|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kupovina putem interneta
6.11.2009 13:10:26   
Tidzi
Sad sam malo procitala na njihovoj strani o tome i vidjela sam te ponudjenje kartice preko kojih mozes placati. E sad MM i ja nemamo nijednu od ponudjenih, vec imamo ovdje Svicarske POSTCARD. Npr. nemamo problema sa vadjenjem novca u Bosni, funkcionise na svim bankomatima. Sad ne znam da li mogu da platim tim kartama ili ?

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: kupovina putem interneta
6.11.2009 13:12:16   
Tidzi
Sad ce uskoro Kurban Bajram, tako bih ih mogla iznenaditi pred Bajram? Da ne bude bas uvijek ono klasicno slanje novca!

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: kupovina putem interneta
6.11.2009 18:10:24   
Tajno moja
Za one koji su naručivali sa mothercare.com,koliko vas je izašla poštarina?Recimo htjela bih naručiti jedne hlače i možda jednu majicu,koliko bi me to otprilike došlo?

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: kupovina putem interneta
18.11.2009 13:46:35   
TMand
Ja dosta kupujem preko e bay-a i nisam do sad nikad bila ostecena na bilo kakav nacin...ali prije nego sto pocnete kupunju trebate se malo "uhodati" na e bay. Od svakog sellera gledajte feedback..ja osobno nikad ne uzimam od nekog ciji je manji od 95% i uvijek mu procitam komentare. Tu ljudi koji su kupili nesto od njega prokomentiraju kakav je prodavac,kakva je dostava i sve vezano za to. Tako da to jako puno pomaze. njemu je taj feedback jako bitan i morate ga ostaviti nakon sto je roba dosla k vama. A i on ostavi vama feedback da ostali znaju kakav ste kupac.
Uglavnom ima dosta stvari koje su bitne. Sto se tice posatrine,nekad je skuplja od stvari koju narucujete ali se opet dobrooo isplati! Ja kupujem svasta s americkog.,ponekad i britanskog!
Mozete buy it now a mozete cekat aukciju kad zavrsava pa kupiti "u zadnji cas". Neki selleri traze da platite odmah a neki daju rok i do tjedan dana. Npr. ako nemate trenutno novca na racunu pa dok uplatite. I sve je preko paypal-a. to i je najsigurnije! definitivno!
Neki daju da robu mozete vratiti a neki ne. S tim kad vracate robu uglavnom vi snosite troskove dostave.
Sto se tice velicina,tu je to negdje. Najvise me muce cipele.. i amer. velicine. Ne za mene nego kad za nekog drugog porucujem... ali je najlakse inche pretvorit u cm i izmjeiti si stopalo.
Jedino st je provjereno kada narucujem Tommy H. odjecu uzimam za broj manje ako je iz amerike. Npr. moj muz nosi ovdje sve M ali od tamo porucim S jer su modeli ipak malo veci.
Negdje odmah mozete vidit kolika je postarina a negdje morate upitat koliko je. Nikad nisu mi naplatili carinu... ali ja sam prijavila na stan u Zg i tamo postar donese na kucna vrata,potpise se sestra i to je to. Skoro nitko ne salje na adresu koja nije navedena pri registraciji...

To su vam samo neka pravila i savjeti. Ako nekog jos sta zanima slobodna nek pita

(odgovor članu Tajno moja)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: kupovina putem interneta
18.11.2009 13:50:47   
TMand
Pik.ba isto tako nije los. Ja sam osobno stavila da prodajem ovulacijske trake pa cu vidit kako funkcionira... a na e bayu ne prodajem nista sad za sad.

(odgovor članu TMand)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: kupovina putem interneta
18.11.2009 13:54:42   
TMand
http://stores.ebay.com/metronomeshoes


odlican seller s cipelama koje su tako jeftine!!!


http://stores.ebay.com/henrysclothescloset


djecija robica. markirana i jako jeftina... 1$=1.3Km tako nekako...


http://stores.ebay.com/onlinefashionstoreuk

haljineeee!!! :)

(odgovor članu TMand)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: kupovina putem interneta
18.11.2009 14:36:45   
noaa
TMand kud postavi ove cipele bem ti misa,mene zanima kako se krece postarina za BiH,mislim nije mi problem ni za HR imam rodbine.

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu TMand)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: kupovina putem interneta
18.11.2009 14:38:26   
denny
ma nisam neki ljubitelj kupovine preko net-a
skeptična sam, uvijek me strah da mi neće valjat kad mi to dođe
zapravo sam uvjerena u to.


_____________________________

L 21.12.2004.
L 10.10.2008.

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: kupovina putem interneta
18.11.2009 14:44:42   
ivanak
svašta kupujemo ja i muž preko internet. Ja sm naišla na stranice sa odličnim izborom kad sam god tražila nešto što nam je trebalo. Pa bilo to od frižidera pa do soljenke.

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu denny)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: kupovina putem interneta
18.11.2009 18:29:21   
TMand
hahah noa... ja obozavam ovo!!! koliki je izbor...uf! ja bih ne znam ali za hr je za sve ove 32$ postarine,a cijene cipela mozes vidit...uglavnom su do 25$! meni je to jeftino...


(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: kupovina putem interneta
4.12.2009 23:15:26   
Almaa
cure, nisam nikad narucivala preko neta a htjela bih da narucim neke srvarcice iz vactoria secret, pa me zanima kako to ide, koliko se placa postarina i koliko dugo se cekauser posted image , ustvari postarina me najvise zanima

_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu TMand)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: kupovina putem interneta
5.12.2009 0:31:18   
leona81
odes registrujes se i stavis u korpu stvari koje zelis kupiti, prije kupovine dole ti stoji ukupna cijena sa postarinom i vidis kolika je...zavisi sve od kolicine narudzbe...npr isplati se vise uzeti vise stvari nego samo jednu jer ti je postarina u pet deka...i druga stvar najbolje ti je da nadjes jos raje koja ce naruciti, prijateljice, rodice i sl i onda podijelite jednu postarinu...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: kupovina putem interneta
7.1.2010 14:33:24   
Skvo RR
Evo super stranica, filmovi, crtici i sl...

user posted image

www.tropik.ba





_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: kupovina putem interneta
18.1.2010 15:31:16   
Nellica
Dosad nisam nikada kupovala preko neta, zanima me koji je rok isporuke, kada nešto naručite npr.sa Victoria secret ili sa e-baya, recimo na Njemačkom e-bayu sam našla dječija kolica, ako ih naručim za koliko mogu očekivati isporuku???


_____________________________

5.12.2009.
28.04.2011. Mamina dva anđela!

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: kupovina putem interneta
18.1.2010 18:06:31   
meli
i mene isto zanima. ja bi sa e-baya narucila autosjedalicu. 

_____________________________

Wenn aus Liebe Leben wird, dann bekommt das Glueck einen Namen : EMAN!!!!!

(odgovor članu Nellica)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: kupovina putem interneta
18.1.2010 18:11:59   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Nellica

Dosad nisam nikada kupovala preko neta, zanima me koji je rok isporuke, kada nešto naručite npr.sa Victoria secret ili sa e-baya, recimo na Njemačkom e-bayu sam našla dječija kolica, ako ih naručim za koliko mogu očekivati isporuku???


ja sam bila narucila sling iz amerike preko ebaya i cekala sam ga otprilike 2 sedmice, a mm je isto narucivao neke tehnicke djelove i obicno je cekao od 10 dana do 3 sedmice

< Poruku je uredio teacher75 -- 18.1.2010 18:17:40 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Nellica)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: kupovina putem interneta
18.1.2010 18:41:42   
Nellica
Teacherice Hvala, samo mi još reci otprilike koliko dodju troškovi dostave, carina i sl.??



_____________________________

5.12.2009.
28.04.2011. Mamina dva anđela!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: kupovina putem interneta
18.1.2010 19:07:07   
sarayka
Kupuje li neko na stranicama gdje se plaća roba pouzećem??
_I koje su to stranice??? Hvala...


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Nellica)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: kupovina putem interneta
18.1.2010 19:18:28   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Nellica

Teacherice Hvala, samo mi još reci otprilike koliko dodju troškovi dostave, carina i sl.??



to sve zavisi, nekada se uopste ne placa dostava a nekada je skuplja od proizvoda, uvijek pogledas koliko je shipping za BiH. mi nismo ni placali carinu jer su proizvodi koje smo narucivali bili uglavnom mali

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Nellica)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: kupovina putem interneta
19.1.2010 17:35:58   
sarayka
Niko nije kupovao nista preko neta u zadnje vrijeme izgleda user posted image
Cula sam da ima i stranih stranica na kojima se roba plaća pouzećem ali neznam koje tacno...Neko zna?? user posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: kupovina putem interneta
19.1.2010 17:44:49   
Amelaa RR
http://www.jjbsports.com/pws/Home.ice

Evo nas prijatelj mi nahaberio ovu stranicu..on svasta kupio sebi, zeni i djeci nibud posto..al vec se sve probralo al opet ima. Stize provjereno, postarina nije preskupa..isplati se. Roba je 100%orginal...on se bas razumje u to tako da kad je on narucio sigurno je ok.


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: kupovina putem interneta
22.1.2010 14:25:30   
bebita

IZVORNA PORUKA: Tajno moja

Za one koji su naručivali sa mothercare.com,koliko vas je izašla poštarina?Recimo htjela bih naručiti jedne hlače i možda jednu majicu,koliko bi me to otprilike došlo?


Ja sam bas u decembru narucila veliki paket, stiglo je za 10tak dana, a imali su veliko snizenje. Ugl ne isplati se narucivati malo stvari, jer ti je minimum shipping 24funte, tj nekih 50 -60km, zavisno od kursa. Svaki kilogram je jos mozda 3funte...Mene je moj paket dosao 100KM shipping i na carini uzeli 90KM. Skuplja pita neg tepsija user posted image , ali je odjeca kvalitetna (ja sam narucivala za bebu). Otprilike me je izaslo isto kao da sam ovdje kupovala po Okaidu ili Ilani, ali je kvalitet jos bolji. Nesto sumnjam da cu opet narucivati, mozda kad bude vrijeme cipelica i jaknica jedino.

_____________________________

Dean 07.08.09.

(odgovor članu Tajno moja)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Kupovina putem interneta
7.9.2010 11:47:53   
nikita
narucila bih espritov sat preko amazona pa me zanima postarina za BiH ili HR, mozeli mi netko provjeriti, jer ne znam njemacki

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: kupovina putem interneta
7.9.2010 12:29:00   
leona81
IZVORNA PORUKA: bebita


IZVORNA PORUKA: Tajno moja

Za one koji su naručivali sa mothercare.com,koliko vas je izašla poštarina?Recimo htjela bih naručiti jedne hlače i možda jednu majicu,koliko bi me to otprilike došlo?

Ja sam bas u decembru narucila veliki paket, stiglo je za 10tak dana, a imali su veliko snizenje. Ugl ne isplati se narucivati malo stvari, jer ti je minimum shipping 24funte, tj nekih 50 -60km, zavisno od kursa. Svaki kilogram je jos mozda 3funte...Mene je moj paket dosao 100KM shipping i na carini uzeli 90KM. Skuplja pita neg tepsija user posted image , ali je odjeca kvalitetna (ja sam narucivala za bebu). Otprilike me je izaslo isto kao da sam ovdje kupovala po Okaidu ili Ilani, ali je kvalitet jos bolji. Nesto sumnjam da cu opet narucivati, mozda kad bude vrijeme cipelica i jaknica jedino.

i shipuju u bosnu?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu bebita)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: kupovina putem interneta
31.10.2010 0:14:30   
Majisha
Pitanje
Zna li iko stranicu neku za shopping online, gdje platiš kad ti dostave narudžbu?
Znam da može na HM - moja prijateljicA Naručila, onako, nije se ni nadala da će joj stići, ali je stiglo sve što je poručila i platila je kad su joj dostavili?

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *