|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 16:46:12   
Romali
IZVORNA PORUKA: emma.L


A Romali, to za Herke čujem ovdje stalno, ali ne moramo same to izgovarati, miša mu user posted image .


A znaš šta kažu za nas, da smo zmije user posted image user posted image
Ma džaba nam se sakrivati, nemoj misliti da si se zašuškala zato što si se udala za Bosanca user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 16:48:41   
veeseelaa
Meni to nije logika, ja zaradila a s drugim da se dogovaram kud ću s novcimauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 16:48:50   
emma.L
Ma šta zašuškala, ovdje još više dođemo do izražaja user posted image . A baš nije tako i to ništa nije istina user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 16:59:32   
sara.at

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Meni to nije logika, ja zaradila a s drugim da se dogovaram kud ću s novcimauser posted image user posted image user posted image



nebih ti ja to bas tako rekla
brak je jedna zajednica u braku nismo vise dvoje nego jedno.
Ja sam dosla poslije na gotovo kuca gotova,auto ispred kuce,prsten na ruci al i dalje sam radila i mm
al svaki mjesec mi skupa racune na stol pa ko ima vise vremena ode uplatiti naravno moj mm ima 7x vecu platu od mene
pare mi pripremi na stol nikad rijeci nije rekao....
Ostavi pare za kupovinu iako ja imam platu, on se osjeca kao musko odgovorno u kuci sad kad je beba na putu jos i
vise to primjetim na njemu. Ako zivis sama onda nemoras polagati racun nikome gdje ces pare potrositi,
al kad si vec u braku to je druga stvar,nebi se lijepo osjecala jel da i on tebi isto kaze ja zaradio...-...

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 17:11:05   
Misica84
IZVORNA PORUKA: sara.at


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Meni to nije logika, ja zaradila a s drugim da se dogovaram kud ću s novcimauser posted image user posted image user posted image



nebih ti ja to bas tako rekla
brak je jedna zajednica u braku nismo vise dvoje nego jedno.
Ja sam dosla poslije na gotovo kuca gotova,auto ispred kuce,prsten na ruci al i dalje sam radila i mm
al svaki mjesec mi skupa racune na stol pa ko ima vise vremena ode uplatiti naravno moj mm ima 7x vecu platu od mene
pare mi pripremi na stol nikad rijeci nije rekao....
Ostavi pare za kupovinu iako ja imam platu, on se osjeca kao musko odgovorno u kuci sad kad je beba na putu jos i
vise to primjetim na njemu. Ako zivis sama onda nemoras polagati racun nikome gdje ces pare potrositi,
al kad si vec u braku to je druga stvar,nebi se lijepo osjecala jel da i on tebi isto kaze ja zaradio...-...


Ma draga moja, ti si najsretnija sto ti je on Austrijanac- oni su mnogo drugaciji. Ja kada bi se ikad ponovo udavala onda samo za Njemca, Austrijanca. I tacka, snjima se nema belaja, ako su imalo iz dobre kuce

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 17:13:32   
veeseelaa
ma ok platim i ja nešto, kupim djetetu, sebi, njemu, svima al da mi on kaže daj pare na hastal da ih raporedimo ja bi ih propila u inatuser posted image usput ja ga ne pitam šta radi sa svojim novcem sve dok je domaćim i brine o domaćinstvu
A da sad ja s njegovim novcem baratam ma daj
Kažem mu ja ajde kupi mi komplet, on meni mani al da ga ja pitam a gdje su ostale pare, šta ti radiš, kud trošiš ma jooook
Il on meni da kaže kome ću ja poklon kupiti u kom iznosu ili sl
Kad ću s jaranicom na kafu i ko će je platiti, ma uh bi ga user posted image  

< Poruku je uredio veeseelaa -- 21.1.2010 17:16:29 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 17:15:39   
lilix
moj mm ne traži pare, on fino uzme moj novčanik i lijepo uzme koliko mu treba user posted image user posted image user posted image

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 17:17:05   
Romali
IZVORNA PORUKA: lilix

moj mm ne traži pare, on fino uzme moj novčanik i lijepo uzme koliko mu treba user posted image user posted image user posted image


Kod nas obratno i super funkcionišemo user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 17:17:06   
sara.at

IZVORNA PORUKA: Misica84

IZVORNA PORUKA: sara.at


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Meni to nije logika, ja zaradila a s drugim da se dogovaram kud ću s novcimauser posted image user posted image user posted image



nebih ti ja to bas tako rekla
brak je jedna zajednica u braku nismo vise dvoje nego jedno.
Ja sam dosla poslije na gotovo kuca gotova,auto ispred kuce,prsten na ruci al i dalje sam radila i mm
al svaki mjesec mi skupa racune na stol pa ko ima vise vremena ode uplatiti naravno moj mm ima 7x vecu platu od mene
pare mi pripremi na stol nikad rijeci nije rekao....
Ostavi pare za kupovinu iako ja imam platu, on se osjeca kao musko odgovorno u kuci sad kad je beba na putu jos i
vise to primjetim na njemu. Ako zivis sama onda nemoras polagati racun nikome gdje ces pare potrositi,
al kad si vec u braku to je druga stvar,nebi se lijepo osjecala jel da i on tebi isto kaze ja zaradio...-...


Ma draga moja, ti si najsretnija sto ti je on Austrijanac- oni su mnogo drugaciji. Ja kada bi se ikad ponovo udavala onda samo za Njemca, Austrijanca. I tacka, snjima se nema belaja, ako su imalo iz dobre kuce



sad ce se ove nase naljutiti al ja sam nakon prvog braka rekla "amo da mu je zlatan vise kraj mene nece nas leci"
To imas pravo 100% su drugaciji i milostiviji a svekar i svekrva daj boze da ih ne ureknem kad dodjes kod njih na rucak nema kod nas dosla si snaho jesti ajd pravi ne vec oni prave serviraju sklonjaju sa stola sve....
A ti draga moja ako bi se udavala ima ovaj moj druga sve vec gotovo samo da uneses kofer user posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 17:17:19   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: lilix

moj mm ne traži pare, on fino uzme moj novčanik i lijepo uzme koliko mu treba user posted image user posted image user posted image


ja da ga vidim da mi dirne novčanik ja bi ga user posted image user posted image  ne diram ni ja njegovuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 17:19:24   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: sara.at


IZVORNA PORUKA: Misica84

IZVORNA PORUKA: sara.at


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Meni to nije logika, ja zaradila a s drugim da se dogovaram kud ću s novcimauser posted image user posted image user posted image



nebih ti ja to bas tako rekla
brak je jedna zajednica u braku nismo vise dvoje nego jedno.
Ja sam dosla poslije na gotovo kuca gotova,auto ispred kuce,prsten na ruci al i dalje sam radila i mm
al svaki mjesec mi skupa racune na stol pa ko ima vise vremena ode uplatiti naravno moj mm ima 7x vecu platu od mene
pare mi pripremi na stol nikad rijeci nije rekao....
Ostavi pare za kupovinu iako ja imam platu, on se osjeca kao musko odgovorno u kuci sad kad je beba na putu jos i
vise to primjetim na njemu. Ako zivis sama onda nemoras polagati racun nikome gdje ces pare potrositi,
al kad si vec u braku to je druga stvar,nebi se lijepo osjecala jel da i on tebi isto kaze ja zaradio...-...


Ma draga moja, ti si najsretnija sto ti je on Austrijanac- oni su mnogo drugaciji. Ja kada bi se ikad ponovo udavala onda samo za Njemca, Austrijanca. I tacka, snjima se nema belaja, ako su imalo iz dobre kuce



sad ce se ove nase naljutiti al ja sam nakon prvog braka rekla "amo da mu je zlatan vise kraj mene nece nas leci"
To imas pravo 100% su drugaciji i milostiviji a svekar i svekrva daj boze da ih ne ureknem kad dodjes kod njih na rucak nema kod nas dosla si snaho jesti ajd pravi ne vec oni prave serviraju sklonjaju sa stola sve....
A ti draga moja ako bi se udavala ima ovaj moj druga sve vec gotovo samo da uneses kofer user posted image user posted image


pa ovo je normalno svugdje, tako je i kod mene

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 17:20:38   
lilix
ma i mi hB, hvala Bogu pa ima odakle user posted image user posted image ; ja njemu ne uzimam pare samo kartice user posted image

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 17:21:45   
Romali
IZVORNA PORUKA: lilix

ma i mi hB, hvala Bogu pa ima odakle user posted image user posted image ; ja njemu ne uzimam pare samo kartice user posted image


Bravo, ti k'o da si Hercegovka user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 17:24:36   
Misica84



sad ce se ove nase naljutiti al ja sam nakon prvog braka rekla "amo da mu je zlatan vise kraj mene nece nas leci"
To imas pravo 100% su drugaciji i milostiviji a svekar i svekrva daj boze da ih ne ureknem kad dodjes kod njih na rucak nema kod nas dosla si snaho jesti ajd pravi ne vec oni prave serviraju sklonjaju sa stola sve....
A ti draga moja ako bi se udavala ima ovaj moj druga sve vec gotovo samo da uneses kofer user posted image user posted image


pa ovo je normalno svugdje, tako je i kod mene


Ma znas sta, treba da bude, ali i mene moja sveki hoce da prevari, pa kad ja sposla kod nje svratim, ona meni da pravim. A ja njoj ljepo: Draga moja, ja sam ove sedmice radila 45sati, a ti? Nisi ni 10, znaci ti pravis rucak! I sve u sali pa u vali, hebem je mutavu

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 17:31:39   
sara.at

IZVORNA PORUKA: Misica84




sad ce se ove nase naljutiti al ja sam nakon prvog braka rekla "amo da mu je zlatan vise kraj mene nece nas leci"
To imas pravo 100% su drugaciji i milostiviji a svekar i svekrva daj boze da ih ne ureknem kad dodjes kod njih na rucak nema kod nas dosla si snaho jesti ajd pravi ne vec oni prave serviraju sklonjaju sa stola sve....
A ti draga moja ako bi se udavala ima ovaj moj druga sve vec gotovo samo da uneses kofer user posted image user posted image


pa ovo je normalno svugdje, tako je i kod mene


Ma znas sta, treba da bude, ali i mene moja sveki hoce da prevari, pa kad ja sposla kod nje svratim, ona meni da pravim. A ja njoj ljepo: Draga moja, ja sam ove sedmice radila 45sati, a ti? Nisi ni 10, znaci ti pravis rucak! I sve u sali pa u vali, hebem je mutavu



user posted image user posted image e jesi ludauser posted image
nemoj bolan ni navracati izbjegavaj to umorna sam idem kuci moram za mm da pravim jesti imam peglati usisavati amo bona uvijek ima nesto....
ja svoje vidim jednom u il ako su sretni dva put u mijesec i dosta a nazovu oni nemogu reci nista i pitaju kako sam
al sve u svoje vrijeme i vjeruj milinaaaa

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 17:47:47   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: nensi b

ja sam tek 7 mj u braku...i sve se promijenilo vec nakon mjesec dana
odjednom je bilo:ovo je moja kuća, ovo je moj TV.kuhinja itd.... kada ga pitam da mi da nesto novca(posto ja ne radim) on kaze:ne mogu ti dati, ili kada mu kazem da nesto mi nesto kupionda on kaze: kad budes ti zaradjivala onda kupuj,a ja ca sada sa svojim novcem radit sta ja hocu....isto tako nemam pravi glasa u kuci jer "nisam dovoljno zrela"....imam 18 godina..... mislite li da bi se promijenio ako bi mu rodila dijete?????user posted image


Meni je ovo užasan odnos!!!

Naravno da se u braku neke stvari trebaju držati samo za sebe, ali šta je previše je previše!!! Za sebe ću možda
držati neke mislim ili ispijanje kafe s prijateljicama, ali TV ili kuhinju sigurno ne!

Kod mene se u braku nije promjenilo apsolutno ništa...mi smo počeli živjeti zajedno od prvog dana zabavljanja tako da sam znala šta me u braku čeka...i u našem odnosu ne postoji riječ ''moji novci'', sve je to zajedničko...

A po mom mišljenju dijete njega sigurno ne bi promjenilo...i inače, ne znam niti jedan slučaj koji je završio sretno kad se išlo na takav korak spašavanja situacije...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu nensi b)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 17:53:26   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Meni to nije logika, ja zaradila a s drugim da se dogovaram kud ću s novcimauser posted image user posted image user posted image


mi bogami oboje stavimo svoje plate na kamaru pa uzima koliko ko hoce i kad hoce, placamo zajedno racune i sve ostalo, kad se kome nesto kupuje on to kupi, nikom se nista ne brani

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 17:54:49   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma ok platim i ja nešto, kupim djetetu, sebi, njemu, svima al da mi on kaže daj pare na hastal da ih raporedimo ja bi ih propila u inatuser posted image usput ja ga ne pitam šta radi sa svojim novcem sve dok je domaćim i brine o domaćinstvu
A da sad ja s njegovim novcem baratam ma daj
Kažem mu ja ajde kupi mi komplet, on meni mani al da ga ja pitam a gdje su ostale pare, šta ti radiš, kud trošiš ma jooook
Il on meni da kaže kome ću ja poklon kupiti u kom iznosu ili sl
Kad ću s jaranicom na kafu i ko će je platiti, ma uh bi ga user posted image  

kod nas nema moj i njegov novac, nego sve sto zaradimo je zajednicko i zajednicki trosimo

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 18:05:32   
leona81
kod nas je isto...i kad sam radila a i sad kad ne radim ali primam pomoc i radim honorarno ponekad...svejedno je koliko zaradimo, sve je nase, sve sto smo kupili ili donijeli u zajed.zivot je nase...nista nije samo moje ili njegovo...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 18:14:25   
teacher75
jos jedna zanimljiva stvar- taj štek je prije poroda stajao kod mene posto sam ja kupovala sta treba u kuci, pa bi mi mm trazio džeparac, akd mu nestane za kafe i cigara:))

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 18:19:00   
ivana st
Teacher75 tako ti je ikod mene, muž pita kad mu treba.Nije u startu bilo tako,ali mm ne zna sa novcima user posted image , pa sam preuzela vođenje kućnog budžeta. 

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 18:22:51   
anuska08
Nažalost, puno se toga promjenilo!!!!!!user posted image

_____________________________

Vjerujem u anđele jer jedan sniva u mom naručju!


(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 19:59:36   
noaa

IZVORNA PORUKA: ivana st

Teacher75 tako ti je ikod mene, muž pita kad mu treba.Nije u startu bilo tako,ali mm ne zna sa novcima user posted image , pa sam preuzela vođenje kućnog budžeta. 

Vala je i moj suplje rukeuser posted image user posted image user posted image ja sam od mog tate pokupila dobre stvari a to je da se racuni i krediti plate cim se dobije placa i onda prostri se koliko si duguser posted image jednom je gospodin muz nosao tel.racun u novcaniku danima i iskljucili nam telefon,pravo me stid bilo jer mi svekar radi u posti a jos tel na njegovo ime.

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 20:40:43   
bubaze
kazu da se u braku sve mijenja, ali kod mene je sve samo svakim danom sve bolje..zajedno smo osam godina, od toga 4 u braku i prelijepo je..kad slusam one price kad zene ogovaraju muzeve, ili da je brak mrak, meni smijesno..mi se vise volimo i ljubimo nego prije..a sto se tice novca, sve je nase..s tim da ja, iako zaradjujem vise, uvijek trazim od muza da mi nesto kupi..user posted image  sta cu, onda mi dodje kao poklon, pa mi jos sladje..jos da nas roda hoce posjetiti vec jednom, nasa sreca bi bila potpuna..ne znam je li se vama to desava, ali mene nekad strah uhvati od tolike srece..pogotovo kad vidim sta se drugim ljudimna desava..
za nensi - ja bih tog kretena nabila nogom u dupe i na vrata..imas dvije ruke, kopaj, konobarisi, radi sta god, ali nisi nesposobna i ne daj da te takvom pravi..

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Da li mislite da se u braku sve mjenja ?
21.1.2010 20:56:30   
Leva
Nensi i ja mislim da bi najbolje bilo da napucas tog kretena. Ti si mlada i zivot je pred tobom, desice se tebi jos mnogo lijepih stvari... Roditelji ce vjerovatno popustiti cim ga ostavis jer ne znam puno roditelja koji bi svoje dijete ostavili na cjedilu.
E sad o novcu i raspolaganju istim. Ne radim i ne znam kada cu poceti radit,i vjerovatno kada budem imala manje obaveza oko ljekara i fakulteta. MM radi i sav novac je nas zajednicki. Imam punomoci na sve moguce racune, kartice izdate na moje ime i najnormalnije placam svojim karticama i nasim novcem. Nama je to normalna stvar i obicno su drugi ljudi ti koji mi pametuju kako bi nas dvoje nesto trebali. Nas naravno nije briga, i svi sretni user posted image

< Poruku je uredio Leva -- 21.1.2010 20:57:29 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu bubaze)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *