|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kupovina putem interneta
14.7.2009 9:21:13   
leona81
ja narucujem sve za kucu preko Lore i Konzuma, jer je puno lakse nego da se svaki put iskilavim:) Lora je malo skuplja ali je bila sigurnija donedavno od Konzuma, ali se meni i kod jedne i druge kupovine bar jednom desilo da mi donesu nesto pogresno ili truhlo...nazalost, ali posto mi je to spas u svakom slucaju, i dalje narucujem...Konzum se u zadnje vrijeme popravio, i prje je naplacivao dostavu a sad je besplatna kao i kod Lore:)

namjeravam naruciti neke stvari iz victorias pa javim jel sve bilo ok, iako znam da su svi imali pozitivna iskustva, i da su cak jednom poslali nesto krivo pa je cura zadrzala stvari i jos joj vratili novac na karticu:) eto

interesuje me ona BH organic farm, ima li web stranicu i moze li se tako narucivati ili samo preko tel...kako da znam sta imaju i koje su cijene?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: kupovina putem interneta
14.7.2009 10:31:45   
Gigana
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ne bi bilo loše da postavite te sajtove s obrazloženjem koju vrstu robe prodaju
Evo ja prvi put čujem da Lora vrši internet prodaju, bilo bi lijepo da postavimo sve sajtove na ovoj temi pa nek ženice kupuju


e to sam i ja molila, draga, ali niko ništa. 


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: kupovina putem interneta
14.7.2009 10:35:31   
veeseelaa
kvarnjaciuser posted image  neće da odaju svoje male tajne internet kupovine

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: kupovina putem interneta
14.7.2009 10:51:40   
Gigana
evo ja ću prva početi.

1. Strawberry.net (šminka, parfemi i ostala kozmetika) - free shipping worldwide

2. Victoriassecret.com (rublje i odjeća) - International Shipping

3. Amazon.com (ne znam šta sve šalju ovamo)




_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: kupovina putem interneta
14.7.2009 19:38:03   
leona81
http://www.konzumshop.ba/prodavnica.do

http://www.market.lora.ba/



_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: kupovina putem interneta
17.7.2009 14:29:16   
Skvo RR
Evo super stranica, a nasa...user posted image

www.pik.ba

Ima svega, e ako zelite artikle iz radnji samo kliknite Pik radnje, cak imaju opciju i besplatne dostave i dogovora sa prodavcem....
Ja jos istrazujem ovu stranicu, kad sta narucim, javit cu vam.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: kupovina putem interneta
17.7.2009 15:08:25   
Suzana
I ja sam par puta naručivala iz Victoria's Secret i imam pozitivna iskustva! user posted image
Uh nisam baš odavno, mogla bih malo prosurfati... user posted image


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: kupovina putem interneta
22.10.2009 9:48:22   
mamine oci
nisam uspjela pronaci stranicu vezano za moje pitanje,koje slijedi pa sam ovdje postavila nadam se da nije problem?a moje pitanje je jelzna neko kako putem interneta mogu nabaviti karte za koncert Zeljka Samardzica,na kooj web-stranici,hvala unaprijed...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: kupovina putem interneta
22.10.2009 9:57:23   
Ilhana RR
Ja redovno svekru i svekrvi odavde narucim iz konzuma, super funkcijonise a njih obradujemo =) Tako smo i nekoj rodbini kad je djeci rodjendan ih iznenadili =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: kupovina putem interneta
22.10.2009 10:02:28   
Hocu bebu
Ja licno tek nesto nabavim preko interneta, jer mi nije nekako to-to ako ne dodirnem, ne vidim...Naravno to se odnosi na garderobu i obucu...
Muz inace kupuje dosta stvari preko Ebaya
Posto imamo shop na Ebayu, mogu vam reci da je to sigurna opcija jer vas Ebay stiti, i mislim da vas ne moze neko tako lako ostetiti, iako se i to nazalost desava...
Uvijek citajte i ono malo malo ispisano sitnim slovima, jer tu cesto potpisete ili pristanete na nesto, sto vas poslije zacudi user posted image

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: kupovina putem interneta
22.10.2009 10:32:22   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: mamine oci

nisam uspjela pronaci stranicu vezano za moje pitanje,koje slijedi pa sam ovdje postavila nadam se da nije problem?a moje pitanje je jelzna neko kako putem interneta mogu nabaviti karte za koncert Zeljka Samardzica,na kooj web-stranici,hvala unaprijed...

a kako ja karte da narucim jet neko zna?

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: kupovina putem interneta
22.10.2009 10:34:02   
shpagica
IZVORNA PORUKA: mamine oci

nisam uspjela pronaci stranicu vezano za moje pitanje,koje slijedi pa sam ovdje postavila nadam se da nije problem?a moje pitanje je jelzna neko kako putem interneta mogu nabaviti karte za koncert Zeljka Samardzica,na kooj web-stranici,hvala unaprijed...


mozda na www.kupikartu.ba  ?

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: kupovina putem interneta
22.10.2009 10:34:24   
Hocu bebu
Ja ne znam user posted image user posted image user posted image
Ne ljuti se user posted image
Pogledaj mozda na neku njegovu stranicu...u kom je gradu, raspitaj se ?
Zao mi je sto ti ne mogu pomoc

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: kupovina putem interneta
22.10.2009 10:38:52   
Hocu bebu
idi na www.zeljkosamardzic.com tamo imas Contat, mozda da nazoves i upitas?

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: kupovina putem interneta
22.10.2009 10:58:41   
Gigana
IZVORNA PORUKA: Hocu bebu

Ja licno tek nesto nabavim preko interneta, jer mi nije nekako to-to ako ne dodirnem, ne vidim...Naravno to se odnosi na garderobu i obucu...
Muz inace kupuje dosta stvari preko Ebaya
Posto imamo shop na Ebayu, mogu vam reci da je to sigurna opcija jer vas Ebay stiti, i mislim da vas ne moze neko tako lako ostetiti, iako se i to nazalost desava...
Uvijek citajte i ono malo malo ispisano sitnim slovima, jer tu cesto potpisete ili pristanete na nesto, sto vas poslije zacudi user posted image


A da li si ti u BiH?  I kako ide dostava za BiH, te konkretno, preko kojeg e-baya naručuješ (iz koje države)?


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: kupovina putem interneta
22.10.2009 11:20:12   
Hocu bebu

IZVORNA PORUKA: Gigana

IZVORNA PORUKA: Hocu bebu

Ja licno tek nesto nabavim preko interneta, jer mi nije nekako to-to ako ne dodirnem, ne vidim...Naravno to se odnosi na garderobu i obucu...
Muz inace kupuje dosta stvari preko Ebaya
Posto imamo shop na Ebayu, mogu vam reci da je to sigurna opcija jer vas Ebay stiti, i mislim da vas ne moze neko tako lako ostetiti, iako se i to nazalost desava...
Uvijek citajte i ono malo malo ispisano sitnim slovima, jer tu cesto potpisete ili pristanete na nesto, sto vas poslije zacudi user posted image


A da li si ti u BiH?  I kako ide dostava za BiH, te konkretno, preko kojeg e-baya naručuješ (iz koje države)?




Ne, ja sam u Njemackoj. Ne znam nazalost kako je kad se dole salje odavde koliko je sigurno...
Kad god kupujete nseto udjite na profil shopa, na temelju Bewertunga, tj kritika ili pohvala kupaca koji su vec tu kupovali, lakse cete stvoriti sliku kakav je shop da li je vjerodostojan, kakvo je pakovanja, kvalitete, kakva je azurnost pri slanju...
Na kraju uvijek mozete i sami dati payback, i ocijeniti ih kako ste zadovoljni
Naime mozete placati i preko pouzeca, tj platite robu kad vam dodje postaru, jest malo skuplje ali takvu robu mozete i vratit
Normalno zakonom mozete svaku robu u roku od 14 dana vratit, ali zato treba pozorno citati sta pise u shopu, kakva je njihova poslovna regulacija

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: kupovina putem interneta
22.10.2009 12:32:40   
Gigana
Ok, hvala. 

Pretpostavljala sam da si negdje van BiH, jer većina raje odavde ne želi naručivati preko e-baya upravo zato jer su troškovi poštarine izuzetno visoki, a tu su i troškovi carine.  Uostalom, tako je sa većinom e-prodavnica u inostranstvu, osim onih koji nude "free shipping worldwide" (a ti su jaaako rijetki). 

_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: kupovina putem interneta
22.10.2009 12:34:27   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Gigana

Ok, hvala. 

Pretpostavljala sam da si negdje van BiH, jer većina raje odavde ne želi naručivati preko e-baya upravo zato jer su troškovi poštarine izuzetno visoki, a tu su i troškovi carine.  Uostalom, tako je sa većinom e-prodavnica u inostranstvu, osim onih koji nude "free shipping worldwide" (a ti su jaaako rijetki). 


Hej draga probaj preko www.pik.ba , moj muz poznaje ovog sto je napravio taj sajt i kaze da mu je smisao sajta da bude kao E-bay plus sto imaju i prodavnice sa fiksnim cijenama ako nezelis da ucestvujes na akcijama...

Sajt je predobar =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: kupovina putem interneta
22.10.2009 16:00:54   
Suzana
IZVORNA PORUKA: shpagica

IZVORNA PORUKA: mamine oci

nisam uspjela pronaci stranicu vezano za moje pitanje,koje slijedi pa sam ovdje postavila nadam se da nije problem?a moje pitanje je jelzna neko kako putem interneta mogu nabaviti karte za koncert Zeljka Samardzica,na kooj web-stranici,hvala unaprijed...


mozda na www.kupikartu.ba  ?


Da, www.kupikartu.ba



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: kupovina putem interneta
22.10.2009 16:34:09   
dzeni_nl
IZVORNA PORUKA: Hocu bebu

Ja licno tek nesto nabavim preko interneta, jer mi nije nekako to-to ako ne dodirnem, ne vidim...Naravno to se odnosi na garderobu i obucu...
Muz inace kupuje dosta stvari preko Ebaya
Posto imamo shop na Ebayu, mogu vam reci da je to sigurna opcija jer vas Ebay stiti, i mislim da vas ne moze neko tako lako ostetiti, iako se i to nazalost desava...
Uvijek citajte i ono malo malo ispisano sitnim slovima, jer tu cesto potpisete ili pristanete na nesto, sto vas poslije zacudi user posted image


Potpisujem isto je i kod mene, muz ponesto naruci, ja sve sto kupujem volim da prvo vidim uzivo i procjenim da li mi odgovara ili ne.

Sto se tice ebaya mm je zadovoljan i jos ga nikada nisu izradili.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: kupovina putem interneta
6.11.2009 12:06:00   
DZANINI

IZVORNA PORUKA: Gigana

evo ja ću prva početi.

1. Strawberry.net (šminka, parfemi i ostala kozmetika) - free shipping worldwide

2. Victoriassecret.com (rublje i odjeća) - International Shipping

3. Amazon.com (ne znam šta sve šalju ovamo)






zanima me da li sa ove 3 stranice ista narucujete ..ja kako vidim nema za bosnu hmmm i ja bi nesto narucila ali kakooo moze li mi neko objansitt....kako da dodze u Sarajevooo ..pusa

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: kupovina putem interneta
6.11.2009 12:10:21   
DZANINI

IZVORNA PORUKA: Suzana

I ja sam par puta naručivala iz Victoria's Secret i imam pozitivna iskustva! user posted image
Uh nisam baš odavno, mogla bih malo prosurfati... user posted image



mmm mogu li pitat kako narucujete hmm i kako dodze to u sarajevoo velikooo hvala i pozz

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: kupovina putem interneta
6.11.2009 12:22:41   
milomoje
"Ja redovno svekru i svekrvi odavde narucim iz konzuma, super funkcijonise a njih obradujemo =) Tako smo i nekoj rodbini kad je djeci rodjendan ih iznenadili =) "


Da i ja tako radim, voljela bih da ima vise takvih online shop...
Samo pazi da nesaljes petkom ili vikendom uopste, dugo im treba da stigne uplata, pa tako i dostava,... inace su super...

< Poruku je uredio milomoje -- 6.11.2009 12:24:01 >

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: kupovina putem interneta
6.11.2009 12:38:30   
Tidzi
Cure, kako funkcionise to narucivanje npr. u Konzumu? Jel ja odavde iz CH mogu naruciti neke stvari da ih oni dostave mojim roditeljima u Bosni, tacnije okolina Tuzle? Htjela bih ih iznenaditi, ali i obradovati!!! Zahvaljujem unaprijed na odgovoru!!!

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: kupovina putem interneta
6.11.2009 12:54:47   
milomoje
Tidzi i ja isto narucim iz Geteborga i stigne njima dole, otidji na http://www.konzumshop.ba/
i izaberi Lukavac,tuzla na prvoj strani i onda se registrujes... ja sam registrovala mamino ime i adresu, tako da oni dole dobiju, a ja placam karticom online ili Paypal koju ti vec opciju daju... i ne zaboravi na kraju narudzbe navessti placanje unaprijed a ne prilikom isporuke da ne zavalis ljude heheh... inace ako nesto nema ja navedem da zamjene sa drugim artiklom, da ne bi nju zivkali i pitali kada hocu da je iznenadim, u suprotnom oni nazovu i pitaju ako nesto nema i sl...
Javi ako uspije... super osjecaj kada ti se ne salju pare da ih iznenadis... pusa

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *