|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
16.5.2009 21:30:29   
scarlett
hvala vam puno, samo nemoj ništa pred mojom mamom govoriti, jer me i ona jutros nazvala pa je plakala zbog nas, pa sam i nju morala tješiti

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
16.5.2009 21:32:21   
Golubica
Ne brini. Izdrzi. Znas da moras biti jaka, a i njemu olaksaj. Doci ces nama, utrpat cu ti Asju i gotovo.

_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
16.5.2009 21:35:28   
scarlett
ok, hvala što misliš na mene

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
16.5.2009 21:37:32   
Golubica
Odosmo off topic, ma za rodbinu kao tebe sam uvijek tu.

_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
19.6.2009 22:51:40   
enna
Ehhh drage moje sta bi rekle na ovo MM vozi kamion  tako da 5 dana nije kuci vikend smo zajedno pa sam evo ziva i zdrava hehehehhe nekad navati par puta u sedmici dali na rucak,veceru,spavanje zavisi.
Kada sam se udala i stigla u Italiju znaci za mene novi svijet novo okruzenje prespavali smo noc i on je vec sutradan morao na put,a ja  sam ostala sa njegovom mamom u sasvim nepoznatom svijetu.Ispcetka je to bio pakao vjerujte da sam samo plakala a poslije naviknes,sve je to zivot i evo sada 10 godina poslije i dalje smo zajedno i imamo nasu malenu princezicu i stabilan brak.Ja sam ostajala u Bosni par puta baz njega ali mi bude bezveze ipak je najljepse kada smo zajedno i opet dragi Bog je dao da bude samnom na porodaju da vidi prvi nasu princezicu i svasta nesto prosli smo dosta svijeta nahodali se proputovli zajedno i sada uzivamo i on ima laksi posao svaku noc je kuci i sve je to sastavni dio zivota kako se kaze "Sta se mora nije ni tesko"user posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
19.6.2009 23:23:28   
Rina26
Ai mij je non stop na putu ja poludim kada kaže da mora ić a što je naj gore vozi u vlastitoj firmi

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
19.6.2009 23:34:58   
nikita
moj ce mm 26.6 na put 4 dana i to nam je prvo razdvanje, mislim da cu plakat ko kisa al sta ces, to mora a i zaradit ce 

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
20.6.2009 0:53:38   
milenium
ma vjatit ce se on tebi bizouser posted image user posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
20.6.2009 9:58:20   
lely
IZVORNA PORUKA: nikita

moj ce mm 26.6 na put 4 dana i to nam je prvo razdvanje, mislim da cu plakat ko kisa al sta ces, to mora a i zaradit ce 


Nase prvo razdvajanje je bilo kada sam ja ostala u bolnici 8 danauser posted image user posted image user posted image ,uh kad se samo sjetimuser posted image
Kako sam samo to tesko podnijela,ali zato sam se vratila kuci sa najljepsim poklonom,sa nasomuser posted image
Nikita draga,ta 4 dana ce proci brzo,nemoj da se sikiras.Mozes i misliti na to kako cete sa tim parama sto zaradi svojoj bebici aBd svasta kupitiuser posted image
Ma nemoj da se brinesuser posted image user posted image

P.S.Mislim da ti i moj sin salvite rodjendan na isti danuser posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
23.6.2009 11:57:13   
gvendolina
Dragi ode na put i bice 10-ak dana,a mi ga vec pozelili Ovo je prvi put da se razdvajamo od kako smo dobili bebicu,pa mi nekako tesko.
Citam ove vase postove i vidim da je mnogo vas koje ste pravo dugo odvojene od vasih muzica Mogu vam samo reci svaka castuser posted image   ljubim vas

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
23.6.2009 12:00:02   
veeseelaa
nisam za neko dugo razvdajanje al par dana ne škodi, nekad je i poželjnouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
23.6.2009 12:02:12   
dinciii
mi kad smo se tek uzeli mm je vozio po njemackoj..ode u ponedeljak ujutro vraca se u petak navecer il subotu ujutro...bas mi je bilo tesko i insistirala sam da prestane radit jer ja nisam ni imala osjecaj da sam udata nit ista.a htjeli smo user posted image i on prestane radit 10.03.08 a ja saznam 25.3 da sam user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

i sada je svaku noc kuci i sretna sam radi toga,iako nekad legne rano i neosjetim kako treba ni da je kuci opet mi nekako drago.user posted image


_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
23.6.2009 12:03:11   
dinciii
al sto jest jest nikad se nismo posvadjali il prepirali nismo imali vremena za to user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
23.6.2009 12:15:11   
Chuchi
MM je upravo jutros otisao na put... ali sto, pa ja bih volila da hoce nedje malo otic,
da radi, naravno, pa da malo i on i ja mozak odmorimo, da se malo pozelimo...
a sto ce mi ici negdje ako nece nista zaradit, jb to, opet se kuci vrati prazne kese...user posted image user posted image
A onda opet kad se pozelite, a puna kesa, onda se moze negdje zajedno i na odmoruser posted image user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
23.6.2009 12:19:46   
nikita
IZVORNA PORUKA: lely

IZVORNA PORUKA: nikita

moj ce mm 26.6 na put 4 dana i to nam je prvo razdvanje, mislim da cu plakat ko kisa al sta ces, to mora a i zaradit ce 


Nase prvo razdvajanje je bilo kada sam ja ostala u bolnici 8 danauser posted image user posted image user posted image ,uh kad se samo sjetimuser posted image
Kako sam samo to tesko podnijela,ali zato sam se vratila kuci sa najljepsim poklonom,sa nasomuser posted image
Nikita draga,ta 4 dana ce proci brzo,nemoj da se sikiras.Mozes i misliti na to kako cete sa tim parama sto zaradi svojoj bebici aBd svasta kupitiuser posted image
Ma nemoj da se brinesuser posted image user posted image
P.S.Mislim da ti i moj sin salvite rodjendan na isti danuser posted image



UUU pa ja sam zaboravila da sam i ja bila u bolnici 8 dana, e jesam smotana user posted image Uh kako smo se zivkali ko na pocetku veze , haha
A tad je on bio kuci a sad cu ja user posted image Meni ce to teze pasti definitivno al dobro...
Mene je mama rodila na svoj rođendan 28.8 user posted image


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
23.6.2009 13:02:15   
Anoniman
Moj dragi veceras dolazi iz Londona, a otisao je u proslu nedjeljuuser posted image
Ovo je najduze sto smo bili razdvojeni.
U braku smo 6 godina, i stalno smo se razdvajali, ja sam isla kod svojih roditelja, nekad putovala sama , a on je isao poslovno stalno, 2,3,5,7, pa evo i 10 dana.
Meni to nije problem. Naravno da ga pozelim i da mi nedostaje, ali to je zivot. U svakom slucaju sam ponosna na njega i na posao koji radi.

(odgovor članu nikita)
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
24.2.2012 12:28:24   
Hanady RR
hamsi evo radi....
podljenji post anonimne pa neda odgovor...sad ti nakon mene i ideuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
24.2.2012 13:11:00   
hampsi
Hvala!
E ovako user posted image Suprug i ja smo jako, jako dugo zajedno. Pored veze, 7 godina u braku a od toga daj Boze da smo 3 bili bas zajedno. Oboje smo cesto bili na putu, on malo vise. Medjutim, zadnju godinu i pol je bio kod kuce da bi opet poceo ici na putovanja. Koliko sam mislila da ce mi tesko to pasti, iz milion razloga, user posted image je to podnijela gore od mene. Ne zeli da razgovara, nece nikoga na telefon, nemirno spava, ... sjedi i kuha u svojoj kuhinji. Da li vam se ikada to desavalo? Sta radite tada? Ja sam i prezauzeta obavezama da mi dragi nedostaje user posted image a prije user posted image je to bas bilo drugacije. Inace mislim da razdvojenost s vremena na vrijeme godi

_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
24.2.2012 14:18:05   
sarisari


i ja se slažem da razdvojenost s vremena na vrijeme godi, drage moje žene odrasle ste osobe nemojte da placete za necim za cim nema potrebe sve je to sastavni dio zivota ode na put muz ili vi pa vratit ce se, iskoristite to vrijeme samo za sebe, ja i mm smo vise od 2 god u braku i 4 god se zabavljali i kao sto jedna forumasica rece sigurno smo manje od pola vremena provodili zajedno mi cak ni ne radimo pa tako ni ne zivimo u istom gradu, vidjamo se vikendima i radnim danom kada stignemo pa hvala Bogu dragom sve super funkcionira cak se mozda i vise pozelimo nego da smo stalno zajedno,važno je samo da imate ciljeve i da znate taco zasto niste zajedno i da su oni zajednicki naravno, ali zato kada ste zajedno to iskoristite maksimalno i samo se posvetite jedno drugome

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
29.2.2012 16:50:09   
Ombra
pa uglavnom on prolazi te situacije moje odsutnosti...posto cesto odem poslovno...nekad ide i on samnom...ne zato sto je ljubomoran nego recimo ako idem negdje gdje imamo prijatelje pa i on podje i on bude kod prijatelja dok ja radim...a cesto idem sama...znam da nije volio da idem na put s mojim bivsim direktorom...njega nije podnosio iz razloga sto je mene taj direktor maltretirao...ne sexualno naravno nego psihicki...
evo sad recimo za vikend moram u sarajevo...on ide samnom jer imamo malu bebu pa ce on s maleckom a ja sastancit i tako...

uglavnom, nemam problema zbog mojih poslovnih putovanja...

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: "Razdvajanje"-"Odlazak par...
29.2.2012 18:06:50   
prskalica
e ovako 6 godina u vezi smo bili vidjali se svaka tri mjeseca jer je bio u afganistanu.onda samo se vjencali,ja sama trudna,porodjaj sama,beba do 8 mj sve sama.onda se vratio bio tu godinu i malo jace i opet je tamo otisao.samo ovaj put ga nema 7 mj kuci pa ce da dodje i bice mjesec dana i onda ode opet 9 mj.mnogo je devet mjeseci da ga ne vidimo.kako cemo to sam mi znamo.a inace nisam ga vidjela 5 mj i dolazi za dva.jos smo ja i sergej sami kuci.da poludis ali ko te pitauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ombra)
Neposredna veza do poruke: 71
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *