|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 [25] 26   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pretis lonac
3.12.2014 1:58:48   
ananas_ze
I ja uvijek cekam da para izadje nikad pod vodu il na pod ni na balkon-balkon sala hanady
Coki slazem se za malo dno a dubok lonac kod delimana.
Hanady mozda je do mene i stvar navike ja jednu serpu i tavu dublju ne koristim jer imaju duzu drsku a tava je teza.

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu coki)
Neposredna veza do poruke: 601
   RE: Pretis lonac
3.12.2014 17:29:55   
Hannica
Samo da podignem temu. user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 602
   RE: Pretis lonac
3.12.2014 17:32:59   
bebaa
user posted image user posted image user posted image
dzavle jedan....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 603
   RE: Pretis lonac
3.12.2014 17:33:49   
Hannica
Šalim se, naravno. Hoću da se pohvalim, stigao pretis delimano, ovaj od 99 KM.
Lijepo izgleda, sutra ćemo da vidimo kako radi.
Ako ne skuha grah za pola sata tužit ću vas.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 604
   RE: Pretis lonac
3.12.2014 17:48:29   
yoko eto

IZVORNA PORUKA: Hannica

Šalim se, naravno. Hoću da se pohvalim, stigao pretis delimano, ovaj od 99 KM.
Lijepo izgleda, sutra ćemo da vidimo kako radi.
Ako ne skuha grah za pola sata tužit ću vas.user posted image

nemoj ga zaboraviti potopitiuser posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 605
   RE: Pretis lonac
3.12.2014 17:51:47   
AnLu
Ja evo tacno godinu imam delimano, tempo piu mislim da je, sto dva dodju u kompletu. Ne da sam odusevljena i da sam skratila vrjeme kuhanja. Svima toplo preporucujem :)

< Poruku je uredio AnLu -- 3.12.2014 17:53:53 >


_____________________________

A. 10.02.2010.
L. 12.08.2011.

(odgovor članu yoko eto)
Neposredna veza do poruke: 606
   RE: Pretis lonac
3.12.2014 18:02:06   
Hannica
Prepadoh se sad kad sam pročitala kritike, kao usko dno, izmjerila sam, može stati pile od kilu i dvjesto. user posted image
Pade mi kamen sa srca.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 607
   RE: Pretis lonac
3.12.2014 19:26:53   
AnLu
Ja ne znam ili mi malo jedemo ili vi puno. Meni ovaj mali sascin dovolhan, veliki nisam pet puta upotrjebila za godinu dana

_____________________________

A. 10.02.2010.
L. 12.08.2011.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 608
   RE: Pretis lonac
4.12.2014 14:12:53   
jelena_
Slazem se za dno. Meni je dno bas sasvim dovoljno na Delimanu, ne volim kabasto i presiroko posudje. Ne znam koja clanica rece za Tefal i rucku, iskreno ja sam odmah uzela Delimano jer na Tefalu ona rucka i nacin zatvaranja mi se ne svidja. Ovako klik i otvoren je, klik i zatvoren je i nema neke mudrolije. Smatram da je razlika u Tefalu i Delimanu samo estetska, oba kuvaju u priblizno istom vremenu, oba imaju te dve brzine kuvanja i to je to. Meni je super sto je Delimano na akciji 99KM

(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 609
   RE: Pretis lonac
4.12.2014 14:15:17   
jelena_
AnLu Ja na zalost ne uzeh kad je bilo u Merkatoru taj set, vec sad u Bingu i imam samo veliki i bas bi mi mali bio vise u upotrebi da ga imam jer u velikom ovicno napunim do minimuma tako da veci dio lonca bude prazan :D

(odgovor članu jelena_)
Neposredna veza do poruke: 610
   RE: Pretis lonac
4.12.2014 14:22:20   
mum82
ne iznosim ja lonac nigdje kad zavrsim kuhanjeuser posted image
ukljucim napu i polahko pomicem onaj ventil da para izadje,uostalom tako pise i u uputstvu,kad para izadje,ventil se spusti. pritisnes dugmence unlock i eto ti ruckauser posted image

mislim ne branim ja delimano,meni je ovaj prvi u zivotu,a druge nisam probala,pa ne mogu ni uporedit jel takouser posted image
mogle smo kakvo takmicenje organizovat,jel bolji grah iz delimana ili iz tefalauser posted image user posted image

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu jelena_)
Neposredna veza do poruke: 611
   RE: Pretis lonac
4.12.2014 14:23:23   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: AnLu

Ja ne znam ili mi malo jedemo ili vi puno. Meni ovaj mali sascin dovolhan, veliki nisam pet puta upotrjebila za godinu dana

Ma ti kuvaš dan za dan. Ja vikendom skuvam za više dana, pa ledim.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 612
   RE: Pretis lonac
4.12.2014 14:26:36   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: mum82

ne iznosim ja lonac nigdje kad zavrsim kuhanjeuser posted image
ukljucim napu i polahko pomicem onaj ventil da para izadje,uostalom tako pise i u uputstvu,kad para izadje,ventil se spusti. pritisnes dugmence unlock i eto ti ruckauser posted image


Ja niti iznosim niti ispuštam paru, pustim da sama para izađe, pa onda lagano otvorim.
Ja se sa pretisom ne igram na taj način nikad. A koristim ga još od perioda kad sam cura bila.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu mum82)
Neposredna veza do poruke: 613
   RE: Pretis lonac
4.12.2014 14:30:21   
mum82

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Ja niti iznosim niti ispuštam paru, pustim da sama para izađe, pa onda lagano otvorim.
Ja se sa pretisom ne igram na taj način nikad. A koristim ga još od perioda kad sam cura bila.

pa ne igram se,koristim ga prema uputstvu koje mi doslo uz lonac

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 614
   RE: Pretis lonac
4.12.2014 14:32:28   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: mum82


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Ja niti iznosim niti ispuštam paru, pustim da sama para izađe, pa onda lagano otvorim.
Ja se sa pretisom ne igram na taj način nikad. A koristim ga još od perioda kad sam cura bila.

pa ne igram se,koristim ga prema uputstvu koje mi doslo uz lonac

Ne mislim na tebe tj tvoje postupanje, nego na nasilno ispuštanje pare.
Mojoj mami je jednom eksplodirao lonac, sva sreća bila je dalje od njega.


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu mum82)
Neposredna veza do poruke: 615
   RE: Pretis lonac
4.12.2014 14:35:03   
mum82
ma ja se strogo drzim uputstva jer se jos uvijek prepadnem kad zapistiuser posted image
zato i rekoh,fino pise lagano od 1 do 0 pomijerati da bi se para ispustila,nista na silu ni naglo,a def je najbolja ta tvoja opcija,sacekas da sam ispusti paru i gotovo

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 616
   RE: Pretis lonac
4.12.2014 14:35:48   
Medić*

IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: mum82


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Ja niti iznosim niti ispuštam paru, pustim da sama para izađe, pa onda lagano otvorim.
Ja se sa pretisom ne igram na taj način nikad. A koristim ga još od perioda kad sam cura bila.

pa ne igram se,koristim ga prema uputstvu koje mi doslo uz lonac

Ne mislim na tebe tj tvoje postupanje, nego na nasilno ispuštanje pare.
Mojoj mami je jednom eksplodirao lonac, sva sreća bila je dalje od njega.



Ja sam to znala raditi, ono polako drzim onaj ventil, podignem i ispustam paru. Nije me nikada bilo strah, no ne bih se vise igrala :)

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 617
   RE: Pretis lonac
6.12.2014 18:20:53   
ziki
Da podignem temu user posted image

U robotu tefalov lonac od 6 l na akciji 110 km do mislim 19.12. Puna cijena mu je 140 km

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 618
   RE: Pretis lonac
6.12.2014 18:25:02   
koka i po
nisam znala da su pretis lonci tako vazna stvar u zivotuuser posted image
ja sam svoj poklonila.
ne volim nista sto pistiuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 619
   RE: Pretis lonac
6.12.2014 23:30:53   
niki83
Otkrila sam sta mi smeta kod ovog delimano lonca.. To je onaj min.tecnosti koji "mora" biti. Nama je to uglavnom previse,.jer malo jedemo user posted image . Nego je li se koja od vas usudila kuhati sa manje vode, tj.dinstati u njemu?!

_____________________________

N&N

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 620
   RE: Pretis lonac
6.12.2014 23:39:23   
enči80

IZVORNA PORUKA: niki83

Otkrila sam sta mi smeta kod ovog delimano lonca.. To je onaj min.tecnosti koji "mora" biti. Nama je to uglavnom previse,.jer malo jedemo user posted image . Nego je li se koja od vas usudila kuhati sa manje vode, tj.dinstati u njemu?!

user posted image

Kad kuham npr.šnicle ,naspem 1-2 cm vode čisto da ih prekrije.Vremenom ćeš se ušteliti koliko tačno da naspeš jer zavisi šta a i koliko kuhaš.Imam ga skoro 2 godine i još uvijek sam živauser posted image

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 621
   RE: Pretis lonac
7.12.2014 2:04:55   
Galicia
A kako zna pretis kad je sta gotovo? user posted image

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 622
   RE: Pretis lonac
7.12.2014 15:16:30   
niki83
Joj bas ti hvala! user posted image Probam i ja, pa javim!

IZVORNA PORUKA: enči80


IZVORNA PORUKA: niki83

Otkrila sam sta mi smeta kod ovog delimano lonca.. To je onaj min.tecnosti koji "mora" biti. Nama je to uglavnom previse,.jer malo jedemo user posted image . Nego je li se koja od vas usudila kuhati sa manje vode, tj.dinstati u njemu?!

user posted image

Kad kuham npr.šnicle ,naspem 1-2 cm vode čisto da ih prekrije.Vremenom ćeš se ušteliti koliko tačno da naspeš jer zavisi šta a i koliko kuhaš.Imam ga skoro 2 godine i još uvijek sam živauser posted image


_____________________________

N&N

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 623
   RE: Pretis lonac
7.12.2014 16:34:37   
idana1812

IZVORNA PORUKA: niki83

Otkrila sam sta mi smeta kod ovog delimano lonca.. To je onaj min.tecnosti koji "mora" biti. Nama je to uglavnom previse,.jer malo jedemo user posted image . Nego je li se koja od vas usudila kuhati sa manje vode, tj.dinstati u njemu?!


Ja dinstam u svom, ali to znaci da ga cesce otvorim i pogledam. S vremenom skontas koliko ti je dovoljno vode i koliko dugo trebas da dinstas..

_____________________________

Majke ruke svoje djece drže kratko, ali njihova srca zauvijek..

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 624
   RE: Pretis lonac
8.12.2014 15:15:17   
sara123
Fercera li pretis,Niki?user posted image
Skupila sam markice, jos nisam kupila

(odgovor članu idana1812)
Neposredna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 24 [25] 26   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 [25] 26   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *