|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
11.1.2010 1:06:51   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Mozda da se napise tacan uzrast djece ...da organizujemo prikupljanje odjece za djecu... u svim gradovima gdje ima nasih forumasica... ukljucujuci i dijasporu (Ilhana javi se) ... pa da sve posaljemo na autobus i da "herke" to pokupe i odnesu... naravno da nam kazu i kako mama izgleda (konf. broj otprilike) ...mozemo i njoj poslati nesto adekvatne odjece ako je potrebno...

Sta je sa pronalaskom smjestaja???

ja sam za kad se dogovorite samo javite...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
11.1.2010 1:13:19   
milenium
Višnja to bih bilo super samo što oni nemaju gdje sa tim stvarima jer je mala sobica puna vlage i žohara.A idealno bih bilo kad presele.
IZVORNA PORUKA: tweety


pa ne moramo slati masu robe,možemo samo bar par obuće da ne hodaju u tankim cipelama tj cipelama od papira!bože dragi srce mi se steglo kad sam vidjela,još bez hulahopki!user posted image

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
11.1.2010 8:45:55   
mamina princeza
Ipak sam stigla u petak i ja izvrsiti malu uplatu na visnjin racun...user posted image


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
11.1.2010 12:08:13   
tweety
Bebe su ponovo bile tema u emisiji Udri muškiBatko legendo nad legendama svaka ti čast!!!Dao Bog da ti budeš predsjednik ovoj napaćenoj zemlji!

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
11.1.2010 12:37:08   
Visnja RR
tweety ne mogu da pronadjem tvoj ZR na koji da posaljem novac... trebam za pola sata -sat u banku...posalji mi na pp ili copy ovdje
Hvala

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
11.1.2010 17:53:39   
teta berta
Je li bilo ista uplatauser posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
12.1.2010 13:58:16   
Visnja RR
tweety prebacila sam ti sve uplate za bebe...
bilo je : 176 km
uplata je pod nazivom "za bebe Mostara"


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
12.1.2010 15:55:34   
tweety
Višnja hvala,sutra idem do banke i odmah ću da predam novac osnivačici grupe na FB da stavi sa ostalim novcem.

Svim forumašicama koje su pomogle bebama na ovaj ili onaj način se od srca zahvaljujem!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
12.1.2010 16:27:47   
tea lana
http://bebano.com/bb/viewtopic.php?t=5633

sva sreca pa nismo kao oni

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
12.1.2010 16:29:40   
teta berta
Stvarno su fuj... Cak sam i komentar ostavila....

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
12.1.2010 16:32:02   
anitaMO
ne bi Ajla govorila ništa da ne zna ovu porodicu.zna ih žena provjereno.ja njoj vjerujem.a one neka se stide.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
12.1.2010 16:33:02   
anitaMO
ako ne žele pomoći neka se i ne javljaju ,očito je da neće.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
12.1.2010 16:35:48   
milenium
user posted image za nas sa rruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
12.1.2010 16:55:20   
lirio
no coment...o čemu ljudi uopće rasprevljaju...ma nema se tu šta raspredati...ko hoće da pomogne nek pomogne a ko neće ne mora, svoje sumnje nek ostavi za sebe...ja znam samo jedno, a to je da kad vidim te djevojčice i njihove tužne oke hoće srce da mi pukne...tačno nema radosti i sreće u njihovim malim okicama...gledala slike na fb...tako su tužne, nema osmjeha na njihovom licu...i samo mi  kroz glavu prođe; bože dragi to sam mogla biti ja sa svojom dječicom...ne daj mi bože...ne daj bože nikome,...bože, pomozi im...

_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
12.1.2010 19:29:14   
tweety
Upravo tako lirio,to je mogla biti svaka od nas.Tako i ja razmišljam.Slučajno sam danas googlala o djevojčicama i pronađem i taj forum.Želudac mi se okrenuo kad sam vidjela komentare a namjero sam postavila link na grupu da i drugi vide.Jedan forum za trudilice/trudnice/mame/bebe/djecu i da se tako priča...nemam riječi.Da se zalazi u neke detalje koji su nebitni,da se osuđuje majka koja je jučer išla na "makeover" zahvaljujući dobrim ljudima...mislim halo pa ljudi hoće barem na trenutak da im unesu malo sreće u živote.Isto kao što sam ja zahvaljujući Anitinoj ideji,dovela njih 3 na kaficu.To je moja dobra volja,željela sam da nešto uradim za te nesretne ljude.

Anita bila si svjedok i vidjela si i djecu i mamu.Ja kasnije dovela svoju malecku na 2min,kaže mi cura koja je osnovala grupu,kako se vidi razlika između tvoje curice i njih,kao da ti svoju držiš u pamuku...

O smještaju da i ne govorim.Smrad i prljavštinu ću pamtiti čitav život user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
13.1.2010 1:25:29   
milenium
bezveze im je forum,a kako će i bit poznat kad se na njemu pišu onakve bedastoće.što je najžalosnije i tamo su većinom mame i da onako reaguju na sve ovo...nemam riječi. meni je teško iznova i iznova gledat one slike onih djevojčica jer sam prvi put kad sam gledala učinilo mi se da vidim oči svoga sina,pogled one jedne djevojčice na jednoj fotografiji me tako podsjetio na mog malog da mi je srce puklo.samo sam zamišljala šta bi da je nama onako,šta bi da je ono moje djete...user posted image

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
13.1.2010 1:42:47   
veeseelaa
sve stoji al make over user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ne kontam

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
13.1.2010 1:47:53   
milenium
vesela,žene su izvele ovu mamu i njene djevojčice na jednu finu večericu i vjerovatno je očastile i makeoveromuser posted image a možda je i sama večera bila dovoljan preokret (makeover) ,javit će se pa će ti reć nisam sigurna.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
13.1.2010 1:59:00   
Hanady RR
make overuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Baš se mogao izvršiti make over onoga prostora u kome jadni žive.treba kontaktirati službu da bar malo dezinficira onaj porstor 1KM po m2, pa ako treba i mi da platimo da žohari po djeci ne hodaju Allahu dragi.
Joj neznam al sve gore od goreg....konatm koliko samo ja sebi uskartim al svojim curama svašta nešta obezbjedim. Eto u malom šopingu za njih uletim u crveno, a sebi razmišljam ječl mi puno 1 u 15 dana ić frizeru dok sam na trudničkom. Ma nemogu više biti pametna....samo znam proganjala me slika te djevojčice u platnenim sandalama i baš jučer s mamom govorim da odem do pijace ima finih čizmica po 15 Km da kupim i da se ovdje javim al me ova leđa slomiše...ma definitvno make over bio je totalni višak u svoj ovoj priči...a gradska uprava se mora pobrinuti o toj jadnoj porodici....svaka naša pomoć ili bilo čija kratkog je karaktera ....


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
13.1.2010 2:10:21   
Ella_H
Zenice mislim da malo pretjerujete
i ja jedva cekam da im se nadje smjestaj InshAllah
i nadam se da ce sve proci u najboljem redu ali vjerujte
i toj zeni je potrebna lijepa rijec prijateljska i neki izlazak
da nemisli nonstop na sve te probleme koje ima samo
ona zna kako joj je - (

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
13.1.2010 2:16:38   
Hanady RR
Pa naravno da je tako...ja mislim da i kad bi je na telefon ko nazvao njoj jadnoj u ovom bolu puno znači. Al ipak smatram da teže preteže. meni vala nije nid odčega kad mi djeci šta fali. ja bih bolan išla od kafića do kafića i haustore čistila da im kupim čizmice. Al znam ja nije njima lako...ja bih njima pomogla kako mogu, znam i umijem...to mi je i dužnost od allaha dž.š...al sve po redu. Čini mi se sada da je siročetu bez majke koje tetka čuva ,moja ruka preča nego ovoj jadnoj djeci koja kraj živih rotitelja ovu muku imaju. Pa hajd budi pametan kome, kad i kako pomoći, svima bi al nemogu na 1000 strana, samo se jadna utesirim kad ovo vidim. Vidi koj je doba a ja spavati ne mogu, em ona djeca iz Goražda em ova, em Minja Em benjo, em moja kičma.....uhuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
13.1.2010 10:13:50   
anitaMO
Hanady to su uradili studendi bez njenog znanja i odveli ženu da je srede,nije ona htjela.uvjeravali su je 4 sata da je ošišaju.ja sam je vidila u živo vjerujte mi.a stručnjake je doveo za deratizaciju Kreša Bevanda vlasnik hotela,pa nisu mogli ništa učiniti.deratizaciju zaboravite.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
13.1.2010 11:03:15   
maja78 RR
hm sad cete me napasti

Ja se upotpunosti slazem da se treba ovoj porodici pomoci na svaki moguci nacin, pogotovo divnim curicama i placem svaki put kad pogledam slike, ali isto tako mi se nametnulo pitanje cistoce i higjene. Na stranu zohari sa kojima se tesko izlazi na kraj i u skroz cistim uslovima, ali zar je nemoguce sloziti stvari, pobacati smece?
I to sto je zena isla na uljepsavanje, neka je i ona je samo od krvi i mesa i zeljna sigurno svega. Ali tamo treba dovesti zene da opale generalku, jer koliko god je to strasan prostor i tezak za odrzavanje, smece se moze izbaciti, kao sto i ja uradim svako jutro, ili navece kad uspavam babca slomijem se od ciscenja da je njemu lijepo.


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
13.1.2010 16:08:31   
teta berta
Ma ja sam vec predlozila da bi bilo najmanje da iznajme kakav stancic( dok se majka ne zaposli), ne znam stvarno al ja se od zohara i svih tih bajurina jezim... Da mi je jedan u kuci, nebi ja imala mira dok ga ne ubijem... Ja sam kupovala nekakav prah koji nije otrovan za djecu i unistila one crne bajurde kojih ima svugdje u gradu, a kojih se isto nije lako rijesiti... Pa taj prah im ne moze naskodit, a bar ce im se broj smanjiti...
Ma ne znam da se mene pita  ja bih cistila kafice, cistila ljudima po kuci, radila svasta nesto, samo da mi djeca ne zive s tim bajama... A tih para sto smo im svi skupili, ne bih zalila za prve prilike, da unajmim stancic, pa onda djecu u vrtic i trazit posao kakav takav...


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Izvucimo bebe iz predvorja pakla!!!
13.1.2010 16:10:57   
tea lana
ja sam to pitanje davno postavila ali mi tada neko rece da tad ne bi bili vise socijano ugrozeni i da im opstina grad ko vec treba ne bi dao stan user posted image user posted image

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *