|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 21:27:49   
ivana st
IZVORNA PORUKA: acudesa

U suštini se sve slažemo s tim da je odnos isti, nepromijenjen...a, način života se totalno  mijenja


yes


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 21:44:43   
Doraa
Brak je nužno "zlo"-jer ne znam kako bih nazvala stanje kad hoćeš da poludiš i pobjegneš od osobe koja te izbija iz cipela 100% a sutra ili za 5min opet je tako jako voliš i zaboraviš da je išta bilo.
U mom slučaju je tako-u braku se sve promjenilo:
MM inače u vezi totalno smiren i popustljiv postao je tvrdoglav i huja
ja koja sam bila glavna u vezi postala sam popustljiva u braku...
u suštini našli smo se na pola puta jer drukčije u braku ne može.Ja nikad u vezi ne bih popustila i zato bih prekinuli ali u braku je drukčije:kad voliš svim srcem ne možeš glumiti 24h ponos.  Ma ljepota je kad dođe dijete pa vam izbije i ono malo huje i ponosa jer niko ne voli da mu dijete gleda scene čak ni kad je malo a kamo li kasnije.
ZAKLJUČAK:
Sve se mijenja ali na puuuuno bolje i iskrenije AKO I SAMO AKO je u pitanju 100% prava ljubav ako nije brak je samouništenje.

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 22:14:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa

Brak ništa SUŠTINSKO ne mijenja...100%
kako je bilo u zabavljanju, tu negdje je i u braku


Pametno zboris Acudesauser posted image

U vezi ljubav, strast, 2-3h dnevno se vidjate...Svako od vas ima neki svoj raspored vremena i obaveza (koje su individualne)
U braku sve je nekako lezernije, ali sa punoooo vise obaveza i kompromisa.
A ljubav... hB, znas za kog zivis i imas uvijek sigurnu luku...



(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 22:26:08   
Apotekarka
user posted image user posted image user posted image
smrc,smrc mi smo se vise viđali kad smo se zabavljali ali eto zbog situacije kakva je razdvojeni smo po 5 dana i vjerujte tesko mi je itekako kjer mogu reci da nam je brak zaista divan a razdvojenost katastrofauser posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 22:28:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

user posted image user posted image user posted image
smrc,smrc mi smo se vise viđali kad smo se zabavljali ali eto zbog situacije kakva je razdvojeni smo po 5 dana i vjerujte tesko mi je itekako kjer mogu reci da nam je brak zaista divan a razdvojenost katastrofauser posted image

haj, vise cete se pozeljeti...pa ce svaki susret biti vatrenuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 22:54:47   
Apotekarka
Ma jest to ali ima nekih stvari kao npr.sama odgajam dijete,nemam se kome isplakati na ramenu,o svemu se sama moram brinuti...fali miiiii

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
18.1.2010 23:00:17   
Anoniman
Razumijem te, potpuno.
I mene ceka, aBd, razdvojenost od mm, mozda cak od juna....pa cemo se vidjati svaka 3 mjeseca po 15-ak danauser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
19.1.2010 9:06:58   
new mama
IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: pingpong

Ja sam, Boga mi, i danas zaljubljena... Sva treperim kad ga očekujem s posla, osluškujem lift u zgradi...

user posted image sto mi ovo poznatouser posted image user posted image


jest jest i ja treperim sve osluškujem auto da pobjegnem sa forumauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image e i kod mene je takouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
19.1.2010 12:51:52   
aida.

IZVORNA PORUKA: new mama

IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: pingpong

Ja sam, Boga mi, i danas zaljubljena... Sva treperim kad ga očekujem s posla, osluškujem lift u zgradi...

user posted image sto mi ovo poznatouser posted image user posted image


jest jest i ja treperim sve osluškujem auto da pobjegnem sa forumauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image e i kod mene je takouser posted image user posted image user posted image



sve smo iste, hahahahuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
19.1.2010 12:53:06   
acudesa
Što se tiče bježanije ili ljubaviuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
19.1.2010 13:11:46   
new mama
Ma bjezanije draga Acudesauser posted image user posted image ,eh sad mi ti reci da kod tebe nije takouser posted image

< Poruku je uredio new mama -- 19.1.2010 13:12:03 >


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
19.1.2010 13:34:14   
acudesa
IZVORNA PORUKA: new mama

Ma bjezanije draga Acudesauser posted image user posted image ,eh sad mi ti reci da kod tebe nije takouser posted image

Ja sam se već izlanula, na prethodnoj straniciuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
19.1.2010 14:25:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: aida.
IZVORNA PORUKA: new mama
IZVORNA PORUKA: Hanady
IZVORNA PORUKA: mamine oci
IZVORNA PORUKA: pingpong
Ja sam, Boga mi, i danas zaljubljena... Sva treperim kad ga očekujem s posla, osluškujem lift u zgradi...

user posted image sto mi ovo poznatouser posted image user posted image

jest jest i ja treperim sve osluškujem auto da pobjegnem sa forumauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image e i kod mene je takouser posted image user posted image user posted image

sve smo iste, hahahahuser posted image user posted image user posted image

Jeste neke... ja rekoh ovdje sve "frca" od ljubavi, a one se uprpile šta će muževi reći ako ih zateknu za kompjuterom. 
Znam ja dobro, ne trčite vi sa foruma zato što vas je strah muževe reakcije, već što ste poželjele muževe.  Dok muževi nisu tu, vrijeme ubijate na forumu... a kad muževi dođu idete u akciju... otud vam i bebe user posted image

(odgovor članu aida.)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
19.1.2010 14:26:36   
Hanady RR
e evo moj sad sa djecom se igra i gleda me ...drago mu što sam na forumu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
19.1.2010 14:42:29   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Hanady

e evo moj sad sa djecom se igra i gleda me ...drago mu što sam na forumu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

cvjetauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
20.1.2010 17:21:00   
nensi b
ja sam tek 7 mj u braku...i sve se promijenilo vec nakon mjesec dana
odjednom je bilo:ovo je moja kuća, ovo je moj TV.kuhinja itd.... kada ga pitam da mi da nesto novca(posto ja ne radim) on kaze:ne mogu ti dati, ili kada mu kazem da nesto mi nesto kupionda on kaze: kad budes ti zaradjivala onda kupuj,a ja ca sada sa svojim novcem radit sta ja hocu....isto tako nemam pravi glasa u kuci jer "nisam dovoljno zrela"....imam 18 godina..... mislite li da bi se promijenio ako bi mu rodila dijete?????user posted image

< Poruku je uredio nensi b -- 20.1.2010 17:25:21 >

(odgovor članu minica81)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
20.1.2010 17:24:45   
Anoniman
Nemam riječi...koliko si ga poznavala prije braka

(odgovor članu nensi b)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
20.1.2010 17:26:59   
nensi b
10 mjeseci

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
20.1.2010 17:33:15   
Anoniman
Taj tvoj problem je velik, i trebate ga pod hitno riješiti, na koji način, na tebi je.
JA to nikad ne bih trpjela, pogotovo ne nakon tako kratkog vremena.

(odgovor članu nensi b)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
20.1.2010 17:38:24   
idana_85
Takvi ljudi se mila moja ne mijenjaju. Ja mislim da bi ti najveca greska bila roditi takvom covjeku dijete

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
20.1.2010 17:46:39   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: nensi b

ja sam tek 7 mj u braku...i sve se promijenilo vec nakon mjesec dana
odjednom je bilo:ovo je moja kuća, ovo je moj TV.kuhinja itd.... kada ga pitam da mi da nesto novca(posto ja ne radim) on kaze:ne mogu ti dati, ili kada mu kazem da nesto mi nesto kupionda on kaze: kad budes ti zaradjivala onda kupuj,a ja ca sada sa svojim novcem radit sta ja hocu....isto tako nemam pravi glasa u kuci jer "nisam dovoljno zrela"....imam 18 godina..... mislite li da bi se promijenio ako bi mu rodila dijete?????user posted image


draga upozori ga da se promijeni ukoliko neće bježi mila od njegauser posted image , što prije to bolje a o djetetu s takvim insanom i ne razmišljaj
Samo sam iskrena

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu nensi b)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
20.1.2010 17:51:47   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: nensi b

ja sam tek 7 mj u braku...i sve se promijenilo vec nakon mjesec dana
odjednom je bilo:ovo je moja kuća, ovo je moj TV.kuhinja itd.... kada ga pitam da mi da nesto novca(posto ja ne radim) on kaze:ne mogu ti dati, ili kada mu kazem da nesto mi nesto kupionda on kaze: kad budes ti zaradjivala onda kupuj,a ja ca sada sa svojim novcem radit sta ja hocu....isto tako nemam pravi glasa u kuci jer "nisam dovoljno zrela"....imam 18 godina..... mislite li da bi se promijenio ako bi mu rodila dijete?????user posted image


draga upozori ga da se promijeni ukoliko neće bježi mila od njegauser posted image , što prije to bolje a o djetetu s takvim insanom i ne razmišljaj
Samo sam iskrena


slazem se totalno


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
20.1.2010 17:52:24   
nensi b
problem je u tome što moji roditelji neće niti da  čuju za mene zbog njega...a nemam gdje drugo otići..user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
20.1.2010 17:56:38   
Mirkica
 nensi b izvini sto ti ovo moram reci al taj tvoj delija  je jako bezobrazan i ja neznam ni jednu zenu koja bi ga trpila izvini molim te on je se ozenio i on mora brinuti o  tebi RADILA TI ILI NE on je glava porodice i moraaaaa brinuti o zeni i porodici a sve ono sto zena zaradi dobro doslo , ja iskreno ovo jos nisam cula nego izbori ti se za svoja prava stavi mu do znajanja kako stoje stavri mlada si zivot je pred tobom a to za dijete Nikada ne moj da gledas dijete kao rijesenje nekog probleme jer to dijete ne cini ono samo spaja dvoje ljudi, zelim ti puno srece a malo ti tog svog  prevaspitaj i preuzmi stavri u svoje ruke .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
20.1.2010 17:56:51   
nikita
Nensi koliko je njemu godina, gdje zivis, mozes li naci neki posao da ga ne pitas svaku marku kad se vec tako ponasa?
Sto se mene tice u braku se nismo ni mm ni ja promjenili al jesu okolnosti. Otisla sam u drugi grad i manje viđam svoje , ovdje nemam prijateljica pa dok nisam dobila sina bilo mi je dosadno, a sad s dijetetom su mnogo vece obveze nego prije al ne zalim se, neka meni njega , ljubi ga majkauser posted image

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu nensi b)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *