|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
20.1.2010 17:58:11   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: nensi b

problem je u tome što moji roditelji neće niti da  čuju za mene zbog njega...a nemam gdje drugo otići..user posted image

Roditelj je roditelj moze se ljutiti al ce te nakraju ipak svatiti i oprostiti ti , ako zelis ici od njega pricaj s roditeljima pricaj i pricaj i vjeruj mi nijedan roditelj nije imun na patnju svoga dijetetea .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu nensi b)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
20.1.2010 18:01:41   
nensi b
posla nema ni za lijeka..pogotovo ne moja struka...njemu je 26 godina, a zivim u jednim malom gradiću izmedju Tuzle i Doboja

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
20.1.2010 18:04:30   
Mirkica
moja kona :) nedaj se konooo nego ti jesi mlada al ti uhvati tog svog za gusu ja sam napocetku imala problem da trosim muzeve pare jer sam uvijek radila  i imala svoj novac onda sam se udala otisla u durgu drzavu i tako bila trudna itd.  i bas mi ej bilo nezgodno trositi njegove pare al kada malo bolje skontam to nisu njegove nego nase :)))
i kako to skonta sve mi lakse potrositi.
Ti pricaj s njim objasni mu da si ti nejgova zena i da samim tim imas pravo na sve sto je njegovo itdddd.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu nensi b)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
20.1.2010 18:05:09   
milenium
nensi ne znam šta bi rekla,koda čitam post nekoga od 16 god.mislim da si ti sa 18 dosta zrela i da sama znaš u svojoj glavici da to nije uredu od njega jel tako da znaš?i sve ono što misliš istresi mu i reci.pokaži se čvršća od njega i budi odlučna.tako ti je i tako pa nek se on misli.upitaj ga šta bi on da jednog dana ostane bez posla a da ti radiš?kako bi se on tada osjećao.sumnjam da je bez osjećaja ikakvih jer ipak ste bili zajedno 10 mj i sigurno u njem ima nešto dok si se i udala za njega.e pa iskoristi to njegovo zrno savjesti ako je još ima.

p.s.mm cijelu plaću dadne meni i pita me kad mu zatrebauser posted image  zna on da sam ja razumna i da dobro raspolažemuser posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
20.1.2010 18:07:05   
milenium
tako je mirkiceuser posted image tek kad više ne bude onog ''moje'' tvoje'' nego NAŠE
onda će sve bit kako treba.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
20.1.2010 18:10:32   
Nenci
Potpisujem sve sto je milenium rekla user posted image

Uvjerila sam se takodje da se mora s njima razgovarati tj. nekad im se moraju neke stvari nacrtati. Takav je bar mm, on neke stvari jednostavno ne skonta dok mu se ne skrene paznja na njih. Kod njega ne pale svadje, kritike, ljutnja nego samo mudar razgovor.


_____________________________

Nas bebac slatki je obradovao mamu i tatu na Dan zaljubljenih :))))
Viktor 14.02.2010.
(cekali smo 3,5 godine)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
20.1.2010 18:11:24   
Mirkica
sta mislis da oni nama svaku uslugu (inclusive posjeta i docekivanej familije )  plate pa BOsanske zene bi bile najbogatije hajd molim te ako smatra novac svoj nek onda radi sve sam sebi cisti pere pegla kuhai itd...

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
20.1.2010 18:16:18   
nensi b
Hvala vam na savjetima, pokušat ću tako pa ću vam javiti rezultate razgovorauser posted image

(odgovor članu Nenci)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
20.1.2010 18:18:27   
milenium
e vidiš to je idealno rješenje mirkice.ima na nekoj temi ona poučna priča di čovik dođe kući a sve razbacano pa ona njemu kaže ionako govoriš da ništa ne primjećiješ e pa danas nisam ništa radila ...tako nešto.ako netko zna na kojoj temi je ta priča neka je napiše ovdje našoj nedici. nemoj mu više kuhati prati,čistiti.nemoj ni spavati s njimuser posted image pa nek se misli dokle on more tako.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
20.1.2010 20:31:44   
minica81
draga nensi , mislim da trebaš dobro razmisliti o svom mužu, ako se neće pronjeniti , bolje ti je se sad razići nego za par godina.jer ti si mlada i pred tobom je život.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
20.1.2010 20:53:32   
Amela83
  Nensi b, moj savjet ti je da, ma kako prošao razgovor s mužem, ne pomišljaš na bebicu barem godinu dana. Kažeš da ste bili u vezi 10 mj.- to je zaista malo. Ja i mm smo se zabavljali skoro 7 god.i vjeruj, tek nakon 2-3 godine pocinjes istinski da upoznajes osobu. Nama je sada nepunih 10 god od kako smo u vezi, a u braku smo 2 i po god.
Dijete je nešto posebno lijepo ali ako nema sloge između roditelja, život postaje haos. Da bi bila dobra žena i majka (i sretna) potrebno je puuuno ljubavi i razumjevanja od strane muža, naročito ako nemaš podršku svojih roditelja. Dobro razmisli o svemu!


< Poruku je uredio Amela83 -- 20.1.2010 20:54:22 >


_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu minica81)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 8:05:31   
dana3
-Da!-,kad je u pitanju nerazumna blentava osoba egoisticna, alkoholicarsko-ljubomorna, neizivljena budala(moj prvi muz)
-Ne!-,kad je u pitanju osjecajna, razumna, njeznosti  i ljubavi puna osoba koja za cilj ima da zivimo zajednicki zivot(moj sadasnji muz)
Pisala sma na mnogim temama o mom iskustvu prvi put i kako je to danas.Naravno da brak nosi drugacije obaveze i da se ne mozemo da mazimo kad mi hocemo vec KAD BEBA dozvoli(prije je mama bila strah i trepetuser posted image ).
Naravno da sad znam ima li se para za pizzu vani ili cemo je gazati kuci-a kad smo hodali bilo samo dajuser posted image user posted image user posted image .
Danas zivim sa takvom osobom koja me razumije,cijeni postuje i voli sa svim mojim manama i vrlinama i tako i vracam-brak je donio samo vece obaveze i zajednicki zivot a osjecanja i sms i poljupci i sve ostalo je jos uvijek u paketu.user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 14:40:14   
aida.
ne mogu da vjerujem kako da na pocetku braka tako zivite... pokusajte mila nesto rijesiti, ako ne moze bjezi od njega nije zlatan... u kojem si gradu nensi izmedju tuzle i doboja? Gracanica?
ja takodjer ne radim, al stazirala sam kad smo se uzeli u domu zdravlja a to se nish ne placa... poslije sam prije nego sam zatrudnila radila neke promocije ali nikad mi nista, hvala Bogu nije falilo.. rijetko sam se dovela u situaciju da kazem da mi nesto treba, jer on obicno ponudi sam da sta sebi uzmem ili mi da novca da imam da odem s prijateljicom na kafu...pa to je zajednica..to je BRAK. zao mi stvarno kad cujem tako nesto user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 14:48:32   
veeseelaa
nensi treba da budeš čvrsta i odlučna, dal ti to možeš obzirom na godineuser posted image user posted image user posted image  jako si mlada, neznam kud ti pamet bi da se udašuser posted image  u brak treba ulaziti kad si zreo a ti tako mlada, užaaaas i sad da cijeli život trpiš tog nadabudnog prdonju, ma ja bi njega nabila nogom i to u sred čelendre i preko vrata
A roditelji tvoji? ma oni će te prihvatiti draga, jer te vole najviše na svijetuuser posted image
razmisli dooobroo, želiš li da te neko prishički maltretira cijeli život???? mijenjaj sve dok možeš, odmah


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 15:01:21   
aida.

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nensi treba da budeš čvrsta i odlučna, dal ti to možeš obzirom na godineuser posted image user posted image user posted image  jako si mlada, neznam kud ti pamet bi da se udašuser posted image  u brak treba ulaziti kad si zreo a ti tako mlada, užaaaas i sad da cijeli život trpiš tog nadabudnog prdonju, ma ja bi njega nabila nogom i to u sred čelendre i preko vrata
A roditelji tvoji? ma oni će te prihvatiti draga, jer te vole najviše na svijetuuser posted image
razmisli dooobroo, želiš li da te neko prishički maltretira cijeli život???? mijenjaj sve dok možeš, odmah



slazem se.... iako sam i ja jako mlada (21) i u braku sam godinu i po user posted image ali eto...hvala Bogu drago sve mashallah kako treba... dobro nam je, volimo se, POSTUJEMO SE!!! A takvu situaciju ni zasto ne bih trpila... pa nensi draga kakav je bio dok ste se zabavljali? zar se mogo samo promijenit tek tako u braku? a da prije nisi uvidjela kakav je???

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 15:02:13   
aida.

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nensi treba da budeš čvrsta i odlučna, dal ti to možeš obzirom na godineuser posted image user posted image user posted image jako si mlada, neznam kud ti pamet bi da se udašuser posted image u brak treba ulaziti kad si zreo a ti tako mlada, užaaaas i sad da cijeli život trpiš tog nadabudnog prdonju, ma ja bi njega nabila nogom i to u sred čelendre i preko vrata
A roditelji tvoji? ma oni će te prihvatiti draga, jer te vole najviše na svijetuuser posted image
razmisli dooobroo, želiš li da te neko prishički maltretira cijeli život???? mijenjaj sve dok možeš, odmah



slazem se.... iako sam i ja jako mlada (21) i u braku sam godinu i po user posted image ali eto...hvala Bogu drago sve mashallah kako treba... dobro nam je, volimo se, POSTUJEMO SE!!! A takvu situaciju ni zasto ne bih trpila... pa nensi draga kakav je bio dok ste se zabavljali? zar se mogo samo promijenit tek tako u braku? a da prije nisi uvidjela kakav je???

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 15:06:02   
Misica84
Slazem se sa veselom. Draga nensi, ovo nisu neke mudrolije, ali si ti jako mlada udala. On je m,alo zrleiji i hoce to sada da iskoristi! Samo jedno moras biti svjesna: Ako te na pocetku zajase, tako ce biti citav zivot!user posted image
Znaci ti sad moras neke stvari pod hitno da promjenis.

Ja naprimjer kada sam se udala bila sam vec 5 godina u vezi. I opet su se mnoge stvari promjenile. Ja sam tada jos studirala, mm sam radio i kako mirkica rece bilo mi nezgodno traziti para. Ali ja sam to drugcije rjesila.: Donesi ti meni platu, ja cu rasporediti, tebi djeparac, meni, pare za dadzbine itd. I nema vise trazenja.
A sto se tice tvoji roditelja, ja mislim da je njima krivo zasto si se ti tako rano udala. Ali nece ni oni dozvoliti da si nesretna, oprostice ti!

< Poruku je uredio Misica84 -- 21.1.2010 15:10:30 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 15:08:42   
aida.
slazem se....sasvim je nezgodno zatraziti, kompromis je u braku najbitniji...

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 15:10:57   
veeseelaa
ubiće te nensi u pojam, za koju godinu nećeš smjeti ni disati dok on ne stavi muhur, tebi će to možda biti ok jer čovjek ne vidi dok ne gleda sa strane
Ima rampe da ti na sve stavi, daj Bože da ne bude tako
BAš je ljigavac taj tvoj, gdje ga nadjeuser posted image user posted image
Evo huja me uhvatila, uh user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 15:11:48   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Misica84

A sto se tice tvoji roditelja, ja mislim da je njima krivo zasto si se ti tako rano udala. Ali nece ni oni dozvoliti da si nesretna, oprostice ti!


ma ljudi ga provalili da nije za nju

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 15:15:40   
Misica84
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Misica84

A sto se tice tvoji roditelja, ja mislim da je njima krivo zasto si se ti tako rano udala. Ali nece ni oni dozvoliti da si nesretna, oprostice ti!


ma ljudi ga provalili da nije za nju


Ma moze i to da bude.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 15:17:10   
aida.

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Misica84

A sto se tice tvoji roditelja, ja mislim da je njima krivo zasto si se ti tako rano udala. Ali nece ni oni dozvoliti da si nesretna, oprostice ti!


ma ljudi ga provalili da nije za nju


roditelji najbolje znaju!!! svi mi kad radimo gluposti u tim godinama mislimo da smo najpametniji ali bar ja licno, znam, da sto god su mi kad rekli shvatila sam kasnije da su bili upravu!!

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 15:34:15   
Nedi
Sinoc se komsije mlate (opet) i ko da su u nasem dnevnom boravku. mm i ja nesto pricamo i u trenu se necujemo od njihuser posted image . A nikako mi nije jasno zasto su jos uvijek zajedno? Ili je mozda do mene, mozda moje poimanje braka nije u redu a njihovo ok.
Nensi draga to nije u redu i ti to vidis, radi na tome da se izvadis sto prije, psihičko maltretiranje kroz godine preraste i u fizičko...pazi se, mlada si a dijete roditi u takvoj situaciji NIPOSTO.



_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 15:36:43   
veeseelaa
ma ima ljudi temperamentnih vole se a mlate seuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 15:37:57   
sara.at
e moja nensi znam ako ti je istu sam stvar dozivjela samo sto je to dzubre mene odveo u Austriju
pa mislio da moze na meni da se izivljava da cu ja sve da trpim da nemam nigdje nikoga.
Pljuvala me svekrva, govorila mi da nikad necu njemacki nauciti da cu cjeli zivot biti samo cistacica da su sve bosanke kurve
a meni krv vrila. Dvije godine mi je cjela njegova familija drob jela ovo je mog sina
ovo je moje a ja jadna placi kukaj sreca mi sto sam imala prijateljicu koju sam upoznala dok sam isla na kurs njemackog
pa me je primila kad god bi me izbacio iz stana nije bitno koje doba noci il dana mars van samo da me nauci da njegovu familiju moram da postujem, nakon dvije godine sam produzila zadnju vizu, dosla u svoju firmu jer je on htio da dam otkaz
i sef me pita zasto tad sam se raspucila kao dinja i sve rekla. Svom sefu i danas dan dugujem zivot jer je do tog doslo da se bacim sa mosta. On mi je papire dalje sredio, nasao mi stan,pokrenuo razvod.
Sad kad se okrenem iza sebe zahvaljujem se Bogu sto mi je neko otvorio oci,kad sam otisla od njega bila sam najveca drolja al me nije bilo briga. Sad sam 12 sedmica trudnoce moj sadasnji muz (nekadasnji sef) nemogu nekad svoju srecu da opisem rijecima jos kad me je neki dan probudio u krevetu pricajuci sa nasom bebom u stomaku suze su mi skliznule niz lice kao kamenje. Sad bojim se reci da sam srecna al nebojim se reci da sam jaka jer sam ovo sve zasluzila sa svojom patnjom.
A moj bivsi znate gdje je on sad zarucen i dovodi sebi zenu iz Makedonije jadna nece je cekati nista bolje nego sto je mene...
E sad pogledaj moju pricu i reci jel vrijedno da svoju mladost dajes tom gadu i nemoj slucajno ni na pamet da ti je palo da mu rodis djete sa tim si se samo jos dublje ukopala i osta onda u toj muci.....

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *