|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Eurosong
15.3.2010 22:51:36   
milenium
IZVORNA PORUKA: Visnja RR



ovo je vrijeme turbofolksacuvajmebozemuzike na zalost



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Eurosong
16.3.2010 14:08:29   
elkina_mala
Sra**e u orlandi....
pa bolji je Deen 100 puta bio...a ovo...pjesma je dno dna,a i on valla ko neka pista...

i plus...nas(bosance) uvjek su ***** kako su svi htjeli,pa kad mi vidzosmo da netko nas (selma,dino,hari...) predstavlja srbiju???i jos vise mi se ogadila emina jahovic,pomislila sam da je ona vise za bosnu ali...i ne nemojte pomislit da sam religiozna ,ne ja samo branim svoje!!!!!!!!!

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Eurosong
16.3.2010 23:19:05   
noaa

IZVORNA PORUKA: elkina_mala

Sra**e u orlandi....
pa bolji je Deen 100 puta bio...a ovo...pjesma je dno dna,a i on valla ko neka pista...

i plus...nas(bosance) uvjek su ***** kako su svi htjeli,pa kad mi vidzosmo da netko nas (selma,dino,hari...) predstavlja srbiju???i jos vise mi se ogadila emina jahovic,pomislila sam da je ona vise za bosnu ali...i ne nemojte pomislit da sam religiozna ,ne ja samo branim svoje!!!!!!!!!

ti si zeno polupala loncice nisu Bosanci i Hercegovci samo selma,dino i hari ima nas i marija,jovana,ivanauser posted image user posted image tuzno i zalosno

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Eurosong
17.3.2010 11:53:30   
elkina_mala

IZVORNA PORUKA: noaa


IZVORNA PORUKA: elkina_mala

Sra**e u orlandi....
pa bolji je Deen 100 puta bio...a ovo...pjesma je dno dna,a i on valla ko neka pista...

i plus...nas(bosance) uvjek su ***** kako su svi htjeli,pa kad mi vidzosmo da netko nas (selma,dino,hari...) predstavlja srbiju???i jos vise mi se ogadila emina jahovic,pomislila sam da je ona vise za bosnu ali...i ne nemojte pomislit da sam religiozna ,ne ja samo branim svoje!!!!!!!!!

ti si zeno polupala loncice nisu Bosanci i Hercegovci samo selma,dino i hari ima nas i marija,jovana,ivanauser posted image user posted image tuzno i zalosno


Ne nisam ja polupala loncice,ja sam samo iskreno rekla sta mislim...i u mom postu se nisu prozivali drugi...nego licno na osobe koje biraju pjesmu za es,i ovde i u srbiji...osobe koje nepitaju nikoga nego gledaju samo vlastiti interes...meni licno nesmetaju ljudi u bosni kakvi ogd bili ali mi bude krivo sto moju zemlju jako lose predstavljaju...

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Eurosong
18.3.2010 11:08:27   
Anoniman
katastrofa,bićemo među zadnjim

(odgovor članu elkina_mala)
  Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Eurosong
18.3.2010 11:59:39   
jasmina_mm
meni je pjesma onako, Vukasin nije los, ali uvijek moze bolje, ali me nervira sto se tenzije dizu oko toga ko nas predstavlja. Nije bitno je li neko Bosanac ili nije, koliko se ja sjecam sa Dinom je pjevala neka francuskinja, pa je nasa Tinka predstavljala Svicarsku, a ako me pamcenje dobro sluzi i Grcku je predstavljala djevojka koje je zivjela 20 godina u SAD-u i nije ni znala kako treba svoj maternji jezik. Ali izgleda samo je kod nas bitno ko predstavlja zemlju. Uvijek ima boljih i pjesama i pjevaca, po meni ova je bolja od mnogih koje su nas prije predstavljale....

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Eurosong
18.3.2010 14:50:34   
milenium
IZVORNA PORUKA: jasmina_mm

meni je pjesma onako, Vukasin nije los, ali uvijek moze bolje, ali me nervira sto se tenzije dizu oko toga ko nas predstavlja. Nije bitno je li neko Bosanac ili nije, koliko se ja sjecam sa Dinom je pjevala neka francuskinja, pa je nasa Tinka predstavljala Svicarsku, a ako me pamcenje dobro sluzi i Grcku je predstavljala djevojka koje je zivjela 20 godina u SAD-u i nije ni znala kako treba svoj maternji jezik. Ali izgleda samo je kod nas bitno ko predstavlja zemlju. Uvijek ima boljih i pjesama i pjevaca, po meni ova je bolja od mnogih koje su nas prije predstavljale....


potpisujem jasmin.a pjesmu je dinu onda napisala vesna pisarović.nije bitno koje štaje samo nek mi je pjesma brate dobra.user posted image

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Eurosong
18.3.2010 15:04:03   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: elkina_mala

Sra**e u orlandi....
pa bolji je Deen 100 puta bio...a ovo...pjesma je dno dna,a i on valla ko neka pista...

i plus...nas(bosance) uvjek su ***** kako su svi htjeli,pa kad mi vidzosmo da netko nas (selma,dino,hari...) predstavlja srbiju???i jos vise mi se ogadila emina jahovic,pomislila sam da je ona vise za bosnu ali...i ne nemojte pomislit da sam religiozna ,ne ja samo branim svoje!!!!!!!!!


moras nauciti ko to sve spada u bosance i hercegovce, i razluciti vjeroispovijest od drzavljanstva

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Eurosong
18.3.2010 15:20:33   
Romali
elkina mala, polako, i ja mislim da si pobrkala pojmove.
Zašto Emina Jahović? Pa ona nije rođena u BiH, koliko znam. Zašto je stavljaš u ovaj kontekst? Muslimanka jeste, to je to, ali biti musliman ne znači biti iz Bosne.
Vukašin je rođen u BiH, iako nisam najsretnija izborom pjevača i pjesme, on ima sva prava da nas predstavlja.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Eurosong
18.3.2010 15:30:12   
mamine oci
Emina Jahovic je iz Novog Pazara a to pripada Srbiji ucestvovala je kao predstavnik Srbije nije prosla i sta cemo niko nije kriv i nek svako prestavlja svoju zemlju Vukasin super pjeva iz Bosne je i treba da predstavlja Bosnu na mladima svijet ostaje,treba im samo dati podrsku...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Eurosong
18.3.2010 17:33:31   
dafri
Meni su naše pjesme zadnjih godina uvijek puno bolje od onih u okruženju,Laka,Davor,ni Vukašin mi nije loš.
Pjesma bi i mogla biti bolja ali mi je daleko bolja od susjednih koje sam čula.
To kako ko ide,po kojem redu,ključu me ne zanima


_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Eurosong
18.3.2010 18:31:35   
Anoniman
Ja ne znam sta vam je ...ja evo sad prvi put cula i meni je skroz dobra. Cak mi je i njegova boja glasa user posted image ...u rijeci teksta neulazim...muzika mi je dobra pravo user posted image

(odgovor članu dafri)
  Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Eurosong
18.3.2010 18:35:42   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: dadada

Ja ne znam sta vam je ...ja evo sad prvi put cula i meni je skroz dobra. Cak mi je i njegova boja glasa user posted image ...u rijeci teksta neulazim...muzika mi je dobra pravo user posted image

user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Eurosong
18.3.2010 18:38:52   
Nunichi
Meni je vala ok!

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Eurosong
18.3.2010 18:46:09   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: jasmina_mm
po meni ova je bolja od mnogih koje su nas prije predstavljale....


E jeste...kad se sjetim one debele Maje i onih njenih jastuka za dvoje-troje place mi se. user posted image

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Eurosong
18.3.2010 18:58:54   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: jasmina_mm
po meni ova je bolja od mnogih koje su nas prije predstavljale....


E jeste...kad se sjetim one debele Maje i onih njenih jastuka za dvoje-troje place mi se. user posted image



OT nemoj ti da prozivas debele maje, i ja sam debela maja :))))))))

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Eurosong
19.3.2010 9:05:09   
Anoniman
Ja sam za to da pjevači koji predstavljaju svoju zemlju i pjevaju na svom jeziku, nekako mi eurosong zadnjih godina bezze- svi Engleziuser posted image ...

Ali ova pjesma mi zaista bolje zvuči na engleskom... Moje prognoze za ovu pjesmu-u prvih deset_ nema šanse da ćemo ući...

Za sve ove godine meni je Laka najbolji i vječni favorit a od Harija dobijem alergiju (možda on dobro pjeva al nešto me srklet uhvati kad ga čujemuser posted image user posted image user posted image )...

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Eurosong
19.3.2010 11:04:24   
Nadi
Nikad gore pjesme nismo imali po mom mišljenju. Bolje da je D. Šaran nešto otpjevao na svoj način. Sad je kasno.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Eurosong
19.3.2010 11:40:58   
Visnja RR
ma meni se pjesma na engleskom cak i svidja...a decko engleski jako dobro prica pa sto da ne... a iskreno bolje da nas ovakva pjesma predstavlja nego ona koju je Emina pjevala za Srbiju (ish, ish , hop, hop, ...ma fuj fuj , Bregovic sa svojim silovanjem muzike mi ide na zivce)

btw meni su Feminem - Cro, najjace ove godine od svih ex yu zemalja... mada znam da ce Srbija dobiti najvise poena...Makedonija je kriza... CG i Slo nemam pojma

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Eurosong
19.3.2010 12:50:46   
M kao Mama
Da li je moguće da sam ja jedina koja nije čula Munje i gromove, ako se ne varam. Zaista, ja sam operisana od ti Eurosovgova, Evrosongova, Dora i slično, a pogotovo od Eurovizija i Evrovizija.

Nije sada da ne znam Lejlu ili neki drugu pjesmu koja je bila naš predstavnik, ali znam je jer je hit i pjeva se, a sada da je nešto maksus sjednem i gledam i grizem nokte da li ćemo proči u finale i ko će nam dati bovode, ma kakvi. Ti izbori su davnih dana pali u mojim očima, tako da pokušavam na sve moguće načine da izbjegavam situacije koje su stresne, a nemaju veze sa mojim životom.

Izgled jeste bitan, ali nije presudan, ja sam jednom davno čula tako komentar kao, eto razmišljali da pošalju Željku Katavić - Pilj, ali eto da pjeva iza nekog zastora.

Halo, ljudi otkud nekome pravo da komentariše nečiji izgled ili slično. Svi fala Bogu imamo ogledala i trebamo se s vremena na vrijeme pogledati u ista, a ne bi bilo zgoreg da izmisle i kakav sapun za jezik.

Da se vratim Željki, zašto ne žena ima vrhunski glas, i ko zna možda bi ona napravila nešto što svi ovi naši do sada nisu.

A, da zaboravih taj famozni ključ, ipak je on najbitniji, izgled i pjevanje je nebitno, ako te godine nije na redu Srbin/Hrvat ili Bošnjak.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Eurosong
19.3.2010 18:41:25   
maja78 RR
mama Alma ni ja nisam cula pjesmu :)))))))))))))))))))))))

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Eurosong
20.3.2010 9:17:47   
sarayka
Mama alma i ostali  izvolite  http://www.youtube.com/watch?v=uzvHaj8vnmg

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Eurosong
20.3.2010 17:00:45   
M kao Mama
Jaci, hvala puno, ali prosto nemam želju, ali stvarno.

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Eurosong
20.3.2010 17:38:49   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: maja78


IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: jasmina_mm
po meni ova je bolja od mnogih koje su nas prije predstavljale....


E jeste...kad se sjetim one debele Maje i onih njenih jastuka za dvoje-troje place mi se. user posted image



OT nemoj ti da prozivas debele maje, i ja sam debela maja :))))))))


user posted image user posted image user posted image user posted image Sorry draga, inace nemam obicaj da dajem takve epitete, ali nju bas ne mogu gledati.
user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Eurosong
20.3.2010 18:48:54   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: maja78


IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: jasmina_mm
po meni ova je bolja od mnogih koje su nas prije predstavljale....


E jeste...kad se sjetim one debele Maje i onih njenih jastuka za dvoje-troje place mi se. user posted image



OT nemoj ti da prozivas debele maje, i ja sam debela maja :))))))))


user posted image user posted image user posted image user posted image Sorry draga, inace nemam obicaj da dajem takve epitete, ali nju bas ne mogu gledati.
user posted image




heheh ma samo ti daji, pa sama sam si kriva, tako se ja i opisujem hehehehehe

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *