|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 27 [28] 29   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.9.2010 22:01:00   
frenkoza
ej zene moje.... tek vidjeh ovu akciju.... bravisimo user posted image user posted image user posted image user posted image tako sam tuzna sto je zivot okrutan prema djecici.... a u drugu ruku sam sretna sto mozemo barem nesto uraditi..... koliko sam shvatila da se organizuje rodjenda.... ja se mogu raspitati u jednoj slasticarnoj za tortu.... nista ne obecavam, ali pitacu covjeka, objasniti o cemu se radi.... pa cemo vidjeti.....
u svakom slucaju i ja sam za novcani prilog samo mi  napisite do kad se treba uplatiti i kome tacno.....
kraljice steuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 676
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.9.2010 22:10:14   
Visnja RR
frenkoza tortu vec imamo ... al hvala user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 677
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.9.2010 22:14:49   
M kao Mama
Sretna sam što Vam imam, što Vas znam, što se dobrota ne može kupiti, što se čovjek rađa plemenit, sretna sam što sam dio RR-a, presretna sam, plače mi se, ali od sreće.

Žene moje volim Vas,

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 678
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.9.2010 22:19:53   
putnica
Ja sam isto shvatila kao i Visnja da je ostalo 3 djece,a ne dvoje.Samo sto tetka odgaja ovo dvoje malih od 10 mj i 2 god,a treci djecak je veci i ne odgaja ga tetka vec neko drugi.Ali pitat cu tetu Mersu,da ne govorim napamet.

_____________________________

Najbolje ideje dolaze iz srca..a ti si 9 mj boravio ispod njega..
Djeca nas cine boljim covjekom!
I. 30.07.2009
F. 20.10.2010

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 679
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.9.2010 22:52:04   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: putnica

Ja sam isto shvatila kao i Visnja da je ostalo 3 djece,a ne dvoje.Samo sto tetka odgaja ovo dvoje malih od 10 mj i 2 god,a treci djecak je veci i ne odgaja ga tetka vec neko drugi.Ali pitat cu tetu Mersu,da ne govorim napamet.

i ja sam skontal tako da ima troje tako da sam zadnji put i za velikog djecaka poslala poklon


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 680
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
14.9.2010 0:09:37   
Anoniman
nije u pitanju djecak, nego djevojcica... i ona je iz prvog braka rahmetli majke... ona zivi sa nanom... ima nekih 10-ak godina

(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 681
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
14.9.2010 0:35:47   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Bambi09

nije u pitanju djecak, nego djevojcica... i ona je iz prvog braka rahmetli majke... ona zivi sa nanom... ima nekih 10-ak godina

znači hanadina barbika je ipak imala mjestauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 682
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
14.9.2010 11:54:45   
Visnja RR
nasa draga Elma iz Elmini ce napraviti tortu za rodjendan i jos nesto slatko pripremiti user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 683
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
14.9.2010 12:45:05   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nasa draga Elma iz Elmini ce napraviti tortu za rodjendan i jos nesto slatko pripremiti user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pa nema nam kraja izleda....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 684
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
14.9.2010 12:52:34   
mamine oci
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 685
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
20.9.2010 16:38:06   
Visnja RR
bambi kava je situacija...ima li nekih novosti...mogu li tebe zamoliti da budes kontakt sa tetkom... ona nam mora potvrditi svoj dolazak da mozemo nastaviti sa organizacijom...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 686
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
24.9.2010 8:46:36   
mamine oci
zanima me jel dolaze slavljenici hoceli doci do realizacije rodjendana i s obzirom da ce igraona i torta biti obezbedjeni sta je nasa uloga? Jel se poceo skupljati novac za poklone?

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 687
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
24.9.2010 9:10:30   
Anoniman
Visnja, tek vidjeh tvoj post i pitanje... ja cu danas otici do nje pa cu vidjeti kakve su mogucnosti i sanse da dodju... necu govoriti puno o svemu ovome, samo eto da se sprema rodjendanska proslava, a detalje ne znam... pa cu veceras javiti situvaciju... cmokara

(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 688
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
24.9.2010 21:21:31   
Anoniman
nisam stigla danas otici kod teta Merse, pa cu vidjeti sutra navecer ili prekosutra... 

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 689
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
26.9.2010 19:05:31   
Anoniman
drage moje, evo ja sad dosla od teta Merse... puno vas sve pozdravlja... maleni je masallah... jaoooo jeste se obradovao kad je vidio drustvo... Sabina i Nane su se igrali s njim... maleni puze ko veliki... i ne zna se ko je vise vristao Demir ili Nane... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image teta Mersi je bilo veselo... hihihihihi... al zna ona da su to djeca...
sto se tice dolaska, 09. oktobra dolazi izuzev ne daj Boze da se nesto isprijeci... a ako Bog da nece nista i docice...
ja nisam 100% sigurna, ali nadam se da cu i ja moci doci... u svakom slucaju zelim djeci sve naj naj a vama... samo da vam Bog dragi da onako kako ste zasluzile, a zasluzila je svaka od vas... user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 690
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
26.9.2010 19:25:37   
mamine oci
Bambi je 9. ili 6.meni se cini da sam negdje procitala da je 6.u svakom slucju lijepa vjest ja cu ovih dan uplatit na Visnjin racun za pokloneuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 691
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
26.9.2010 19:34:55   
Anoniman
06. oktobra je malenom Hasanu rodjendan, ali teta Mersa kaze da je pozvana 09. oktobra zato jer je subota pa da bi mogli svi doci... 

(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 692
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
26.9.2010 19:35:11   
Visnja RR
mamine oci nemoj jos...dok ne vidim da li mogu obezbjediti poklone preko nekih sponzora...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 693
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
26.9.2010 19:37:21   
Anoniman
Visnja, molim te, bilo bi dobro da kazes na koji nacin mi ostali da ucestvujemo... npr. ja zelim ucestvovati ali nisam sigurna kako vam je lakse, da li da ti uplatim sta na racun ili da nesto donesem/posaljem??? 

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 694
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
26.9.2010 19:47:34   
Visnja RR
pa i si blizu gore neces slati ovamo... ...javim za dva dana dok neke stvati provjerim...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 695
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
26.9.2010 19:49:56   
Anoniman
nije fazon u poklonu, ja to mogu kad god hocu, ali je poenta sto zelim biti dio RR... pa sto bude za ostale zene neka bude i za mene... user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 696
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
26.9.2010 20:17:19   
M kao Mama
Jupi, jupi, jupipi, akobogdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 697
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
26.9.2010 20:56:30   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Bambi09

nije fazon u poklonu, ja to mogu kad god hocu, ali je poenta sto zelim biti dio RR... pa sto bude za ostale zene neka bude i za mene... user posted image


pa draga ti to jesi... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 698
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
26.9.2010 21:03:39   
kovrdjava
Višnja ja bih voljela kupiti poklon i poslati ga po vama ako je moguće???

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 699
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
27.9.2010 7:56:45   
chuci
hoću i ja aBd da učestvujem

jel otvorena nova tema oko ove proslave rođendana kao što čini mi se Višnja spomenu na prethodnoj stranici

bilo bi dobro kad se finalizira šta mi trebamo i kako da se otvori ta nova tema, ako već nije, i tamo napiše gdje, kada, šta se donosi itd




_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 27 [28] 29   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 27 [28] 29   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *