|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Drustvene igre...
6.10.2010 16:39:43   
emma.L
Meni isto fali ekipa za društvene igre. Kad odemo na planinu ili na more, karta se i igra risiko, rijetko jamb, a jamb baš volim. Moj problem sa rizikom je što uvijek trebam pojašnjenja o pravilima user posted image  i ne znam taktizirati ni prokontati ko šta koga treba. Monopol sam igrala mislim u 3. osnovne zadnji put. Ali remi i zing su nam glavni. Samo mi je žao što to dosta rijetko prakticiramo.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Drustvene igre...
6.10.2010 21:58:28   
Daj daj
Nisu bas drustvene igre, nego koristan materijal za najmladje i roditelje. Ne znam da li ce uspjeti postavljanje linka, ipak cu pokusati:

http://www.sendspace.com/file/zbgwxk

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Drustvene igre...
12.10.2010 22:35:03   
sarisari
ja i mm u posljednje vrijeme igramo karti, rezne igre, a nekada i sa drustvom i dobro se zabavljamo

(odgovor članu Daj daj)
Neposredna veza do poruke: 28
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *