|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
17.1.2010 14:54:51   
anitaMO
milenium lako je vama po zapadnoj hercegovini pričati,i ja sam postanar ali se borim i radim i opet odvojim koliko toliko za nekog kome je potrebno.da ste ih uživo vidili drukčije bi ste se pitali.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
17.1.2010 15:45:58   
milenium
šta bona?ko je išta reka?nisi razumila post.pročitaj zadnja 4 posta ispočetka paš vidit o čemu se radi.ja sam isto za to da im se pomogne ne dao Bog nikome.user posted image

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
17.1.2010 15:47:39   
milenium
potpisujem tetu bertu,kovrđavi i nouu.razumiš li sad.to sam tila reć.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
17.1.2010 15:50:58   
kovrdjava
Nema potrebe da se prepucavamo ko je šta rekao,najbitnije je djeci pomoći...Mi možemo pričati da bih jedna ovako učinila,druga onako al ni jedna od nas nije u koži te žene i daj Bože da nikad ne bude pa je zato nemožemo u potpunosti razumjeti,ja prva pa sve ostale žene.Najbitnije je pomoći koliko tko može,a ostalo je u njenim i Božijim rukamauser posted image user posted image

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
17.1.2010 16:53:49   
teta berta
IZVORNA PORUKA: anitaMO

milenium lako je vama po zapadnoj hercegovini pričati,i ja sam postanar ali se borim i radim i opet odvojim koliko toliko za nekog kome je potrebno.da ste ih uživo vidili drukčije bi ste se pitali.


Anita i ja sam podstanar, mm zaraduje mjesecno oko 560 km, pod uvjetom da ne popije kavu na poslu ili ne naruci sebi nesto za jesti... Tada izade placu znatno manje... S tim da imamo malu bebu, kiriju, racune a ja ne radim... Opes se hvala Bogu nade nesto sa strane, imamo nesto ustedevine... Pa ja mogu donekle i birati da se tako donekle izjasnim i posao, a da se ne nade nesto novca sa strane prihvatila bih ja i da sa zavrsenim fakultetom i cistim i perem i radim u kaficu i svasta nesto... Samo da djetetu obezbjedim da ima pojesti i popiti i igracku i cokoladicu... I da joj je najvaznije toplo i cisto...  Roditelji te dijece trebaju shvatiti da ce kad  morati nesto poduzeti da zarade sopstveni novac... Ne znam u kakvom je stanju otac, jer se o njemu veoma malo prica, ali trebaju se oboje boriti ko lavovi da tu dijecu izvuku odatle... Moze neko reci da laprdam bezveze, ali kao sto neko rece da mi je u pitanju zdravlje moje djece ne bi ja cekala ni minut da ih odvedem odatle... A sto se tice gradonacelnika, moj djever i njegov sestric su najbolji frendovi i onako sveki je u sali jednom spomenula kako nikako ja i mm ne mozemo naci normalan posao, ima li ista... Aha, da znate da imauser posted image user posted image malo morgen...


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
17.1.2010 17:24:44   
tweety
Kovrđava je dobro napisala,niko od nas ih ne može razumijeti.Ne daj Bože da ih neko razumije!!!

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
17.1.2010 17:32:41   
kovrdjava
Ma pustimo se priče i pomozimo ljudima,mislite da je toj ženi lako gledati svoje dvoje djece kako žive,ja lično znam da joj muž ide cjepa drva,kopa i zaradi ponešto da mogu pojesti,a šta će ona jadna gdje da nađe posao,kome da ostavi dvoje djece,pa ljudi meni je žena u Sarajevu tražila 450KM da mi čuva Eminu i to u mom stanu...,a gdje su hape,pelene,mlijeko i ostale stvari....

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
17.1.2010 17:59:22   
tweety
Svaka ti je zlata vrijedna!!!

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
17.1.2010 18:51:00   
noaa
mene je netko pogresno shvatio ja sam za to da se nadje kakav topal sobicak od ovih para sto se ima na racunu,vidite li kako je hladno,o cemu pricate da ih meni nije zaouser posted image uzas ko je i pomislio na to..

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
17.1.2010 18:58:18   
anitaMO
o tome kovrdjava i pričamo,da im je otac sposoban ne bi dozvolio da gore žive,šta će im majka od jada svoga.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
17.1.2010 19:07:54   
kovrdjava
Joj ženodraga gdje ti živiš,ljudi su izbjeglice nemaju krova svog,istočana strana je puna izbjeglica,nemožeš za germe posao naći a ne nešto drugo,šta će čovjek,bori se koliko može,pa zar nevidiš da više ljudi u ovoj Bosni ima gladno nego sito,to je tuga Božija...ne želim više pričati šta bi trebali,a šta ne nego pomagati toj jadnoj djeciuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
17.1.2010 19:12:46   
anitaMO
ma ja sam ih vidila ženo jesi vidila tuge.kad ih onako male vidiš.nečija djeca žive u izobilju ,a one s bajama.nemaju najosnovnije stvari hulahopke,potkošulje eto žizmice je dobila.u ljetnim hodaju.user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
17.1.2010 19:16:40   
noaa

IZVORNA PORUKA: kovrdjava

Joj ženodraga gdje ti živiš,ljudi su izbjeglice nemaju krova svog,istočana strana je puna izbjeglica,nemožeš za germe posao naći a ne nešto drugo,šta će čovjek,bori se koliko može,pa zar nevidiš da više ljudi u ovoj Bosni ima gladno nego sito,to je tuga Božija...ne želim više pričati šta bi trebali,a šta ne nego pomagati toj jadnoj djeciuser posted image user posted image user posted image

jel se ovo na mene odnosilouser posted image ljudi nisu izbjeglice nego socijalni slucajevi u Hercegovini inace.

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
17.1.2010 19:19:08   
anitaMO
noaa ti si i dala poveći novčani prilog ,vidila sam,rekla si da ti je žao djece.znači ne odnosi se na tebe.user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
17.1.2010 19:23:57   
noaa
anita draga to se ne treba ni spominjati prije sam napisala evo moja u pamuku pa se prehladila a njih dvije u onom ledu i prljavstini.

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
17.1.2010 19:43:37   
kovrdjava
Noa žao mi je što si se našla uvrjeđenom,al ću ti reći svoje mišljenje:nije mi bitno jesu li izbjeglice ili socialni slučaj,niti mi je bitno koje su nacinalnosti,koju boju kože imaju,al mi je bitno kao majki da su ta dva mala bića nezaštićena i želim im jako pomoći,zato bih željela kako smo se organizovale za Goražde da tako nešto učinimo i za tu familiju,ja nisam niko da im sudim,samo želim pomoći isto kao i ti.....user posted image user posted image

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
17.1.2010 19:54:51   
noaa
kovrdjava uopce me nisi uvrijedila a neznam kako bi i moglauser posted image samo ne mjesaj babe i zabe mi smo u MO organizirale pomoc i bitno je da se djeca izvuku po svaku cjenu al cekati da rjesenje padne s neba i pritom da ispastaju dva nevina jetima je suludo..zivimo u BiH a ne u nekoj uredjenoj drzavi.

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
17.1.2010 19:58:00   
kovrdjava
Upravo ti o tome i pričam,a za tvoju informaciju i ja sam iz Mostara tako da dobro znam gdje su i kako živeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
17.1.2010 20:00:08   
noaa
super

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
17.1.2010 20:37:21   
Skvo RR
Evo, da se malo vratimo na konkretno!

Tweety, nesto razmisljam, oki uplatili smo novacuser posted image user posted image user posted image , ali me zanima da li mozda postoji neki drugi nacin pomoci, ovoj porodici! Ja nesto nisam pratila Batka, da li i on skuplja novac i apelira na uplacivanje?
Zanima me, mozda bi se bas preko Batka mogla pokrenuti neka inicijativa, da kroz neki "kulturni dogadjaj" se dodatno skupe sredstva i pa cak " i malo sire promovise" njihov problem! Cini mi se da si mi preko PP poslala da je neka priredba bila organizovana u Mostaru! Moglo, bi se nesto slicno i u Sarajevu organizovati.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
17.1.2010 20:42:27   
kovrdjava
To bih bila super stvar, ja sam nešto razmišljala da napravimo humanitrni koncert, da se skupi nešto novca pa da im se kupi neki smještaj.Imam druga koji svira u Dubioza Kolektivu i mislim da bi nam u susret izašli,također i Batko bi nam s promociom pomogao pa možda da organizujemo neštouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
17.1.2010 21:56:54   
tweety
Skvo draga,29.01. će biti humanitarni party kod nas ovdje,nastupa između ostalih i Anitin djever.Sve od ulaznica ide djeci.Dalje,Batko kao što većina možda zna ima onu "otvorenu mrežu" i tu se prikuplja novac.Još jedna stvar koja je došla preko Batka a to je da postoji neki čovjek čini mi se iz Donjeg Vakufa koji im je spreman napraviti montažnu kuću ali problem je naći zemlju tj. kome se obratiti.Pisalo se i gradonačelniku ali od njega ništa.Znači sa tim skupljenim novcem bi se mogao kupiti komad zemlje,a vjerujem da bih svaki salon namještaja izašao u susret i dao nešto od svog namještaja jer im je to jedan vid reklame.

Kovrđava,ja sam za humanitarni koncert,razmišljala sam o tome samo ne znam kako to realizovati.I ja znam bubnjara iz Dubioze K. vjerujem da bih nam pomogli.




_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
18.1.2010 7:58:43   
kovrdjava
Neznam, trebalo bih se raspitati malo, izgeleda svi znamo Ohuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
18.1.2010 9:45:53   
tweety
E vidiš nisam mislila na Ohu nego na Senada user posted image user posted image user posted image user posted image Ti znaš jednog a ja drugog.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
18.1.2010 18:07:00   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: noaa

kovrdjava uopce me nisi uvrijedila a neznam kako bi i moglauser posted image samo ne mjesaj babe i zabe mi smo u MO organizirale pomoc i bitno je da se djeca izvuku po svaku cjenu al cekati da rjesenje padne s neba i pritom da ispastaju dva nevina jetima je suludo..zivimo u BiH a ne u nekoj uredjenoj drzavi.


Upravo ovo sam i ja htjela reci... Ako roditelji vec zele cekati vlastiti stan i to, djeca zaista ne zasluzuju da ijedan sat provedu tamo gdje jesu... Ona se moraju izmjestiti, bilo to pod kiriju, u vlastiti stan ili u neki topli dom... Radi se o njihovu vlastitu zdravlju koje je ocito dovedeno u pitanje...

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *