|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Skriveni testis ili kriptorhizam
20.3.2012 17:29:25   
škorpija
manfri sretno na operaciji, bić će sve ok aBd i samo kontaj da ćete brzo van i da će te to ubrzo zaboraviti, a hvala Bogu djeci tako brzo zarastaju rane da je to nevjerovatnouser posted image . svakao se javi sa iskustvom sa dječije hirurgije, jer nas u jesen čeka još jedna operacija drugog testisauser posted image

ema mom malcu su tri pedijatra rekli da su mu testisi ok i spušteni, zakazalai smo sunet i njihov pedijatar je rekao da je sv ok, tek je na operacionom stolu HIRURG koji je trebao raditi sunet (obrezivanje) shvatio da nešto nije u redu i da ne može napipati testise i na UZV se njegova dijagnoiza potvrdila, tako da bih ja bila rezrvisana na tu priču o 100 posto siguran

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Skriveni testis ili kriptorhizam
20.3.2012 19:06:54   
emma.L
Nema nam druge nego sljedeći tjedan do kirurga. Samo bih sad molila Sarajke da mi kažu za dr. Dizdarevića je li mi pametnije otići privatno ili odmah na kirugiju. Uputnicu imamo, ali mi je nezgodno u radnom vremenu, jer bismo htjeli i MM i ja ići. Kada i gdje on privatno radi?  

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Skriveni testis ili kriptorhizam
20.3.2012 21:01:21   
škorpija
koji dizdarević, salahudin ili neki drugi, salahaudin je u penziji, povremeno operira na dječijoj hirurgiji, a ima ordinaciju na grbavici. ja svim preporučujem dr. Zvizdića, divan je i dobar hirurg

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Skriveni testis ili kriptorhizam
20.3.2012 22:41:55   
lila25
Manfri Evo da vam pozelimo srecu znam da se brines ali zaista bebice to super podnose jeste tesko iskustvo jer se radi o djecici i pogotovo sto se prvi put covjek sa tim susrece.oni se super oporavljaju.Mi smo sve obavili zajedno sunet i oba testisa tako da smo super prosli sto se toga tice..sad kao da se nista nije ni radilo od reza ima lagana linija to mozemo samo mi primijetiti jer znamo. I da bio je i ukopan penis s tim da je dr.ostavio vise kozice sad je i to doslo na svoje ne uvlaci se vise.user posted image I ja sam prezadovoljna dr.Zvizdicem s tim da je kod nas zbog teze situacije jer se radilo obostano oba testisa bio jos jedan dr. ne mogu se sad sjetiti koji je dr.negdje sam pisala njegovo ime. U svakom slucaju najbitnije da budes uz bebicu da imas snage malo je tesko i zbog uslova ali sve kratko traje i sve covjek izdrzi kad mora pogotovo kad se radi o djecici.Drzimo fige bice to sve super aBda javi nam se pozzz.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Skriveni testis ili kriptorhizam
2.4.2012 8:17:02   
emma.L
Koliko vidim, ovaj Zvizdić radi u Sanasi isto? Je li to isti čovjek?
Još nismo otišli zbog viroza koje su nas napale, ali evo hoćemo ovaj tjedan. Još prikupljam informacije, prije odluke gdje i kome ići.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Skriveni testis ili kriptorhizam
19.4.2012 21:46:33   
emma.L
Bili smo kod Dizdarevića danas i testis nije povučen skroz ali ima neku vstu preponske kile zbog povlačenja hidrokele - mišić je ojačao i povlači testis gore. Zasad nije podignut, ali nije ni skroz spušten i nema smisla čekati jer nije hormonalno moguće ništa učiniti, problem je mehanički. Što prije, to bolje.
Usput mu je proširio prepucij jer je bio slijepljen djelomično uz glavić user posted image . Dodak na sve to je da je penis malo uvučen, što je moguće od ovog slijepljenog prepucija pa ćemo vidjeti hoće li proširivanje pomoći da se normalizira bar taj dio.
Objasnio nam je da je zahvat rutinski, traje oko pola sata, pod općom anestezijom. Zanima me je li itko nešto slično radio kod Dizdarevića ili u Sanasi? Htjeli bismo kirurgiju zaobići ako je ikako moguće.
Mi ćemo se još posavjetovati za sve ovo u Sanasi sljedeći tjedan kad dobijemo termin kod Zvizdića.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Skriveni testis ili kriptorhizam
19.4.2012 21:56:57   
emma.L
Napisah sve i ode u nepovratuser posted image .
Molila bih hitno da mi se javi netko tko je radio operaciju nespuštenog testisa privatno u Sanasi ili kod dr. Dizdarevića.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Skriveni testis ili kriptorhizam
19.4.2012 21:57:45   
emma.L
FOrum je poludio, sad vidim da je sa zadnjim prošao i predzadnji post. Izvinjavam se.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Skriveni testis ili kriptorhizam
7.11.2012 18:28:10   
ljubičica 28
Jučer ujutro je i moj sin imao ovu operaciju, u pitanju je desni testis. Sve je prošlo ok hB. Temu sam iščitala prije operacije nekoliko puta i baš su mi mnogi savjeti puno pomogli. Oporavak ide svojim tokom hB, maleni je još jučer nakon tri sata od operacije bio skroz razbuđen i od tad bukvalno nema mira. Nekako ga natjeram da malko leži ili sjedi uz gledanje crtanog a on bi da hoda/trči i tako to. Mene zanimaju kako su se vaši malci ponašali nakon operacije i je li vam dr. nešto posebno naglasio kao npr. koji im položaj odgovara najbolje a koje treba izbjegavati i tako to. Meni je nekako baš šturo sve ''objasnio'' tako da nemam pojma kako se ponašati.

Škorpijo[/b ] (vidim da si tu user posted image ), ili ostale, kakva su vaša iskustva nakon operacije?

_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Skriveni testis ili kriptorhizam
7.11.2012 20:34:44   
lila25
Ljubiicice brz oporavak,da sve bude kako treba,ne upratih koliko je tvom sinu ?Ne sjecam se nekih posebnih upozorenja koliko se sjecam mazali smo jekodermom i u slucaju modrila stavljali smo acidi borici...moj maleni je lezao dan dva i bas je sam sebi znao namjestiti nogice uhhh bas kad se sjetim sad me neke jeze prolaze..U sustini on je to super podnio .nosali smo ga ruku ispod guze licem od nas a on rasiri nogice vrlo brzo se oporavio na kontrole smo redovne isli i evo sad za sad je sve ok...

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Skriveni testis ili kriptorhizam
7.11.2012 22:52:33   
ljubičica 28
Lila25, 19 mjeseci mu je. Znači, tvoj je ležao dan-dva. Moj je nekako mirovao jučer (uz hiljadu upozorenja da mu je čiko rekao da malo leži/sjedi i sl.), s tim da je već sinoć pred spavanje malo bio nemirniji user posted image . Danas je ležao samo na dnevnom spavanju (hB odspavao je tri sata) i još možda sahat ukupno u toku dana. Ostalo ga stvarno nisam uspjela smiriti. Nije on sad nešto puno nemiran ali je aktivan stalno. Dr. mi nikakvo posebno upozorenje nije dao i maleni je stvarno super, njega ništa ne boli al' se ja bojim da ne bi bilo nekih posljedica od hodanja/sjedenja i sl. user posted image

A za mazanje, nama nije ništa naglašeno. Previjanje je treći dan a šesti kontrola. Jedino mi je naglasio da mu slobodno skinem i ponovo stavim sterilnu gazu na testis ako bude upišana. To sam i uradila večeras i stavila malo rivanola na nju (kontam, ne može mu naškoditi user posted image ).
I hvala što si se javila user posted image Ako imaš još kakav savjet ili sugestiju, dobro će mi doći user posted image

_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Skriveni testis ili kriptorhizam
7.11.2012 23:01:10   
mala_sa
Ljubicice, mila, ja ti nemam nikakav savjet, samo sam usla da pozelim djecaku brz oporavak user posted image . Salju vam punooo zagrljaja A i njegova mama

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Skriveni testis ili kriptorhizam
8.11.2012 0:02:33   
škorpija
ljubicica moj malac kad je operiran imao je smao 11 mjeseci, znači tek je prohodavao i uglavnom sam ga ja nosala, ali ja sam kontala ako ga ne boli  da normalno igranje neće škoditi, ti samo pazi da ne padne nezgodno i da ne trči i izvodi vratolomije, i ljekari sami kažu da to nije pretjerano teška operacija, lično kao bruh, ali i oni su svjesni da djeca tog uzrasta ne razumiju i teško da mogu mirovati, znači oprezno, ali ne sekiraj se previše

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Skriveni testis ili kriptorhizam
8.11.2012 0:05:57   
škorpija
uh i mi trebamo opet na operaciju jednog testisa, ali ja sve nešto odgađam, kontam možda ipak na proljeće user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Skriveni testis ili kriptorhizam
8.11.2012 12:54:08   
ljubičica 28
Mala_sa user posted image , hvala ti puno i ljubac za drugara user posted image

Škorpijo,hvala ti što si se javila... tako nekako i ja razmišljam...dr. mi je jedino naglasio da se prvi dan ne oslanja na noge, drugi dan već može...a čuva se on malo i sam, polahko se saginje kad hoće neku igračku dohvatit, polahko hoda, nekad se zatrči pa odmah uspori i tako. Ja bih najsretnija bila kad bi on više ležao ali, što kažeš, djeca su to i ne mogu se baš kontrolisati.
Je li kod vaših bilo imalo crvenila oko rane na testisu? Ja jutros kad sam mijenjala gazu vidim da ima malo crvenila user posted image Sutra ćemo svakako aBd na previjanje pa ćemo vidjet. I šta mislite, je li mi bolje da mu stavim malo rivanola ili acidi borici? Ili da ostavim da bude suho? Joj, ni sama ne znam kako bih postupila, a hB on je super, kao da i nije operisan. Ne dajem mu ništa ni protiv bolova, ne žali se nikako da ga nešto boli.

_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Skriveni testis ili kriptorhizam
22.12.2012 13:13:35   
škorpija

IZVORNA PORUKA: ljubičica 28

Mala_sa user posted image , hvala ti puno i ljubac za drugara user posted image

Škorpijo,hvala ti što si se javila... tako nekako i ja razmišljam...dr. mi je jedino naglasio da se prvi dan ne oslanja na noge, drugi dan već može...a čuva se on malo i sam, polahko se saginje kad hoće neku igračku dohvatit, polahko hoda, nekad se zatrči pa odmah uspori i tako. Ja bih najsretnija bila kad bi on više ležao ali, što kažeš, djeca su to i ne mogu se baš kontrolisati.
Je li kod vaših bilo imalo crvenila oko rane na testisu? Ja jutros kad sam mijenjala gazu vidim da ima malo crvenila user posted image Sutra ćemo svakako aBd na previjanje pa ćemo vidjet. I šta mislite, je li mi bolje da mu stavim malo rivanola ili acidi borici? Ili da ostavim da bude suho? Joj, ni sama ne znam kako bih postupila, a hB on je super, kao da i nije operisan. Ne dajem mu ništa ni protiv bolova, ne žali se nikako da ga nešto boli.

vidim davno si pisala, nadams e da je sad već sve ok, malo crvenila oko rane nije problem, ipak je to rez

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Skriveni testis ili kriptorhizam
14.2.2013 20:12:26   
manfri
Drage moje mamice HVALA VAM DO NEBA na svim lijjepim rijecima i na utjehi koju ste mi pruzileuser posted image

Prije svega da se izvinem sto se nisam javljala ovako dugo:( ali trebalo bi mi bar 80-tak stranica teksta da vam sve objasnim , no evo ukratko malecki mi nije otisao na operaciju zbog neke bakterije u nosu koja je kasnije nestala no opstuktivni bronhitis se pojavio pa smo zavrsili na klinici. Nakon toga sve to lijecili da ga "skinemo " konacno s pumpice.... ja sam u međuvremenu saznala da sam user posted image i to s dvojkama user posted image . Danas smo ponovno bili na klinici i dali nam novi termin 25.02. pa vam javim sta je bilo . Nadam se da ce ovaj put sve biti ok i da ce se konacno ova nocna mora iscekivanja i zakazivanja i oktazivanja zavrsiti. Sve u svemu ceka nas jos jedna operacija aBd za ukopani penis i sunet a bebice su na putu aBd nekad polovinom Jula tako da se nadam da ce sve biti dobro aBd? user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Skriveni testis ili kriptorhizam
14.2.2013 20:17:46   
manfri
Lila 25 i Škorpijo Hvala na podrsci user posted image
Javim vam aBd kad se sve zavrsi kako je bilo !

(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Skriveni testis ili kriptorhizam
4.3.2013 15:12:42   
manfri
Drage moje evo da se i mi javimo . Konacno smo uspjeli otici na operaciju i doktor je spustio oba testisa i uklonio kile koje su se stvorile user posted image u medjuvremenu . Operacije je trajala oko 2,5 sata. Moj mali heroj je to sve bolje podnio nego mamauser posted image user posted image otpusteni smo drugi dan nakon operacije i sad je sve OK osim sto je dobio laringitis pa se sad malo s tim borimo , ali sve u svemu hvala Bogu konacno se zavrsila nocna mora iscekivanja te operacije.

Jos jednom svima hvala na podrsci koja mi je mnooogo znacila i sada cemo malo aktivniji biti na forumu ( nadam se da smo sve probleme s zdravljem ostavili iza sebe ???)

(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Skriveni testis ili kriptorhizam
4.3.2013 16:32:03   
lila25
Super nek je sve iza vasuser posted image user posted image ...ma bice to ok mali hrabri djecaci dobro sve podnose... zelim vam sve najbolje a kako ja skontah iz prethodnog posta jeste li sad samo radili testise ili ste i sunet ? pozzz veliki ...

(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Skriveni testis ili kriptorhizam
4.3.2013 16:57:48   
ljubičica 28
Manfri, želim vam što brži oporavak i da i dječak i mama što prije zaborave te teške trenutke user posted image

Najteže je iza vas, javljaj nam kako je dječak user posted image

_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Skriveni testis ili kriptorhizam
4.3.2013 19:52:52   
manfri
Hvala drage moje user posted image user posted image

Nismo radili sunet jer mali ima i ukopani penis pored svega ovoga user posted image user posted image user posted image user posted image Radili smo samo testise i presjekao je doktor tu neku zilicu koja mu je krivila cunuuser posted image pa je doktor mislio da ima i hipospadiju , ali eto sad kada je presjekao tu zilicu neku , rece da nema user posted image user posted image . U svakom slucaju sad po njegovom misljenju , kad ovo sve lijepo zaraste akoBogda onda bi trebali ponovno gore na drugu operaciju user posted image user posted image user posted image user posted image da mu izvuku napolje cunu i tad ce usput biti i sunet aBd .

Posto smo sutra zakazani za kontrolu nakon operacije definitivno cu znati da li to jos uvijek stoji da slijedeci put aBd samo to radi... jer iskreno molim Boga da bar tu hipospadiju izbjegnemo , kad vec ovo drugo ne mozemo user posted image
Tjesi me samo sto je doktor stvarno obziran prema njemu maksimalno a to mi do nema znaci , jer mi je i onako tesko jos ove male dvije mrve u stomaku s nama sve prozivljavaju , pa da bar doktor eto malo ima osjecaja prema mom malenom heroju , oblaksa nekako teret bar za 10 % ... onda dodam ovdje ovu vasu podrsku i upola mi je lakse .

Hvala vam svima i javim vam sta je doktor konacno rekao za maminog heroja

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Skriveni testis ili kriptorhizam
8.3.2013 9:09:55   
manfri
Bili smo kod doktora i povadili koncice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image on je prezadovoljan polozajem testisa za sada (nadam se da ce tako i ostati ????aBd) medjutim dobio je laringitis, pa je preslo na sustanje u pklucima , nadam se samo da nece otici opet na bronhitis ?user posted image user posted image user posted image

Naruceni smo ponovno na kontrolu 18. 03 . aBd pa cemo vidjeti sta nam doktor kaze za sunet kada bi mogao biti aBd?!

Drage moje hvala Vam do neba na podrsci zelimo vam svima SRETAN 8 MART uz zelje da mi budete nasmijane, zdrave i vesele i da nam sve djeca budu uvijek zdrava i cila aBd


(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Skriveni testis ili kriptorhizam
11.3.2013 23:29:13   
škorpija

IZVORNA PORUKA: manfri

Bili smo kod doktora i povadili koncice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image on je prezadovoljan polozajem testisa za sada (nadam se da ce tako i ostati ????aBd) medjutim dobio je laringitis, pa je preslo na sustanje u pklucima , nadam se samo da nece otici opet na bronhitis ?user posted image user posted image user posted image

Naruceni smo ponovno na kontrolu 18. 03 . aBd pa cemo vidjeti sta nam doktor kaze za sunet kada bi mogao biti aBd?!

Drage moje hvala Vam do neba na podrsci zelimo vam svima SRETAN 8 MART uz zelje da mi budete nasmijane, zdrave i vesele i da nam sve djeca budu uvijek zdrava i cila aBd



user posted image user posted image user posted image , super da je operacija dobro prošla

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Skriveni testis ili kriptorhizam
19.3.2013 19:21:43   
manfri
Evo nas opet s izvjestajem user posted image Bili smo na jos jednoj kontroli jucer i doktor Popovic je prezadovoljan sa stanjem i narucio nas tek krajem maja na onu redovnu kontrolu user posted image user posted image user posted image user posted image Sad za sad nece da radi izvlacenje i cune sa sunetom dok ne bude siguran da se vise nece micati testisi , ja vidim veliki pomak , kad piski (piski na solju decko veliki) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image prvi put sad nakon sto je presjekao tu neku zilicu mogu vidjeti cunu da izadje vani dok piski user posted image user posted image user posted image prije je to izgledalo kao da iz kozice prazne izlazi mokraca cuni ni traga dok ne napipas negdje u tkivu , tako da mi je sad malo lakse jer vidim da ide nabolje hvala Bogu dragom. Bronhitis i laringitis su prosli hvala Bogu bez antibiotika samo koja inhalacija i sad je sve nekako opustenije user posted image

Sad mama mora da se nastavi brinuti za ove dvije user posted image user posted image mrve u stomaku i oni su se sekirali za bracu user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *