|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: gdje kupiti za dijete?
30.8.2011 18:12:12   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: sahara

Gdje ima kupiti velikih nepromocivih plahti za krevete, odvikavamo se od pelena pa plizzz javiteuser posted image


e ja trazila i trazila i istrazila

ima onako povelika u tomu (Lukavica) kao ne propusna podloga, i meni je ok, kosta 9 KM
ali meni licno se najvise svidjelo u prodavnici nobil pravi nepropusni carsaf (dole plastika mekana, gore frotir) na gumu, i imaju u raznim dimenzijama, za standardne mjere 120*60 je 15 KM (njihova radnja je na otoci u neboderima)

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1751
   RE: gdje kupiti za dijete?
30.8.2011 18:23:27   
Anoniman
Hvala Majo, meni treba 90 x 200, ali mozda skontam i samo pola kreveta prekriti jer toliko koristi, hahahah, ej neko mi je rekao da pogledam i u Bingu p aeto javim ako nadjemuser posted image

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 1752
   RE: gdje kupiti za dijete?
30.8.2011 19:32:08   
de_de
IZVORNA PORUKA: sahara

Hvala Majo, meni treba 90 x 200, ali mozda skontam i samo pola kreveta prekriti jer toliko koristi, hahahah, ej neko mi je rekao da pogledam i u Bingu p aeto javim ako nadjemuser posted image


Bilo je i u Jysk - u pa pogledaj


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1753
   RE: gdje kupiti za dijete?
30.8.2011 19:48:03   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: de_de

IZVORNA PORUKA: sahara

Hvala Majo, meni treba 90 x 200, ali mozda skontam i samo pola kreveta prekriti jer toliko koristi, hahahah, ej neko mi je rekao da pogledam i u Bingu p aeto javim ako nadjemuser posted image


Bilo je i u Jysk - u pa pogledaj



Hvala, budemuser posted image

(odgovor članu de_de)
  Neposredna veza do poruke: 1754
   RE: gdje kupiti za dijete?
31.8.2011 22:28:30   
mamichy
hvala vam na info, nasla sam u azelu :)) 

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1755
   RE: gdje kupiti za dijete?
1.9.2011 0:14:49   
teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: mamichy

gdje kupiti plasticne ili plastificirane sipercice u SA?

Ja kupila u chiccu prije vise od godinu, onaj skroz plasticni sto je pri dnu savijen gdje se tecnost tj. sve zivo zadrzava...odlicna stvar


najbolja stvar na svijetu, nigdje ne idemo bez njega, sve kupi, od sladoleda do supeuser posted image nije iz chicca, dobili smo ga pa ne znamo gdje je kupljen al je extra stvar

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1756
   RE: gdje kupiti za dijete?
1.9.2011 13:39:42   
Lady26
Ruksacic? Sad posto idemo teti kuci treba nam mali ruksak za stvarcice user posted image , nista skupo ni ogromno user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1757
   RE: gdje kupiti za dijete?
1.9.2011 13:41:48   
leona81
u exclusivu imas od teksasa tamno plavi sa nekim cvjeticima 4,90 km, a imas i rozi sa zabom i zeleni preslatki 12,90 :)


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 1758
   RE: gdje kupiti za dijete?
1.9.2011 13:41:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

Ruksacic? Sad posto idemo teti kuci treba nam mali ruksak za stvarcice user posted image , nista skupo ni ogromno user posted image
to mislim da imas svugdje u centrima vecim konzumu Bar kod nas ja sam A. davnooooooooo kupila ruksak cuku user posted image user posted image user posted image mali taman sve stane sta treba bio svega 8km .I dan danas je user posted image dobar.


(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 1759
   RE: gdje kupiti za dijete?
1.9.2011 13:45:25   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Lady26

Ruksacic? Sad posto idemo teti kuci treba nam mali ruksak za stvarcice user posted image , nista skupo ni ogromno user posted image


hej idi u exskluziv...vjerum snjeguljica ili ovaj tekskasni sa cjetićima su premdeni , kavlitetni a nisu skupi uopšteuser posted image

na pijaci je hello kityy 15 Km a kod njih 19 Km škoslki standardni ruksakuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 1760
   RE: gdje kupiti za dijete?
1.9.2011 13:45:52   
sweet BaBy
Lady26 imas fine ruksacice u trgovinama Izbor, a nisu ni skupi. Puno srece malenoj princezi. user posted image

_____________________________

#A&A# Srece moje.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1761
   RE: gdje kupiti za dijete?
1.9.2011 15:34:23   
Lady26
Exskluziv mi je blizu user posted image
Ma ne daju mi se neke vele pare....da moze stati presvlaka, flasica i sl...
I u Izbor cu otici, tnx user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu sweet BaBy)
Neposredna veza do poruke: 1762
   RE: gdje kupiti za dijete?
5.9.2011 23:34:28   
N_N
...... kišnu kabanicu za školarca?

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 1763
   RE: gdje kupiti za dijete?
6.9.2011 8:28:31   
leona81
imali su u excluzivu kabanice, ali ne znam za koji uzrast, izgledale su vece

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 1764
   RE: gdje kupiti za dijete?
6.9.2011 10:04:05   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: N_N

...... kišnu kabanicu za školarca?


Kabanica bude početkom školske godine i u većim tržnim centrima.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 1765
   RE: gdje kupiti za dijete?
6.9.2011 12:47:38   
Lady26
Nasla sam ruksacic, nije Dora user posted image , nisam nigdje nasla...nadjoh Fifi, hajd moze i ona user posted image
user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 1766
   RE: gdje kupiti za dijete?
6.9.2011 12:52:35   
Hanady RR
jeli neko šeta ovih dana po radnjama dječije garadrobe...
trebam lijep manitlić za starije dijete...
jel to uopšte stiglo kod nas..
orcetra, beneton, TL...gdje ste šetali d aidem i ja...
kiša pala a djetetu mi svim mantilićima troftaljni rukaviuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 1767
   RE: gdje kupiti za dijete?
6.9.2011 13:45:26   
teacher75
a nama trebaju cipelice za srediti se, broj 23, jer nam je za mjesec dana rodjendan i vec me panika hvata kad vidim kakav je nikakav izbor po radnjam, voljela bih mozda crne lakovane (na fazon alise u zemlji cuda)user posted image takve smo imali i na proslom rodjendanu-kupili na bazaru od adane- americke (kod nas nigdje nemauser posted image )

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1768
   RE: gdje kupiti za dijete?
6.9.2011 13:50:02   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: teacher75

a nama trebaju cipelice za srediti se, broj 23, jer nam je za mjesec dana rodjendan i vec me panika hvata kad vidim kakav je nikakav izbor po radnjam, voljela bih mozda crne lakovane (na fazon alise u zemlji cuda)user posted image takve smo imali i na proslom rodjendanu-kupili na bazaru od adane- americke (kod nas nigdje nemauser posted image )


daj šuti, a šta bi ja trebala rećiuser posted image user posted image ja u koju god radnju uđem, opšta diskriminacija! počevši od glupih sandala, pa nadalje....izbor za dječake se ne može nazvati izborom, jer ga uopšte nema user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1769
   RE: gdje kupiti za dijete?
6.9.2011 14:30:00   
teacher75
razbolim se kad vidim sta sve ima na ebay-u, al najgori je shipping, pa sa shipppingom dodju preko 30km, a bez shippinga nisu ni 20kmuser posted image malo me i strah narucit jer je rodjendan za mjesec dana, pa se bojim da ne stignu do taduser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 1770
   RE: gdje kupiti za dijete?
7.9.2011 11:47:01   
Hanady RR
Nije baš za gdje kupiti al možda i jeste ako mi šta fino predložite....

Dijete mi ide na maskembal takmičarski...biće villa naravnouser posted image
eh haljinu smo kupile, imamo kapu, štap vilniski, cipele...samo mi treba prijedlog kako d ajoj lice sredim...

jel ima neko negdje neku sliku s amaskembala nekog neke plaho lijepe vileuser posted image

i da gdje da kupim sudijsku pištaljku...imamo i jednog fudbalerkosg sudiju...treba mi pištaljkauser posted image ono pravo dobrauser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 7.9.2011 11:52:14 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1771
   RE: gdje kupiti za dijete?
7.9.2011 11:57:23   
de_de
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: teacher75

a nama trebaju cipelice za srediti se, broj 23, jer nam je za mjesec dana rodjendan i vec me panika hvata kad vidim kakav je nikakav izbor po radnjam, voljela bih mozda crne lakovane (na fazon alise u zemlji cuda)user posted image takve smo imali i na proslom rodjendanu-kupili na bazaru od adane- americke (kod nas nigdje nemauser posted image )


daj šuti, a šta bi ja trebala rećiuser posted image user posted image ja u koju god radnju uđem, opšta diskriminacija! počevši od glupih sandala, pa nadalje....izbor za dječake se ne može nazvati izborom, jer ga uopšte nema user posted image



Potpisujem, samo malo veci  izbor patika. E pitanje gdje ima finih cipelica za jesen za djecake, broj 23? Mi smo do sada uzimali Froddo, ali bi rado probali i kakve druge.


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 1772
   RE: gdje kupiti za dijete?
7.9.2011 12:08:02   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: de_de

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: teacher75

a nama trebaju cipelice za srediti se, broj 23, jer nam je za mjesec dana rodjendan i vec me panika hvata kad vidim kakav je nikakav izbor po radnjam, voljela bih mozda crne lakovane (na fazon alise u zemlji cuda)user posted image takve smo imali i na proslom rodjendanu-kupili na bazaru od adane- americke (kod nas nigdje nemauser posted image )


daj šuti, a šta bi ja trebala rećiuser posted image user posted image ja u koju god radnju uđem, opšta diskriminacija! počevši od glupih sandala, pa nadalje....izbor za dječake se ne može nazvati izborom, jer ga uopšte nema user posted image



Potpisujem, samo malo veci  izbor patika. E pitanje gdje ima finih cipelica za jesen za djecake, broj 23? Mi smo do sada uzimali Froddo, ali bi rado probali i kakve druge.



ja ti savjetujem d aodeš do katerdale u harbi prodavnicu...
divnih cicibanki i gemeli cipleica po jako pristupačnim cjenama...do broja 24 ima i izbora i za dječake i djevojčice...

dalje...otići u bivšu pordavnicu Bambi na čaršiji...iznad nerz radnje...ima nekoliko cipela i čizama u brojevima po 40 KM...nažalost za moje cure nije bilo broja ali sma upravo za dječaka vidjela divne gležnjače bambi smeđe-narandžasto kombinacija u brojevim do 25...nemaš što izgubiti d apogledaš.

i da radnja na baščaršiji Juniror...do kolobare...imaju porgram bambi i ciciban...kod njih sniženje od 50 do 70 Km možeš uzeti super cipele...smao ako budeš imala sreće sa brojevima...ja sma našla starijoj cicibanke gležnjače prelijepe za 55 KM

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 1773
   RE: gdje kupiti za dijete?
7.9.2011 12:15:46   
de_de
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: de_de

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: teacher75

a nama trebaju cipelice za srediti se, broj 23, jer nam je za mjesec dana rodjendan i vec me panika hvata kad vidim kakav je nikakav izbor po radnjam, voljela bih mozda crne lakovane (na fazon alise u zemlji cuda)user posted image takve smo imali i na proslom rodjendanu-kupili na bazaru od adane- americke (kod nas nigdje nemauser posted image )


daj šuti, a šta bi ja trebala rećiuser posted image user posted image ja u koju god radnju uđem, opšta diskriminacija! počevši od glupih sandala, pa nadalje....izbor za dječake se ne može nazvati izborom, jer ga uopšte nema user posted image



Potpisujem, samo malo veci  izbor patika. E pitanje gdje ima finih cipelica za jesen za djecake, broj 23? Mi smo do sada uzimali Froddo, ali bi rado probali i kakve druge.



ja ti savjetujem d aodeš do katerdale u harbi prodavnicu...
divnih cicibanki i gemeli cipleica po jako pristupačnim cjenama...do broja 24 ima i izbora i za dječake i djevojčice...

dalje...otići u bivšu pordavnicu Bambi na čaršiji...iznad nerz radnje...ima nekoliko cipela i čizama u brojevima po 40 KM...nažalost za moje cure nije bilo broja ali sma upravo za dječaka vidjela divne gležnjače bambi smeđe-narandžasto kombinacija u brojevim do 25...nemaš što izgubiti d apogledaš.

i da radnja na baščaršiji Juniror...do kolobare...imaju porgram bambi i ciciban...kod njih sniženje od 50 do 70 Km možeš uzeti super cipele...smao ako budeš imala sreće sa brojevima...ja sma našla starijoj cicibanke gležnjače prelijepe za 55 KM

Ja sam iz TK user posted image user posted image , al potrudit cu se da u ovih mjesec dana skokne do Sa.
P.S. Hanady treba mi tvoj (pravni) savjet na temi domacinstvo (savjeti)


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1774
   RE: gdje kupiti za dijete?
7.9.2011 12:22:32   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Nije baš za gdje kupiti al možda i jeste ako mi šta fino predložite....

Dijete mi ide na maskembal takmičarski...biće villa naravnouser posted image
eh haljinu smo kupile, imamo kapu, štap vilniski, cipele...samo mi treba prijedlog kako d ajoj lice sredim...

jel ima neko negdje neku sliku s amaskembala nekog neke plaho lijepe vileuser posted image

i da gdje da kupim sudijsku pištaljku...imamo i jednog fudbalerkosg sudiju...treba mi pištaljkauser posted image ono pravo dobrauser posted image


ja d aponovim meni je hitno...dajte mi neku idejuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *