|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
17.10.2011 21:37:06   
dafri
IZVORNA PORUKA: balasgirl


Meni Koliba i nije nešto, svi je kao hvale, i hajde da vidim i ja, iskreno ništa posebno. Mislim, čovjek se susreće s Bogom koji je u ljudskom obliku user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ni meni se ne sviđa,jedva ga završih


_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 576
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
19.10.2011 23:18:38   
Selma.A.M
IZVORNA PORUKA: Adana

'Put soli' je meni fenomenalna knjiga! Toplo preporucujem. :)


Maloprije sam procitala 'Matildin posljednji valcer' - Tamara McKinley, i super je, takodje preporucujem! :)


Kupila sam i 'Kopile Istambula' - Elif Shafak, ali najvise jer se u knjizi spominje ime Asya. user posted image  Nadam se da je citljiva.


Put soli i Matildin posljednji valcer sam pročitala i iskreno oduševljena sam,baš mi je držalo pažnju od prve do posljednje strane...
Kopile Istanbula -iskreno stala sam na pola knjige i pročitala Kći čuvara uspomena zatim Skandalozno uzela čitati,nakon toga ću Doba šive jer baš nešto nemam volje trenutno se vratitit ostatku štiva iz Kopile Istambula user posted image  nekako mi radnja prezamršena,previše likova,skače se sa jedne na drugu stranu nekako mi je sve nedovršeno i nedorečeno...Možda predkraj to sve dobije smisao ali zasad baš me ne privlači da saznam user posted image user posted image

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 577
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
19.10.2011 23:19:21   
Selma.A.M
IZVORNA PORUKA: dafri

IZVORNA PORUKA: balasgirl


Meni Koliba i nije nešto, svi je kao hvale, i hajde da vidim i ja, iskreno ništa posebno. Mislim, čovjek se susreće s Bogom koji je u ljudskom obliku user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ni meni se ne sviđa,jedva ga završih



Ista situacija i kod mene ,baš nazor sam je pročitala user posted image

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 578
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
20.10.2011 10:34:47   
mama i ja
ja vam preporucujem `Otkucaji srca` Jan - Philipp Sendker i `Zovem se sjecanje` Ann Brashares.
odlicne su obje.


(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 579
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
20.10.2011 14:58:52   
Selma.A.M
IZVORNA PORUKA: mama i ja

ja vam preporucujem `Otkucaji srca` Jan - Philipp Sendker i `Zovem se sjecanje` Ann Brashares.
odlicne su obje.




mama i ja ,gdje si nabavila ove knjigu,vidim da spadaju  u izdanja od 49.90 tj onih od 5km ali još nije stiglo u Tuzlu pa me zanima samo koji grad je u pitanju(nadam se da nije problem) . Hvala.....

< Poruku je uredio Selma.A.M -- 20.10.2011 15:00:54 >

(odgovor članu mama i ja)
Neposredna veza do poruke: 580
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
20.10.2011 15:23:25   
reallove
Ja trenutno citam "Ljubavnica Rima"-Kate Quinn,dobra knjiga

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 581
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
20.10.2011 15:58:04   
mama i ja
selma.A.M knjige sam dobila od sestre na citanje. Ona je ´´Otkucaji srca´´ dobila na poklon za drugu nisam sigurna mislim da je kupila u merkatoru i mi smo iz Tuzle.

uzgred imas sina sa najljepsim imenom i moj se zove Amar ali je dvije godine mladji.user posted image

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 582
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
20.10.2011 16:01:00   
balasgirl
Minaret, Lejla Abulela - pročitala je prije dvije godine, sad joj se opet vratila.

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu mama i ja)
Neposredna veza do poruke: 583
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
21.10.2011 11:08:15   
emy24
procitala sam i ja Put soli,i takođe je preporucujem,bas je knjiga super,i puna je istocnjackih elemenata koje ja volimuser posted image user posted image user posted image trenutno citam od Nure-Kad je bio juliuser posted image user posted image user posted image user posted image pretuzna

_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 584
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
21.10.2011 11:10:42   
Amani12
Emy, svaka Nurina knjiga je user posted image
Ja njene knjige obicno procitam za dan,jer ih ne ispustam iz ruku i do neka doba citam.Jednostavno,savrseno pise...
Mislim da sam sve njene procitala...
A Kad je bio Juli je bas posebna,posebno napisana i emotivna ,uh... user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 585
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
21.10.2011 15:53:49   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Amani12

Emy, svaka Nurina knjiga je user posted image
Ja njene knjige obicno procitam za dan,jer ih ne ispustam iz ruku i do neka doba citam.Jednostavno,savrseno pise...
Mislim da sam sve njene procitala...
A Kad je bio Juli je bas posebna,posebno napisana i emotivna ,uh... user posted image


ja sam procitala samo ljubav je sihirbaz babo i isplakala se ko nikad, pa ne smijem vise nijednu procitati, nasekiram se pravouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 586
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
22.10.2011 12:12:06   
emy24
user posted image user posted image user posted image user posted image kad je bio juli,procitala,tako je tuzna i puna emocija,sad sam uzela da citam Krovovi Teherana,ne cini mi se losa

_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 587
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
22.10.2011 19:01:43   
Adana
IZVORNA PORUKA: reallove

Ja trenutno citam "Ljubavnica Rima"-Kate Quinn,dobra knjiga


Odlicna knjiga! Nedavno sma je citala i abs mi se svidjela. :)

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 588
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
22.10.2011 19:04:10   
Adana
IZVORNA PORUKA: Selma.A.M

Kopile Istanbula -iskreno stala sam na pola knjige i pročitala Kći čuvara uspomena zatim Skandalozno uzela čitati,nakon toga ću Doba šive jer baš nešto nemam volje trenutno se vratitit ostatku štiva iz Kopile Istambula user posted image  nekako mi radnja prezamršena,previše likova,skače se sa jedne na drugu stranu nekako mi je sve nedovršeno i nedorečeno...Možda predkraj to sve dobije smisao ali zasad baš me ne privlači da saznam user posted image user posted image


Pitanje za ovu 'Kci cuvara uspomena', kakva je knjiga sve u svemu? Ja sam je pocela citati, procitala sam mozda 1/3 knjige i jos uvijek mi je tako-tako... Nekako mi se ne svidja nacin pisanja, pomalo mi je 'blijeda' i nikako da se pocne nesto desavati...user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 589
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
22.10.2011 19:38:35   
madam x
IZVORNA PORUKA: emy24

user posted image user posted image user posted image user posted image kad je bio juli,procitala,tako je tuzna i puna emocija,sad sam uzela da citam Krovovi Teherana,ne cini mi se losa


DIVNA!!!!!!!!!!

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 590
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
22.10.2011 22:30:10   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Adana

IZVORNA PORUKA: Selma.A.M

Kopile Istanbula -iskreno stala sam na pola knjige i pročitala Kći čuvara uspomena zatim Skandalozno uzela čitati,nakon toga ću Doba šive jer baš nešto nemam volje trenutno se vratitit ostatku štiva iz Kopile Istambula user posted image  nekako mi radnja prezamršena,previše likova,skače se sa jedne na drugu stranu nekako mi je sve nedovršeno i nedorečeno...Možda predkraj to sve dobije smisao ali zasad baš me ne privlači da saznam user posted image user posted image


Pitanje za ovu 'Kci cuvara uspomena', kakva je knjiga sve u svemu? Ja sam je pocela citati, procitala sam mozda 1/3 knjige i jos uvijek mi je tako-tako... Nekako mi se ne svidja nacin pisanja, pomalo mi je 'blijeda' i nikako da se pocne nesto desavati...user posted image

nisam je jos stigla procitati ali je film divan, a kritike kazu da je knjiga bolja pa cemo vidjetiuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 591
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
23.10.2011 12:24:30   
Adana
Hvala na odgovoru! :)
Ja je evo skoro pola pročitah i još uvijek mi je user posted image  ... Ali onda opet možda je do mene. user posted image
Priča sama od sebe se čini zanimljiva, ali način na koji je napisano je meni nikakav... skoro pa dosadno da se prati... Ali eto tješim se tim da kažeš da je film odličan pa... user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 592
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
23.10.2011 12:52:08   
Amani12
Procitala Nefertiti ,odlicna user posted image Preporucujemuser posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 593
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
23.10.2011 14:47:49   
de_de
Ja procitala Grijeh njene majke od Mirjam, ma tako me je opustila, dosla sam u fazu kad nemam zivaca za teze knjige. Slijedeca koju citam je Sex & Grad od Kendas Busnel, a onda cu navaliti na Agatu Kristi, da utvrdim gradivo.

_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 594
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
23.10.2011 23:38:03   
N_N
IZVORNA PORUKA: teacher75


dvije definitivno najbolje knjige za mene: lovac na zmajeve i 1000 sjajnih sunaca- khaled hosseini



Danas završila Lovac na zmajeve.....
Odlična!!

Kad uporedim ove dvije, njegove, knjige - po mom mišljenju vrlo srodne.
Uglavnom obje dobijaju visoku ocjenu ali ipak za nijansu me je više dojmila knjiga Hiljadu sjajnih sunaca.

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 595
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
24.10.2011 0:20:31   
Selma.A.M
Adana -knjiga Kći čuvara uspomena i meni je u nekim trenutcima se činila podosadnom (nažalost) ali sad kad sam je pročitala ne žalim ,na neki način mi se svidjela user posted image

de__de - Greh njene mame i sve ostale Mir-Jam knjige za mene su stvarno user posted image user posted image  baš kao što kažeš-opuštajuće-

Sad sam već na pola knjige -Doba šive- i jako je zanimljiva,vezana je za Indiju i njene običaje pa ko voli tu vrst štiva,moja iskrena preporuka user posted image

Skoro sam pročitala "Skandalozno" vidim da je neko spominjao i nije me nešto posebno dojmila , "previše" seksa i vuligarnih riječi (možda ja jednostavno nisam taj tip....I pomalo je "glup" kraj jer happy end se svede na jednu ipo stranicu a nikako tu ne pripada user posted image  

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 596
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
24.10.2011 0:21:21   
Selma.A.M
IZVORNA PORUKA: N_N

IZVORNA PORUKA: teacher75


dvije definitivno najbolje knjige za mene: lovac na zmajeve i 1000 sjajnih sunaca- khaled hosseini



Danas završila Lovac na zmajeve.....
Odlična!!

Kad uporedim ove dvije, njegove, knjige - po mom mišljenju vrlo srodne.
Uglavnom obje dobijaju visoku ocjenu ali ipak za nijansu me je više dojmila knjiga Hiljadu sjajnih sunaca.


Isto kao i kod mene user posted image

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 597
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
24.10.2011 14:06:58   
Selma.A.M
U Tuzli stigli naslovi od "ZNANJA" : Šapat (sutra planiram kupiti) ,Sašenjka(kupila) ,Vampirska akademija IV , Nedostaješ mi ti :))...

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 598
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
24.10.2011 17:51:12   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Selma.A.M

IZVORNA PORUKA: N_N

IZVORNA PORUKA: teacher75


dvije definitivno najbolje knjige za mene: lovac na zmajeve i 1000 sjajnih sunaca- khaled hosseini



Danas završila Lovac na zmajeve.....
Odlična!!

Kad uporedim ove dvije, njegove, knjige - po mom mišljenju vrlo srodne.
Uglavnom obje dobijaju visoku ocjenu ali ipak za nijansu me je više dojmila knjiga Hiljadu sjajnih sunaca.


Isto kao i kod mene user posted image

a mene pak lovac na zmajeveuser posted image mozda zato sto sam nju prvu procitala pa mi je bas posebna na neki nacin, a gledala sam i film, fin je ali ne kao knjiga (po obicaju)


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 599
   RE: Knjiga za čitati-preporučite
25.10.2011 20:32:47   
emy24
procitala sam i hiljadu zlatnih sunaca,ali meni je bolja lovac na zmajeve,cak sam u par navrata i zaplakala,samo citam ga na racunaru,pa brate mili dosadi i leđima i svemu,ali malo po malo i privodim je karaju,kad mi dosadi za racunarom citati onda knjigu u ruke i legnem,sto mogu reci da je bolja opcija,ali nazalost nemam lovac na zmajeve knjigu,pa daj sta das..u svakom slucaju preporucujem obje za citanjeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *