|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 6:48:26   
samedi
IZVORNA PORUKA: Dida79

IZVORNA PORUKA: teacher75

meni samo fali vise poljubaca...user posted image user posted image user posted image


I meni poljubaca i zagrljaja bas ponekad fali.Dok smo se zabavljali toga je bilo na izvoz.Ja sad ponekad znam muzu reci bil se ti ikad sjetio da me zagrlis i poljubis bez namjere da me odvedes u krevetuser posted image
Znate na sta mislimuser posted image



Potpisujem!!!


_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 7:37:15   
Nanica Sarajevo
hahaha, ova tema bi se mogla zvati i "haj'mo malo uz kaficu o našim muževima" user posted image

Ma naravno da nije isto kad se zabavljaš i u braku. Dok se zabavljaš, ljepota razdvojenosti, očekivanja sms poruke, poziva, osvajanja... to se smiri. Dobiješ neku sigurnost i to je to. Ne izgubi se sve to brakom, ali se ustali...
A tek kad dođe dijeteuser posted image /djecauser posted image user posted image , eh, onda, htjeli mi to ili ne, dio svog vremena, ljubavi se jednostavo podijeli i onda ti je najbitnije je li dijete jelo, spavalo, da li ga/je danas kupamo...

Brak je divan, ali vuče za sobom i doooooooosta obaveza, kompromisa, "ispeci - pa reci" kada želiš nešto reči, moraš malo i razmisliti o tome... MM i ja se puno volimo user posted image ...

Sve u svemu - mislim da je drugačije. Ne kažem ni bolje ni lošije, već samo - SVAKO OD TOGA IMA SVOJE + I -....

Najveći + za mene je naša porodica i sigurnost.

Najveći - za mene je nedostatak malih sitnica kao što je "zagrljaj u prolazu", slatki sms, onako bezveze...

No nije tako strašno (za one koje nisu udate) user posted image

_____________________________

Mamin život - Naida se rodila 19.12.2008. godine....
Mamina radost - Adi se rodio 08.07.2010. godine.
“Good children make good mothers.”

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 9:14:11   
D_K
otprilike ovako kako je Nanica napisala..
mijenjaju se stvari i to je neizbjezno. 
ali vala meni fali taj slatki sms i taj zagrljaj u prolazu - pomogao bi mi da napunim baterije za sve obaveze..

(odgovor članu Nanica Sarajevo)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 13:55:56   
Nanica Sarajevo
Slažem se...
eh...
hahaha, ali nije baš sve crno user posted image

_____________________________

Mamin život - Naida se rodila 19.12.2008. godine....
Mamina radost - Adi se rodio 08.07.2010. godine.
“Good children make good mothers.”

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 14:08:52   
Aiša
Ja bih rekla da se mijenja, ali na bolje, i kako vrijeme prolazi sve je, hvala Bogu, bolje i bolje...
Ne volim nikako šablone u razmišljanjima, tipa kada si u vezi krizni period je 3 godine, kada si u braku prvih nekoliko godina, pa djeca...zavisno koje izvore čitamo (časopisi, internet, ili su to jednostavno infirmacije iz međusobnih razgovora sa poznanicima i prijateljima).

Brak je konstantna investicija (ne mislim na ekonomsku), koja nema roka ulaganja, ulaže se stalno, i to sa OBJE strane, i ima kompromisa (ali kompromis nije ništa loše, nego pokazatelj da se sve stvari razgovorom mogu riješiti), a rezultati se dobiju odmah i pristižu svakodnevno.

Ako se desi da meni "fali poljubaca" ja ne čekam mm da me poljubi, već korak napravim prva (sve vi znate šta vašem mužu odgovara, ne mora to biti samo poljubac - razumijemo seuser posted image )...i uvijek gledam šta je to što mogu ja uraditi, a ne neko drugi, a onda se i druga strana "aktivira" user posted image .

(odgovor članu Nanica Sarajevo)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 15:23:55   
SdZ
IZVORNA PORUKA: Nanica Sarajevo


No nije tako strašno (za one koje nisu udate) user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image hmmmmmmuser posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Nanica Sarajevo)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 15:33:15   
aida.

IZVORNA PORUKA: teacher75

meni samo fali vise poljubaca...user posted image user posted image user posted image


heheh ista sam... neki dan sam rekla mm jesam pozeljela kao kad smo se zabavljali, pa otpratis me kuci i ljubimo se 20 min. sad mu napomenem kad krene negdje da me poljubi... hehheh

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 15:36:41   
veeseelaa
meni nježnosti sa mm uopće ne fali, kad smo zajedno stalno se mazimo i ljubakamo, kad negdje izadjemo isto... čak nekad i pretjerujemo jer nas ljudi gledaju s čuđenjemuser posted image  
kad idem kod mojih i njegovih gledam da izbjegnem sjedenje do njega
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 15:39:29   
myb@by

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni nježnosti sa mm uopće ne fali, kad smo zajedno stalno se mazimo i ljubakamo, kad negdje izadjemo isto... čak nekad i pretjerujemo jer nas ljudi gledaju s čuđenjemuser posted image  
kad idem kod mojih i njegovih gledam da izbjegnem sjedenje do njega
user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image luda si ko strujaaaaaaaaaaaaaaaaa.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 15:39:40   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni nježnosti sa mm uopće ne fali, kad smo zajedno stalno se mazimo i ljubakamo, kad negdje izadjemo isto... čak nekad i pretjerujemo jer nas ljudi gledaju s čuđenjemuser posted image  
kad idem kod mojih i njegovih gledam da izbjegnem sjedenje do njega
user posted image user posted image user posted image


e samo dok pašinica dobro progovri ko mja hanadi...jel se vi dotaknete ona u vrisku : Pusti moju mamu, nemoj da se ljubite.AJAJ opet te poljubio babo, i na kraju balade mama a što ti i babo stalno grlte sebe jel to tako kulturno user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 15:41:39   
veeseelaa
a ona i sada zna pokazati znake ljubomore, on me grli i lupka po user posted image  a ona vrišti, konta dijete da me mlatiuser posted image user posted image user posted image
kad poraste biće vodjenja kod nane na spavanjeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 15:46:05   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a ona i sada zna pokazati znake ljubomore, on me grli i lupka po user posted image  a ona vrišti, konta dijete da me mlatiuser posted image user posted image user posted image
kad poraste biće vodjenja kod nane na spavanjeuser posted image user posted image user posted image


ih ako misliš nanu zavailjvat onda odmah spakuj djete i ostavi tamo da živi....jer nema ni doticanja rukom dok skontaju.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 15:46:24   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni nježnosti sa mm uopće ne fali, kad smo zajedno stalno se mazimo i ljubakamo, kad negdje izadjemo isto... čak nekad i pretjerujemo jer nas ljudi gledaju s čuđenjemuser posted image  
kad idem kod mojih i njegovih gledam da izbjegnem sjedenje do njega
user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image luda si ko strujaaaaaaaaaaaaaaaaa.


šta ću ženo spopada me, jednom mi je bilo tako neugodno, sipam kafu svekru a mm me uhvati oko struka (vala više za guzu) kaže da te pridržim da ne padnešuser posted image  a svekar mu veli kako se to ponašaš pred ocem i majkom
Kad u zemlju ne propadohuser posted image user posted image user posted image
Od tada sjedim malo dalje od njega
a i mama mi je skrenula pažnju za njegovo barkanje pred drugima

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 15:53:44   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni nježnosti sa mm uopće ne fali, kad smo zajedno stalno se mazimo i ljubakamo, kad negdje izadjemo isto... čak nekad i pretjerujemo jer nas ljudi gledaju s čuđenjemuser posted image  
kad idem kod mojih i njegovih gledam da izbjegnem sjedenje do njega
user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image luda si ko strujaaaaaaaaaaaaaaaaa.


šta ću ženo spopada me, jednom mi je bilo tako neugodno, sipam kafu svekru a mm me uhvati oko struka (vala više za guzu) kaže da te pridržim da ne padnešuser posted image  a svekar mu veli kako se to ponašaš pred ocem i majkom
Kad u zemlju ne propadohuser posted image user posted image user posted image
Od tada sjedim malo dalje od njega
a i mama mi je skrenula pažnju za njegovo barkanje pred drugima

ko se to meni postideouser posted image kuku kad nas hvataju,kuku sto nas ne hvataju zenama nikad ugodituser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 15:55:18   
dzeni_nl
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni nježnosti sa mm uopće ne fali, kad smo zajedno stalno se mazimo i ljubakamo, kad negdje izadjemo isto... čak nekad i pretjerujemo jer nas ljudi gledaju s čuđenjemuser posted image  
kad idem kod mojih i njegovih gledam da izbjegnem sjedenje do njega
user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image luda si ko strujaaaaaaaaaaaaaaaaa.


šta ću ženo spopada me, jednom mi je bilo tako neugodno, sipam kafu svekru a mm me uhvati oko struka (vala više za guzu) kaže da te pridržim da ne padnešuser posted image  a svekar mu veli kako se to ponašaš pred ocem i majkom
Kad u zemlju ne propadohuser posted image user posted image user posted image
Od tada sjedim malo dalje od njega
a i mama mi je skrenula pažnju za njegovo barkanje pred drugima



jooj veselaaauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 15:56:09   
veeseelaa
nije problem, volim ja da se 'vatamuser posted image user posted image user posted image  
treba uvijek da je ljubav u zraku a sex na pomoluuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 15:56:33   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nije problem, volim ja da se 'vatamuser posted image user posted image user posted image  
treba uvijek da je ljubav u zraku a sex na pomoluuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 15:57:29   
mamine oci
zato si ti sinoc odma posle opreme za spavanje otisla u akcijuuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 16:00:17   
veeseelaa
jesam vala, jedva ustadoh na posao, legla u 3,30
Užasuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 16:03:34   
reallove
Kod nas  se nista ne mijenja,jos uvijek se isto volimo,mazimo,pazimo,nemozemo zaspati a da nismo zagrljeni..

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 16:04:52   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: reallove

Kod nas  se nista ne mijenja,jos uvijek se isto volimo,mazimo,pazimo,nemozemo zaspati a da nismo zagrljeni..


bravo mila, tako mi je drago ovako nešto pročitati, sva se raznježimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 16:06:20   
Anoniman
Kažem ja neki dan mm: Kako sam ja bila ludo zaljubljena u tebe, kad se samo sjetim....
( 10 god. smo u braku i volim ga, naravno, ali zaljubljenost je drugo, kad se sjetim kako su me trnci prolazili )
Očekujem da će on uzvratiti: i ja u tebe, ili nešto slično... ne...tačno se može okom vidjeti kako mu ponos, samopouzdanje i šta već sve ne raste... i ne reče on to što sam očekivala...hajde de, znam da me voli.
Kad on neko veče pita: A koliko si ti ono bila zaljubljena u mene???
Hej, godi mu da mu ponovim... Ma vozi tamo, rekla sam mu onda sve ovo, a on se samo smije, opet mu drago.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 16:08:34   
Anoniman
Meni je čak i bolje.  Dok smo bili u vezi (7 godina) nismo se toliko ni viđali - i ja i on smo njegovali bolesnog roditelja.
Nježnosti mi sada ne fali ni malo... sms poruke i dalje razmjenjujemo (zašto sa tim prestati kad ste u braku)... Kao što reče Aiša, i ja često napravim prvi korak... SAd kako sam na raspustu, češće ja "pravim prve korake" pa mu oslabio imunitet, stalno umoran user posted image .
Helem user posted image user posted image user posted image  za brak.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 16:09:06   
veeseelaa
eh ti muškarci, trebala si mu reći kad se samo sjetim kako si ti bio zaljubljen u meneuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 16:12:07   
Anoniman
Ja sam, Boga mi, i danas zaljubljena... Sva treperim kad ga očekujem s posla, osluškujem lift u zgradi...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *