku ni ovaj mjesec


(odgovor članu nenojka)
Neposredna veza do poruke: 5352
   RE: Porodiljska naknada
30.1.2013 15:16:59   
moj pilic
meni je bio prije 10 minuta.....a opstina sam ilidza............znaci meda moze ti biti i sutra.............a od kojeg datuma ti je rijesenje


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 5353
   RE: Porodiljska naknada
30.1.2013 15:25:35   
medaaaa
porodila sam se 15 okt a rjesenje dobila 30 novembra da li da se nadam

(odgovor članu moj pilic)
Neposredna veza do poruke: 5354
   RE: Porodiljska naknada
30.1.2013 15:27:34   
moni
Otoka, bio oko 12 poštar.

(odgovor članu medaaaa)
Neposredna veza do poruke: 5355
   RE: Porodiljska naknada
30.1.2013 15:30:22   
Miimy
N. Sarajevo jel iko dobio ja sto se zaheba sto glasa za KOljdu papak jedan ..

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu moni)
Neposredna veza do poruke: 5356
   RE: Porodiljska naknada
30.1.2013 16:13:45   
moj pilic
trebala bi dobiti.........ali ce ti ici obracun do nove godine kao meni..................ja sam istoo tako dobila prvo rijesenje.......da mi nisu nesto fulili....................mislim da se trebas nadati.............

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 5357
   RE: Porodiljska naknada
30.1.2013 16:44:51   
medaaaa
vidjeti cemo sutra valjda treba biti za ova dva dana ja se nadam

(odgovor članu moj pilic)
Neposredna veza do poruke: 5358
   RE: Porodiljska naknada
30.1.2013 17:10:27   
jasmiiiiiina
danas Novo Sarajevo dijelili u pola 11. Humska
poz

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 5359
   RE: Porodiljska naknada
30.1.2013 17:25:31   
DooRaa
Meni sad nista nije jasno. user posted image Kako neko iz istog dijela grada dobije naknadu, a neko ne? Znam da nisu stigli sve isplatiti, ali ako je danas bio na Otoci, kako ja nista nisam dobila? I zna li neko kojim oni to redoslijedom isplacuju i da li se desavalo da neko dobije u jednom dijelu grada npr Dobrinja, a neko ne?

_____________________________

Nasa ljubav najveca......... Lorena 18.10.2012.

(odgovor članu medaaaa)
Neposredna veza do poruke: 5360
   RE: Porodiljska naknada
30.1.2013 19:48:58   
vanili
Danas bio postar u zgradi pored mene, nekom covjeku dao neku naknadu (ne znam za sta ) a mene fino preskocio, vjerovatno misli da djeci pada s neba sve pa nam se ne zuri..E sutra ce me cuti user posted image

(odgovor članu DooRaa)
Neposredna veza do poruke: 5361
   RE: Porodiljska naknada
30.1.2013 20:02:03   
Nunny

IZVORNA PORUKA: DooRaa

Hehe ja sam imala nekih komplikacija oko rjesenja i punomoci, pa sam tako dosla do broja...user posted image Sad kad malo razmislim stvarno izgleda u najmanju ruku cudno imati broj tel od postara heheh. Al meni je i ovo cudno sto ne uplacuju na racun, stvarno glupost najveca. Do sad bi svi imali lijepo na racunu pare, a ovako cekam postara, kao da sam u proslom stoljecu.... user posted image


sto je cudno, ja imam broj mog postara i cesto ga zovem user posted image user posted image ...kad idem na odmor javim mu ako mi treba stici neki paket da mi on preuzme...100 puta je potpisivao za mene neka rjesenja da mi se ne vrate...on me zovne ako je neka vazna posiljka da provjeri jesam li kuci...mislim da je to sasvim ok kad imate normalnu osobu sa kojom mozete komunicirati...

(odgovor članu DooRaa)
Neposredna veza do poruke: 5362
   RE: Porodiljska naknada
30.1.2013 20:12:30   
novi kolacic
Ne bih da budem pogresno shvacena, ali ja sam godinama primala sehidsku invalidninu i skontala sam fazon postara da oni nemaju uvijek dovoljno para za sviju. Razlozi: djelimicno im ne legne dovoljno odmah za sviju a djelimicno da ih ne bi opljackali, pa nose pare na "rate".
E sad, ono sto sam ja htjela reci je da sam ja uvijek postaru na kafu davala par maraka i zato je uvijek zurio da bas meni donese pare medu prvima - bilo mu u interesu. Ne znam da li to mozda ima uticaja sad, ali znam da mi je donio pare prije no penzionerima u mom haustoru, - cula sam da ga cekaju.

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 5363
   RE: Porodiljska naknada
30.1.2013 21:10:20   
hapymum
Bio jutros i N.Grad

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 5364
   RE: Porodiljska naknada
30.1.2013 22:55:01   
radoznali
ej kako je drugarica sa općine Ilidža dobila 449,00 KM, a ostalima je bilo 416,00 KM??????????????Da li je iko dobijo više od 416,00 KM?????????

(odgovor članu nenojka)
Neposredna veza do poruke: 5365
   RE: Porodiljska naknada
31.1.2013 0:32:00   
Ramona11

IZVORNA PORUKA: radoznali

ej kako je drugarica sa općine Ilidža dobila 449,00 KM, a ostalima je bilo 416,00 KM??????????????Da li je iko dobijo više od 416,00 KM?????????


Ima nas koji smo dobili i manje od 416.
Nego da ne tupim... ako joj je prva ili posljednja naknada vrlo je moguce da je dobila vise.
Sve zavisi od kojeg datuma joj tece porodiljni i za koji period je obracunato.
Npr. meni su ovu posljednju (ne primam vise) umanjili za 20 KM jer su mi navodno taj iznos uplatili na prvu porodiljsku naknadu.

_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu radoznali)
Neposredna veza do poruke: 5366
   RE: Porodiljska naknada
31.1.2013 9:15:08   
jasmiiiiiina
ni meni nije jasno kako iznosi mogu biti tako razliciti.
kako oni uopste ovo racunaju.
prosjecna placa za mjesec novembar je bila 837,84, za decembar jos nemaju taj podatak.


(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 5367
   RE: Porodiljska naknada
31.1.2013 10:09:30   
bebaa
drage moje ja sam juce cekala postara citav dan i ne dodje,jutros odma odem u postu ispod zgrade,dobrinja Vi pitam sta je s naknadom kaze nemaju para vise pa pitaj na salteru hocel oni imat da ti dadnu...i tako ja postar i onaj plavi papircek pravo covjeku na salter kad sreca imade para za ovu saku jada od 416 km...i da nisam otisla opet bi ko budala cekala i nadale se nicemu...pozz

(odgovor članu jasmiiiiiina)
Neposredna veza do poruke: 5368
   RE: Porodiljska naknada
31.1.2013 10:17:59   
medaaaa
Ja sam jutros zvala postu kazu da sam na spisku evo cekam vec tri dana
postara nigdje boze sacuvaj nijie mi jasno kako mu moze nestati para

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 5369
   RE: Porodiljska naknada
31.1.2013 10:22:07   
maminozlato
Ja sam prvu naknadu dobila 346,5 km, rješenje je na 180 km a na čeku piše da je obračun za decembar. ja sad uopšte ne znam ni šta sam dobila :D opština ilidža user posted image

(odgovor članu nenojka)
Neposredna veza do poruke: 5370
   RE: Porodiljska naknada
31.1.2013 10:22:35   
dady
Ovo stvarno više nema smisla! Meni ti pare nisu toliko hitne,koliko me nervira njihov bezobrazluk!!! Mi evo cekamo u Centru od ponedeljka nas zavitlavaju!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu medaaaa)
Neposredna veza do poruke: 5371
   RE: Porodiljska naknada
31.1.2013 10:25:22   
Radost mamina
Bio poštar u Švrakiniom...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje oči ugledaše tvoje lice 02.07.2012.god.

(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 5372
   RE: Porodiljska naknada
31.1.2013 10:27:19   
chuci

IZVORNA PORUKA: maminozlato

Ja sam prvu naknadu dobila 346,5 km, rješenje je na 180 km a na čeku piše da je obračun za decembar. ja sad uopšte ne znam ni šta sam dobila :D opština ilidža user posted image

jesi li zaposlena ili nezaposlena?
otkad ti teče porodiljsko?

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu maminozlato)
Neposredna veza do poruke: 5373
   RE: Porodiljska naknada
31.1.2013 10:30:08   
maminozlato
zaposlena na određeno godinu dana :)
IZVORNA PORUKA: chuci


IZVORNA PORUKA: maminozlato

Ja sam prvu naknadu dobila 346,5 km, rješenje je na 180 km a na čeku piše da je obračun za decembar. ja sad uopšte ne znam ni šta sam dobila :D opština ilidža user posted image

jesi li zaposlena ili nezaposlena?
otkad ti teče porodiljsko?


(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 5374
   RE: Porodiljska naknada
31.1.2013 10:31:16   
maminozlato
a porodiljsko mi teče od 15 novembra

(odgovor članu maminozlato)
Neposredna veza do poruke: 5375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  213 214 [215] 216 217   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  213 214 [215] 216 217   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *