|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  361 362 [363] 364 365   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: porodiljska naknada
17.12.2014 23:35:03   
irenaSA

IZVORNA PORUKA: mirelaf

Pozz,molim vas za koji mjesec su podijeljene porodiljske naknade,porodila sam se 11.11.2014,dobila sam rjesenje 01.12 kad mogu ocekivat prvu naknadu,jel jos uvijek uplacuju zaostale naknade odjednom


Trebaš dobiti porodiljsku za 12 mjesec a tek prije nekoliko dana smo dobili oktobar..znači negdje u martuuser posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu mirelaf)
Neposredna veza do poruke: 9051
   RE: porodiljska naknada
23.12.2014 20:05:07   
amilicaaa
POzdrave mamice...zanima me jedna informacija vezano za naknadu za porodilje...naime u prvom mjesecu trudnce sam se preselila u sarajevo i prebacila sve papire izuzev kartona koji bolnica iz visokog nije na vrijeme poslala.zbog toga sam morala ic ispocetka privatno kod dr u sarajevu koji mi je vodio trudnocu dok nisam prosli mjesec (vec sam u sestom mj trudnoce) otvorila karton kod dr.dujso.eh sad me zanima vezano za naknadu,da li cu moc primati to?ima li to veze sa tim kad sam se prebacila i to?eh da,jos da naglasim da smo i ja i muz na birou...
unaprijed hvala na odgovorima.LP

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 9052
   RE: porodiljska naknada
23.12.2014 20:17:41   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: amilicaaa

POzdrave mamice...zanima me jedna informacija vezano za naknadu za porodilje...naime u prvom mjesecu trudnce sam se preselila u sarajevo i prebacila sve papire izuzev kartona koji bolnica iz visokog nije na vrijeme poslala.zbog toga sam morala ic ispocetka privatno kod dr u sarajevu koji mi je vodio trudnocu dok nisam prosli mjesec (vec sam u sestom mj trudnoce) otvorila karton kod dr.dujso.eh sad me zanima vezano za naknadu,da li cu moc primati to?ima li to veze sa tim kad sam se prebacila i to?eh da,jos da naglasim da smo i ja i muz na birou...
unaprijed hvala na odgovorima.LP

gdje je tebi CIPS...
koliko si na birou...u kantonu sarajevu...
najmanje 12 mjeseci biti moraš u kantonu sarajevo da stekneš pravo na porodiljsku

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu amilicaaa)
Neposredna veza do poruke: 9053
   RE: porodiljska naknada
25.12.2014 23:07:10   
srnicka24
Pozdrav drage mamice...
Inace sam nova na forumu a vec neko vrijeme pratim vase postove. Porodila sam se drugi put 25.septembra, dobila sam rjesenje 26.novembra za naknadu za nezaposlenu majku porodilju, naknadu za opremu novorodjenceta i jos neka jednokratna na kojoj ne pise koji iznos i kad se prima. Nisam u toku sad kako to ide,koliko se ceka, kada bih trebala dobiti prvi iznos? I zna li neko kakva je ova jednokratna pomoc i koliko ona iznosi? Unaprijed zahvalna...

_____________________________

Ejna, 03.08.2011. 3kg i 200gr, 55cm

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9054
   RE: porodiljska naknada
26.12.2014 20:05:05   
irenaSA

IZVORNA PORUKA: srnicka24

Pozdrav drage mamice...
Inace sam nova na forumu a vec neko vrijeme pratim vase postove. Porodila sam se drugi put 25.septembra, dobila sam rjesenje 26.novembra za naknadu za nezaposlenu majku porodilju, naknadu za opremu novorodjenceta i jos neka jednokratna na kojoj ne pise koji iznos i kad se prima. Nisam u toku sad kako to ide,koliko se ceka, kada bih trebala dobiti prvi iznos? I zna li neko kakva je ova jednokratna pomoc i koliko ona iznosi? Unaprijed zahvalna...



Dobivat ćeš porodiljsku od oktobra kao i ja jer sam se porodila 19.09...Oktobarska je nedavno bila...s početka decembra...tako da ćeš najvjerovatnije dobiti 2 porodiljske oktobarsku i novem. sada u januaru...prati ovdje mame koje primaju odmah jave sve info...
S obzirom da primam naknadu za zaposlene ovo drugo ti ne znam...ali javit će se već neko da ti pomogne...
I dobrodošla...user posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu srnicka24)
Neposredna veza do poruke: 9055
   RE: porodiljska naknada
27.12.2014 22:15:43   
sara123

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: amilicaaa

POzdrave mamice...zanima me jedna informacija vezano za naknadu za porodilje...naime u prvom mjesecu trudnce sam se preselila u sarajevo i prebacila sve papire izuzev kartona koji bolnica iz visokog nije na vrijeme poslala.zbog toga sam morala ic ispocetka privatno kod dr u sarajevu koji mi je vodio trudnocu dok nisam prosli mjesec (vec sam u sestom mj trudnoce) otvorila karton kod dr.dujso.eh sad me zanima vezano za naknadu,da li cu moc primati to?ima li to veze sa tim kad sam se prebacila i to?eh da,jos da naglasim da smo i ja i muz na birou...
unaprijed hvala na odgovorima.LP

gdje je tebi CIPS...
koliko si na birou...u kantonu sarajevu...
najmanje 12 mjeseci biti moraš u kantonu sarajevo da stekneš pravo na porodiljsku

Ili muz da je godinu dana prijavljen u KS,ako ti nisi

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9056
   RE: porodiljska naknada
4.1.2015 12:00:43   
cicimi
ja sam se porodila 4. februara,a prvu naknadu sam dobila u maju,tako da bi ti sada trebala dobiti,a dobit ces 2 izostatka to je 240,a jednokratna je 220!!

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 9057
   RE: porodiljska naknada
6.1.2015 11:03:48   
Admi085
Zna li ko jeli uplaceno?Meni u Ilijasu rekose da nije jos.

(odgovor članu cicimi)
Neposredna veza do poruke: 9058
   RE: porodiljska naknada
6.1.2015 11:29:48   
arminaaa
http://www.ks.gov.ba/aktuelnosti/novosti/od-danas-podjela-novembarskih-djecijih-dodataka-i

_____________________________

L 24.03.2006.g.
D 18.07.2014.g.

(odgovor članu Admi085)
Neposredna veza do poruke: 9059
   RE: porodiljska naknada
6.1.2015 12:09:22   
coki
Sada nazvah poštu, ...., poštare, ...., kažu nema još ništa......user posted image

(odgovor članu arminaaa)
Neposredna veza do poruke: 9060
   RE: porodiljska naknada
7.1.2015 10:22:53   
irenaSA
Je li bilauser posted image za Sarajevouser posted image ..nekome...da nam popravi dan...user posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu coki)
Neposredna veza do poruke: 9061
   RE: porodiljska naknada
8.1.2015 9:53:54   
nina damir danis
Bila Novo Sarajevo

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 9062
   RE: porodiljska naknada
8.1.2015 9:59:28   
BebacBucko
Cao dame, samo jedno malo pitanjce zanima me kolika je sada porodiljska naknada za zaposlene mame i o kakvoj jednokratnoj pricate ko to moze dobiti i kolika je?
hvala

_____________________________

Ako se ne boris za ono sto volis, ne placi za onim sto izgubis.

(odgovor članu nina damir danis)
Neposredna veza do poruke: 9063
   RE: porodiljska naknada
8.1.2015 10:05:17   
irenaSA
360 KM Sarajevo a pomoć nisam sigurna to se valjda dobije na kraju 2010 ja sam dobila 13 mjesec 470...isti iznos kao što je i bio iznos porodiljskeuser posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu BebacBucko)
Neposredna veza do poruke: 9064
   RE: porodiljska naknada
8.1.2015 10:06:01   
irenaSA

IZVORNA PORUKA: nina damir danis

Bila Novo Sarajevo


user posted image user posted image user posted image
Sad će valjda i Novi Grad...

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu nina damir danis)
Neposredna veza do poruke: 9065
   RE: porodiljska naknada
8.1.2015 11:00:27   
BebacBucko
Ja sam 2011/2012 dobivala u rasponu od 410 do 450 KM a rjesenje je bilo na 390,00 a inace zivim na Ilidzi i nisma nikad dobila nikakvu jednokratnu niti tu neku 13 tu naknadu. a ovo sad 360 je stvarno malo ne moze biti ni za pelena.

_____________________________

Ako se ne boris za ono sto volis, ne placi za onim sto izgubis.

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 9066
   RE: porodiljska naknada
8.1.2015 11:03:20   
Nur!
Jel neko sa opstine Ilidza dobio?

(odgovor članu BebacBucko)
Neposredna veza do poruke: 9067
   RE: porodiljska naknada
8.1.2015 11:04:33   
buci muci
Nazalost 13-tu naknadu su u tom periodu dobijale samo korisnice sa cetiri gradske opstine i koliko se sjecam iznosila je 200 KM

(odgovor članu BebacBucko)
Neposredna veza do poruke: 9068
   RE: porodiljska naknada
8.1.2015 11:06:19   
buci muci
Spori ovi postari brate... user posted image user posted image

< Poruku je uredio buci muci -- 8.1.2015 11:07:17 >

(odgovor članu buci muci)
Neposredna veza do poruke: 9069
   RE: porodiljska naknada
8.1.2015 11:07:38   
irenaSA
A valjda misle da može a one majke koje ne rade dobijaju još manje...apsurdistan...nema šta...treba brate svima jednako beba je beba...u drugim kantonima je još strašnija situacija..a da ne pričamo da su meni od plate uredno odbijaju već 2 naknade a primila jednu porodiljsku...

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu BebacBucko)
Neposredna veza do poruke: 9070
   RE: porodiljska naknada
8.1.2015 11:10:13   
irenaSA

IZVORNA PORUKA: irenaSA


IZVORNA PORUKA: Chilli

Zvala postu Ilidza, nije bila porodiljska i ne znaju kad ce biti user posted image Hebote, ko da nam milione daju.
A sto se iznosa tice, daBogda za lijeka trebalo svakome ko je glasao za ovaj zakonuser posted image user posted image


Potpisujem...user posted image

Sjećam se kad sam 2010 dobila 1 500 KM...porodiljska bila veća a zaostatka tri mjeseca...poštar samo broji i broji....


I još jednom....

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 9071
   RE: porodiljska naknada
8.1.2015 11:13:06   
buci muci
Slazem se...svima isto i tacka.
A meni je jos gore sa platom, proslu mi nisu ni isplatili jer nisu navodno smjeli dok ne dobiju rijesenje od Centra za socijalni rad, tako da nisam dobila ni platu ni naknadu kada su mi najvise trebale, uzas... user posted image

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 9072
   RE: porodiljska naknada
8.1.2015 11:14:35   
suza81
Aerodromsko bila :)

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 9073
   RE: porodiljska naknada
8.1.2015 11:16:28   
buci muci
user posted image

(odgovor članu suza81)
Neposredna veza do poruke: 9074
   RE: porodiljska naknada
8.1.2015 11:40:59   
MaminZivot
Ilidza izgleda posljednja na listiuser posted image

(odgovor članu buci muci)
Neposredna veza do poruke: 9075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  361 362 [363] 364 365   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  361 362 [363] 364 365   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *